www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rehabilitacja. (11185 - wyświetleń)
- Autor mamraj Dodany 2006-05-19 10:35
Tyle sie mowi o rehabilitacji dla niepelnosprawnych,a natomiast w Zabrzu,chcac jechac na turnus rehabilitacyjny przynajmiej raz na cztery lata,to na zgloszony wniosek otrzymuje sie odpowiedz negatywna.Ciekawe jak jest w innych miastach w Polsce,czy osoby na wozkach tez maja problemy azeby wyjechac na tunus rehabilitacyjny?
Nadrzędny - Autor zanikowiec Dodany 2006-05-21 15:34
Witam cię serdecznie... nie wiem gdzi eto pismo zkierowałes ale w PCPR dostaniesz dofinansowanie raz na rok więc może tam sie postaraj bo warto ... pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Olka Dodany 2006-08-31 14:46
Kochani!
Ja mam koleżankę,która jest niepełnosprawna i chciałaby jechać na turnus! Wyszukałam już miejsce i wogóle wszystko tylko jest jeden problem-skąd wziąć pieniądze na ten turnus? Może ktoś mi doradzi?
Pozdrwaiam serdecznie!
Nadrzędny Autor Jamisty Dodany 2006-09-03 11:46
Najlepiej zgłosić się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, w odpowiednim starostwie. Osobom niepełnosprawnym przysługuje dofinansowanie na turnus rehabilitacyjny - raz na rok.
Nadrzędny - Autor baspaw Dodany 2006-10-04 09:00
PCPR-y nie rozdają pieniędzy,stosują różne obostrzenia np.minimalne dochody i chodzi tu chyba tylko o to aby osoba niepełnosprawna musiała się płaszczyć przed byle użędasem ktłóry uważa się za pana i władcę.W bardzo wielu przypadkach ON reprezentuje sobą o wiele więcej niż cały aparat władzy osób teoretycznie sprawnych,ale czy oni są napewno sprawni? Moje słowa wynikają stąd że dofinansowanie na jakikolwiek cel mogę otrzymać po rozwodzie, i trzeba tu pochwalić Państwo prorodzinne,to po prostu jest piękne.
Nadrzędny - Autor Thule Dodany 2006-11-24 11:35
Witam.
Jestem po dpm (dzieciecym porazeniu mózgowym) wymagam stałej rehabilitacji, studiuj, prosze powiedziec mi w jaki sposob moge starac się o rehabilitację. Jestem z Warszawy, może ktoś zna dobre os=środki rehabilitacyjne?
Dziekuje za odpowiedz.
Nadrzędny Autor Kasia DM Dodany 2007-02-02 19:37
Hej
też jestem po MPD i z Warszawy. Z rehabilitacją u dorosłych wcale nie jest tak prosto wiem to z własnego doświadczenia. Na ogół w przychodniach panie mają zapisanych kilku pacjentów na tą samą godzinę w związku z tym nie ma mowy o ćwiczeniach idywidualnych.
Popatrz tutaj www.ckir.pl www.medikar.pl
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-07 13:09
Pcpr.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Rehabilitacja. (11185 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill