www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Radość (Strona 108) (1534934 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 109 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2014-07-05 21:07
A jest moze pole namiotowe? a łódke mozna wypozyczyc?zapodaj cos jeszcze.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2014-07-05 21:09
a ta drawa koło czaplinka jest tak?Byłas w Bornem jest cos ciekawego?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-05 21:13
W Drawnie są domki, nie wiem czy jest pole namiotowe. Za Drawnem chyba z sześć km jest Dominikowo, tam na pewno jest pole namiotowe i piękne  jezioro.  Jest tam jeszcze więcej ładnych miejsc. Spływy kajakowe rzeką Drawą, super.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2014-07-05 21:34
to fajnie dzieki.:-)
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2014-07-09 21:39
Moze juz za późno,ale warto zobaczycv ruiny zamku w Starym Drawsku tzw.Drahim pamietajacy czasy Kazimierza Wielkiego,Wyspe Bielawe a gdy starczy czasu to Połczyn Zdroj.
Nadrzędny - Autor wuwuzelis Dodany 2014-07-21 11:58
Dokładnie. Proszę o info czy można wypożyczyć łódkę. Nie wyobrażam sobie pobytu pod namiotem bez łódki :P
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-22 21:26
Ja pod namiot wypozyczyl bym materac i ewentualnie spiwor.
No ale .... gdy są  wiosła :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-19 17:22
Radość? Ostatnio przypomina mi się dużo zdarzeń z młodszych lat. To dobra pamięć czy już starość puka do drzwi? :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-19 17:34
A gdzież tam starość, moja droga. Uważam, że z biegiem lat coraz bardziej dostrzegamy „niuanse” własnego życia, coraz bardziej je doceniając. Myślę, że przypominanie sobie, które jest dostrzeżeniem, iż takowe były, jest wdzięcznością z serca płynącą. Myślę, że źle by było, gdybyśmy takich chwil nie pamiętali, nie zauważali, nie rozpoznawali, jako te dobre, wspaniałe „perełki” wciągu własnej podróży.
Wedle starej zasady, iż złych zdarzeń się nie pamięta to te dobre są wciąż żywe, tylko trzeba po nie „sięgnąć”. Znam ludzi w bardzo podeszłym wieku, i uwierz mi, wspaniale się ich słucha. To niczym „skarbnice wiedzy”, choć czasami w niczym nie przypominające dzisiejszych czasów, ale jednak.
Zatem ani mi się waż mówić o starości, puki serce młode.;-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-19 17:36
:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 19:45
Własnym oczom nie mogę uwierzyć. Pada deszcz. :-))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-07-22 19:49
Lidian, napisałaś tak radośnie, że odniosłam wrażenie, iż pada śnieg:-)))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 19:51
Wyszłam na taras na ten deszcz, ale mnie wiatr przegonił.:-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-07-22 19:52
U mnie ani deszczu, ani wiatru...cisza.....
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 19:58
Zauważcie, że do tej pory w moim rejonie czyli na zachodzie , było najcieplej. Dlatego taka moja radość z deszczu. Niestety już nie pada.

Sona miło, że jesteś. :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-07-22 20:00
Jestem, jestem, Lidziu....mnie też miło Was "widzieć" :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 20:02
:-)))))))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 20:51
U mnie ani kropelki deszczu. Za to pojawił się wiatr. Moje biedne kwiaty. Ziemia tak szybko wysycha. To moje pupilki. ;-))))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-07-23 07:26
u mnie też jest sucho i nie pada ani kropla deszczu
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-07-23 08:18
Za to gdzieś w Polsce znowu rzeki deszczowe płynęły.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-23 16:18
Burza, może się powietrze zmieni. :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-23 16:23
Skoro ten wątek to "Radość" to informuję:
Rafał Majka wygrał już drugi etap Tour de France :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-23 16:26
To się facet napracował na takie sukcesy. :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-23 16:34
Walczy o zwycięstwo w klasyfikacji górskiej. Na trzech premiach górskich punktował głównie Jego rywal a Majka zawsze był blisko ale za wygrany etap premia była podwójna a Rodriguez nie znalazł się nawet w dziesiątce.
Jeszcze jutro aby utrzymał przewagę i będzie pierwszym polskim "góralem" w TdF. :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-23 16:43
:-))) Super.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-03 15:01
Pada deszcz. Właściwie na razie to jest deszczyk, ale ile radości daje. :-))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-03 15:59
Z małego deszczyku zrobiło się gradobicie i burza. Leje tak, że ulicami płyną rzeki wody.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-04 19:37
A mnie cieszy, że admin przytomnie skasował posty staruszki i norbi coś tam, czyli Czapli Norberta, oraz to, że nikt im nie odpowiedział, bo nie ma wpisu "usunięte" - tylko posty zwyczajnie nie istnieją tak jak kiedyś w-zet :-)
Smuci mnie natomiast, że chyba nikt nie zauważył, że "nowe" nicki Wojtek, asia to "starzy" forumowicze, a jeden to super manipulator :-( Chociaż z jednego postu to chyba wynika, że osoba się "połapała" zwłaszcza, że "właściciel nicków pomylił sposoby pisania i upodobania :-)
Nie ma wątku "smutki", a w życiu dziwne i smutne rzeczy się dzieją :-( Jak ja go założę to dziwacy nie będą pisać - traktują forum jak real..., a ja wkurzam i podobno robię za gwiazdę ;-)

Szkoda, że zapomnieliśmy o szczerości i uczciwości dzieci:( warto posłuchać co mają do powiedzenia.
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-05 11:26
To mówi największa aferzystka na forumie. Ałureolę chcesz? hehehe:)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-06 19:45
Staruszka daj "se luzu" wszyscy wiedzą, że to ty :-(
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-06 21:18
AS NIE UDWAJ WSZYSCY WIEDZA ZE ASKA TO ANALFABETKA KŁOBIECINKA.:-))
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-08-06 21:36
Daj se siana ty jestes staruszka do mnie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-20 16:03
Czy poza tymi wrzaskami na forum coś jeszcze sprawia Wam radość?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-08-20 18:53
Mnie sprawia radość ostatnio odbyty urlop. :-) Ale nie bardzo chyba wypada się chwalić.

No i aktualna pogoda.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-20 19:01
Chwal się. Proszę. Opowiedz coś więcej jeżeli możesz w właściwie jeśli chcesz. :-)))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-08-20 19:11 Zmieniony 2014-08-20 19:15
O pogodzie czy o urlopie? :-)

A serio - nic wielkiego. Ot, dwa/trzy dni w innej części Polski (zależy jak liczyć). Zdjęć nie ma, a właściwe są ale nie moje, więc nie do upublicznienia. A nawet ładne autorowi wyszły.

To pierwsza taka wycieczka od jakichś dwóch lat (trochę z konieczności zasiedziałam się u siebie), sprawiła mi mnóstwo przyjemności. Lubię to uczucie jak wiem, że sobie dobrze zaplanowałam i zorganizowałam wyjazd i mogłam spędzić ten czas po pierwsze na nogach (oczywiście wróciłam z zakwasami i odciskami), a po drugie nigdzie się nie spiesząc. Na co dzień się do wyczynów fizycznych nie pcham, bo nie mam do tego ani kondycji ani koordynacji, ale od czasu do czasu lubię skupić się wyłącznie na tym żeby naprawdę widzieć okolicę, przebyć jakąś trasę i poświęcić temu całą uwagę. Nawet czas wtedy dla mnie zwalnia. A wieczorem wrócić do "bazy", wypić ze dwa kubki gorącej herbaty, poczytać coś i spokojnie iść spać. :-)

Trochę szkoda że większość mojej ferajny ma już dzieciaki i prowadzi cywilizowany, osiadły tryb życia, bo czasem chętnie bym ich gdzieś wyciągnęła. :-) Czasem, tak jak teraz, taka szansa się trafia. Świetna rzecz.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-20 19:29
Miło się to czyta. :-)  

>Nawet czas wtedy dla mnie zwalnia.<


I to jest to. :-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-08-20 19:45

> Miło się to czyta.


No wiesz, piszę o tym w ogóle tylko dlatego, że pytasz. Byłoby bardzo niedobrze, gdyby źle Ci się to czytało. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-20 19:50
Czytając takie słowa wracają i moje wspomnienia z takich wypadów. :-)))))))) 
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-08-20 20:02
Może to tylko moje wrażenie, ale ze swojego doświadczenia życzę każdemu takich wspomnień. Kilka takich dni czasem pamięta się lepiej i dokładniej niż miesiące wypełnione tak zwanym życiem codziennym ("przynieś, wynieś, pozamiataj, ugotuj, zapłać rachunki).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-20 20:19
O tak. :-)))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-08-20 22:38
Od dwóch tygodni jestem na wysokich obrotach i zaczynam to mocno odczuwać . Pogoda pewnie też robi swoje: jestem słaby i muszę się mocno motywować , by d..ę podnieść :-( . I marzy mi się gdzieś wyjechać nad morze . I z nudów czytać książkę ...telefoniczną ;-) Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-21 05:21
Pozdrawiam Cię i życzę zdrowia. O morzu i ja marzę. Może się uda jeszcze na dzień lub dwa wyjechać. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-08-21 09:16
I ja się jeszcze wybieram do Mielna:)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-08-21 11:27
Witajcie dyskutanty ;-) . Trzeba mieć marzenia, bo to siła napędowa codzienności ;-) . Jestem już po kuchennych przygotowaniach do obiadu i nie tylko i przed śniadaniem . Słońce świeci, ale chłodno . Pachnie jesienią . Lasy zmieniają kolor, bociany odleciały ... Dobrze że mam książkę i niedaleko  kino . Pozdrawiam jesiennie :-).
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-21 12:28
Ja dziś załatwiałam nową kartę parkingową. Byłam też w pięknym parku wśród tulipanowców i innych pięknych drzew. Masz rację , że już jesień blisko, widać to po drzewach i zapachu w parku. Poranne mgły i chłodny wiatr, to też wskazuje na bliską jesień. U nas też wszystkie bocianie gniazda opustoszały.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-08-21 13:12
To ja już tak tylko pokątnie - zgodnie z tytułem wątku, cieszę się że Cię widzę, amalian.

Keep calim and stay awsome, y'all.

[niestety nie ma dokładnego polskiego odpowiednika]
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-08-21 20:13
I see ;-) ...Mój j. angielski jest na etapie : Ala ma Asa ale nie zapominam o nauce . Zawsze to lepsze od bezmyślnego patrzenia w ekran . Pozdrawiam i do poklikania znów :-).
Nadrzędny Autor annam Dodany 2014-08-22 12:02
Dla mnie radością jest to, że każdego dnia mogę wstać z łóżka, zobaczyć słońce, żyć. Ciesze się, że nic mnie nie boli, że jestem w miarę zdrowa. Po prostu staram się cieszyć z tego co mam i cieszyć się życiem, bo nie wszyscy mają tak różowo. Myślę, że trzeba być pozytywnie nastawionym do życia, bo to pomaga poknywać codzienne trudnosci. Dlatego też staram się cały czaas uśmiechać.

A dziś szczególnie cieszę się z tego, że udalo mi się załatwić jedną sprawę w urzędzie i już będę miała ją z głowy :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-09-09 07:19
Mówią, że jak coś nam sprawia radość, to trzeba o to walczyć. Oglądałam kawałek "tańca z gwiazdami". Tam wystąpił JAn Mela (jest osobą niepełnosprawną, pisaliśmy już o nim na forum). Dla mnie to było żenujące widowisko mimo iż telewizja ładnie to starała się pokazać. Wszystko jakby obliczone litość i granie na ludzkich emocjach, a przede wszystkim na kasę z sms-ów, a JAn dał się w to "wrobić". Takie jest moje zdanie, a co Wy o tym sądzicie?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Radość (Strona 108) (1534934 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 109 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill