www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Wózek (7981 - wyświetleń)
- Autor hala 09 Dodany 2014-05-17 16:07
Mam pytanie znalazłam wózek cenowo odpowiada ale kompletnie nie wiem co to za Firma IKA-R. Czy ktoś ma może wózek z tej firmy i może mi coś powiedzieć o tych wózkach?   
Nadrzędny - Autor hala 09 Dodany 2014-05-17 18:22
Zapomniałam napisać, że chodzi mi o wózki elektryczne
Nadrzędny - Autor Flisak Dodany 2014-05-23 11:16
wystarczy poklikac w internecie, mają raczej negatywną opinię
Nadrzędny - Autor kulaUnogi Dodany 2014-05-29 22:13
nie wiem jak jest z IKAR, ale proponowałbym skupić się na firmach, które realizują serwisowanie wózków elektrycznych na terenie Polski i mają juz wyrobioną markę, zeby później nie mieć problemów z serwisem
Nadrzędny - Autor florentynka Dodany 2014-06-10 23:53
a znacie takie firmy?
moze niech ktos kto ma jakiekolwiek doswiadczenia z firmami zostawi tutaj jakies info, czego unikac itp
Nadrzędny Autor Scinki Dodany 2014-06-17 18:57
serwis w polsce: http://www.ortcare.pl
zepsuł mi się sterownik rok temu, przy okazji dokręcili co tam sie dało i dziala lepiej

troche trzeba było poczekac, bo mają mnóstwo takich zleceń z polski, ale przywieziono mi później wózek do domu po naprawie, więc polecam

z grubsza wiekszosc firm, z ktorymi mialem do czynienia była ok, zm niejszymi lub wiekszymi wpadkami, o ikarze nic nie slyszałem

najlepiej po prostu zdecydowac sie na wiekszy zakup z tą firma, z którą juz jestes związany z okazji innych zakupów
Nadrzędny Autor mdh Dodany 2014-10-31 12:39
Witamy,

jesteśmy czołowym dostawcą pojazdów elektrycznych na polskim rynku, jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem niemieckiej marki Meyra. Wszystkie nasze wózki powstają w Niemczech, dzięki czemu są one najwyższej jakości. Obecnie posiadamy w swojej ofercie 15 modeli wózków w niezliczonej liczbie możliwych konfiguracji wyposażenia oraz 6 modeli skuterów o różnych gabarytach, wyposażeniu i mocy. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową: www.mdh.pl.

Pozdrawiamy,
zespół mdh
Nadrzędny Autor sklepikseniora.pl Dodany 2014-10-20 21:34
Polecam model Karma KM 5000, który jest dostępny w naszym e-sklepie. Posiada on możliwość regulacji kąta pochylenia siedziska w pełnym zakresie. Do tego wyposażono go w miękkie podparcie nóg, odchylane podłokietniki i anty-wywrotne koła - tzw. wąsy, które uniemożliwiają wywrócenie się do tyłu.

http://sklepikseniora.pl/wozek-inwalidzki-z-odchylanym-siedziskiem-km-5000-p2056.html
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Wózek (7981 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill