www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 115) (1864931 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-15 19:46
Teraz na Polsacie leci film "Biblia". Warto obejrzeć. Jest o czym myśleć.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-15 19:48
No to "spadam" - dobranoc :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-15 19:49
Dobranoc. :-)
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-17 07:55
Dzień dobry w dzisiejszy wspaniały dzień. U mnie mnóstwo słońca od samego rana. Na dzisiejszy dzień życzę Wszystkim ludziom, by przywitali ten dzień z uśmiechem na twarzach, i starali się go przemieścić do swych serc. Gdyż "Światło w sercu, latarnią w ciemności życia". Najprawdziwszą wiarą jest Miłość, i tę trzeba cenić. Wszystko, co potrzebne Człowiekowi tu na Ziemi, z niej wypływa. A reszta, jest nędznym dodatkiem, zanieczyszczeniem duszy. Pozdrawiam serdecznie.:-)))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-17 22:01
Zastanawiam się czy nagle nie znajdziemy się w bezposrednim sąsiedztwie walki z  terorystami. Bo inaczej nie mozna nazwac zestrzelenia samolotu pasażerskiego.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-18 10:48
Kiedy świat przestanie się  przeglądać i zareaguje  na ataki terrorystów wspieranych przez Rosję ?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-07-18 12:10
Jak reagować???? Dwa pershingi i po Moskwie ? Świat reaguje i moim zdaniem reaguje odpowiednio do sytuacji . Nie można uderzać z piąchy nie zostawiając nic na zaś ;-) . Tylko pasażerów tego nieszczęśliwego lotu żal :-( . Świat nie pozwoli sobie narzucić porządku czy wartości uznawanych w Moskwie . Zestrzelenie samolotu to nie 'efekt motyla' - lecz coś tysiąckroć poważniejszego, więc wymagałbym od polityków przemyślanych decyzji mających wpływ również na moje życie . Pozdrawiam .
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-18 13:02
Nie myslalem o pasażerach zestrzelonego samolotu a o ludziach
ktorzy musza tam byc ,  bo nie wiedza gdzie uciekac.
Tam tez jest wiele dzieci.
Maja isc do szamana aby z dymu ogniska pokazal odpowiedni
kierunek? Spokojne miejsce. Syberia, czeka na zasiedlenie.
Tylko czy ktos z nas zostawil by wszystko co ma i ruszyl
w gleboki snieg. Gdzie tylko renifery czuja sie jako tako?
Zwykli ludzie nie mysla o wakacjach tylko o tym jak przezyc w takich sytuacjach.
Dla nich wazna jest kazda chwila. Nasze klopoty z niepelnosprawnpscia sa drobiazgiem bez znaczenia, czy masz do pokonania wysoki czy niski kraweznik. To nie nasza wina, ale rowniez nie ich.
A tu wielka polityka! Zaprotestowac a moze grzecznie porosic?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-07-18 13:32
Tubylcy mają jakieś wyjście i mają czas na podjęcie decyzji . Tułaczka jest wielkim wysiłkiem i wielką niepewnością, ale jest wyjściem . Pasażerowie tego lotu nie mieli żadnego . Ci którzy przeżyli wybuch rakiety pewnie nie mieli żadnego czasu na pożegnanie ...tylko spadali jak strzępy materii . To straszne i ktokolwiek to zrobił tak Rosja za to odpowiada ....I winna za to zapłacić . Putin stanowiskiem a Rosja petrodolarami .
A zwykli ludzie zwykli ludzie, zwykle marzą o wypoczynku i wypoczywają tak jak im funduszy wystarcza na miarę swoich możliwości -  na Kanarach inni zaś z kanarkami  .
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-18 14:06
A my mamy tez wyjście. Mozemy wypić piwo,drinka lub
popic  tabletke czysta woda ;-)
Mozemy tez bez obciążeń przejść do kazdego innego tematu:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-19 12:36
Wklejam do rozmyślań.
http://www.rozaniec.eu/
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-19 14:26
Polecam w ramach rozmyślań ten filmik

http://www.youtube.com/watch?v=_79VHSSLGuU
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-19 16:43
ŁOO TO TERAZ ZACZNIEMY WSZYSCY ROZANIEC MANTROWAC?:-))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 19:18
Od kilku dni na naszym osiedlu jest o czym dumać, bo  pewna smutna pani 24 godz. na dobę puszcza na cały "zycher" płytę z niemieckimi przebojami. Nic nie pomagały groźby i prośby więc wezwano policję. Policjanci pukali do mieszkania, ale nie otworzyła więc wołali ją pod balkonem, bo tam tańczyła w takt muzyki. W końcu się do niej dostali. Po pouczeniu pojechali. Smutna pani po ich wyjściu znów włączyła płytę, ale teraz głośniej i z piosenką "Ein zwei drei polizei". Po pewnym czasie, jako że to już późna pora, policja znów przyjechała. Sytuacja się powtórzyła, pani policjantów nie wpuściła, bo dzwonka nie słyszała przez głośną muzykę. Przyjechał podnośnik i przez okno wchodzili. Dostała mandat 500zł i chyba koszty przyjazdu maszyny. I co? Dziś cały dzień lecą niemieckie piosenki, smutna pani dalej tańczy na balkonie, a ludziska oprócz przedstawienia mają temat do rozmyślań na dzisiejszą noc, bo spać to oni nie będą na 100%. Całe szczęście, że mam okna z drugiej strony bloku, bo też bym nie spała.
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-22 19:50
Jedyne wyjście wyłączyć jej prąd.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-22 19:52
Policja tego chyba nie może, a sąsiedzi na to nie wpadli. To jest pomysł.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 19:56
Policjant tak wczoraj jej dzwonek przy drzwiach naciskał, że się zaciął i też całą noc dzwonił. Tak mówili jej sąsiedzi.
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 20:05
No to mieli ludzie dziki zachód.;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 19:54
Chyba dziś znów policja zadziała jak się nie uspokoi. Trochę mi jej szkoda. Jednak mieszkanie w blokach do czegoś zobowiązuje.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-07-22 19:56
Nad nami mieszkają studenci...teraz spokój...aaaaa....jak dobrze:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-22 19:59
To jesteś "w temacie". :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 20:09
Sonko, coś mi to na zwykły spokój nie wygląda ;-) A tak poważnie, to jednak można się zachować odpowiednio, tylko trzeba chcieć :-)))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-07-22 20:14
Zygmuncie, imprezka goni imprezkę...Policja od czasu do czasu postraszy, jak sąsiedzi zgłoszą...
Szkoda gadać...teraz wakacje, więc ciszo trwaj! :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-22 20:17
Moja sąsiadka ma trzyletnią wnuczkę. Godzina 23, babcia śpi, a jej wnusia stoi na balkonie i woła do mnie pani, pani.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-22 20:46
W takim razie życzę Tobie ciszy. Ale nawet serenady pod oknem dla niewiasty? Co to za faceci,  nic ogłady. ;-)))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 20:59
Smutnej pani chyba wyłączyli prąd, bo siedzi na balkonie cicho.  Ostro znów dawała i ludzie nie wytrzymali.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-22 21:08
Tak się dopytam - pani jest "smutna" bo?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 21:12
U nas na osoby "pod wpływem" tak się mówi.  Oprócz tego panią podobno rzucił pan.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-22 21:17
Szczerze mówiąc, pani trochę też szkoda w takim razie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-22 21:20
Tak jak pisałam wyżej, szkoda mi jej trochę, ale jak to w blokach, są też i dzieci i starsi. Wszyscy chcą spokoju.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-25 20:36
http://youtu.be/-VWVPPvyWo4
Smutne, że nikt tej kobiecie nie pomoże tak zwyczajnie, od serca... tylko policja :-( Sąsiedzi? :-(
Pierwszy raz słyszę takie określenie "smutna/smutny".
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-26 19:49
Smutna pani nadal gra głośno swoje piosenki. Policja nadal przyjeżdża i ............. pewnie daje mandaty. Dziś pani położyła się na balkonie i z ręką na czole przeleżała tak jakiś czas, a teraz kiedy wracaliśmy ze spaceru widzieliśmy, że znów zaczęła grać i tańczyć. Dobrze, że mieszkam w innym bloku i z drugiej strony boiska dla dzieci, które dzieli nasze bloki. Przedwczoraj kiedy padał deszcz i od pani z balkonu też dolatywały dźwięki muzyki, to mojej wnusi tak się to spodobało, że zaczęła w tym deszczu tańczyć boso na boisku. Oczywiście jako zakochana babcie byłam tym zachwycona.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-07-26 20:53
Jeśli gra... to nie taka smutna... może samotna??? :-(
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-26 21:15
Już wyżej pisałam co u nas znaczy smutna.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-27 06:10
Aż trudno uwierzyć, że nie ma sposobu na takiego lokatora. Dziwne.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-07-27 17:44
łatwo kogoś oceniać.. nikt nie wie dlaczego tak jest..
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-27 18:27
Myślę, że można z tą Panią porozmawiać. Wszystko opiera się na odpowiednich pytaniach. Odpowiedzi same nadejdą. Oceniać nie wolno, bez uprzedniej rozmowy, i rozpoznania sprawy. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-27 19:05
Miałeś zniknąć,nie oszukuj.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-27 19:14
W tej chwili kobitka tak głośno gra, że słychać z mojej strony bloku (innego). Nawet policja do niej przez okno na piętro wchodzi więc o żadnych rozmowach nie ma mowy. Zresztą już nikt nie chce rozmawiać, w końcu ludzie zrobią jej krzywdę. :-(
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-30 19:30
Mnie się "widzi" Lidzia, że powinno znaleźć się rodzinę i zabrać ją do szpitala. Ktoś powinien powiadomić choć MOPS, a i pogadać z policją, żeby pojęli o co co chodzi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-30 19:54
Jej sąsiedzi już działali, ale kobitka gra i tańczy dalej. Jutro podobno wyjeżdża do pracy do Niemiec. Szkoda mi jej, ale i tych co blisko mieszkają.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-30 20:03
Może jak zmieni otoczenie... Może robi na złość, bo nikt nie wsparł, nie zainteresował się tylko policję wezwali... Kto to wie co człowiek stłamszony i wspomagający się "nałogiem myśli :-( Nałóg jest następstwem - trzeba leczyć duszę później resztę :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-30 20:08
Trudno zgadnąć co siedzi w drugim człowieku, tym bardziej w dzisiejszym "zagonionym" świecie.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-30 20:15
Jednak człowiek widzi człowieka i jak ma czas na np. ploty :-( to i na pomoc, ma czas w pracy na internet to i na myślenie, widzi chorych pracujących to jak jemu się nie chce to niech podziwia i nie krytykuje - nie wszyscy trzęsą gaciami przed śmiercią i są tacy co innego wyjścia nie mają, ale komu to mówię :-( kilka osób to wie, ale reszta :-( "olaboga" jaka ja dobra/y, olaboga dziś widziałem babcię w hospicjum, olaboga ale mam mała rentę, olaboga...żenada :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-30 20:21
Tak, ludzie widzą  jakim samochodem jeździsz, co do domu w kartonach nosisz... itd., ale jak trzeba pomóc , to ślepną. :-(
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-30 20:25
To jest smutny fakt niestety :-( Szczęściem nie wszyscy są tacy
Dobranoc wszystkim :-)
http://youtu.be/8x8S5Mgimy0
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-30 20:26
Dobrej nocy. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-05 20:09
Jest o czym myśleć, kiedy dowiadujesz się, że lekarz wyciął ci nie to co miał wyciąć i trzeba powtórzyć zabieg. :-(((((
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-08-05 21:01 Zmieniony 2014-08-05 21:05

>lekarz wyciął ci nie to co miał<


Nie mów, czystej rasy konował, czy co?
Zabrać dyplom takiemu znawcy! :-(
Współczuje, Lidziu!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-06 16:08
Brak mi słów na to co się stało. :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nocne rozmyślania (Strona 115) (1864931 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 134 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill