www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Forumowy Hyde Park (Strona 5) (421098 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 22 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-17 20:23
Zapominasz o towarzyskim i seksualnym ;-) :-)
Spadam :-) Dobranoc wszystkim - "pyry" dwa nie śnijcie o mnie ;-)
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2014-07-17 21:41

>Droga Pani. Jeśłi się uzna, iż każdy ma prawo do swego zdania, sprawa „racji” staje się drugoplanowym dodatkiem.


I w ten sposób dyskusja staje się bezsensowna, bo pozostając przy własny zdaniu, nie znaczy, że ma się rację. I wówczas powinniśmy przypomnieć jedno z praw Murphy'ego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy".
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-17 20:01

>Tu mielismy taki przypadek : bober, rea, kobietaA ktory byl potwierdzony<


Po pierwsze naucz się pisać - tyle o tym nagadała się Werbena, wzeta i ty sam kiepski człeku - gdzie "ogonki"?
Po drugie: w jaki sposób "potwierdzony" i przez kogo?! Dla twoich fantazji byłam też "staruszką" - już nie jestem? Starasz się być "znaczący" ale jesteś tylko śmieszny i wkurzający - smutne to i tyle :-( 
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-17 20:29
Pytanie do Waldka.
I co? :-) Nadal jesteś przeciwny banowaniu osób, które plują się po brodzie w złości i na swój ekran, gdy piszą?:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-17 20:50
Tak, nadal . Uzasadnie : osoby psychicznie chore też sa ON z tego powodu maja prawo pisac. A do innych forumowiczow nalezy czy uwierzą w ich bzdury i czy będą dyskutować z takimi osobami. :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-18 07:48
Ja uważam, iż Osoby wciąż odnoszące się w sposób arogancki, złośliwy i obraźliwy, winny być już dawno zbanowane. Co to za forum, na łamach którego łamane są notorycznie punkty regulaminu. Co to za Administratorzy, którzy nie pilnują przestrzegania regulaminu, który sami podali do wiadomości tu piszących. Dla mnie to parodia.:-(
Mam dość arogancji, złośliwości, chamstwa, demonstrowania chorej wyższości w postach. Mam prawo się z tym nie zgadzać.:-(
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-18 07:54
Ile razy to jeszcze napiszesz? Parodia? Wypisz się z forum.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-18 10:41 Zmieniony 2014-07-18 11:01
Biedni Administratorzy forum, stracili pewnie majątek na odwiedzane gabinety okulistyczne aby dobrać odpowiednie okulary które  umozlwily by  im  dostrzec arogancjie,chamstwo,czy  chociaż  złośliwość o ktorej piszesz.
Może  lepiej zmień lektora bo ten który  Ci czyta najwyraźniej Cię  oszukuje .
Nadal jestem przeciwny banowaniu na forum (muszę  uściślić)  na forum Kawiarenka.!
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2017-07-02 02:46 Zmieniony 2017-07-02 02:49

>  dostrzec arogancje,chamstwo,czy  chociaż  złośliwość


Teraz od 3 lipca Admini forum podjęli się wreszcie tego zadania i oceniania co jest przekroczeniem regulaminu na Kawiarence.
Nie zazdroszczę im  i  jestem ciekawy jak sobie z tym poradzą z tym trudnym zadaniem?
Mam nadzieję ,że na ogólnym Forum też dadzą radę.

Lidian tu jest pisanie do siebie tylko zauważ ,ze różni wpisy data! zostały Ci dwa dni na przeproszenie za kłamstwa
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-18 14:50

> Tak, nadal . Uzasadnie : osoby psychicznie chore też sa ON z tego powodu maja prawo pisac. A do innych forumowiczow nalezy czy uwierzą w ich bzdury i czy będą dyskutować z takimi osobami.


Fakt. Nachbar napisał "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy".
Ale pozwalać po sobie jeździć niewydarzonym trollom z płytkim rozumkiem? Az tak pokorna wobec trolli nie jestem.
Można zgłaszać do Administracji, a można biorąc pod uwagę jej tolerancję odpowiadać tym samym językiem. I co wtedy?
Wczoraj czytałam książkę i nie chciało mi się wiele mówić. Dziś ją skończyłam.
A na forum?
Jak się zaczęły długie i ciekawe  rozmowy-sprzeczki, to czyjaś złośliwość rozwala to forum.
Może to wściekła na te rozmowy jakaś konkurencja gdzieś się czai?
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-18 19:24 Zmieniony 2014-07-18 19:27
Co ty jeszcze tu robisz?:-) Dziw, że komp ci jeszcze działa - tyle śliny :-) :-)
Tak poza tym jesteś ciekawym przypadkiem - wściekasz się, nienawidzisz, piszesz swoje CV na forum po co? Takie tłumaczenie się, czyli masz z czego się tłumaczyć. Zbanowałabyś połowę forumowiczów - nie znosisz większości tutaj piszących, denerwuje cię to forum i ludzie to czemu tu wchodzisz? Pisałaś, że masz trochę chory kręgosłup i jesteś chodzącą osobą, masz podobno jakąś rodzinę i pracę, nie mogę więc pojąć jak możesz tak przeżywać fora? Do tego przypisujesz innym swoje odczucia. Kiepski coś (jak zwykle bredzi) i sugeruje, że inni są chorzy psychicznie. Czy to nie świadczy jednak o tym co kiedyś pisałam - psychicznie chory będzie innych nazywał wariatami, ten ze wsi będzie innych nazywał chamami ze wsi itd. Twoje/kiepskiego posty to potwierdzają:) Po co zmyślacie (zwłaszcza kiepski) na swój temat? Nigdy nikomu nie pomógł: po 1 nie ten charakter i podejście, po 2. był podobno przy kimś bliskim ciężko chorym w szpitalu i pisał bzdety w necie - coś jednak nie gara :-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-18 19:38

> coś jednak nie gara


Noooo nie gara, bo pokrywki pod deklem  Ci latają luzem:)))))
To odpowiedź w Twoim stylu, bo rzucasz się o zwykłej porze jak wsza w strupie. Najpierw do Werbeny, teraz do mnie i WNK.
Miotanko klasyczne.:-)))))))
Pomachać ci płachtą jak na corridzie? No to oooooo'leeeee! :-)))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-18 19:47

>jak wsza w strupie.<


Możesz wyjaśnić co to jest osobo "kulturalna", "wielkomiejska" i przez "ą" i "ę"????? Znalazłam tylko "pchły" w połączeniu z psem :-) Strupy powinni ci potrafić leczyć w pyrowie :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-18 19:50
Jeszcze jedno zalecam mycie dwa razy dziennie - nie będziesz cierpieć na tą przypadłość wzeciu :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-18 19:56
No widzisz? Tylko odkręcać kota ogonem potrafisz, nic własnej inwencji. Płyciutko pod kopułką, oj płyciutko.:-)
Ogarnij się trochę, bo już mi się nie bardzo chce Cię zabawiać rozmową.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-18 19:52
Kiedyś, gdy byłam na wsi, tak się ludzie kłócili i tak mnie to mocno rozśmieszyło, że teraz jak Cię tu widzę i Twoje miotanie się, to sobie to przypomniałam i przytoczyłam. Może chodzi o specyficzny charakter wszy?:-))))))))))
I jakie ą ę, sama sobie zaprzeczasz wobec poprzedniego postu? Znowu te luźne dekle? :-)))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-18 19:57 Zmieniony 2014-07-18 20:01
NIe "jak byłaś", nie "jak słyszałaś", nie "jak ludzie" tylko to byłaś i jesteś TY, o sobie piszesz i tyle. Znam ludzi ze wsi i ty im wstyd przynosisz :-(

>luźne dekle?<


Gdzie to usłyszałaś? W necie napisali, że to jakiś coś tam.. "slang" ? :-) Takie głupoty przepisujesz - szkoda, że nie masz nikogo w domu kto to by ci wyjaśnił :-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-18 20:03

> tylko to byłaś i jesteś TY, o sobie piszesz i tyle. Znam ludzi ze wsi i ty im wstyd przynosisz


No i dalej....Zobacz tu jest płachta:))))
Oooo'leeee! Biegaj! I jeszcze raz! Słyszysz oklaski? :-))))))) Ukłoń się ładnie.:-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-18 20:13
Ależ to przecież ty sama pisałaś, że musisz no musisz pisać choć sama do siebie bo inaczej się udusisz :-) Potwierdzasz: tak mnie nie znosisz, a jak nie masz już do kogo to do mnie piszesz mimo, że wiesz, że nie czytam, albo mnie zaczepiasz wiedząc, że znam twój stan umysłu i zlewam to :-)
No ale dość tego - znudziłaś mnie , baj, baj :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-18 20:19
Piszesz od rzeczy, mąci ci się już wszystko, bo.......

"Biega sobie troll po blogach,
już jest na ostatnich nogach.
Tu się wpisze, tam przeszkodzi,
sam już nie wie, gdzie ma wchodzić.
Grzebie w spodniach i w surducie,
komu sprawić nowe plucie?
Pod podłogą i na dachu,
bluzgi śle na wschód i zachód.
Wszędzie szpera, ciągle maca,
przezwycięża w sobie kaca.
Znalazł blogi, jakieś fora,
jadem rzyga wredna zmora. "

Dziś były już bluzgi po kolei na wszystkich, więc idź już spać.
A wiersz stąd
http://ewairena.blogspot.com/2011/01/troll.html
też mają tam kłopoty jak widać z takimi.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-18 20:40
Miesza ci się miesza - nie sprawdziłaś co to "bluzgi" :-( poczytaj albo przypomnij sobie co robiłaś do sąsiadki :-) ty masz czas to po necie, blogach i czym tam jeszcze musisz latać, bo mimo pięknej pogody i lata nie masz z kim "na ławeczce" posiedzieć lub na spacer czy na inne piwko wyskoczyć :-) nie współczuję - a dobrze ci tak słoni..,. baj baj... :-)
No jednak po pierwszej linijce nie mogę się zmusić czytać co dalej bazgrzesz - poklikaj się w ten ślad :-) trudno czytam zawsze u ciebie pierwsze zdanie i ostatnie - postarasz się na następny raz :-) :-)
Kłamczucha też jesteś jak zawsze:

>na wszystkich,<


NIE do wszystkich O NIE :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-18 21:33

> No jednak po pierwszej linijce nie mogę się zmusić czytać co dalej bazgrzesz


Bo nie umiesz czytać, ani pisać, biegła jesteś niczym w piśmie hebrajskim. :-)
Nie "co robiłaś do sąsiadki" tylko u sąsiadki,  i nie "wiesz mi" do Norbiego, tylko wierz mi się pisze.
No i widzisz jak Ci te dekle latają. Wierszyków nie pamiętasz z elementarza, błędy walisz jak w klasie pierwszej, hihi no i w ogóle kim Ty jesteś?:-)
Podskakujesz, podskakujesz i nic z tego nie wynika.
To jeszcze raz: ukłoń się ludziom ładnie i idź spać.

Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-19 14:13
Ooooo matko :-( żeby "robić" U sąsiadki musi cię ona wpuścić na swój teren (opłotki lub do domu)
Ty "robiłaś" DO sąsiadki -, a co robiłaś do Niej? Ano "bluzgałaś" :-)
Poza tym: wzeciu pisze się nie "wsza" tylko "wesz".
Powinnaś znać swoje pseudo :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-19 14:48
Co Ty palisz ostatnio,że masz AŻ takie majaki? Bo inaczej tych bzdur się nie da tłumaczyć.:-) A może nie bierzesz tabletek? Odchylenia w Twoich postach są widoczne jak na dłoni. Wymyslasz chore scenariusze zdarzeń. Roi Ci się na potęgę.
Przy okazji.
Poducz się ortografii i gramatyki, a nie wymyślaj naiwnych tłumaczeń.
Lekcja któraś z rzędu:

WESZ (nie: wsza) ż VI, DCMs. wszy, B. wesz (nie: wszę), W. wszy (nie: wszo), lm M. wszy (nie: wsze), D. wszy (nie: wesz, nie: wszów) insekt: Wesz głowowa, łonowa, odzieżowa.

WSZA (nie: wesz) m a. ż, odm. jak ż II, DCMs. wszy, B. wszę (nie: wesz), W. wszo (nie: wszy), lm MB. wsze (nie: wszy), D. wesz a. wszy (nie: wszów) pot., pogard. człowiek nikczemny, zwłaszcza taki, który zdradził własne środowisko

A więc nie miotaj się jak ta wsza w strupie, bo to głupie:)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-19 15:03
Wzeciu jak wiesz nie czytałam, ale na pierwsze spojrzenie widać, że znowu coś z netu wkleiłaś - daj sobie spokój :-) Czas na grilla w gronie bliskich :-) Szukaj , a znajdziesz :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-19 15:17
Czytałaś, czytałaś...tylko Ci głupio, że aż takie błędy sadzisz.:-)
Grill w gronie bliskich...wszystkiego wesołego, może się coś w Tobie wreszcie uspokoi.
Życzę Ci tego, choć prawdę mówiąc, nie wierzę, że się uda.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-19 15:24
Oj wzeta ja prawie ci zaczynam współczuć :-( Ty się o mnie nie martw, zajmij się sobą biedo :-( Toż od świtu do nocy w necie tylko jesteś - masz nóżki to korzystaj, nie masz nikogo trudno :-)
Baj, baj "maszkaro" jak powiadają... no kto? Zajęcie na Twoje popołudnie ;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-19 15:38
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-19 15:47
JAKICH "INNYCH"?! W ilu osobach występujesz? Baj, baj :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-19 16:14
Baj?
W takim razie epilog:
Poszła, ale znowu nie zrozumiała o co chodzi.:-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-19 16:48
WZETKO JAK TO JEST ZE KOBIECINA PISZE ZE NIE CZYTA TWOICH POSTOW A ODPISUJE?ZRESZTA MOJE TEZ PODOBNO OMIJA A ZAWSZE WIE CO PISZE?PROROK JAKIS CZY CO?:-))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-18 15:05 Zmieniony 2014-07-18 15:23
W odpowiedzi dla: WaldusNieKiepski
No cóż. Różnimy się w poglądzie. Ty uważasz, iż tu nie występują wymienione przeze mnie przejawy chamstwa, arogancji, agresji, złośliwości, czy personalnych wycieczek – Ja uważam, iż występują. Mamy różnicę zdań. Czy to winno być powodem do kłótni? Myślę, że nie. Jednak Ty własnym jednym stwierdzeniem, pozwoliłeś sobie na „żart” w stylu, cytuję:

>Biedni Administratorzy forum, stracili pewnie majątek na odwiedzane >gabinety okulistyczne aby dobrać odpowiednie okulary które  umozlwily by  >im  dostrzec arogancjie,chamstwo,czy  chociaż  złośliwość o ktorej piszesz.
>Może  lepiej zmień lektora bo ten który  Ci czyta najwyraźniej Cię  oszukuje.


Przy całym pokładzie „luzu”, jak to raczyłeś Waldku określić w innym poście do mnie, ta wypowiedź nie jest dla mnie żartem. Stwierdzeniem j/w jasno dajesz do zrozumienia, że nie mam racji. Wręcz wyśmiewasz mój pogląd na ten temat.
Nie dziwię się Twej wypowiedzi. Dlaczego? Gdyż w swojej, z Twego poprzedniego postu napisałeś:

> Jesli ktos jest niereformowalny i niezmiennie jego wpisy obrazaja, sa >ordynarnymi klamstwami, to taki Ktoś się nie zmieni.


To właśnie dla tego taki ktoś winien być blokowany, bądź usuwany z forum. Innym razie, po co pisać regulamin? Zapoznaj się z jego punktami – proszę:
4. Zabrania się zamieszczania w Serwisie treści:
a) sprzecznych z prawem,
b) wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej,
c) propagujących przemoc,
d) zawierających wulgaryzmy oraz w inny sposób naruszające zasady współżycia społecznego,
e) obrażających jakiekolwiek osoby trzecie,
f) naruszających prawa autorskie,
g) reklamowych i promocyjnych.
Wyraźnie pisze „ZABRANIA SIĘ ZAMIESZCZANIA W SERWISIE TREŚCI”. Zatem Twoim zdaniem jaki to ma sens, skoro nie ma po co reagować? W dalszych cytatach piszesz:

>Zabanowanie spowoduje tylko zmianę przez tą osobę nicku a nie jakość >wpisów. Przez takie zmiany stwarza się sztuczne wrażenie że takich osob >jest wiecej.


No i co z tego? Osoba usunięta z forum założy nick, i nadal będzie obrażać tak, jak obrażała – proszę bardzo. Ale od tego właśnie są Administratorzy. Ich obowiązkiem jest pilnowanie stosowania się od regulaminu.

>Tu mielismy taki przypadek : bober, rea, kobietaA ktory byl potwierdzony . >Administracjia z pewnością ma możliwość stwierdzenia ID forumowicza.


No właśnie „był potwierdzony”. Zatem jest możliwość, by Osoba usunięta, nie mogła zaistnieć pod dwoma nick’ami. To zadanie dla Administratorów. Mogą to łatwo sprawdzić po ID. Poza tym w śród wymienionych Osób notorycznie obrażających – dziwne – że nie wymieniłeś rogala160. No ale, jak stwierdziłeś j/w „winienem zmienić lektora”.

> Możliwości tego forum są jakie są. 


Jakie przestrzeganie regulaminu i jego egzekwowanie, takie forum.

>Z tego co wiem , z wyjaśnień udzielonych mi w korespondencji mailowej , >Admini staraja się ułatwić możliwość pisania i zlikwidować wszelkie >występujące utrudnienia jakie do nich docieraja od forumowiczow. I to jest >to co powinna robić administracja forum.


Administracja (moim zdaniem), winna czynić o wiele więcej. Przede wszystkim, jako Administracja forum, winna sama kontrolować, co się dzieje na jego łamach. Sama reagować, na wpisy łamiące regulamin tegoż ich forum. Podkreślam „ich”, gdyż są jego Administratorami, pełnią konkretną funkcję. A monity forumowiczów powinny być li tylko uzupełnieniem.

>Jesli sposób pisania nam nie odpowiada, to po prostu nie odpisujmy na >kazdy wpis takiej osoby. Mozna tez zaprotestować i jest to mile widziane, >gdy taki protest dotyczy innego forumowicza.


Pięknie to brzmi. Tyle, że to nic nie daje. To czcze słowa. Gdyż Osoby, jak sam stwierdziłeś „niereformowalne”, wpisują się pod każdym postem bez względu na to, czy odpowiadamy czy nie. To czego tak zaprzeczasz jest pełno. Odpowiedzi są celowo zaczepne, ironiczne, złośliwe, obrażające. Myślę, że tu wielu to potwierdzi. I nic nie daje ignorowanie, nieodpisywanie, itd. Poza tym, dlaczego mam wciąż wyczytywać obraźliwe zwroty rogala160 czy Kobiety A – notorycznie. Ty tego nie widzisz, lecz Ty nie jesteś mną. Wiem, co do mnie wypisywali, i Inni również wiedzą. Zatem to jest dowodem, że tu jest konieczna wręcz ingerencja Administratorów.  

>Jednoosobowe stwierdzenie że ktos obraża innego forumowicza czasami jest >błędne. I to co ktos uwaza za obrazę takim czymś nie jest dla innej osoby.


No faktycznie. Było tyle przykładów arogancji, chamstwa, obrażania, złośliwych wycieczek personalnych ze strony wymienionych Osób (i to delikatnie mówiąc), i chcesz powiedzieć, że to jest błędne. No proszę Cię. Co może mam pytać większość o to, czy coś jest obraźliwe dla mnie, skoro jest pisane do mnie? Chyba kpisz sobie.

>Jest bardzo mała granica ktora latwo przekroczyc w tracie impulsywnego >odpowiadania. Czesto po chwili zastanowienia inaczej bysmy napisali ale cóż >poszlo.


Tak to prawda, tyle, że trzeba pamiętać, iż taki argument możesz użyć w przypadkach jednostkowych, sporadycznych. Lecz tu występują przypadki notorycznego łamania regulaminu przez te same konkretne Osoby.

>Tylko wtedy warto wyjaśnić nieporozumienie i nie bedzie obrazy.


Nigdy nieporozumienie nie będzie obrazą, jeśli zachowa się kulturę rozmowy Waldku. Właśnie dla tego unikam stwierdzeń kierujących się do prywatnej Osoby. Owych dziwnych "żartów, sugestii, powiedzonek". Unikam wszystkiego, co nie jest tematem rozmowy. Czy wycieczki personalne są tematem rozmowy? Inaczej:

>Biedni Administratorzy forum, stracili pewnie majątek na odwiedzane >gabinety okulistyczne aby dobrać odpowiednie okulary które  umozlwily by  >im  dostrzec arogancjie,chamstwo,czy  chociaż  złośliwość o ktorej piszesz. >Może  lepiej zmień lektora bo ten który  Ci czyta najwyraźniej Cię  oszukuje.


Czy to jest na temat? Bo dla mnie to jest sugerowanie mi, iż coś, co się dzieje i jest faktem, jest fikcją. Czy to nie jest wycieczka personalna? Ty pewnie powiesz, że to żart. Nie wydaje mi się.

>Dlatego namawiam do wyjasniania wszelkich niezrozumień. Bo kazdy z nas >jest inny i moze mieć inne zdanie.


No właśnie Waldku. Każdy z nas jest inny i może mieć inne zdanie. Zatem dlaczego chcesz decydować, czy ktoś mnie obraża, czy też nie? Rozumiem, wypowiedziałeś się we własnym imieniu. Lecz czemu użyłeś tego stwierdzenia?

>Biedni Administratorzy forum, stracili pewnie majątek na odwiedzane >gabinety okulistyczne aby dobrać odpowiednie okulary które  umozlwily by  >im  dostrzec arogancjie,chamstwo,czy  chociaż  złośliwość o ktorej piszesz.
>Może  lepiej zmień lektora bo ten który  Ci czyta najwyraźniej Cię  oszukuje.


To nie w porządku. Tak sądzę.:-(

>I dlatego nie obrażę się jesli ktoś bedzie uważał inaczej.


A czy różnorodność zdań i poglądów jest powodem do obrazy? Chyba, że zawiera obraźliwe sformułowania.
Pozdrawiam.;-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-18 15:34
obrażających jakiekolwiek osoby trzecie

Poczytaj co pisałeś o Chazanie i sam sobie daj bana
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-18 15:44
d) zawierających wulgaryzmy oraz w inny sposób naruszające zasady współżycia społecznego,
e) obrażających jakiekolwiek osoby trzecie,
W Twoim przypadku na na trzeciej Osobie by się nie skończyło.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-18 17:22
Punkt e to akurat ty lamiesz. Zbanuj sie sam teraz.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-18 17:22
Zygmuncie różnimy się i to dobrze .  Wśród takich samych poglądów nie ma dyskusji. Ty wszedzie widzisz chamstwo i wulgarnosc, ja nie. Ty wymuszasz na Adminach reagowanie ja nie. Uwaga o administratorach nie jest wycieczka personalna Ty uwazasz że tak, uwaga o lektorze dotyczyla sprawy technicznej moze w innym programie dziala to lepiej i rzetelniej.
Nie uważam za możliwe rozmawianie z kimś bez zwracania się do tej osoby personalnie.
Reszta Twoich wywodow to powielanie poprzednich wypowiedzi i niepotrzebne zasmiecanie wpisu.
Dziekuje Ci za przedstawienie swojego zdania, moje jest inne w tym temacie.
Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-07-18 17:24
Takze moim mniemaniu Zygmunt sie wciaz powtarza. To moje i najmojsze zdanie i nie narzucajcie mi innego.
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2014-07-18 16:40 Zmieniony 2014-07-18 16:53
Akurat w tym przypadku, o którym toczy się rozmowa: co zrobić z osobami wulgarnymi, pyskatymi, kłótliwymi, którzy wchodzą na fora dla frajdy, żeby sobie popisać dla popisania się nie zrobi się za dużo. Nie wyrzucisz ze społeczeństwa takich ludzi, gdzie ich umieścisz? Internet przyniósł postęp technologiczny, przyniósł dobro i zło. Słyszałam swego czasu  taką odpowiedź:" to alternatywa, wyzłościć się pod nickiem, żeby mniej wyładować się w domu, w pracy" Zła forma, krzywdzi niewinnych z Internetu.
Pytanie nawet inne, czy wszyscy którzy tutaj piszą, robią to w wolnym czasie poza pracą? czy niektórzy w trakcie pracy, dla rozrywki.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-18 17:34
LPominę co z nimi zrobić. Faktycznie nie wyrzucimy, nie umiescimy na bezludnej wyspie. Ja zachowuje się tak jakbym rozmawial z rozmowcą twarzą w twarz. Nie wnikam zbytnio po co ludzie korzystają z forum. Są czaty gdzie moga się wyżyć bezosobowo wśród takich samych osób. Nie widze sensu w pytaniu czy w pracy czy dla zabawy.
Ja aktualnie robię to znaczy piszę w czasie wolnym , wolnym od pracy, od oglądania transmisji sportowych, wolnym od pomagania innym, wolnym od lowienia rybek. Czy to może miec jakies znaczenie?
Rozmawiam tak jak byśmy rozmawiali na ławeczce w parku :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-18 19:00

>Akurat w tym przypadku, o którym toczy się rozmowa: co zrobić z osobami >wulgarnymi, pyskatymi, kłótliwymi, którzy wchodzą na fora dla frajdy, żeby >sobie popisać dla popisania się nie zrobi się za dużo.


Moim zdaniem, nie trzeba szukać nadzwyczajnych sposobów. Wszystko, co jest potrzebne leży w gestii Administratorów. Najwyraźniej coś tu nie gra, skoro regulamin widnieje a w przełożeniu na „rzeczywistość” internetową forum nic nie znaczy, i nie ma żadnych odniesień w jego ramach.

>Nie wyrzucisz ze społeczeństwa takich ludzi, gdzie ich umieścisz? Internet >przyniósł postęp technologiczny, przyniósł dobro i zło.


Jeśli chodzi o społeczeństwo, pewnie się i takich nie "wyrzuci" zeń - choć w społeczeństwie rzeczywistym istnieje szereg sposobów ze strony prawa, które skutecznie potrafią ukarać takowych. Jednak tu nie mamy do czynienia ze społeczeństwem (w sensie realu), a z Internetem. Niemniej i tu są skuteczne sposoby (ze strony Administratorów forum), by temu zaradzić. I dlatego dziwi mnie brak stanowczej reakcji owych ludzi, którzy z racji bycia nimi (Administratorami), i mający wszelakie czynniki, i prawo by skutecznie temu przeciwdziałać, oczekuję li tylko sygnałów od forumowiczów. Lecz i to, zostało określone, jako „nękanie Administratorów”. Zatem od czego są Administratorzy?

>Słyszałam swego czasu  taką odpowiedź:" to alternatywa, wyzłościć się pod nickiem, żeby mniej wyładować się w domu, w pracy" Zła forma, krzywdzi >niewinnych z Internetu.


I właśnie o to chodzi Werbeno. Przeciwny jestem temu twierdzeniu, który przytoczyłaś, gdyż to świadczy o dwulicowości tych, którzy tak czynią. A to właśnie krzywdzi ludzi, którzy nie mają nic wspólnego z powodem złości owych. Ja słyszałem taką wypowiedź, "o rozpędzie i uderzeniu o ścianę." Być może to dobry sposób na wyzłoszczenie się tych złośliwych?
Reasumując. Sądzę, iż nie można w żadnym wypadku tolerować występowanie obraźliwych, złośliwych wpisów na forum, i to skierowanych ku prywatnej Osobie personalnie.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-18 19:03
Ile razy jeszcze napiszesz to samo?
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-18 19:53
Tak długo, aż regulamin i Adminustracja forum w pełni spełnią swoje zadanie. :-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-18 20:06
A jeśli "spełnią" to "zadanie" i cię wyrejestrują - nie zbanują - zwyczajnie ktoś jest właścicielem forum tak jak np. klubu czy mieszkania i nie chce cię i cię wyrejestruje to co?
Co zrobisz, b. się zdziwisz jak admin. uzna, że to ty łamiesz regulamin?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-18 20:09
Jesli tak to tez dostanies bana.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-18 20:16
Do mnie to czy do "Zygmusia" Rogal?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-18 20:45
Nie do Cię:-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-19 05:44
On pisał o sobie. ;-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-18 20:22
Chciałbyś. :-))) Zrobię Ci na przekór i zostanę. :-))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-18 20:46
Zostan. I tak nic nowego nie napiszesz.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-19 05:48
Zależy kto czyta. ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Forumowy Hyde Park (Strona 5) (421098 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 22 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill