www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 40) (1287971 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-03 11:29
Zatem po co dział życzeń?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-03 11:54
A tu miłe słowa zapomniałeś Zygmunt?
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-03 11:58
Ten dział założyła Lidusia, dlatego jest ważniejszy. Bardzo dba o swoje wontki zalóż okulary.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-03 12:09
No właśnie tak Mi się wydawało. ;-))))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-03 12:21
To jest zarzut? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie abyście założyli własne wątki. I oczywiście pilnowali w nich porządku. :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-03 12:30
Przyłączam się do życzeń.
Wszystkiego Najlepszego Norbercie. Spełnienia wszystkich planów i marzeń.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-08-03 15:50
Dużo zdrowia, Jublilacie :-)
Wszystkiego dobrego!
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-03 16:14
Dziękuję bardzo, ale moje urodziny za ponad półtora roku :-)
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-03 16:17 Zmieniony 2014-08-03 16:25
Żartowniś. :-)))) 
Wodnik jesteś?  Pomyłka. Chyba rybka. :-))))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-03 16:38
Ryba, która nie umie pływać :-)
dzięki tej dacie mam dopiero kilkanaście lat :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-03 16:39
Zawsze młody jak każdy facet. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-08-03 16:51

> moje urodziny za ponad półtora roku<


Przynajmniej się nie spóźniłam :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-03 18:30
Zdecydowanie jesteś pierwsza.
Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-03 21:37
NORBUS LECE PEDZE JESZCZE ZDAZE STOOOOOOOO LAAAT STOOOOO LAAAAAAAAT!:-))))))

ZYGA A CO NIE MOWILI CI LUDZIE PO CO TE POWITANIE ZAŁOZYŁES TERAZ SIE NABURMUSZYŁES ZARAZ MIANOWICIE PEKNIESZ.:-)))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-05 20:10
Miłe słowa , miłe słowa, mówmy sobie miłe słowa. To nic nie kosztuje. :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-05 20:18
Zależą one od inteligencji, jak i dobrej woli. ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-05 20:25
Nawet niezbyt błyskotliwy człowiek potrafi używać miłych słów jeśli tylko chce.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-06 21:55
No to.. dobra noc dla wszystkich z małym wyjątkiem i żeby nie było... wymieniam: asia/staruszka - zasłużyłaś na złe i mroczne sny jak i twa dusza :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-08-08 19:38
Nikt nie wie co ktoś ma w duszy.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 18:06
Poczytaj dokładnie to zobaczysz "duszę" niektórych :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-12 18:49
Oczywiście, że wszystkiego nie wiemy, ale od niektórych wprost bije dobroć. Znam takich ludzi. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 18:52
Lidzia, znam takich z pozoru i nacięłam się, oj nacięłam wiele razy... :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-12 19:02
Masz rację, ja również się nacięłam, ale wolę widzieć w ludziach dobro. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 19:29
Ludzi dobrych nadal jest baaaardzo dużo, tak jak i uczciwych :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-12 19:33
I tak powinniśmy myśleć, ale to nie zawsze jest łatwe. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 19:48
No i widzisz Lidzia; Bóg stworzył też takiego "skunksa" jak ta asia/staruszka czy co tam, ale w postaci człowieka. Toto Ci dopiero zasmrodzi i utruje, a ile ma radości z tego - czyli śmieć :-) Bóg stworzył też piękne zwierze, które broni się przykrym zapachem jak jest zagrożone. No własnie, a czy taka asiostaruszka jest zagrożona? Nie! Ona jest zazdrosna, zła i chyba tak czuje :-( Ja jej jednak nie rozumiem :-( i nie chcę :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-12 19:53
Każdy na tym świecie ma swoje miejsce i jest potrzebny. My ludzie tego nie rozumiemy, ale Bóg wie co robi. :-)))))
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-12 19:58
Lidzia, czy ty sie przebierasz za kobiecinę? Nigdy jej nie sktytykowałas, zadnego jej hamstwa malym slowem!!!!!! Ona cie chwali, włancza hymny na twoją cześć. Podejrzana adoracja, daje do myślenia hehehehehe:)))))))
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-12 20:24
Jean Cocteau powiedział: Dramatem naszych czasów jest to, że głupota zabrała się do myślenia. :-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 20:20
Niestety zostawił "wolną wolę" i mamy to co widać poniżej :-(
Większość pracowników Integracji jest na urlopie, ale to co się dzieje i tolerowanie takiego chama niemytego i idioty totalnego jak ta/to staruszka/asia, a może ktoś inny to przekracza moją wytrzymałość :-( Tyle tylko powiem: dzięki takim staruszko/asiom, wzetom/kiepskim i wszystkim innym niepełnosprawnym, zwłaszcza ruchowo (jak np. norbi) będę traktować "szczególnie" im podobnym w realu, w pracy. No niech mi taki/taka trafi... DZIĘKUJCIE TYM WYMIENIONYM I TYM Z TEGO FORUM nie pozdrawiam chamów, wielonikowców i innych komunistycznych popaprańców:(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-12 20:30
W takim razie ciekawa jestem jak by wyglądało nasze spotkanie, bo również jestem niepełnosprawna ruchowo. Coś mi się zdaje, że w realu jesteś mimo tych słów całkiem fajną osobą.  :-))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 20:36 Zmieniony 2014-08-12 20:44
Dałam przykład jakim niepełnosprawnym ruchowo - wśród moich dobrych znajomych są osoby niepełnosprawne ruchowo i to bardziej niż Ty Lidziu, ale to są LUDZIE
Spotkanie o.k.:-) Jak pisałam znam, wychowałam się i pracuję...
Nie chciałam nikogo (Ciebie też) urazić, ale tacy ludzie jak asio/staruszka powodują.. jak czytałaś. Nigdy już nie zajrzę na to forum i będę tak robić - pracować jak pisałam. Przykro mi.
Wychodzi na to, że Ty Lidia nie jesteś tak bardzo o.n. :-) Ale po poznaniu takich jak... pisałam i takich trochę - chyba na kręgosłup jak w... tak będę działać, robić.
Żegnam.
Przede wszystkim wchodziłam na to forum ze względu na mojego tatę, który jest całkowicie niewidomy, ale aktywny zawodowo i nie truje i nie płacze jak Zygmunt - to jest facet - ech o czym do was gadać - wstyd mi za Was...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-12 20:50 Zmieniony 2014-08-12 21:08
PISAŁAS ZE OJCIEC JEST NIEPEŁNOSPRAWNY RUCHOWO A TERAZ OŚLEPŁ???OJ COS SIE SYPŁAS.O CO SIE ZAŁOZYMY ZE ZNOWU ZAJRZYSZ??
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 21:00
Ty paskudny tworze, mieszanino nie wiadomo czego z czym, ale strasznie śmierdzi i źle wygląda :-( ODCZEP SIĘ OD MOJEGO TATY. TO, ŻE TY NIE MASZ RODZICÓW BO CIĘ WYRZUCILI NIE ZNACZY, ŻE INNI ICH NIE MAJĄ! DAJ DO NAPRAWY LUB KUP PROGRAM DO CZYTANIA ZŁA POKRAKO :-( SPOTKA CIĘ TYLKO ZŁO BO ZŁA DO SZPIKU JESTEŚ :-(
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-12 21:02
OOOOOO WKURZYŁAS SIE BO WYSZŁY TWOJE CYGANSTWO I TWOJA PRAWDZIWA NATURA?:-):-):-)
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-08-12 21:19
hehehe:)))))a świentą chciała udawać.:-)))))))) ludzie nie zgłaszajcie do kasacji jej postów będzie widać jak potrafi ludzi gnoić.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 21:02

>OŚLEP???<


To tylko o takich jak ty paskudnych, złych nierobach mówią, ale poprawnie - kup sobie program z ortografią
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-12 21:04
HE HE HE POWIEDZIAŁ MISZCZ ORTOGRAFII!:-):-):-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-12 21:05
WIEDZIAŁAM ZE SIE W KONCU SYPNIESZ I TE TWOJE NIBY DOBRE SERDUSZKO I PINKNE SŁOWKA ZE WSZYSCY SA BEEE TYLKO KOBIECINKA SUPER.NAWET NIE MUSIAŁAM SIE STARAC.:-)))))))))
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-12 19:34
Złośliwych skunsów też hehehehehe:)))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-12 20:48
KOBIECINO WE ŁBIE CI SIE COS POPRZEWRACAŁO CZY CO?ZACZEPKI SZUKASZ CZY SIE NUDZISZ?NIKT PROCZ KOLEZANUNI NIE CHCE Z TOBA GADAC TO LUDZI ZACZEPIASZ?WEZCIE POPISZCIE SE NA PRIW ALBO GG TO INNI ODPOCZNA OD WASZYCH PAPLAN,JA NIE MAM CZASU,NA PW TEZ NIE PISZ,BAJ BAJ.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-12 20:52
Czemu staruszko nie zażywasz leków, które Ci wypisuje psychiatra? One Ci pomagają :-)
Nie masz czasu to co tu robisz?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-12 21:01
A PONOC NIE CZYTASZ MOICH POSTOW HE HE HE.POZEGNAŁAS SIE TO CO TU ROBISZ?ODPOWIADAM LIDZI NA PW.:-):-):-)))))))))
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2014-08-12 22:09
Aż chce się Was czytać!!!!! :-))))))
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2015-02-10 20:02
Starucho napisz wyraźnie czy to znaczy, że Lidka z tobą pisze na pw.? Wątpię.
Ty żegnałaś się kilkadziesiąt razy na tym forum i na innych i co?? Trzeba było W-zetki żeby cię zdemaskować, a i tak durnowaty Tadziu z tobą pisze łeeee... Nie ma z kim?
Ty starucha ponoć jesteś gdzieś tam, ponoć odeszłaś z for, ha, ha, ha  atrakcje, ludzi tłum dookoła, a starucha na forach pisze. Jak już się zakopie po szyję to na pv błaga o pomoc :-( Głupi trollu lecz się!
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-12 23:23
Znowu zlot gołębi? Jak widać zaczynają łączyć się w stada i paskudzić bez opamiętania.
Róbta co chceta a zobaczycie do czego to doprowadzi.
No chyba że wyznajecie zasadę im gorzej tym lepiej i kto komu mocniej i bardziej po chamsku dowali. To jesteście liderami w tej konkurencji.
Mnie to rybka! Mogę tu być tylko widzem i patrzeć na te nędzne igrzyska ale nie muszę.

Jak ktoś zapyta o poważne sprawy to jest możliwość prywatnie pogadać.
Może Lord powie Wam ile postów na priv wymieniliśmy i ile z tego skorzystał. I to jest korzyść i satysfakcja a Wy jeśli chcecie się zagryźć to nikt Wam tego nie może zabronić ale i płakać po Was nie zamierza.
Bawcie się dokąd piaskownica jeszcze nie osr..a całkiem
bo w gołębim łajnie
nie bawi się fajnie ... :-)
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-13 09:45
Świety Zgryźliwiec się odezwał. Przeczytaj własne posty. Prętensję miej do administracji, która ma w torbie forum. Kobiecina napisała wczoraj, ze połowa na urlopie skad ona wie? ma tam kabel i dlaczego maupę tolerowali. to jest moje mniemanie,
Wczoraj weszła hehehe misjonarka, a wyszła jak djabeł.
Nie badz taki swienty ,bo ja pochwalales i lidziunia tez gdy innych gnoiła. Palcem w d---- nie ruszyliscie, zeby ja ujajić!
odhcodze wroce naprawiac swiat wg kiepskich forumowiczów.
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-08-13 10:14

>Świety Zgryźliwiec się odezwał. Przeczytaj własne posty


Własnych postów czytać nie muszę, bo skoro sam je pisałem to wiem co w nich było. Zgadzam się z Tobą, że bywam zgryźliwy, często ironiczny ale znajdź post, w którym jestem chamski czy kogokolwiek traktuję w sposób jaki stosują tu inne osoby (nie wszystkie). Tak się składa, że nie do końca do "gołębi" zaliczałem Ciebie ale skoro sama się odezwałaś to nie będę oponował na zasadzie: uderz w stół a .....

>odhcodze wroce naprawiac swiat wg kiepskich forumowiczów


Czyżbyś się miała pojawić w tym serialu? Czasami oglądam ale fanatykiem nie jestem :-)
Całe szczęście, że jestem wolny też od uzależnień a szczególnie forumowych chociaż kilka konkretnych spraw tu załatwiłem.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-13 11:43
HE HE HE ASKA NARESZCIE KTOS POWIEDZIAŁ PRAWDE JAK JEST.ASIA KOCHAM CIE!:-)))))))):-))):-))))
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2015-02-10 20:18
Nooo jaaakie "entelegntne posty Tadziu/Wojtek pisze ha, ha To jakim sposobem 'takemu enetegentnemu" tyle zeżarł walpoz, no jak śmiał jeść. Przecież powinien Tadziowi całą "wyprawę" przywieźć :-)
Ty walpoz/WNK/wielokropek i co tam jeszcze zacznij myśleć!!! Jeśli jesteś w wieku Tadeusza to zmień znajomych : Uśmałam się...

>Jak ktoś zapyta o poważne sprawy to jest możliwość prywatnie pogadać<


Tego trolla nie pytajcie o poważne sprawy, temu pisze tylko na pw.  bo bzdury pisze i boi się oceny :-(
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 40) (1287971 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill