www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 176) (2238685 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2014-02-05 20:05
Przyjaźń niejedno ma imię , co widać ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-05 21:58
Czasem nawet dwa w jednym, alibo trzy. Ale wtedy, jak było widać, się zajączkuje wszystkim wszystko.:-))))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-05 22:01
POWIEDZIAŁA TA KTORA TU JEST W DWOCH OSOBACH.:-))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-05 22:12
No wiem, podobno jestem Waldkiem, ale Waldek podobno nie jest mną, więc chyba jeszcze bardziej to skomplikowane, prawda? :-))))))
Ale nie przeszkadzaj sobie, kombinuj dalej, wczorajszych atrakcji nie przebijesz.:-))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-05 22:15
WALDUSIEM?NIEEEEEEE!ON JEST NIEPOWTARZALNY.TY JESTES KIMS O INNYM NICKU.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-05 22:20
Aaaaa.....nie wiedziałam, ale dzięki za info.:-))) :-))))))) A konkretnie kim jestem, bo mam kilka typowań. Tylko nie Rogal, prooooszę,:-)))) Zbyt się różnimy w poglądach.
No ale  jak TY na to wpadłaś kobieto AA? :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-05 22:24
TY JESTES VALCIA!!!!!!!!!ZGŁASZAJ MOJE POSTY PLISSSSSSSS
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-05 22:25
WYSŁAŁAM TO DO KILKU OSOB ZEBY NIE BYŁO ZE ZGŁUPIAŁAM.:-):-):-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-05 22:30
Przed chwila byłam jakąś rodzynką. To się zdecyduj.:-) Potem sobie wysyłaj takie newsy nawet na Berdyczów.
Przepraszam, a co ma dać to wysyłanie do kilku osób? Wyślij do kilkunastu, bardziej się wyładujesz.:-)))))))
A na koniec puknij się w czoło, będzie Ci wesoło. ;-) :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-05 22:32
PROSZE ZEBYSCIE ZGŁASZALI MOJE POSTY ZEBY MNIE ZABLOKOWALI!!!!!!!!!!NIE JESTEM PSYCHICZNA.MUSZE WYJECHAC NA DŁUZEJ A NIE CHCE ZEBY LUDZISKA PISALI NA PW.CZY TERAZ JASNE?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-05 22:39
Napisz do administracji, żeby konto zlikwidowali i miłej podróży pozostaje Ci życzyć.
A jeśli ludzie piszą to nie czytaj, zablokuj pw, chyba można? Naprawdę pomyśl inaczej, a nie po głupiemu.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-05 22:41
JAK MAM ZABLOKOWAC PW?TY MYSLISZ ZE LUDZIE NA PW CHCA ZAPYTAC SIE JAKA POGODA NA DRUGIEJ PÓLKULI???WEZ SIE WALNI.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-02-05 22:45
Nie chce mi się Twoich problemów rozwiązywać, choć próbowałam coś poradzić.
Jeszcze raz miłej podróży.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2014-02-05 22:48
Czesc!wyswietliło mi sie na meil ze mam pw od staruszki.czemu mam zgłaszac posty i ktores konkretnie?nie mam czasu czytac wszystkiego,wiec nie zgłaszam nic.Staruszko,moze wzetka ma wiecej nikow ale to na pewno nie valkiria,kombinuj dalej.:-) .pozdrawiam.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-02-05 22:50
Czy wyście z tymi nickami powariowali, czy to jakaś paranoja forumowa? Może ja to Ty? (próbuję się wkomponować w klimat, hihihi) :-)))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-05 22:50
I TAKA JEST Z WAMI ROBOTA!!!VALCIA JAK NIC!.
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2014-02-05 22:52 Zmieniony 2014-02-05 22:54
Jej nie w głowie teraz forumowe przepychanki,ale wierz w co chcesz.Valkiria moze byc nawet abisyńską księżniczką.Pozdrawiam..
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-05 23:03

>  Autor lidian Dodany 2014-01-20 11:42Powoli forum się wyludnia. A szkoda. I pomyśleć, że kiedyś było tutaj tak "gwarno".


Miala byc tylko rozrywka a u mnie nie widzę zadnej.. Mam ustawione 10 wątków i nie widzę ostatniej litery?albo ja czegoś nie pojmuję i dlaczego tu tak gwarno?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-05 23:11
Gramy w "jaki to nick", który znikł.:-))) Ups, ma zamiar.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-05 23:17
To jak granie w totolotka ;-) zero trafień a wygranym może będzie forum ON.
Ps.
nie wiedzialem ze jesteś Valcia i że tak dobrze plywasz;)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-05 23:24
No widzisz, a tyle lat  myślałeś, że mnie znasz.:-)))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-05 23:27
Czlowiek całe zycie się uczy ;-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-06 09:47
MUSIAŁAM WCZORAJ SZYBKO SKONCZYC,WOŁALI MNIE DO PEWNEGO PANA,NIESTETY JEST NA ŁOZU ABRAHAMA.WIDZE ZE TROCHE LUDA SIE POJAWIŁO NA MOJ APEL ZNACZY PW DZIAŁA!!!:-))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-06 10:10
Z pewnosca  Abraham to doceni  :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-06 10:38
Gdzie jest ten lud, co się pojawił? Poza powrotem Valkirii, oby na dłużej,nie widzę jeszcze, ale dopiero weszłam.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-06 11:47
BYŁ NAUTEK,EASY PEWNIE JESZCZE KTOS AA LIDZIA TEZ,WALDUSDUS
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2014-02-07 14:23
byłem na moment bo mi na poczte przyszło ze mam pw myslałem ze od kogos innego wiec zaszłem.

Wzetko staruszka sie tak boi o ten net nie ze gdzies jedzie,tylko za prad nie zapłaciła.:-):-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-07 21:40
HE HE HE
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-02-07 22:21
No tak, ale żeby przed inkasentem  drugą półkulę sobie wymyślać? Może o tę mózgową chodziło, a my pochopnie zinterpretowaliśmy. Niektórym z jednej do drugiej półkuli też daleko bywa.:-)))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-08 02:01
Staruszka wie co mówi. Jak będzie z drugiej strony globu to netowe wątki będą leciały w kosmos , bo one nie ulegaja przyciąganiu ziemskiemu. Z tego powodu wieści z forum nie będą mogły do niej docierać, a ona nie będzie mogła sprawdzić co przyszlo na pw.
Muszę obejzeć globus by sprawdzic co jest po drugiej stronie to będę wiedział gdzie się będzie ukrywać staruszka123.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-02-15 19:26
Nie wiem, gdzie to wkleić, bo facet zasługuje na uwagę i wyrazy wielkiego szacunku.
Uratował od śmierci dwoje dzieci i odjechał

>Pożar wybuchł w mieszkaniu przy ulicy Sandomierskiego w Gdańsku 24 stycznia rano. Pan Daniel, mimo że uratował dwoje małych dzieci i sam gasił pożar, do tej pory był anonimowy. Kiedy wyciągnął dzieci z płonącego mieszkania i zużył kilka gaśnic w walce z ogniem, wsiadł w samochód i... odjechał.

Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-02-21 21:24 Zmieniony 2014-02-21 21:26
NAUTEK MARUŚ A GDZIE TY?:-))TELEWIZJE TRWAM OGLADASZ???????????????
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-02-22 08:20
O ja cię . Staruszka  przeTRWALA ;-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-03-28 21:41
 > przyjaźnie zawieramy w szkole. A Wy jak sądzicie? Może przez internet?
Nie wiem jak Wy ale .... przyjaźń z przedszkola na znaczenie i konsekwencje w
życiu doroslym.
Nadrzędny Autor annam Dodany 2014-08-22 11:52
Myślę, że nie ma znaczenia, kiedy poznało się przyjaciół. Znajomości z przedszkola mogą być tak samo wartościowe jak te zawarte kilka lat temu. Chociaż wydaje mi się, że  zbiegiem czasu coraz trudniej zawiera się nowe znajomosci, bo nie ma tylu okazji do poznawania nowych ludzi. Teraz odwiedzam się głównie z koleżankami z pracy i z sąsiadkami. A internet? W sumie korzystam z niego od niedawna i jeszcze nie miałam okazji poznać nikogo w ten sposób, ale być może wszystko jest na dobrej drodze! :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-04-16 17:51
CZY LUDZIE TU REJESTRUJA SIE DLA JAJ?CODZIENNIE JEST NOWYCH OK 1 OSOB I PRZY OKAZJI NAPISZA GORA 2 POSTY.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-01 16:48
WALDUNIUNIU "PSZYJACIELU":-)CZY TY MOZE W BRAZYLI TERAZ JESTES ZE SIE NIC NIE ODZYWASZ I NIE WKURZASZ SWOJEJ ULUBIENICY?;-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-01 20:17
No właśnie - wątek "przyjaciele" to schiza i kpina :-(
CO Z WAMI JEST ON!
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-02 07:55
Być może i wątek "Przyjaciele" jest na miejscu właśnie w społeczności Osób z niepełnosprawnością? Być może ma to sens, zważywszy na potrzeby kontaktu, rozmowy.
A pytanie: Co z wami jest ON? To warto je zadać każdy sobie? I uczciwie sobie na to odpowiedzieć, a nie "ciskać gromy" na innych.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-02 13:56
Jeszcze na dodatek ciskać gromy w slangu miejskim, hihi:)
Uruchomiłam 'tłumacza' i już wiem, co się tam komu jawi pod słowem schiza.
Inaczej: przywidzenia, głupoty atakujące nasz mózg, wszystkie mniejsze lub większe stany ogólnej psychozy.
Najczęściej występują w trakcie ćpania, na późniejszych zjazdach, lub na ciężkim kacu.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-03 21:34
Może wspólnymi siłami choć spróbujemy "rozmawiać"normalnie,bez jadu,bez szukania sensacji?Czy to wykracza poza nasze możliwości,poza możliwości naszej inteligencji?

Wątek-Przyjaźń-czy możliwa jest przyjażń bądź zwykłe zakolegowanie sie w necie,moze nie dzisiaj, ale jak opadnie kurz .
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-03 21:48
Cieszę się bardzo, że zrozumiałaś co napisałam -o co mi chodziło - mam taką nadzieję i tak chcę rozumieć Twój post Valkirio :-)
(w moim chyba brakło lit. "a") Chodziło mi o to co napisałaś :-)
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2014-07-03 21:53
Rozumiesz b.dobrze.:-)Mam nadzieje(naiwną?),ze jesli ktos zajrzy tu,na forum nie pomysli od razu,ze ci ON to jacys psychopaci,czy inni nawiedzeni,a zwyczajni,kulturalni,majacy cos do powiedzenia ludzie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-03 23:32 Zmieniony 2014-07-03 23:38
Powiem tak. Kiedyś próbowałam zawrzeć pakt o nieagresji i omijaniu się z kobietą A. i się nie udało. Tyle bzdur, co napisała na mój temat, rzadko kto o kim tu pisał. Lata obsesyjnie za mną po wszystkich wątkach. I tylko dla mnie dobrze, że umiem nad takimi złośnicami przechodzić do porządku dziennego. Dziś przyznaję, pojechałam po niej też równo, bo mnie to dziś bawiło taka wymiana ciosów. Obserwowałam po prostu, co może wymyślić jeszcze osoba, która mnie nie zna, a która mi wypisuje epitety, proponuje, że czas umierać (!), bo napisałam, że mam 150 lat. Ten kurzy móżdżek? przyjął to jako fakt widocznie.
Byłam już tu wg niej kilkoma nickami i dobrze, że tymi co mądrzejszymi, bo jakby mi napisała, że jestem nią ;-) to bym się załamała:)
Jak więc próbować rozmawiać, gdy wchodzi i ocenia, używa mocnych słów jak pewników?
Przecież to ewidentne bzdury i chore wymysły jakiejś furiatki.
Weszłam tu jako w-zetka i tak tylko piszę.
Mam pewne obawy, czy ta jej gebelsowska metoda nie przynosi jakichś efektów u czytelników, bo to metoda w historii sprawdzona choć podła.
Valkiria....Zaczęłaś dziś pisać na poważnie i z troską o forum, więc poważnie odpowiadam.
Jednak, dopóki faktycznie administracja nie zadba o atmosferę i nie wykluczy ludzi z obsesjami, na niedługo się to zda.
Można się ostro sprzeczać, ale w sprawie, a nie wygadywać bzdur personalnie. A tak niektórzy, nie tylko k.A., robią. Ignorowanie nie pomaga, administracja milczy, no to mamy, co mamy.
Przyjaźnie są możliwe, ale przy braku zaufania się nie pojawią. Bo kto zaręczy komu, że jest tym nickiem, a nie innym? Albo za chwilę nie wyjedzie z czymś na forum, a mówionym w zaufaniu, na privie???
Może warto o tym pogadać w ramach budowania ogólnej przyjaźni, a może trzeba poczekać, aż znowu kobieta A. wejdzie i zruga ten post. Nieuniknione zapewne, ale próbuję...
Tak nawiasem na (innym, dalekim, dalekim) forum poznałam mojego obecnego Przyjaciela i jak na razie przyjaźń trwa przez lata...więc można.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-04 12:30
Tak,dziwic nalezy sie Administarcji,ze nie widza tych podchodow,tych naśmiewań,ze nie reagują na nie,że sami mają "w nosie"swoj własny Regulamin.A z drugiej strony,czy ludzie nie zdaja sobie sprawy,ze na takie postępowanie są paragrafy?Ja nic nie podpowiadam,ba nawet nie sugeruje,po prostu głosno myśle,ze gdybys W-zetko TYLKO chciała to mogłabys narobic takiego dymu.....kazdy zdroworozsądkowiec wie,ze net to nie kartka zapisana bzdurami,ktora mozna spalić,wszystko co zostało napisane w necie,jest trwałe.

Równiez dzieki netowi,znalazłam przyjażń juz kilkuletnią,mądrą i dobrą,nie oczekującą hołdow,bezinteresowną.Zastanawiam sie tylko czy dzisiaj jest to mozliwe,zeby samotnik znalazł bratnią dusze.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-04 12:52

> dziwic nalezy sie Administarcji


Administrowanie tym forum jest pewnie czynnością służbową, a nie z pasji. Forum jest teraz drobnym wycinkiem połaci medialnych Integracji (komentarze pod wszystkimi artykułami na portalu, na infrastrukturze innej niż forum, portal społecznościowy). Na dodatek jeżeli Administracja reaguje sama, to kończy się - pamiętam takie przypadki - oskarżeniami o cenzurę. W ogóle mnie nie dziwi, że Administracja się do tego forum sama prawie nie miesza - wystarczy sprawdzić tempo odpowiedzi przedstawiciela CI na pytania (a to jest zajęcie nawet ważniejsze).

> na takie postępowanie są paragrafy?


Ostrożnie z tymi paragrafami. :-) Jeżeli ktoś sobie życzy iść do sądu o to, że został zniesławiony w internecie, to w zwykłych okolicznościach ja bym się zastanawiała, czy pieniędzy ma za dużo, czy może zajęć za mało. Nie strzela się z wyrzutni rakiet do wróbli.

Internet już jest takim miejscem, że są ludzie o kilku tożsamościach i są o jednej. Są tacy co się polubią i tacy, co na siebie nawrzeszczą, bo anonimowo nie wymaga to ani dużej odwagi cywilnej, ani dowodów. Na co dzień jak ktoś mnie nie lubi, istnieją sposoby żeby go omijać. W sieci taki człowiek może nawet mnie celowo szukać, żeby zaczepić.
Kto się loguje do Sieci musi być świadom, że relacje tutaj nie mają często zbyt wiele wspólnego z tym co byłoby normalne w relacjach twarzą w twarz.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-04 13:01
Iota ja to wszystko rozumiem i wiem.Chodzi przede wszystkim o to,zeby inni pojęli,ze w necie nie są tak całkiem bezkarni jakby sie mogło wydawac.Uporczywe nękanie,stalking jest karalny.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-04 13:02
Sięgnij do kk i przemyśl to co napisałaś.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-04 13:04
190a
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-04 13:46
§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej.

§ 3. Jeżeli następstwem czynu określonego w § 1 lub 2 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Kto tu narusza czyjąś prywatność?
Kto wprawia kogoś w poczucie zagrożenia?
W jaki sposób?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 176) (2238685 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill