www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Oferujemy pracę - Gosposia (5475 - wyświetleń)
- Autor HorecaService Dodany 2014-03-18 13:46
Witam,

reprezentuję firmę Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o.

Mamy do zaoferowania pracę w KRAKOWIE.

Obowiązki:
- pełna opieka nad mieszkaniem, w tym:
sprzątanie, pranie, prasowanie
gotowanie, robienie zakupów

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile poparte referencjami)
- prawo jazdy kategorii B
- niekaralność
- bez nałogów
- orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie

CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja@hrcs.pl wpisując w temacie GOSPOSIA KRAKÓW
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-03-18 18:32
Oooo ja cieeeee.... Fotki nie chcą? A Dyplom?
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2014-03-18 20:35
To chyba na Wawelu ta praca.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-03-18 21:10
Albo wynagrodzenie ministerskie ;-)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2014-03-19 13:17
A po co Wy się odzywacie, skoro nie macie potrzeby pracować?

Bardzo ciekawa oferta, szczególnie dla ON różnego wymiaru - niektórych zdecydowanie powinna zainteresować.
Wy obydwie do niej i tak się nie nadajecie, ale mogłyście to kulturalnie przemilczeć...
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2014-03-19 13:28
Tłumaczyłam Ci już kilka  razy, ja mam pracę, utrzymuję rodzinę i rentę mam i wyksztalcenie,żeby nie być niewolnicą właśnie u takich ogłoszeniodawców.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2014-03-19 13:47
No więc tym bardziej - po co bruździć innym...?
Rozumiem, bezinteresownie...

Jaką niewolnicą, dziewczynko? Pracę za płacę uważasz za niewolnictwo? Czyli ci, którzy się "ewentualnie po nią schylą" są dla Ciebie bezrozumnymi sierotami, niezdolnymi do celów wyższych? Brawo.

A dla Twojej informacji: obecnie często gosposia czy niania bez sensownego wykształcenie oraz rzeczywistych wszechstronnych umiejętności oraz odpowiedniej kultury nie ma szans na dobrą pracę. I jest to bardzo ciekawy zawód - dla ciekawych, godnych zaufania i silnych osób z osobowością.
Niewolnicą to Ty jesteś samej siebie i siermiężnych poglądów...
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-03-20 22:32
Najpierw odpowiedz sobie na pytanie: jaka to może być osoba niepełnosprawna, która będzie w stanie prowadzić ze sprzątaniem, praniem, prasowaniem, gotowaniem itd. zapewne bardzo dużego i piętrowego domu???  Do tego trzeba być w pełni sprawnym fizycznie i zdrowym. To nie praca sprzataczki w ZPCH, gdzie zatrudniają z orzeczeniem "P", gdyż wtedy prawo jazdy do szuflady.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2014-03-21 10:14
Tak, jasne.
I jeszcze - co z ogłoszenia jasno wynika - poza tym, że ten dom (choć stoi, że mieszkanie) jest bardzo duży i piętrowy to jeszcze do tego dojdą: wyprowadzanie trzech rotweilerów 4 razy dziennie, przewijanie niemowlaka u zapewne 70-letniego emeryta oraz koszenie trawy w ogródku 3 razy w tygodniu (choć jest balkon co najwyżej).

Babo, a czy Twoim zdaniem niepełnosprawni naprawdę we własnych domach: nie sprzątają, nie prasują, nie robią zakupów, nie gotują i nie piorą??? Znam m. in. kilku (do tego facetów) tetrusów na wózkach, którzy doskonale sobie z tym wszystkim radzili sami. A niektórzy teraz już nawet jeszcze dodatkowo (bez dziadków i pociotków) wychowują z żonami malutkie dzieci, jednocześnie pracują, uprawiają sporty itd. . Nie zmienia to faktu, że nie chciałabyś - Kobieto - zamienić się na ich niesprawności i dolegliwości. Twój katar to przy nich nic.

Przestańcie dewaluować szanse, możliwości i ambicje niepełnosprawnych.
Przestańcie oskarżać pracodawców o brak ofert, skoro wszystkie krytykujecie.
Przestańcie kopać tych niepełnosprawnych, którzy mają chęci, czas i siłę w swojej niepełnosprawności, aby się realizować i zarabiać.
Przestańcie propagować i utrwalać krzywe poglądy, że niepełnosprawni nadają się jedynie albo do super wysublimowanej intelektualnej pracy, albo do administracji albo do sprzątania.
Przestańcie, przez takie gadanie, hamować rozwój młodych niepełnosprawnych, ich oczekiwania i potrzeby bycia istotną częścią żywego społeczeństwa - jest to możliwe w krajach ościennych, więc będzie i u nas. Ale jeżeli takie osobniki jak ulena i Kobieta A. będą miały w procesach zmian jakikolwiek udział to na pewno to wszystko będzie trwało lata świetlne... aby na końcu wrócić do pozycji: "Dajcie nam bo jesteśmy niepełnosprawne. Nic nam się nie musi chcieć albo nie możemy, więc innym też się ma nie chcieć, chociaż mogą. A nawet jeżeli ktoś ma punktową niesprawność to niech się nie wygłupia i nie podejmuje żadnej pracy, którą by mógł, żeby nie psuć "renomy" innym. Ale zastrzegamy sobie prawo do bycia sumieniem wszystkich niepełnosprawnych w tym kraju oraz krytykowania wszystkiego, czego same się nie podejmujemy i czego nie rozumiemy."
Koniec odezwy.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-03-21 10:38
Amen.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2014-03-21 12:52
Blue to TY chyba jesteś BABĄ, albo ...chłopem?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2014-03-21 13:10
ulena, czyli z całego mojego wywodu zrozumiałaś tylko to jedno małe słowo...? Po prostu przeczytaj jeszcze raz, może zdarzy się jeszcze jakieś...
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-03-21 20:31
Jak zwykle dużo słów mało treści. Nie zarzucaj innym tego co właśnie Ciebie dotyczy.  Naucz się czytać i rozumieć co czytasz. Zadałam pytanie podstawowe : jaka to może być niepełnosprawność. Ameryki nie odkryłaś i wiadomo, że o.n. sobie radzą w życiu. Tylko co ma piernik do wiatraka? Pisanie odezw i haseł na transparenty zostały Ci z ubiegłej epoki? Może być i mieszkanie, podstawowa sprawa logika: jak kogoś stać na pracownika tego typu, to nie mieszka na 50 m kw. i nie zatrudnia dla wytarcia kurzu, wymaga – ma być błysk i na czas.
Zapewne wg. Ciebie prawo jazdy to po to aby niepełnosprawny nie zmęczył się robiąc zakupy.
A na wózku lub z chorym kręgosłupem może po zawale? Zrolujesz ze 3 dywany, zaniesiesz do windy lub po schodach i super wytrzepiesz, wypucujesz panele i każdą plamkę w łazience i WC itd., itp.

Pogadaj najpierw z kimś kto zajmował się - PROWADZIŁ TAKI DOM, lub poznaj takiego ZATRUDNIAJĄCEGO. Zaraz napiszesz,  że wiesz, znasz – guzik prawda, nie masz pojęcia o czym piszesz i tyle. ZPCH mają doświadczenie i doskonale wiedzą jaka jest praca. Zatrudniają przy sprzątaniu osoby z orzeczeniem „Ps”, gdyż teoretycznie taka osoba ma być sprawna fizycznie.. Wymieniasz cechy i predyspozycje, które ma posiadać tzw. majordomus - majordomus jednak nie robi prania i okien nie myje.
Jakże fajnie komuś nabluzgać i pisać znane prawdy nie na temat lub czyjś post przerobić, jako własny wkleić i masz ostatnie słowo, prawda "babo-chłopie"? Rogal powie "Amen" mając na podłodze i stole plamy.
Nie mam nawet kataru blu.. i nie sprowokujesz mnie do pisania o sobie, a zmyślać tak jak Ty nie potrafię.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Oferujemy pracę - Gosposia (5475 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill