www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Psychiatra zus a orzecznik (4609 - wyświetleń)
- Autor hanna22 Dodany 2014-08-20 10:36
Witam choruje na epilepsje o trzeciego roku życia jestem pod stałą kontrolą neurologa byłam
m na komisji ZUS orzecznik stwierdził iż że nie ma napadów to nie należy mi się renta mam też lęki mam odczucie jak bym miał dostać atak więc orzeczniki skierował mnie na konsultację do psychiatry mam pytanie czy psychiatra może podważyć opinię orzecznika??
Nadrzędny - Autor radomirek Dodany 2014-08-20 11:36
Zależy na jakiego psychiatre trafisz sa ludzie i... Z tego co piszesz wynika,że renta Ci się należy tylko pewnie lekarzyna do którego trafiłaś nie chce przekroczyć limitu przyznawania rent.
Nadrzędny Autor annam Dodany 2014-08-22 11:48
Zawsze możesz się odwołać od opinii tego orzecznika. Z tego co pamiętam, masz 14 dni na odwołanie się od decyzji. Opinia lekarza prowadzącego również powinna być brana pod uwagę, no bo to jest w końcu lekarz, który zna najlepiej twój stan zdrowia. Sama miałam kiedyś podobną sytuację i udało mi się decyzję podważyć. Trzeba walczyć o swoje, bo teraz to na wszystkim by chcieli oszczędzać i chorego człowieka do pracy wysłać, no bo przecież jak ma chore nogi, to może przy biurku pracować...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / Psychiatra zus a orzecznik (4609 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill