www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Orzeczenie dla matki z dziećmi niepełnosprawnymi (4878 - wyświetleń)
- Autor jakos Dodany 2014-01-04 08:16
Mam pytanie czy jako matka dwójki dzieci posiadających orzeczenie o niepełnosprawności, mogę ja również starać się o orzeczenie o niepełnosprawności?
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2014-01-04 15:17
A na jakiej podstawie? Stanu zdrowia? Jak najbardziej.
Nadrzędny - Autor jakos Dodany 2014-01-05 12:35
Tak stanu zdrowia.Dziekuje.Bo doszly mnie sluchy ze jak dzieci sa niepelnosprawne to juz rodzic nie moze byc niepelnosprawny  bo dzieci nie beda dostawac opiekunczego bo niepelnosprawny nie moze byc opiekunem.
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2014-01-06 17:51
Hm. Więc niech te "słuchy" wyjaśnią, skąd czerpią takie rzetelne informacje.
Do rodzica ewentualnie mogą się przyczepić urzędnicy od spraw społecznych, jeżeli ów nie będzie zdolny do sprawowania swojej roli opiekuna. Jeżeli niepełnosprawność tego nie wyklucza, nie ma problemu.
Nadrzędny - Autor rozan Dodany 2019-10-24 05:34
Nie wiem popytaj.
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2019-10-25 14:29
Osoba legitymująca się orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności, nie może opiekować się osobą, która wymaga opieki.Ten  zapis odnosi się do osób, które ubiegają się o świadczenie pielęgnacyjne. Osoba z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, może otrzymywać ś. p.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Orzeczenie dla matki z dziećmi niepełnosprawnymi (4878 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill