www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / gdzie znaleźć chłopaka (4239 - wyświetleń)
- Autor Dzoanna Dodany 2014-01-05 20:50
Witajcie,

czy ktoś z was korzysta z portali randkowych? Jeśli tak to jakie polecacie? Jestem osobą bardzo spokojną i w dodatku niepełnosprawną. Przez to ciężko mi znależć kogoś. Mam pracę z której jestem zadowolona ale niestety nie mam kogoś bliskiego z kim mogłąbym pogadać, pujść na spacer itp.   koleżanki mają już chłopaków czy mężów a ja nie mam nikogo. Czasami zastanawiam się czy ze mną coś jest nie tak. Podobno nie jestem jakaś brzydka ale niestety mimo to nie mogę nikogo znaleźć. Może za pomocą internetu szukać. pomóżcie.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-01-06 10:25
Nikt nie odpowiada, to może ja. Chociaż podtrzymam na duchu.
W tym cały ambaras, aby dwoje chciało naraz. Niekiedy trzeba czasu i zbiegu okoliczności, aby dwie połówki odnalazły się. Z tego co słyszałem, opinie o portalach randkowych są podzielone. Jedno co jest pewne, to za uczestnictwo na portalach trzeba płacić, czyli jest to rzecz kosztowna i bez gwarancji znalezienia odpowiedniej osoby.
Piszesz, że masz pracę i znajomych, więc może tam należałoby szukać. Przecież znajomi też mają znajomych. A może tu znajdzie się ten, którego szukasz?
No, panowie kawalerowie, odezwijcie się.

Serdecznie pozdrawiam i życzę szczęścia. :-)
Nadrzędny - Autor Dzoanna Dodany 2014-01-06 11:54
Bardzo dziękuję za słowa otuchy. Przydały się:)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-06 20:20
Przede wszystkim się nie szuka. TO znajduje nas samo.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-01-06 20:42
Rogal... ale szczęściu trzeba pomóc :-) Szukaj dziewczyno.. próbuj na randkach również.. Życzę powodzenia!! :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-11 16:31
DŻOANNA JESTEM SCEPTYKIEM JESLI CHODZI O ZNAJOMOSCI NETOWE NIGDY NIE WIADOMO JAKI PADALEC SIEDZI PO DRUGIEJ STRONIE.CHOCIAZ KIEDYS ZAWIERAŁO SIE ZNAJOMOSCI PRZEZ GAZETE TERAZ PRZEZ NETA ALE ZAWSZE LEPIEJ NA ZYWCA.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-11 17:51
hihi albo na Charta:)))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-11 20:24
NA CHARTA NIE BO WYCHUDZONY JAKIS TAKI LEPIEJ NA BERNARDYNA.:-))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-01-12 13:49
Tego z placu bernardyńskiego? ;-)))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / gdzie znaleźć chłopaka (4239 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill