www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / WalduśNieKiepski odpowiada (5106 - wyświetleń)
- Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-05 13:21
na posty i pytania z kawiarenki :
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-05 13:27

> w-zetka Dodany 2014-02-05 08:16
> Sugerujesz roztrojenie jaźni? )))))))))
> Odpowiedz 


Nic nie sugeruję :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-05 13:33

>  Autor lidian Dodany 2014-02-05 09:37Ja wstałam troszkę wcześniej i zrobiłam kawę. )))))))))


dziękuję a gdzie cukier i naleśniki z dzemem?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-05 14:42
ADMINISTRACJO!!!!!!!!CZY ADMINISTRACJA MI POWIE CO TE WALDUSIOWE PSEUDOTEMATY MAJA WSPOLNEGO Z US.DYSKRYMINACYJNA CZY ANTY?????
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-05 14:58
administracja Ci nie odpowie. Ale ja tak. Miałem zamiar to wyjaśnienie umieścić we wpisie głównym.

Staruszko odpowiedz jest prosta.
Ja walduś czuję się dyskryminowany przez pseudorozrywkowe wątki na Kawiarence. Niejednokrotnie to wyjaśniałem, ale czytasz pewnie nieuważnie, żeby nie użyć innego sformułowania
pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-05 16:51 Zmieniony 2014-02-05 16:57
WALDUSIUSIU A CZY INNI FORUMOWICZE NIE MOGA CZUC SIE DYSKRYMINOWANI TWOIMI CIAGŁYMI UWAGAMI O ROZRYWCE?KAZDY BAWI SIE JAK UMI LUB NIE NIE?WIEC NIE WŁAZ W TE WATKI I PO PTOKACH.A TAK SE JAJA ROBISZ Z KOLEJNEGO DZIAŁU,KTORY MOGŁBY MOWIC O RZECZACH POWAZNYCH I WAZNYCH A NIE O TWOIM WIDZIMISIE.

WIEC WOŁAM ADMINIIISTRACJOOO RATUJ!!!JAK JUZ W KAWIARENCE JEST BAGNOP ,GŁUPOTA ,MYDŁO I POWIDŁO TO NIECH W INNYCH DZIAŁACH BEDZIE POMOC DLA POTRZEBUJACYCH TYCH NA PRAWDE A NIE WALDUSIOWYCH PIERDUŁ!!!!!!!!!!!!!!AHA KURDE ADMINISTRACJO PRZYPOMINAM O MOJEJ PRYWATNEJ PROSBIE ILE JESZCZE MOGE O TYM NAWIJAC WIESZ O CZYM.:-))PISAŁAM PW.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-05 18:29
Staruszko. Odpowiem ci Twoimi slowami . Jesli Ci nie odpowiada waldusnowa rozrywka, to nie wchodz  I po ptakach.
Jesli te moje dzialania nie zmusza administracji do zastanawienia  się  mad moimi propozycjami to niech w kawiarence
triumfuje  rozrywka z staruszka sylwiusiem I innymi wielbicielami  rozryfki 
czyli niech tam bedzie bagno,głupota  jak sama to okreslilas  .
Ja nie muszę tam pisac .
Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-05 19:18
A PROBLEM WIDZISZ ZEBY SE ZAŁOZYC SWOJE FORUM?NORBUS CI POMOZE DORADZI JAK TO ZROBIC,MIEJSCA W NECIE OD CH....OLERY!STARCZY I DLA CIEBIE ZAŁOZ SE SWOJ FOLWARK,WYMYSL DZIAŁY I TEMATY I ROB SE CHŁOPCZE CO CHCESZ.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-05 20:57
Wlasnie robie, stracilaś spostrzegawczość :-)
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-26 23:02
staruszko rozryfaj się do woli, powodzenia.
Nadrzędny - Autor kropek Dodany 2018-01-06 01:43

> N/- Autor w-zetka Dodany 2018-01-05 22:44
> No i widzisz, gdybyś koniaczki z golniętą spijał, to byś miał spokój i błogosławieństwo adminów.:-)


Może masz rację ale nabrałbym obrzydzenia do siebie.
Ale skoro jolnienta opowiada że dostaje powiadomienia od wpisów pod wcześniejszym nickiem Lidian i Administracja to usuwa gdy to zauważyłem a Lidian nie protestuje to uznaje że L=J tylko bardzo niezręcznie się sypneła. Mogę tak myśleć? Mogę, Bo za dużo tutaj na forum samarytanizmu Lidian było do takich wredniastych nicków.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2018-01-06 12:15

> ...że dostaje powiadomienia od wpisów pod wcześniejszym nickiem Lidian i Administracja to usuwa gdy to zauważyłem...


Jak mam być szczera, też byłam zaskoczona, ale jolnięta nie takie głupoty już wygadywała, wszystko jej się plącze, więc pewnie gdzie indziej dostała powiadomienia, a gdzie indziej wpisała post w przypływie....czegoś tam.
No chyba, że jak przyjdzie, powie nam, że ona jest Lidian.:-) :-) (żart)
Nadrzędny Autor kropek Dodany 2018-01-06 16:02

> Autor Kobietka Dodany 2018-01-06 11:08
> Kropek najgorsze jest to że usuwanie postów w całości powoduje,że ten kto wchodzi raz czy dwa razy w tygodniu i czyta myśli że ten kropek, gollum czy kobietka to > muszą być dopiero gnojki ,że poniżają,naśmiewają się itp.Bo właśnie takie myślenie prowokuje informacja"post usunięty".


Masz rację. Takie wrażenie można odnieść. I takie bezmyślne działania moderatorów to utwierdzają.  A widok forum z wieloma usuniętymi wpisami na pewno nie jest dla nikogo zachęcający.A takie usunięcie podparte jakimiś punktami niczego nie uczy nawet tego który taką informację otrzymuje bo jak spamiętać wpisy  które się wpisało miesiąc temu? I które słowo czy zdanie zostało uznane przez modzia za obraźliwe?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / WalduśNieKiepski odpowiada (5106 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill