www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Stowarzyszenie zaprasza do współpracy!!! (4501 - wyświetleń)
- Autor spiwpt Dodany 2014-03-16 01:03
Koleżanki i Koledzy... nie tylko niepełnosprawni. Zapraszamy do współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych: Spes, Fides, Specto z Warszawy.
Pomagamy w poradach prawnych, piszemy pisma w imieniu osób zainteresowanych naszą pomocą do urzędów, sądów itp. Jesteśmy w trakcie kończenia
materiałów doyczacych wypoczynku osób niepełnosprawnych w kraju i zagranicą. Pozyskaliśmy do projektu kilka gazet lokalnych oraz osób prywatnych,
które zechciały wesprzeć naszą inicjatywę. W Zarządzie Stowarzyszenia są osoby niepełnosprawne i "normalne". Zespół jest fantastyczny i bardzo prężny.
Jeśli jesteście zainteresowani pisaniem artykułów na różne tematy: biznes, kultura, polityka, problemy dnia codziennego, chcecie zamieścić w gazecie wydawanej przez nas
swoje wiersze, itp. zapraszamy!!! na adres sissfs@onet.eu wysyłajcie informacje czego potrzebujecie, czy macie ochotę z nami współpracować , jakie macie talenty, zainteresowania.
Gazeta wychodzi co 2 tygodnie na terenie Mazowsza i wysyłana jest również w wersji pdf. Może chcecie pisać?
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2014-03-16 02:49
[usunięte]
Nadrzędny - Autor spiwpt Dodany 2014-03-16 03:16
Nie życzymy sobie ataków osób, które w sposób dla nas szyderczy i złośliwy dezawuują pracę kilkudziesięciu osób
pomagających osobom niepełnosprawnym. Atak na członków Stowarzyszenia, wyśmiewanie jego nazwy to rzecz nie tylko niestosowna, ale i
niedopuszczalna zwłaszcza, że jest to portal poświęcony udzielaniu pomocy osobom takim , jak ja... czyli niepełnosprawnym.
Nadrzędny - Autor spiwpt Dodany 2014-03-16 03:19
A tak na marginesie jakaś tam ulena. Jak byś raczyła wpisać nazwę naszego Stowarzyszenia to nie miałabys problemu z rozszyfrowaniem.
Wolisz opluć niż wesprzeć. Niestety wśród niepełnosprawnych też są takie specyficzne złośliwe indywidua nastawione na bezustanną krytykę.
Żal, a może dobrze? Sami się eliminują.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2014-03-16 15:28
spiwpt, wyhamuj:)
1) Po wpisaniu nazwy stowarzyszenia NIC nie wyskakuje - czyli chyba Was po prostu na razie nie ma:)
2) Inicjatywa cenna - budujcie, pracujcie.
3) Ale forum ma to do siebie, że:
a) nie bardzo wypada komukolwiek czegokolwiek zabraniać - można się nie zgadzać, ale "życzę sobie" czy "sobie nie życzę" to tak wiesz... Ty masz prawo napisać jedno, a ktoś inny ma prawo do subiektywnej oceny - na tym polega istota narzędzia
b) niepotrzebnie zaczynasz tak "nerwowo" - słaba promocja:)
4) z Twoich postów wiem, że odwalasz kawał dobrej roboty - chyba często takiej, której nikt inny robić nie chce. Ja to ogromnie szanuję. Aczkolwiek histeryczny często sposób postępowania mnie irytuje - lecz wiem tylko to, co czytam:)

Nie zniechęcaj się, ale jeżeli masz zamiar świadczyć USŁUGI dla żywych ludzi, chyba musisz się z nimi bardziej oswoić - czego życzę:)
Nadrzędny - Autor spiwpt Dodany 2014-03-16 15:52
Witam i dziekuję. Strona będzie dostępna za około 2 tygodnie. Nazwa - pisałam, ze Spes, Fides, Specto ( to z łaciny: Wiara, Nadzieja, Szacunek ).
Było nie tylko mnie, ale również kilku osobom ze Stowarzyszenia przykro, ze na portalu dla niepełnosprawnych dostaliśmy pierwsze 2 komentarze
złośliwe! Dlaczego? Czy napisałam coś obrażliwego? Nie rozumiem i nie mogę zaakceptować takiej formy. Czytałam posty uleny. Nie komentuję.
Inni zrobili to za mnie.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-03-16 22:13

> Było nie tylko mnie, ale również kilku osobom ze Stowarzyszenia przykro, ze na portalu dla niepełnosprawnych dostaliśmy pierwsze 2 komentarze złośliwe! Dlaczego?


Bo niepełnosprawni nie dostają z automatu aureoli i obowiązuje rozkład statystyczny uprzejmości,  tak w ogóle to to jest internet?

> Czy napisałam coś obraźliwego?


Jak widzisz, ulenę akurat cięło "normalni". Owszem, w cudzysłowie, ale w sieci z takimi żartami jest różnie. Jedni załapią inni nie. Ryzyko zawodowe.

> Nie rozumiem i nie mogę zaakceptować takiej formy.


Obcy człowiek w internecie mówi, że coś mu się nie podoba. To jest zupełnie normalne. Nie ma co sobie ciśnienia ponosić.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-03-17 08:47
Witam serdecznie,
Zapoznałem się z Państwa wpisem i uważam, iż to bardzo dobry projekt. Zbyt mało jest stowarzyszeń, organizacji, kreatywnych grup Osób chcących coś wreszcie zmienić w Świecie nie tylko Osób niepełnosprawnych.
Przednim również pomysłem jest również możliwość wpisów Osób zdrowych. Zbyt mało jest faktycznych Organizacji, przez duże „O”, chcących pomóc w już i tak trudnej walce ze Swoimi słabościami, jak i ( wciąż ), opieszałością i ignorancją urzędników jak i urzędów wszelakiej maści.
Mam nadzieję, iż Państwa strona pojawi się jak najszybciej. Bardzo jestem ciekaw Państwa działalności, dokonań, aspiracji, kreatywności. To bardzo dobry projekt.
Pozdrawiam serdecznie.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-03-17 09:12
Witam ponownie,
Do Autora: „spiwt”. Jeśli Mogę coś doradzić, to najbezpieczniejszym sposobem na przekazanie interesujących informacji, jest jej obszar. Jeśli Państwa wpisy będą zawierały pełne bieżące informacje, jakie chcieli by Państwo przekazać gdziekolwiek i Komukolwiek, to warto się na tym skoncentrować. Unikną Państwo ( piszę Państwo, gdyż stanowicie grupę kreatywnych Ludzi ), niepożądanych emocji ( szczególnie w Swym odczuciu ).
Uważam, iż Kto będzie zainteresowany Państwa działalnością – pojmie kreatywność intencję, jak i zamierzanie Grupy chcącej czegoś dokonać. Reasumując zdrowa Rozmowa, to Rozmowa w której krążą poglądy, następuje ich wymiana – Ja tak czynię, i mam wewnętrzny spokój. „ Mądrość jest jak Perła, która – choć padnie w gąszcz – przyciąga blaskiem tych, którzy chcą ów dostrzec.”
Pozdrawiam serdecznie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Stowarzyszenie zaprasza do współpracy!!! (4501 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill