www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sanatorium'Perła Bałtyku" w Kołobrzegu (21525 - wyświetleń)
- Autor list Dodany 2014-02-05 09:13
Witam! Jadę do tego sanatorium na turnus szpitalny NFZ w lutym .Proszę o opinię  osób które  były na kuracji w "Perle  Bałtyku " w Kołobrzegu.
Nadrzędny - Autor list Dodany 2014-02-15 17:46
Nikt nie był w tym sanatorium.Dziękuje za uwagę.
Nadrzędny - Autor list Dodany 2014-03-14 20:04
Prosiłem o opinie osób które były w "Perle Bałtyku ".Odsyłacze osobiście mnie nie interesują."Forum nasze- sanatorium" jest mi znane jako ogólne ble-ble.
Nadrzędny - Autor basia69 Dodany 2014-03-20 11:59
Witam
W odpowiedzi na Twoje pytanko jak jest w Perle Bałtyku ? Zalezy czego oczekujesz my z mezem jezdzimy co roku tego roku tez sie wybieramy . Jestesmy na wozkach inwalidzkich wiec osrodek dostosowany , zabiegi wlasnie zalezy co kto oczekuje . Na miejscu tylko mokre - perelka , bicz , wirówki , co2 mokre ( wodne niedostosowane dla wozkow)  i suche , masaz klasyczny , pradowe , od tamtego roku czesciowa borowina , sala cwiczen , krio . Basen oraz pelna borowina dochodzaca . Jedzenie skromne o takie sobie zwlaszcza z NFZ . Pokoje zalezy ktore pietro . W wyremontowanych pietrach ok na dole od 3 pietra komuna ale remontuja caly czas . Personel ok . Problem windy za malo na tyle osob-  kolejki do wind . Blisko do morza fajny deptak spacerowy , piekne okolice . My jestesmy zadowoleni .
Nadrzędny - Autor list Dodany 2014-03-22 14:13
Dzięki za info.Byłem na lutowo/marcowym turnusie w" Perle Bałtyku".
Nadrzędny Autor basia69 Dodany 2014-03-24 12:33
i jakie wrazenia ? :-)
Nadrzędny - Autor vukmsa Dodany 2014-08-25 09:17
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Kajka31 Dodany 2014-10-09 09:31
A czy znacie może coś fajnego na zachodnim wybrzeżu? Okolice Świnoujścia by mnie najbardziej interesowały. Czy jest tam po co jechać o tej porze roku?
Nadrzędny - Autor orszulka Dodany 2014-10-09 10:57
Pewnie, że tak. Ja osobiście czuję się nad morzem bardzo dobrze o każdej porze roku. Najchętniej to bym się tam przeprowadziła na stałe ale jak na razie nie mogę sobie na coś takiego pozwolić :-)
Za to staramy się z mężem przynajmniej kilka dni wygospodarować sobie każdej wiosny i jesieni. Jest tanio bo to nie sezon, nie ma wielu turystów. Spokojnie, morska bryza.
W Świnoujściu hotele nie należą do tanich ( jak zresztą w innych większych miejscowościach) niemniej my na przykład wynajmowaliśmy tam bardzo fajne mieszkanie tej wiosny.
Tutaj masz zdjęcia: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apartament/trzy-korony-korona-piastow/25_2011 Kawalerka na 1 piętrze w samym centrum miejscowości .Szkoda,że nie mogę tutaj dać zdjęć zrobionych przez siebie ale standard bardzo dobry. Mieszkanie nie różniło się praktycznie niczym co widać na zdjęciach. Czysta łazienka oraz niewysoka cena ( zrobiłam sobie wcześniej małe porównanie i jednak hotele w Świnoujściu do najtańszych nie należą, bardziej opłacalne wydaje się wynajęcie mieszkania). Ważnym aspektem jest również aneks - nie musisz szukać restauracji serwującej śniadania ponieważ wszystko masz na miejscu.
Może kaucja mogłaby być niższa ponieważ trzeba tam wpłacić 400 zł jednak jak na takie wygodny nie wydaje się to dużą kwotą.
Nadrzędny Autor Jovita001 Dodany 2014-10-25 19:43
Świnoujście jest piękne o każdej porze roku. Polecam ośrodek BARBARKA gdzie obecnie mają promocję :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Sanatorium'Perła Bałtyku" w Kołobrzegu (21525 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill