www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / ZUS - kasacja (1831 - wyświetleń)
- Autor _danuska1702_ Dodany 2014-07-28 14:02
hej wszystkim :-)
nie bardzo jeszcze ogarniam te forum [ nadrobię ]
może ten temat był już poruszany - jeśli tak to będę wdzięczna na link do konwersacji na ten temat :-)

Mianowicie szukam osób które sądzą sie z ZUS-em o tytuł całkowitej niezdolności do pracy mając stopień umiarkowany (najlepiej przed 16/18 rokiem zycia było to stwierdzone)

Czy ktoś z was doszedł do momentu kiedy ZUS składa kasacje ? jakie macie doświadczenie na tym etapie ?
PS. strasznie te rozprawy rozkładają sie w czasie - porażka

prowadze dwie sprawy równocześnie o to samo i w każdej wygrywam  lecz ZUS cały czas składa o uzasadnienia  i apelacje   i teraz etap że musi złożyć kasacje ... pewnie złoży bo nie wierze że odpuszczą ....
Nadrzędny Autor piotrek5728 Dodany 2014-09-07 12:42
Mogą odpuścić ale zależy to od przesłanek co Sąd Okręgowy a co Apelacyjny zasądził ci na twoją korzyść.  Ja miałem KASACJĘ z ZUS-em ale to JA składałem i wygrałem, pomimo iż wszystkie wcześniejsze decyzje były dla mnie negatywne. Ale opłacało się gdyż też miałem kwestie niezdolności do pracy przed 16 rokiem życia. Proszę o szczegóły.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / ZUS - kasacja (1831 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill