www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Czy Wy też macie problem kiedy wasze auto się zepsuje? (3400 - wyświetleń)
- Autor arbuzik333 Dodany 2014-09-09 21:06
Czy ktoś z Was spotkał się z tą samą sytuacją....Mój samochód uczestniczył w kolizji, jak każdemu "normalnemu" kierowcy przysługuje mi auto zastępcze z OC sprawcy... i co "nie dysponujemy autem dostosowanym do Pańskich potrzeb" i klops. Na własną rękę znalazłem firmę która świadczy takie usługi ale termin 2-3 miesiące oczekiwania...Czy Was też coś takiego spotkało, czy znacie jakieś rozwiązanie?
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2014-09-10 07:58
Do czasu likwidacji szkody tak jak każdemu ubezpieczonemu przysługuje Ci auto zastępcze. Do tego czasu dolicza się siedem dnia na naprawę. Samochód możesz wypożyczyć w firmie.  W przypadku firm często można to zrobić bezgotówkowo. Możesz też wypożyczyć od osoby fizycznej. W takim przypadku konieczna też jest umowa i udokumentowane koszty. Możesz więc wypożyczyć auto nawet od znajomego. Konieczność specjalistycznego wyposażenia z pewnością zawęża możliwości i podnosi cenę.
Nadrzędny Autor arbuzik333 Dodany 2014-09-10 22:39
Ja prawa swoje znam, problem jest gdzie indziej. Skąd wziąć samochód zastępczy... tak jak mówię znalazłem firmę w poznaniu ale termin 2 -3 miesiące oczekiwania...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Czy Wy też macie problem kiedy wasze auto się zepsuje? (3400 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill