www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 177) (2238677 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-07-04 13:15 Zmieniony 2014-07-04 13:27

> Uporczywe nękanie,stalking jest karalny.


Nawet zakładając, że czepianie się kogoś na forum by się dało uznać za "uporczywe nękanie" to ścigane jest z zawiadomienia i sąd musiałby uznać że są wystarczające dowody do skazania. Właśnie na tym polega problem z Internetem, że nie wszystko jest zaraz karalne. Może nieprzyjemne albo wkurzające (w skrajnych wypadkach nawet niepokojące - np. dlatego ja na wszelki wypadek nie używam imienia i nazwiska), ale do realnie karalnego często jest bardzo, bardzo daleko. W końcu istnieje takie pojęcie jak "znikoma szkodliwość społeczna czynu" pozwalające nie podejmować postępowań, jeżeli wysiłek byłby niewspółmierny do czynu.

Animozje w sieci były zawsze - z ekstremalnymi wyjątkami rozwiązaniem raczej nie jest straszenie KK.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-07-04 13:24
muszę zapamiętać.... żona codziennie wypisuje mi 'porządek dnia'  . Nie pomaga chowanie długopisów, kredek, ołówków ... Szminką i lustrem zastępuje kartkę i ołówek ;-))) .Nie wiedziałem że to jest stalking ;-) .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-07-04 13:46
Bo nie jest.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-04 19:42
ROGAL TY JAKIS PRAWNIK JESTES CZY RŻNIESZ Z NETA?WIESZ ZE W NECIE NIE WSZYSTKO ZŁOTO CO W ZEBACH ŚWIECI?:-))JA BYM TAM SIE NIE CYKAŁA I ZGŁOSIŁA A NIECH TAM.ZNAM PRZYPADEK NEKANIA I WIEM ZE TO NIE JEST PROSTA SPRAWA ALE NIE ZNACZY ZE NIC NIE WARTA .
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-04 19:47
A JESZCZE JEDNO W SIECI ZNAJDZIESZ ARTYKUŁY NT NEKANIA W SIECI I JESLI ODNIESC SIE DO SYT.WZETKA-KOBIETA JEST WIELE ANALOGII WIEC ROGALIKU BADZ OSTROZNY BO NIE MASZ RACJI.CAŁUSKI W CZOŁKO.:-))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-07-04 19:48
A czy Valkria i w-zet to nie ta sama osoba??? Ja jak pisałam to na wszystko jest "podkładka" w postaci postów danej osoby - w tym przypadku postów wzety :-)
PISAŁAM TYLKO I WYŁĄCZNIE TO CO ONA SAMA I ZAWSZE ALE TO ZAWSZE TO JA MUSIAŁAM SIĘ BRONIĆ PRZED JEJ ATAKAMI I WYMYSŁAMI - JA Z NIEJ NIE ROBIĘ ALKOHOLICZKI - CHOCIAŻ NA TYM FORUM W WESOŁY SPOSÓB WIRTUALNIE PITO ITD... było wesoło i miło, ale wtedy nie było nicku wzeta ani valkiria. Może czegoś nie doczytalam - bo postów wzety zwykle w całości nie czytam - w realu takie osoby omijam szerokim łukiem. Oj Valkiria, Valkiria niby taka "spolegliwa" :-(
"Dymu" TO JA mogę narobić tylko po co ??? Może nim napiszesz głupotę zapoznaj się, albo lepiej skonsultuj z prawnikmiem Valcia - jak pisze staruszka i chyba Ona ma "nosa" - pisała, że Ty i wzeta to jedno.
Ciesz się z tej bratniej duszy i zastanów czemu w realu jej nie masz :-(  Też prwnie będziesz kombinować? To już odp. sama to napisałaś - jedni potrafią czytać miedzy wierszami inni nie, poza tym na wielu różnych forach pisałaś o swojej samotności i facetach - taka prawda i jak chcesz to poświęce nawet niedzielę i wkleję te Twoje posty!
Nie ma pomówienia jeśli są dowody, iż są prawdą lub strona ujawniła o sobie te informacje :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-07-04 19:50 Zmieniony 2014-07-04 19:56
[usunięte]
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-09-06 00:27 Zmieniony 2014-09-06 01:27
Ja też poznałem tu, na tym forum moją serdeczną przyjaciółkę, która prowadzi bardzo fajne forum, ta osoba także była tu na tym forum przez kilka osób nielubiana, bo pisała rzeczowo na tematy które tyczyły niepełnosprawnych, Nachbar i Zygmunt wiedzą o kogo chodzi... Bardzo fajnie pisali też Owsianko, Werbena, bonafides, Trolla, TadeuszP,    kryształek, Valkiria, eligiusz, Maria Brylka, Andzia2009, Agata23 ewelka, Janka1... iii,  oni też odeszły, ponieważ były opluwane...
To jest forum dla niepełnosprawnych, lecz odnoszę takie wrażenie, że nazwa jest sprzeczna, z rzeczywistym charakterem tego forum, te forum należy do stowarzyszenia i jednocześnie fundacji, o nazwie Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Integracja... Jest to jedna z największych organizacji tego typu... te forum jest tubą tej organizacji, tylko szkoda, że w tak dużej organizacji jest tak słabo działająca administracja, która nie sprawdza co piszą forumowi użytkownicy... Niekiedy nawet przychodzą takie myśli, że to forum nie spełnia roli integracyjnej a wręcz z odwrotnym skutkiem, tzn. de integracji, tu chodzi o skłócenie osób które piszą rzeczowo o swoich problemach, troskach, o życiu...
Wystarczy tylko spojrzeć i poczytać posty, w kawiarence... Posty które są oderwane od rzeczywistości w ten sposób, że mało osób decyduje się tu pisać a jak już się zdecyduje to momentalnie jest uznawany jako wróg publiczny którego trzeba zdeptać, poniżyć, nawieszać na nim obelgi, skopać i zrównać z błotem... Czyli nie Integracja a De-Integracja...
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-20 08:25
Wróćmy w tym wątku do tematów o przyjaźni. :-) Mówi się , że pies, to najlepszy przyjaciel człowieka, ale czy to działa w obie strony? MAm wątpliwości patrząc na szczekające na balkonach w upalny dzień  pieski.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-20 08:46
Jak najbardziej. Pies może być wspaniałym przyjacielem Człowieka. Tyle, to nie takie proste. Na ogół rodzice ulegają dzieciom na ich kaprys o posiadanie psa myśląc, iż czynią coś dobrego w jego wychowaniu. Zachcianka dziecka najczęściej szybko się kończy wraz z jego wiekiem, a pies pozostaje. Myślę, że to wielki błąd.
Widzę, jak wielu ludzi niemal szczyci się tym, iż posiadają psa, twierdząc, iż są ich przyjaciółmi. Jednak, gdy spojrzy się na te stworzenia, ich miejsce zamieszkania, ich rasę, charakter – to stwierdzenie o przyjaźni staje się, „wyblakłą etykietką”.
Choć ja osobiście nie mam psa, to wiele czytałem na temat różnorodności ich ras, charakteru. Dowiedziałem się z lektury, jak ważnym dlań jest miejsce jego zamieszkania, możliwości ich właścicieli, jak i wyżywienie. Wszyscy wiemy, jak to wygląda w rzeczywistości.
Moim zdaniem przyjaźń psa z Człowiekiem i na odwrót, to nie zabawa, jak się wydaje wielu ludziom. Przyjaźń to wiedza o jego pochodzeniu, o jego rasie, o wymaganiach, charakterze psa wynikającym z rasy. Czego wymaga dana rasa psa, w jakich warunkach czuje się dobrze a w jakich źle. To wielki obowiązek.
Gdy wypełnimy wszystkie aspekty wiedzy i starań w tym względzie, dopiero można zacząć rozważać kwestię zaistnienia psa w środowisku jego przyszłego właściciela.
Myślę, że bardzo ważnym aspektem w podjęciu decyzji bytności psa przy nas, jest i nasz stosunek do tego tematu. Charakter Człowieka jest podstawą i sednem pomyślności całego zamierzenia. Kierując się jedynie impulsem, bo psiaczek jest wspaniały, piękny, milusi – to błąd. Gdyż zachwyt ten szybko znika, gdy zaczynają dochodzić do głosu czynności wynikające z jego (psa) utrzymania. Czyli ruch, sprawy fizjologiczne, wyżywienie. (co kosztuje).
Wielu ludzi przeżywa rozczarowanie w zderzeniu z tym, iż jedna rasa wymaga więcej ruchu, inna mniej. Wysiłek dla psa podłóg jego rasy i charakteru z tego wynikającego jest również bardzo ważny. Rodzaj wyżywienia to następny z tematów wymagających wiedzy. Charakter samego Człowieka wraz z charakterem psa, to często zagadka dla opiekuna, który najczęściej się nad tym nie zastanawia.
Reasumując. Człowiek i pis, jak i na odwrót, mają w pełni wielką szansę na przyjaźń, często większą, niż między samymi ludźmi. Niemniej nie każdy może stać się opiekunem psa, jak i nie każde warunki materialne nadają się do tego, by stać się domem dla tego czworonoga.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-07-20 09:18
Ja z praktyki. Mam kotkę, bo w terenie myszy grasują. Kotka jest spokojna, ale nie popuści jak jej coś żywego w drogę wejdzie. No i ciekawostka, nikomu się na ręce nie daje wziąć, tylko mi. Przed dziećmi raczej zmyka, a głaskać się pozwala domownikom dorosłym. I ciekawostka, jeśli ktoś dzwoni lub  puka do drzwi wydaje odgłos podobny do warczenia. Na pościel nie wskakuje, ale kiedy ja się obudzę to miauczy na dzień dobry, jak wariatka i domaga się głasek.:-) Można o swoim zwierzątku opowiadać godzinami.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 09:23
To, że od dzieci ucieka, to normalka. Zagłaskały by na śmierć. :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2014-07-20 10:15
Też mam kotke ale chyba z całkiem innego miotu niz Ty Wzetko.:-)Nasza to taki strachajło,ale łazi po balkonowej poręczy lepiej niz linoskoczek,wieczorem gdy wyłączymy komp siada przed nim i łapki kładzie na klawiature jakby była jej kolej .:-)A pozniej wskakuje nam na nogi i tak spi do rana.Tez moge o niej bez konca .:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-07-20 12:44
:-) Moja podobnie, przyprawia mnie o zawał serca spacerujac po poreczy balkonu. O zwirzakach faktycznie mozna b.k.  co dziennie potrafią coś "nbroic" i za to je lubimy niektorzy to nawet kochaja :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 12:53
I nie odpyskują. :-)))))))))
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-07-20 14:16
Miłość do zwierząt polega na tym, aby zapewnić im jak najlepsze warunki. Uważam, że blokowiska nie nadają się do tego. Jeżeli już, to chyba tylko złote rybki.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-07-20 14:20
Zgadzam się. Psy w bloku męczą się. Szczególnie wielkie psy.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-07-20 16:04
Mam znajomego, który w swoim mieszkaniu w bloku (nie wiem ile ma pokoi) trzyma psa rasy Haski (nie wiem, czy to tak się pisze. Już wielu ludzi mu tłumaczyło, iż czyni psu krzywdę, ale On wie lepiej. To przykre. Również uważam, iż blokowiska nie są dla zwierząt.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-04 07:13
Jak już go ma, to przecież go nie wyrzuci.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-04 21:13
Smutne, że jedynym przyjacielem człowieka jest zwierze, którego człowiek nie szanuje
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-05 08:50
Najciekawsze jest to, że pies przywiązuje się nawet do gagatka, który go maltretuje. :-(
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-08-05 16:10
Bo na tym polega miłość... niczego nie oczekuje w zamian.. powinniśmy uczyć się zachowań od zwierząt ... no.. może nie od lisów.. czy kukułek :-)))))
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-08-05 16:52
Kryształku, to i wykluczmy wilki, lwy :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-08-05 20:45
Sonka.. nieeee.. wilki i lwy "grają" czysto.. jest głód.. musi być zwierzyna.. natomiast lis???... podstępnie, nawet minkę ma milutką.. a kukułka??? cwaniara jedna :-)))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-06 19:44
Jednak lis też nie zabija "dla przyjemności", króliki i zające też "kradną" z pola - one roślinki, a że lisek lubi mięsko... ;-) :-) Ponad to myśliwi szczególnie lubują się w polowaniu na biedne liski :-( bo żona, córka kołnierz chce :-(
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-08-06 20:23
nie ten temat.. było o miłości... nie o zabijaniu.. :-)
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-08-06 20:26
Oj, tam - to moje mniemanie ;-)
Kocham też śliczne liski, a ":źli" ludzie zabijają :-(
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-06 21:12
JUZ WIDZE JAK KOBIECINA DO KOSCIOŁA W LISIE PARADUJE.:-)))))))KOBIETOAA TO JEST PASSE.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-08-08 19:43
Znasz się na modzie?
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2014-08-20 11:36
NAPISZCIE COS O SOBIE TO WAS SKRYTYKUJE.CZY WTEDY BEDZIE WAM MILO
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-20 15:26
TO DLA ZROZUMIENIA Z KIM PISZECIE Z KIM SIĘ KŁÓCICIE NIELICZNI BO NA FORUM TO ZE 3 DO 5 OSÓB PISZE. ŻEBY PISAĆ JAKO SZCZERBATY CZY INNA OSOBA TRZEBA BYĆ TĄ OSOBĄ. TAK JAKOŚ WYCHODZI, ŻE ATAK JEST ZMASOWANY ŻEBY CIEBIE LIDKA USUNĄĆ Z FORUM.

Osobowość mnoga lub osobowość naprzemienna to występowanie wielu (co najmniej dwóch) osobowości u jednej osoby. Osobowości te określa się również jako wcielenia. Wcielenia nie wiedzą nic o sobie a o zachowaniu się człowieka decyduje osobowość, która w danym momencie w nim dominuje. Zaburzenie to należy do zaburzeń dysocjacyjnych.

Jak objawia się osobowość mnoga?
Niesamowity charakter schorzenia polega na ogromnej rozmaitości cech, jakimi mogą różnić się poszczególne wcielenia. Jak wspomniano, osobowości nie wiedzą nic o sobie (nie pamiętają i nie są w stanie przypomnieć sobie danych osobowych innych wcieleń), ale niektóre z nich mogą znać pojedyńcze cechy innych osobowości (np. słyszała o panu X lub czytał o pani Y). Każde wcielenie ma własne i niepowtarzalne wspomnienia, upodobania i sposoby ujmowania zjawisk. Wzorce zachowań są różne, każda z nich inaczej postępuje i inaczej tłumaczy motywy swoich działań. Każda osobowość ma swoje imię i nazwisko, przeszłość, znajomych i preferencje seksualne.
Wcielenia mogą zastępować jedno drugie bardzo szybko. Osobowości mogą różnić się ilorazem inteligencji, ostrością wzroku, płcią, wiekiem i rasą. Przykładowo, jedna osobowość może być 50-cio letnią serdeczną murzynką cierpiącą na depresję i zaćmę a inna oziębłym seksualnie 30-to latkiem z wyraźnie rasistowskimi poglądami dotyczącymi „kolorowych”, zainteresowanym parapsychologią i nadużywającym alkoholu.
Specjalistyczne badania czynności układu nerwowego mogą wykazać różnice w pracy mózgu poszczególnych osobowości u tej samej jednostki!

Czy jest to często występujące zaburzenie?
Brak jest danych na temat rozpowszechnienia osobowości mnogiej. Najczęściej występuje ona w okresie młodzieńczym oraz w dzieciństwie; częściej u kobiet.

Jakie są powody powstawania wcieleń?
Osobowość mnoga często występuje u maltretowanych lub molestowanych seksualnie dzieci. W następstwie bardzo silnych przeżyć lub stresów tworzenie nowej osobowości może być sposobem na odseparowanie się i ucieczkę od trudnej sytuacji.

Około 25% osób cierpiących na osobowość mnogą choruje na padaczkę. Osobowość mnoga może występować również u pacjentów, mających organiczne schorzenia mózgu (np. guz, gruźlica).

Jak leczy się osobowość mnogą?
Zaburzenie to jest najcięższym i najdłużej utrzymującym się ze znanych zaburzeń lękowych. Leczenie polega na uzyskaniu większego wglądu w konstrukcję swojej osobowości. W czasie terapii dąży się do „sklejenia” poszczególnych wcieleń w jedną osobowość. Istotne jest godzenie w sobie sprzecznych uczuć, dążeń i poglądów bez uciekania się w tworzenie kolejnych wcieleń. Leczenie lekami psychotropowymi jest nieskuteczne.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-20 15:39

>WYCHODZI, ŻE ATAK JEST ZMASOWANY ŻEBY CIEBIE LIDKA USUNĄĆ Z FORUM. <


Niedługo sama się usunę. Czeka mnie znów szpital, a czy wrócę, to tylko Pan Bóg wie.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-20 15:43
JAK SIE REJESTRUJE 2 X SZCZERBATY DZIEN PO DNIU I JEDEN PISZE TAAAAAAAAAAAKIE TEKSTY ZNACZY SCIAGA BO NIC SAM NIE WYMYSLI TO UWAGA UWAGA NADAJE KOMUNIKAT!!!!!!!KOBIETAAA VEL BOBER VEL REA I INNE PASKUDZTWA WROCIŁA!!!!!!!!!!!!!!ł=ł=ł=ł=ł=
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-20 16:14
A DRUGI W UTAJENIU - PODLECZONY SIEDZI ALE NOS WYSTAWIA... UDERZ W STÓŁ A NOZYCE SIĘ ODEZWAŁY I STARUSZKA SIE NAZYWAJA I NAZYWAŁY. DOLECZ SIE. FORA CI SZKODZA.
JEDYNE PASKUDZTWO TO TAKIE CO TO I BABA I CHŁOP W JEDNYM. ZACZEPIA, MOLESTUJE I SLINI SIE DO KOBIET I MĘŻCZYZN TAK JAK TY. POST USUNIESZ ALE TO NICZEGO NIE ZMIENI WSZYSCY DAWNO POJĘLI CZYM JESTEŚ I DLATEGO NIKT CI NIE ODPOWIADA, NIKT Z TOBA NIE ROZMAWIA. JESTES JAK POWIETRZE. UWAŻASZ, ŻE TYLKO JAKIS BOBEL CIĘ POZNAŁ? NO TO MUSIAŁAŚ GO MECZYĆ AWANSAMI. ZOSTAWIAM CI POLE DO POPISU SZCZERBATY BEZ KROPKI CZYLI TEN PRAWDZIWY O ILE MOŻNA NAZWAĆ PRAWDĄ CHORĄ PROJEKCJĘ UMYSŁU - TYLKO WTEDY PISAŁAŚ PRAWDĘ O SOBIE?
Nadrzędny Autor szczerbaty Dodany 2014-08-20 16:25
NIE BRALES LEKOW KTORE PAN KONOWAL ZADAL? A SZKODA.
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-20 16:03
NIE ROZUMIESZ CZEGOŚ? NIE OCZEKUJ LITOŚCI CZY WSPÓŁCZUCIA. PISALI TU RÓZNI OD GRUSZKI, JULKI PO STARUSZKE (JEDNO Z WCIELEŃ) PO PRZEZ WALPOZA. ELKA ZROZUMIAŁA, BASKA A TY NIE ROZUMIESZ? JUŻ ZA BOGINKE SIE WZIELI MOŻE POWINNO BYĆ WZIEŁO?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-20 16:06
Do mnie mówisz? JA rozumiem. :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-20 16:16
JAK ROZUMIESZ TO PO CO PISZESZ W TEN SPOSÓB?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-20 16:18
To była prawdziwa informacja. Bez nagonki czy z nagonką i tak zniknę. :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2014-08-20 16:23
JESTES PEWNA SIEBIE. MASZ KROPKE CZY NIE?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-20 16:49
Aż dwie nad i. :-))))))
Nadrzędny - Autor anitka Dodany 2014-08-27 15:47
Tak, zgadzam się. Psy muszą się wybiegać, wyszaleć. A w czterech ścianach w bloku to jakoś tak kiepsko... Na dworze też nie bardzo, bo przecież na smyczy trzeba prowadzać psy, choć nie każdy się do tego stosuje :-( W każdym razie psy się męcza w bloku, zwłaszcza te duże :-(
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-29 11:29
OOO SZCZERBATY CZYZBY PROTEZE ZNALAZŁ ZE GO WCIEŁO?KOBIETAAAA TEZ PEWNIKIEM U DENTYSY BYŁA SE MOSTEK WSTAWIC.:-))))))
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-09-03 06:45
"Łyski" - moja żono!?
Wódko przyjaciółko moja... :-(
http://youtu.be/wEDbdBtb6Lo
Wiecie, że Go nadal kochają?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-09-05 19:21
KOBIETOAA ALE MASZ PRZYJACIÓŁKE HE HE HE.:-):-):-)
WALDUNIUNIU,NORBUNIUNIU,WZETKO,NACHBARKUNIU,SZCZERBUNIU WRACAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-09-05 20:25
Nie wracajcie bo kobieta Aaaaaaaaaaa tu s.aaaaaaaaaaa hehehehehe:)))))))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-09-07 21:21
KobietaAAAA  (baba Jaga) mi nie straszna, miałem z gorszymi do czynienia i jakoś nadal jestem przy swoim... :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-09-07 21:17
Ja tu jestem, choć zadziej, lecz nadal jestem "Starusieńko" kochana... :-)
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-09-07 11:29
NORBERT NAPISAŁ

>To jest forum dla niepełnosprawnych, lecz odnoszę takie wrażenie, że nazwa jest sprzeczna, z rzeczywistym charakterem tego forum, >te forum należy do stowarzyszenia i jednocześnie fundacji, o nazwie Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Integracja... >Jest to jedna z największych organizacji tego typu... te forum jest tubą tej organizacji, tylko szkoda, że w tak dużej organizacji jest >tak słabo działająca administracja, która nie sprawdza co piszą forumowi użytkownicy... Niekiedy nawet przychodzą takie myśli, że to >forum nie spełnia roli integracyjnej a wręcz z odwrotnym skutkiem, tzn. de integracji, tu chodzi o skłócenie osób które piszą rzeczowo >o swoich problemach, troskach, o życiu...


ŚRODOWISKO ZINTERGROWANE JEST SILNIEJSZE, LEPIEJ WALCZY O SWOJE PRAWA WIECEJ OSIĄGA NAZEWNĄTRZ
ŚRODOWISKO SKŁUCONE WARCZĄCE NA SIEBIE, CIONGLE ROZGANIANE PRZEZ PADALCE Z WIELOMA NIKAMI JEST SLABE.
PANIE NORBERCIE JEST PAN ZASKAKUJACO DOJRZALYM CZLOWIEKIEM  W OCENACH
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-09-07 21:13
W odpowiedzi dla: asia025...
Dziękuję za pozytywną opinie Asiu... Widzę, że jeszcze jest tu ktoś na tym forum, kto potrafi powiedzieć, że czarne jest czarne a białe jest białe... a nie na odwrót... :-)
Z poważaniem
Norbi...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Przyjaciele (Strona 177) (2238677 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 178 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill