www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Forumowy Hyde Park (Strona 6) (421077 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 22 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-19 15:12
Zawsze ci sami
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-19 16:45
ROGAL GDZIE JESTES PLAZE CI REZERWUJE!:-)))))))DOSTEP DO NETA SWIETNY WIEC SE Z CHORA KOBIETAA POPISZESZ.:-)))))))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-18 19:40
Werbena!!! A po co się wchodzi na takie ogólne fora!? Kobieto! For w necie jest do bólu - chcesz tematyczne to są i pisz - męcz ich!

>Nie wyrzucisz ze społeczeństwa takich ludzi, gdzie ich umieścisz?<


Wiesz co po takiej wypowiedzi to należy się skłaniać do budowania osiedli dla takich o.n. tylko i wyłącznie bez dostępu i wstępu zdrowych (był taki temat) - Twoja wypowiedź do tego zmierza. O Boże - nic dziwnego, że dawniej też z Tobą nie mogli pisać :-( Wychodzi, że ci bardziej myślący, empatyczni, logiczni i zwyczajnie tylko i aż ludzie przez takich jak Ty odeszli, zamilkli, a podobni piszą pod nowymi nickami :-(

Uważasz się za "pyskatą" czy nie?
Nadrzędny - Autor soviet30 Dodany 2017-07-12 19:36
Chciabym poromawiać z Wami na temat coraz to szybszej cywilizacji białego człowieka w Europie,obu amerykach,afryce oraz w azji i australii orz nowej zelandii.Dlaczego biała Europa wymiera?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2017-07-12 20:11
Te Sowiet, a powiedź/napisz mi jaką różnicę widzisz u kolorowej ludności, czy ty jako "biały" czujesz się lepszym??? Ja jestem zdania, że poza kolorem każdy człowiek ma prawo do normalnego życia, a jeśli chodzi o cywilizację, to azjatyckie ludy budowali zamki, znali pismo gdy w tym samym biały człowiek jeszcze operował kamieniem łupanym>
Nacjonalizm to zło tak jak komunizm, a pogadać możemy o innych sprawach... Przypuszczam. że pomyliłeś fora...
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-18 20:25
No to bójcie się"ORMO czuwa" zwłaszcza ci, którzy przyznali się, że są w pracy ;-)

>czy wszyscy którzy tutaj piszą, robią to w wolnym czasie poza pracą? czy niektórzy w trakcie pracy, dla rozrywki<


I donosik raz proszę ;-)
Nadrzędny - Autor WERBENA Dodany 2014-07-19 08:30 Zmieniony 2014-07-19 09:00
Kobieto A, w XXI wieku, masz dostęp do lekarzy, specjalistów, mało w Polsce, są i UE, są w szerokim świecie.

Na mój własny wpis:

>Akurat w tym przypadku, o którym toczy się rozmowa: co zrobić z osobami wulgarnymi, pyskatymi, kłótliwymi, którzy wchodzą na fora dla frajdy, żeby sobie popisać dla popisania się nie zrobi się za dużo. Nie wyrzucisz ze społeczeństwa takich ludzi, gdzie ich umieścisz?


daje odpowiedź. Nie wyrzucisz, nie wyrzucimy, Na forach zostaną, w społeczeństwie będą i trzeba żeby żyli, ale trzeba  leczyć
Gdy inni naturalnie umarli, kolejni żyją, następni się urodzą, byli i będą w społeczeństwie nerwowi szybcy i wściekli, z zaburzeniami. Choroby są różne.  Trzeba leczyć.

Nie chcę już przeskakiwać do innego wątku, żartem i serio:

"Tata rozmawia sobie na luzie z synem. Syn szpanuje jaki to on sprytny szybki zaradny w pracy, w życiu i małżeństwie, nawet w seksie, śmieje się z dojrzałych młodych.
Tata, wiekowy Pan, zawsze spokojnie słuchał czasem coś syna spytał.
W pierwszym roku po ślubie syn się chwali, raz luźna rozmowa przy piwie, że on to kilka razy. Tato mówi - a ja raz.
Minęły lata, tata pyta -jak tam synu ile razy, syn odpowiedział raz. Tata odpowiada - ja też raz.
Za rok potem przy żartach, po urlopie,  znowu temat poruszyli. Tata pyta - ile razy synu, odpocząłeś to znów kilka razy. Syn odpowiada- wcale. Na to tata - a ja raz."

Żartem i serio przez życie. Spokojnie i z opanowaniem dalej dojdziesz
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-19 14:17 Zmieniony 2014-07-19 15:04
No to Werbeno po tym poście szykuj kajak i na wyspę bezludną płyń! Cały Twój post to pomówienia, ubliżanie i osobiste "wycieczki". Jak to z Tobą jest? To czego innym nie wolno, co krytykujesz i aut Tobie wolno? Czemuż to? Ty jesteś na innych zasadach?

Wyciągasz błędne wnioski :-(i takie jak ci akurat pasuje :-(
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-19 14:26
Nie napiszę jak Ty: "... proszę odpowiedzieć na temat",  "nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie" 
"...wyciągnij wnioski ze swego postu" Nie wolno nam w pracy pisać - to przestępstwo?

Poza tym zbyt wolne działanie to domena flegmatyków :-( Nikt kto ma rodzinę, pracę nie chodzi stopkami ;-) Może flegmatykowi coś tam się wydawać, ale to jego postrzeganie ludzi i świata, u niego zawsze brudno, dzieci nie zdążą zjeść i spóźni się do pracy :-( do tego jest dla reszty wkurzający - niestety :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-19 16:46
ZGŁOSIŁAM KILKA POSTOW A CO NIE WOLNO?NIE WIDZA MI SIE TO GŁOSZE.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-21 14:29
http://strefatajemnic.onet.pl/extra/ksiezycowa-jaskinia-tajemniczy-twor-na-polskiej-granicy/1cy0c

Temat wakacyjny, ale kto wie...tuneli w ziemi znaleziono tak wiele i nikt nie wie po co i kto je tworzył.
Nadrzędny Autor Wardziń78 Dodany 2020-11-09 17:51
No nie było czasu, drzwi z salonu https://www.vox.pl/dip-salon-lublin-salon-firmowy-galeria-gala-dom-i-wnetrze--pietro-2--191 przyjechały więc trzeba było montować
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-21 16:11
Doda coś w podobnym temacie.

http://www.youtube.com/watch?v=OlzQqH0K3Z4

By w pełni zrozumieć tego typu odkrycia, trzeba mieć otwarty umysł na nowe, nieograniczone niczym rozumowanie. Nie próbujmy dopasować swoich wyobrażeń do tego, co widzimy, ale starajmy się wsłuchać w informacje, jakie są podawane jako dowody. Niezwykle interesujący jest ten temat W-Zetko o tej "grocie". Przeczytałem z wielką uwagę.
Obejrzyjcie ten filmik. Ogromnie interesujący.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-22 19:27
WALDUNIUNIU PRZYWIOZE CI PARASOLKE OD DRINKA A ADMINIUSIOWI ZAPRACOWANEMU MYDEŁKO Z HOTELU.:-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-22 19:31
A BYŁABYM ZABYŁA.WIAD.DO KOBIECINYAA.BYLISMY WCZORAJ BYLISMY WCZORAJ W PRAWIE 100LETNIEJ WINNICY I M.IN DEGUSTOWALISMY WIN ,TOBY CI SIE WIDZIAŁO CO NIE?;-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-08-13 14:54
[usunięte]
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-13 15:25
Walpoz - Walduśniekiepski ten post świadczy o Tobie, nie o mnie. I to, że piszesz tu pod dwoma nikami też o czymś świadczy. Nie dam się wciągnąć w dyskusje w takim tonie. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-12 10:17
SAMO RZYCIE.;-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-02-21 10:26
Dlaczego tu jest tyle podobnych albo nawet takich samych tematow,czy nie ma moderatora ktory nad taka samowolka panuje?Hyde Park to to samo co Czupurynka i Luzne pantalony,tak samo z paktem o nieagresje,jesli jest jeden po co kolejny bardzo podobny temat?Nie domagacie sie od moderatora porzadku?
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-02-21 13:23
Nie wiem co mysla na ten temat inni ale widac ze moderatorom nie wiele przeszkadza to pewnie powielanie tematow tym bardziej nie.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-04-19 23:24
Może nagle ktoś im przypomniał "dosadnie" co powinni robić by forum nie umarło całkowicie, bo ostatnio nowe nicki "nowych forumowiczów" które piszą jednego dnia po pięć wpisów pojawiają się jak grzyby po deszczu ;-)
Nawet nie warto im odpowiadać bo one same siebie wspierają prowadząc jednozdaniowe bezsensowne "dysputy" ;-))))
Nadrzędny - Autor italia Dodany 2016-04-26 10:48
Hej,
Nie wiem dokładnie jak tutaj pisać posty :-) Słuchajcie co myślicie o tym aby otworzyć sklep internetowy z kosmetykami ? jestem po operacji i nie mogę chodzić przez najbliższe przynajmniej pół roku. Nie mam co robić a moja renta jest bardzo niska. Pomyślałam że będę sprowadzać produkty marki niemieckiej takie jak np http://www.naturatylkoto.pl/serum-nawilzajace-do-twarzy z zagranicy a w Polsce będę sprzedawać za większe pieniądze? Ktoś próbował zająć się czymś takim?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2016-04-26 11:07
Mnóstwo tu jest takich zajmujących się spamowaniem jak ty, dzyń dzyń i masz kolejne 20 groszy.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-26 16:02
Ale w małym mieście kupisz i bez 5 zł, a w takiej Warszawie bez 20 groszy nie :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-26 16:57

> kupisz i bez 5 zł<


Chyba na "zeszyt". :-) :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-29 13:44
Na jaki "zeszyt"? Już chyba kiedyś pisałam, że lubię kupować zawsze w tych samych sklepach i marketach. Zwykle jest systematyka i ciągłość zakupów. Ze sprzedawcami jestem w miłych stosunkach, ba niektóre nawet miały mój nr tel. Zdarzało mi się kupować bez portfela na ok. 100 i to One musiały pamiętać się upomnieć :-)
W sumie "na" dzielnicy jest podobnie, ale wielkie firmówki - trzeba jechać dalej, jednak kobitki już mnie obczaiły i w "progu" jest dzień dobry... :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-29 13:59
Tak, to i ja mogę, bo mnie znają od trzydziestu lat chyba. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-29 14:07
No widzisz :-) a w "wielkim mieście" to jednak problem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-29 14:23
Zależy co uważasz za wielkie miasto w Polsce. Ja mieszkam w dużym mieście.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-29 14:28
Np. Warszawa ;-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2016-04-29 15:49
Na terenie osiedla i części swojej dzielnicy jestem praktycznie znana mniej więcej tak, jak byłabym w jakimś mniejszym miasteczku. Oczywiście częściowo to kwestia widocznej niepełnosprawności (łatwiej się mnie pamięta). Czasem to nawet trochę niezręczne, bo nie mam pojęcia kto mi właśnie powiedział "Dzień dobry".

Zdarzało mi się, że sprzedawcy w niedużych sklepach proponowali np. że mogę za coś zapłacić "później" albo "jutro", jak np. brakowało mi gotówki (miałam kartę, ale w sklepie nie przyjmowali albo zapomniałam wziąć portfel, a szłam tylko po chleb). Nie korzystam z tego, bo do pierwszego mi starcza, a uważam za oczywiste, że za transakcję należy się zapłata, ale nie przesadzałabym z tym założeniem, że w "dużym mieście" to zawsze problem. To po prostu kwestia tego, czy ludzie się znają i jak często się widują. Jasne, że gdybym pojechała na zakupy na drugi brzeg Wisły to o takich uprzejmościach mowy nie ma. Ale tak samo nikt przy zdrowych zmysłach nie proponowałby mi czegoś takiego, gdybym wpadła jako turystka do małego miasteczka. Bo mnie nie zna.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-29 16:43
W sumie potwierdzasz to co pisałam, Iota :-)

>"na" dzielnicy jest podobnie<


Przy okazji do Lidian: pisałaś wielokrotnie (teraz też), że mieszkasz w dużym mieście oraz, że na zachodzie kraju. No jak nie patrzeć tam tylko Szczecin jest dużym miastem inne to pipidówy i miasteczka śr. wielkości. Coś kręcisz :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-29 17:23

>Coś kręcisz :-(<


Tak, kółka na czole jak ktoś kto mnie nie zna wypowiada się na mój temat. . :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-29 17:56
A co ma tu do rzeczy "znanie"? Coś pitolisz :-(
I jakie wypowiadanie się na

>mój temat<


Wszystko ci się pomieszało :-(
Za dużo kłamstw z twojej strony i tak wychodzi :-(
Albo z rozpędu piszesz prawdę, a potem próbujesz kręcić :-(

Wynik jeden: mieszkasz w małym mieście w pobliżu lasów, albo w Szczecinie - wątpię, bo tam nie ma już dzikich zwierząt o których pisałaś. Z tego pow. taka wściekła reakcja z Twojej strony.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-29 18:10

>wściekła reakcja <


Jola wyluzuj. Wściekać się nie mam powodu i zwykle tego nie robię. :-)))))))))

A dla Ciebie ma znaczenie gdzie mieszkam? Czy to coś zmienia? Powiedziałam, że mieszkam w dużym jak na polskie realia mieście (nie takim jak stolica) i to wystarczy.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-05-02 15:57
Ja mam "wyluzować"? Niewinny temat, a TY jak nie z zeszytem, to że duże miasto, a to Cię znają. Iota jaśniej (chyba) to opisała.
Następnie:

>Tak, kółka na czole jak ktoś kto mnie nie zna wypowiada się na mój temat.<
>ma znaczenie gdzie mieszkam?<


Nie ma, ale zdecyduj się :-)

Powtarzam: w małym mieście człowiek jest "opatrzony" i jak mu braknie 20 gr kupi - pow. "przy okazji", w dużym mieście mimo "opatrzenia" nie kupisz bez tych 20 gr. bo przede wszystkim jesteś mało znana. W małym kupisz i bez 5 zeta, bo wiedzą kim jesteś, gdzie pracujesz itd.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-09 14:33
Bo do niektórych nie dociera, nie pojmują, że to nie wielkość miasta, ale rodzaj sklepu - przede wszystkim. U prywaciarza kupisz na tzw. krechę (jak cię znają), ale już w markecie nie - tu się rozliczają co do złotówki przy zmianie na kasie i taka kasjerka musiałaby z własnej kieszeni oddać/założyć. Nooo chyba, ze jest się gwiazdą za którą się w Italii oglądają (:D) to nie ma problemu :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2016-05-09 17:37

> U prywaciarza kupisz na tzw. krechę (jak cię znają)<


Gollum! Zwracam Ci uwagę, że już od dawna w Polsce nie ma podziału na "prywaciarzy" i resztę. Sam przez zdecydowaną większość mojej kariery zawodowej byłem tzw. prywaciarzem ( nie w branży handlowej) i nawet z lekką dumą znosiłem to określenie. Ale czasy już inne. Status społeczny bardziej się "wymieszał :-).
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-09 17:44
Pisząc "prywaciarz" mam na myśli mniejsze sklepiki.
Markety aktualnie równiez należą do prywatnego właściciela, ale nie sądziłem, że będę musiał to wyjaśniać :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-09 17:46
Nie musisz, większość pewnie zrozumiała, albo powiem inaczej: kto chciał to zrozumiał. :-))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2016-05-10 10:05
Tak się zastanowiłam: komuż Lidia tak odpowiada - któż wystąpił jako "obrońca uciśnionych"? No chyba tylko rączka, zwłaszcza, że temat błahy. 

Ciekawostka, że ignorant wypowiada się na temat pracy w sklepie, markecie, hipermarkecie i na kasie/w kasie :-( Zawsze w takich sklepach, gdzie sporo kas i kasjerki się zmieniają jest tzw. "świnka" czyli pieniądze z superaty odkładane na nieprzewidziane okoliczności. Na kasie zawsze jest superata, chyba że jakiegoś tłumoka zatrudnili i narobił manka, o co jest naprawdę trudno :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2016-05-09 19:11

>że będę musiał to wyjaśniać<


Wyjaśniać nie musisz ale sam nieopatrznie wprowadziłeś to rozgraniczenie..........
Chociaż dla nieświadomych tamtych czasów taka lekcyjka historii jest w sam raz....... :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-10 11:17
Całuję rączki Liduś.
Jak widzisz - stanęłaś po mojej stronie i to coś o wysokim mniemaniu o sobie (gwiazda za którą się w Italii oglądali i gwizdali :D) nie wytrzymała i musiała :D
Musisz być ostrożniejsza bo zazdrosne coś potrafią być jeszcze wrendniejsze niż dotychczas :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-05-10 13:41
Witam Cię Gollum. Pięknego dnia życzę. :-)

Gwiazdy i gwizdy nie są takie straszne. Będzie dobrze. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-10 15:23
Dziękuję i wzajemnie.
Dużo słońca i usmiechu, a kwasy niech się nadal kwaszą, a najlepiej jakby jedna z drugim się w język ugryźli i zatruli własnym jadem.
Z zasady nie życzę nikomu źle, ale nienawidzę wrednych ludzi, wrednychi fałszywych - dwulicowość to paskudna przywara. Duma też - ta zabufana duma, pseudoduma.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-05-10 16:57
To już wiadomo dlaczego nienawidzisz siebie :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-10 18:28
W przedszkolu wypowiedzi są na wyższym poziomie - na twoim miejscu nie osmieszałbym się bardziej - już większego dna nie osiągniesz.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-05-10 20:31
Jak zwykle wypowiedź bez sensu. "większe dno" :-)))))) Na pewno "mniejsze" od twojego oceanu głupoty
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-05-10 20:47 Zmieniony 2016-05-10 21:15
w dalszym ciągu jak dziecko w przedszkolu, mała dzidzia - zaraz zacznie krzyczeć prze pani bo on się przezywaaa :D
Biedne maleństwo.
Takie dopisywanie aby wyszło na twoje - dziecinada, ale to twój poziom, to tylko potwierdza jaki jesteś maluczki - pogódź się z tym, to się nie zmieni, już tak zostanie. Wracaj na swoje forum wazeliniarzy - ktoś na pewno tam cię po główce pogłaska, łezki obetrze i nosek wytrze, a potem do snu utuli i kołysanke zaśpiewa.

Na tym kończę bo nie chcę aby mnie ktoś posądził o znęcanie się nad niedorozwiniętym dzieckiem.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-05-10 22:13
Całkiem już zdziecinniałeś, marzysz i wspominasz przedszkole w swoich wpisach a przypisujesz to innym.
Nazywanie innego miejsca"forum wazeliniarzy" skoro się tego miejsca nie czyta to kolejne dziecinne zachowanie.
Ale nie przestawaj ćwiczyć, pisz ,próbuj doskonal swoje mizerne umiejętności w konwersacji a może coś z Ciebie wyrośnie Wasza Gollumowość . Spij dobrze księciuniu :-))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Forumowy Hyde Park (Strona 6) (421077 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 22 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill