www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Mieszkanie na wynajem - usuwanie barier (3815 - wyświetleń)
- Autor Gray Dodany 2014-07-11 14:16
Witam, mam kawalerkę na parterze w Gdyni w dobrej lokalizacji - blisko przystanku, przychodni lekarskiej, kilku sklepów spożywczych (w tym jeden duuuży). Rozważam remont z ewentualną adaptacją dla osoby niepełnosprawnej. Dotarłem do informacji jak taką adaptację przeprowadzić, tylko czy jest zainteresowanie takimi mieszkaniami? Czy osoby niepełnosprawne często szukają mieszkań do wynajęcia?
Nadrzędny Autor freva Dodany 2014-07-22 21:22
Pewnie, że szukają. Szczególnie osoby, które poruszają się na wózkach inwalidzkich i mają dość mieszkania na pietrze. Warto takie mieszkanie wyremontować. Myślę, że zainteresowanie będzie. Zresztą takim mieszkaniem mogą się nie tylko osoby chore zainteresować, ale także ludzie starsi. Przesyłam ciekawy artykuł Panu gdzie znajduje się szereg porad o czym warto pamiętać podczas remontu: http://www.mgprojekt.com.pl/blog/przystosowanie-domu-dla-osoby-niepenosprawnej/#axzz388MI4C00. Pozdrawiam!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Mieszkanie na wynajem - usuwanie barier (3815 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill