www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 580) (7165447 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-25 14:20
To ja tez posiedze z Wami i łykne kawy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-25 14:23
A sernika chcesz? :-)
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-07-25 14:29
Usiądę z wami  dobra kafka mniamuśna, hehehe
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-25 19:57
No i tak można "zabić" miły wątek :-( Wystarczy post kieski/asia czyli on lub starucha :-(
Po co tacy ludzie wchodzą na fora??? Pytanie bez odpowiedzi :-(

"Trójca" ale diabelska walczy ze mną? O coś? Ale o co? Pewnie uważają, że przeze mnie inni zaczęli się "stawiać" i bronić swoich poglądów i wiary :-( Beze mnie też do tego by doszło, bo źli z was ludzie "stare kiepskie wzety zygmuntowe" :-( 
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-25 21:19
Nie potrzeba do tego żadnej dodatkowej ideologii dorabiać. Ot, jak się jest dla ludzi nieuprzejmym, to będą gryźli.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-25 21:40 Zmieniony 2014-07-25 21:44
Przyznam sie że nie rozumiem wpisu Ioty to niby kto tu jest tym wilkiem, Lidian, ja ? lota mozesz to wyjasnic?
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-25 21:47
Post jest do osoby, do której piszę . Piszę do KobietyA, post jest do niej. [Tuwim wiersza o endekach nie napisał z miłości do endeków]
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-25 21:52
To kto gryzie , ja? Bo ja tu tylko kawe piję.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-25 22:40 Zmieniony 2014-07-25 22:48

> To kto gryzie , ja?


Sporo spośród osób "zamieszanych". W tym KobietaA (i do niej był komentarz, że do tego żeby się jej ludzie czepiali nie jest potrzebna żadna dodatkowa teoria, wystarczy podstawowa, że jak się jest nieuprzejmym, to ludzie będą gryźć).

Ty czasem też. (Chociaż w tym momencie myślę raczej o innych Twoich spięciach na forum, bo tego czy się gryziesz z KobietąA nie wiem - nie obserwowałam dokładnie przepychanek.)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-25 23:09
Widać ze nie obserwowalaś, bo wydajesz błędną opinie.A z Twojej wypowiedzi wynika że nie odróżniasz dobra od zła.
Jesli nieuprzejmoscią nazywasz wpisy kobietyA a wypowiedzi innych w obronie przed wrednymi pomówieniami kobietyA gryzieniem, to ja nie potrafię Ci pomóc
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-26 12:47 Zmieniony 2014-07-26 12:55

> A z Twojej wypowiedzi wynika że nie odróżniasz dobra od zła.


Po prostu uważam, że w większości internetowych kłótni nie ma dobra. Reagowanie na to, że ktoś był dla mnie nawet chamski wcale nie jest dobrem o tyle, że nie bronię skutecznie swojego dobrego imienia. Nie ma metody, żeby udowodnić że nie jest się wielbłądem, więc sama próba jest skazana na porażkę. Wyjątkiem są ewentualnie sytuacje, kiedy to by się miało szansę przenieść do świata analogowego.

(Więcej racji ma ten kto się broni, niż ten kto atakuje, w tym sensie dobro jest po jego stronie, ale nie da się obronić skutecznie, więc to że walczy się po "słusznej" stronie nic nie daje w praktyce - lepiej nie walczyć)

> Jesli nieuprzejmoscią nazywasz wpisy kobietyA a wypowiedzi innych w obronie przed wrednymi pomówieniami kobietyA gryzieniem,


"Gryzienie" to po prostu odruch obronny. Uzasadniony. Dla mnie to wcale nie jest "gorsze" słowo niż "nieuprzejmość". Bo czy się jest nieuprzejmym się wybiera. A broni się zwykle odruchowo, w odpowiedzi na atak.

Czyli: jak będzie się ludzi atakować, to się będą bronić - lepiej? (Dla mnie oba zdania znaczą to samo).
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-26 14:51 Zmieniony 2014-07-26 15:13
Uwazam . Że  jako zalogowany forumowicz .mam prawo
zaprotestować gdy ktoś  inny rozpowszechnia nieprawdziwe, a nawet szkalujace
informacje  na mój temat.
I nie chodzi tu o udowadnianie tylko o fakt sprzeciwu
wobec takich praktyk.
Mam prawo jako zalogowany forumowicz nie zgodzić się
i zaprotestować gdy dotyczy to innej zalogowanej
osoby(niku).
A nazwanie tego odgryzaniem(gryzieniem) jest nietaktowne
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-07-26 18:35

> jest nietaktowne


Wyłącznie dla jasności - akurat taktu nie warto się po mnie spodziewać.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-26 14:57
To akurat WIEM :-) I uważam, że jest w odpowiednim wątku, w poleceniem do osób , które czekają na moja odp. i nie muszą być "endekami" :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-26 14:55
Ty Iota jesteś ze wszech miar "uprzejma" i co? Nie ugryźli Cię, nie uszczypnęli? Nawet na tym forum czytałam  "podgryzienie" ze strony kiepskiego -mało - super "delikatnie" Cię wmanewrował i sprowokował - pełna dumy zdziwisz się i napiszesz, że nie - pomyśl, poczytaj i się zastanów  - nawet w tych ostatnich postach, gdzie ewidentnie się wcina. Tak działa ta "osoba". Nikt do niego nie pisze, ktoś z kimś rozmawia i zjawia się kiepski, czasem wzeta i zadają pytania i niby się wypowiadają i piszesz to co chcą usłyszeć. Dalej idąc: gdzieś wypowiedziałaś się na temat radia Maryja i niby nic-nie ubliżono Ci, nie nazwano "moherem", a jednak napisano tak, że wszyscy zrozumieli: "wiecie, rozumiecie". Szczypanie i pouczanie ze strony wzety, ba nawet  zdaje się, że o ironię i chyba złośliwość zostałaś oskarżona przez jednego z forumowiczów. A co Lidią ,która chce wszystko załagodzić i wszystkich pogodzić - kim jest dla niektórych? Nawet kiepski ją dobrał do swego "grona" :-( Została prowokatorką i Bóg raczy wiedzieć kim, bo wreszcie powiedziała co myśli, bo z kimś rozmawia, a  przecież tylko walpoz/kiepski i wzeta mają monopolna decydowanie kto z kim i czy rozmawia.
Jak widzisz to nie jest takie proste jak byś chciała Iota - ludzie nie gryzą chamów itp. gdy mogą coś zyskać, gdy Ci coś "znaczą", gdy wg. nich są gorsi od nich. Gryzą gdy jest tak jak napisała Ulena :-(
Nie widzę w w/w ideologii tylko zwykłą ludzką zawiść i nietolerancję :-(
Jak

>dla ludzi nieuprzejmym,<


Byli: Ella, Barbara,  jest Sylwester i co? Wg. w/w (i nie tylko) trzeba Go wyszydzić, wyśmiać?! Nie zauważyłaś też, że Ciebie też to dotyczy - i na tym żerują tacy ludzie jak kiepski/wzeta i niestety czasem amalian, który co do Ciebie też wnosi sugestie :-( Teraz będę "wrogiem" wszystkich tylko, że to prawda, fakty. To forum niepełnosprawnych i każdy jest na coś innego chory i są tacy co to wykorzystują :-( I Nie jestem to ja, ale to widzę!
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-26 15:11 Zmieniony 2014-07-26 15:22

> Nie ugryźli Cię, nie uszczypnęli?


Ogólnie mam takie podejście, że jeżeli ktoś nie mówi do mnie wprost, że o coś mu chodzi, to z zasady "nie widzę" aluzji i tyle - mogę się najwyżej do tego kiedyś odowłać jako do przykładu, jak kurz już dawno osiądzie. Nawet gdybym mogła jakąś zobaczyć. Mogło być o mnie, mogło nie być. Może ktoś robił aluzje i się cieszy, że mi nosa utarł, a może nie robił - moje posty też bywają odbierane jako aluzje wtedy, kiedy wcale nie o to mi chodzi, tylko naprawdę mówiłam ogólnie że "ludzie (homo sapiens) robią tak albo inaczej", albo sobie żartowałam, bo mam ironiczne poczucie humoru.

Jeżeli zdarza się, że ktoś lubi robić sugestie i potem np. będzie mieć satysfakcję, bo "ale jej nosa utarłem" to na zdrowie, niech ma - nie ubywa mi od tego. Jeżeli miała być aluzja, a nie wyjdzie i ktoś stwierdzi "Ale ona jest naiwna, ślepa" itd. to również na zdrowie. Jeżenie się jest albo niepotrzebne (ot, ktoś coś o mnie złego myśli, ale nie ma odwagi tego po prostu powiedzieć tylko musi opłotkami), albo niepotrzebne (bo nie było aluzji).

Poza tym ludziom wolno mieć o mnie złe zdanie. To akurat naprawdę żadne przestępstwo. Tak samo jak wolno im lubić mnie, ale nie wszystko co robię czy mówię. Nie jestem złotą studolarówką i nie muszę się podobać.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-30 19:11
To co piszesz to fakt, ale i tak nie jest proste jak Ci się wydaje. Czy wytłumaczeniem i zgodą na to ma być choroba: tworzenie przez np. staruszka..coś tam, coraz to nowych nicków i pisanie pod nimi? Czemu to robi, jak myślisz? Np. Sonka wchodzi na forum i pisze np. o hospicjum i albo mało - słabo czyta posty, albo nie rozumie co czyta bo jak pisała robi to w pracy - może faktycznie należy tego w takim miejscu nie robić. Strasznie "nadymana", że właśnie z niego wyszła :-( Nie doczytała, nie wie czegoś o kimś i broni? No własnie czy broni, czy ktoś jej przeszkadza w czymś? Czemuż to rogal stał się jakimś odnośnikiem, a może raczej pomnikiem, bo co? Bo radzi sobie mimo niepełnosprawności? Bo wiecznie nie "kwęka" mimo niepełnosprawności? Bo nie lubi komuchów? Czy temu, że pochwalił się wakacjami? A może temu, że nie odpowiedział na awanse np. staruszki (jak Paweł)? O co chodzi, o co biega? Na 100% nie o to co piszą niektórzy :-(
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-07-26 17:28
Opserwuję jak sie czyścisz i próbójesz Iote podjarać, hehehe. Cnotka placzaca. Musieli ciebie by  tu nie znać, hehehehe
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-26 05:46 Zmieniony 2014-07-26 05:50
Nie sądzę,  by określenie "gryźć" było tu odpowiednim w stosunku do ludzi - jedynie broniących się. Określić chamstwo, obraźliwe zwroty, złośliwe sugestie, prowokacyjne zaczepne wręcz wpisy wiadomych Osób nie uprzejmością, nie można. Ja nazwał bym to wrogością i agresją w stosunku do ludzi tu piszących.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-26 07:56
Kawiarenka, kawiarenka, piję poranną kawę , cieszę się pięknym dniem i ........ chwilo trwaj. :-)))))))) Pozdrawiam wszystkich. :-))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-07-26 08:05
Witam wszystkich serdecznie w ciepłą i słoneczną lipcową sobotę,zapraszam na poranną kawę z kupną jagodzianką oraz zapraszam na zimne lody dla ochłody i poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-07-26 13:43
Witam :-) Sylwester.. jeśli lody mają poprawić homor, to muszą być skropione ..np.. cherry.. mniammm.. smacznego :-)))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-07-27 07:41
Witam wszystkich serdecznie w ciepłą i słoneczną lipcową niedziele,zapraszam na poranną kawę z kupnym kołaczykiem(drożdzówką) oraz zimnymi lodami lodami dla ochłody.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-27 10:22
Witaj Sylwek. :-) Witajcie wszyscy tu zaglądający.:-)  Właśnie wróciłam do domu i czas na kawę. Dziś znów gorąco niemiłosiernie. Nie ma gdzie się schować. :-):-(
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-27 21:58
Witam wszystkich w deszczowy i burzowy wieczór.  Podam Wam oficjalny komunikat . Niektórzy to maja piekne wyladowania

"Zarejestrowano w ciągu 15 minut, 109 doziemnych wyładowań atmosferycznych w wybranym promieniu(25km).
Najbliższe doziemne wyładowanie atmosferyczne 2.15km na zachód od wskazanej lokalizacji.

Wydano następujące ostrzeżenie(a) pogodowe dla wskazanej lokalizacji:
I stopień zagrożenia"

To podobnie jak tutaj?
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-07-28 06:00
Podobnie jak tutaj - to prawda. Miejsca radioaktywne, napromieniowane, toksyczne już tak mają. Już gdzieś pisałem o kwarantannie, teraz dodam: punkt 0. 
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-27 12:55
Też witam w kawiarence :-)
W wątku powitań dziwne teksty, wnioskodawca jedynie slusznego wątku wcześniej głosił wyższość indywidualizmu nad myślenie zbiorowe a teraz zaleca nam stadnie witać się tam gdzie On chce bo to "gwarantuje porządek".
Więc jak to z tym "samodzielnym myśleniem"? Czy tylko wybrańcy mają patent a reszta to "motłoch", którym można dowolnie manipulować?
Czy Kali może się określić?
Aluzju poniał? :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-27 15:51
Cóż można odpisać na taki post. Jest takie bardzo stare powiedzenie, i dedykuję do "dworzan nagiego króla", cytuję: "Mądremu dość po słowie, głupiemu poematu braknie". Dobrego dnia dworzanie. Jedzcie i pijcie z tego wszyscy, oto jest głupota wasza.
CHORE FORUM, OGŁASZAM KWARANTANNĘ!!!!!
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-27 16:07
Głupszej odpowiedzi nie widziałem. Ja o zupie a Ty o d.... :-)
Ja rozumiem, że łatwiej jest Ci zrozumieć żarty Nachbara niż moje bo przy tych pierwszych nie trzeba używać inteligencji :-)
A to, że forum jest chore to masz rację. Jakaś zaraza głupoty dopadła je odkąd tu się pojawiłeś.
Więc kwarantanna (oby jak najdłuższa) zdecydowanie zalecana.
Tylko w tym czasie nie wymyśl nowych dekretów. Najlepiej rób to co dotychczas. Wogóle nie myśl.
Miłej niedzieli i pozostalych dni :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-27 16:42 Zmieniony 2014-07-27 16:48
W odpowiedzi dla: wojtekk
Cytuję Twoje słowa, ku Twojej radości:

>Głupszej odpowiedzi nie widziałem. Ja o zupie a Ty o d.... :-)
>Głupszej odpowiedzi nie widziałem. Ja o zupie a Ty o d.... :-)
>Głupszej odpowiedzi nie widziałem. Ja o zupie a Ty o d.... :-)


Oto Twoja odpowiedź na którą sam sobie odpowiedziałeś.:-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-27 16:58
Aż trzy razy musisz sobie powtarzać, żeby zrozumieć? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
:-) :-) :-) :-) :-) :-)
:-) :-) :-) :-) :-)
:-) :-) :-) :-)
:-) :-) :-)
:-) :-)
:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-27 17:05
W klocki proponuję zabawić się z rogalem. ;-) Ja już wyrosłem z tego.:-))))) Znikam.
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-07-27 17:09

>Znikam


POPIERAM!!!!!!!!!! :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-27 16:41
Zwracam uwage administratorow na ten post. Przeprasam, nie moglem sie powstrzymac:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-27 16:46
POPIERAM. Czas najwyższy zainteresować się, co się dzieje na forum. POPIERAM.:-) Mnie już nie zaszkodzisz, przestało mi zależeć. Miłego dnia :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-27 19:00
No to pa
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-07-28 09:12
Witam wszystkich serdecznie w słoneczny i ciepły lipcowy poniedziałek,zapraszam na poranną kawę z kupnymi w sklepie pierniczkami oraz na lody dla ochłody.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-28 10:35
Ja piernicze nie ma sernika .Dzisiaj tez posiedze i pokontempluje przy kawie. Sylwek przybij  piątkę /5/
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-28 11:37
Witajcie. :-) Właśnie wróciłam z badań. Mam chwilkę dla siebie więc piję kawę i chłodzę się lodem. :-) Waldi i co wymyśliłeś mądrego?
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-07-28 12:01
Mniamuśna kawusia. Potowarzysze wam. Bosko tu jest z wami posiedzieć.hehehehe
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-07-29 08:43
Witam wszystkich serdecznie w ciepły i słoneczny lipcowy wtorek,zapraszam na poranną kawę z kupnym sernikiem stawiam lody dla ochłody.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-29 08:54
Witaj Sylwek. :-))))))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-07-29 08:57
Dobrego dnia Wszystkim :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-29 08:58
I Tobie Sonka dobrego dnia. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-29 09:07
Jak miło  pogadać przy kawce, Sylwek/5/ zapalimy
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2014-07-29 18:54
Waldi... :-( nie zadymiaj kawiarenki :-)))
Lepiej polej... coś zimnego :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-29 20:48
ŁOOOOOOOOO ASIA SIE ZNAJDŁA!:-)))))))TO BEDZIE UBAW.
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2014-07-30 07:33
Witam wszystkich serdecznie w upalną środę lipcową zapraszam na poranną kawę z swojskim makowcem oraz zapraszam na odrobinę swojskiej naleweczki dla poprawy nastroju.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-07-30 10:13
Witam Cię Sylwku :-)
Szkoda, że się spóźniłem na Twój poczęstunek. Makowiec bardzo lubię ale nalewka to raczej wieczorem. Będzie chłodniej.
Miłego dnia :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-30 10:14
Witam Was i życzę dobrego dnia. :-))))))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 580) (7165447 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill