www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 137) (2280123 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-14 12:27
Mam do powiedzenia tylko tyle

>Sprawdź profil zalozycielki "paktu o nieagresji" - dowiesz sie ze nie istnieje.  Czyli już klamstwo autorki  wpisu ze uzywa tylko jednego nicka. <


Już wyjaśniałam i pewnie niektórzy to pamiętają , że odeszłam z tego forum przez podłe posty jednej z forumowiczek, która do tej pory klika. Nauczyłam się nie odpowiadać na jej zaczepne posty i jest ok. Wróciłam po pewnym czasie pod tym samym nikiem. Nigdy na tym forum nie funkcjonowałam inaczej niż Lidian więc mi nie zarzucaj "wielonikowości". Mój styl pisania się nie zmienił więc łatwo poznać , że to  ta sama osoba. Nie muszę  się wstydzić żadnego mojego wpisu.  Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku. :-))))
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2014-08-19 19:12
Pewnie to Iota, bo tylko ona tu jeszcze klika.
[usunięte]
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-09-23 07:35
Rzucilas cień podejrzenia na Wszystkie żeńskie nicki pojawiajace się na tym forum. Nie wyjaśniając tego do konca. I to jest mój zarzut dla Ciebie. Bo takie sprawy trzeba bylo zawsze wyjasniac w pelni.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-09-23 08:16
Wtedy wolałam odejść, a teraz, to już przeszłość. Waldi ja też mogłabym Tobie co nieco zarzucić, ale po co. Czy to coś zmieni? Miłego dnia Tobie życzę. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-09-23 09:09
Wedlug mojej wiedzy nic nie mozesz zarzucic Walpozowi.
Co innego WNK- to byl nick stworzony na potrzeby tego forum i spelnil swoje zadanie, ale nie wytrzymal bezsilności i braku reakcji ze strony Adminow tego forum. Nie dotrzymali wielu obietnic danych WNK w emailowej korespondencji a rozmowy byly poważne i budujace.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-09-23 10:10
Nawet nie mam ochoty czegokolwiek zarzucać. Mam ciekawsze zajęcia od sprawdzania, który Twój nik  na jakie potrzeby powstał. :-)))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-09-23 12:34
Lidian konfabulujesz i  próbujesz wprowadzać innych w błąd takimi wpisami. To nieuczciwe z Twojej strony. Jesli nie potrafisz podać nic konkretnego to takie teksty to pomówienia.
Dowidzenia.
Może jeszcze tu na forum za dwa-trzy miesiace zapukam. Teraz mam już przesyt, spokojnie na kwartał.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-09-23 12:38
To, że masz różne niki nie jest pomówieniem tylko faktem. A o tym, że przynajmniej jeden z nich powstał "na potrzeby" sam wyżej napisałeś. Powodzenia. :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-14 13:59
Wojtekk... napisał:

> Do chóru dołączył Norbert i też Was wspiera nawet tu wraca, kiedy ma polecenie odgórne poparcia "nowych szefów". :-)>


Wyjaśniam, aby było wszystko jasne... Owszem, dołączyłem do "nich", lecz mylnie twierdzisz, że ktoś z "tamtejszych" mną kieruje... Moje przebywanie tu z wami nie ma nic wspólnego z omawianym forum, moje spostrzeżenia na temat tamtego forum są bardzo pozytywne... I co najważniejsze, nie dopatruję się tam żadnych teorii spiskowych względem was...
Z poważaniem
Norbi
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-08-14 14:06
Życzę powodzenia
Pozdrawiam
Wojtek
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-14 15:15
Dziękuję, Wojtekk, tylko napisz w jakim sensie życzysz mi powodzenia... Ja nie opuszczam tego forum, tak jak inni... Mam prawo tu być tak samo jak i inni...
Nadrzędny Autor wojtekk Dodany 2014-08-14 18:18

>Dziękuję, Wojtekk, tylko napisz w jakim sensie życzysz mi powodzenia... Ja nie opuszczam tego forum, tak jak inni...


Norbi, nie ma tu żadnego podtekstu. Życząc powodzenia miałem na myśli Twoje relacje z ludźmi na forach internetowych i w Twojej gminie, gdzie będziesz kandydował na radnego.
Nie miałem też na myśli opuszczenia tego forum przez Ciebie. Raczej myślałem o sobie. Nawał spraw i obowiązków wystarczająco mnie absorbuje. Oczywiście na poważne pytania na priv będę odpowiadał.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-14 16:43

>Moje zdanie znacie o KobieciaA, Zygmuncie, Joli (dziwna efemeryda - Jola lubi KobietęA i odwrotnie, tak też się pojawiają na forum - naprzemiennie). Na tej liście znalazłoby się jeszcze kilkoro ale szkoda poświęcać im czasu i miejsca.<


Pozwolę sobie i Ja wypowiedzieć na niezwykle „elokwentną” wypowiedź j/w. Powtórzę to przysłowie powtórnie, i pasuje tu jak ulał: „uderz w stół a nożyce się odezwą”, bądź: „na złodzieju czapka gore”. I proszą bardzo, oto jest Moje uzasadnienie.
To forum „spadło na samo dno” właśnie przez takie osoby, jak tu pozostały. Jakie to są osoby? Myślę, że doskonale się w tym orientujesz, nie mijając naturalnie Ciebie. Strasznie irytuje Ciebie, jak widzę fakt, iż nie ma już komu dokopać? Obecnie pokazujesz się, jako elokwentna osoba, pisząca tu niezwykle „mądre” wpisy. A tak w rzeczywistości jesteś taki sam, jak reszta, co tu pozostała.
Najeżdżasz na Wszystkich tych, co stąd odeszli. Jacy Oni wszyscy źli, nieprzyjaźni, winni wszystkiemu, co się tu działo. Tyle, że u sedna leży fakt, iż Wszyscy mający coś do powiedzenia na tym forum, zwyczajnie dali sobie spokój z Takimi, jak Ty i reszta.
Grasz obecnie nieskazitelnego, lecz, jak tu brylował swoim chamstwem rogal160, amalian, kobieta A. czy lidian, która milczała, kiedy powinna się odezwać, a odzywała się tam, gdzie nie było potrzeby – ty wspaniale się bawiłeś.
Doskonale pamiętam Twoje – niby żarty – na Mój temat. I wciąż Twoje wytłumaczenia, iż Ja nie rozumiem, nie zrozumiałem Twego żartu. Prawda jest taka, iż bawiłeś się świetnie, kosztem innych a szczególnie Moim. Wtórowaliście sobie z rogalem na zmianę ile wlezie. I Ty obecnie śmiesz pouczać Inne Osoby, które miały dość? Jak śmiesz!!
Wiele lat byłem na tym forum, lecz takiego chamstwa, złośliwości w Twoim wykonaniu i innych nie widziałem. Pewnie zaprzeczasz – masz prawo. Cóż, najprościej jest zaprzeczyć. Prawdą jest, iż jesteś tak samo fałszywy, jak reszta tu pozostałych. Bronisz lidian, że taka miłosierna? A to ciekawe. Jak trzeba było się odezwać, gdy jej koleżanka kobieta A. wszystkim w koło ubliżała, z rogalem na czele – ona milczała. Lecz jeśli Ja jej coś wytknąłem i to w kulturalny sposób, od razu się oburzała. To ma być miłosierdzie.
Wciąż przeszkadzały tematy o Krk (co również posuje do w/w przysłowia), kłuło w oczy wytknięte zakłamanie, często fanatyzm w postach. A argumentem było monotematyczność. To ciekawe w kwestii, gdy to właśnie tematy Krk były we wszystkich mediach. Achy i ochy na temat świętości, religii i tym podobnym.  A w rzeczywistości to tylko maski, maski, maski.
Irytacja trafia zenity w Twoim wykonaniu, gdyż trafiło Ciebie, iż tu już nikt mądry nie pozostał. Rogal zniknął z tego forum, gdyż niespodziewanie przypomniałem kim faktycznie jest w realu, i kim faktycznie jest w konfrontacji z tonem jego wpisów. Zresztą akurat w tym fakcie nie byłem pierwszy (wystarczy cofnąć się do dawniejszych postów, gdzie sam pysznił się tym, kim jest). Reszta pozostała, gdyż liczyli na fakt, iż znikające Osoby z tego forum, będą bez końca dawały się obrażać, znieważać.
A tu popatrz. Każdy, kto miał coś do powiedzenia a nie do pyskowania uznał, że z głupotą się nie dyskutuje. Nie da się dyskutować z głupotą. I kolejno te Osoby znikały czynnie z tego forum. Mieliście z tego ubaw niewąski. Tyle, że szybko okazało się, iż nie ma widowni. Został „teatrzyk kukiełek”. Dla kogo grać? Kto pociągnie za sznureczki?
Twoim problemem jest fakt, iż nie masz z kim gadać we własnym stylu. A Twój styl to fałszywe wpisy, ni to, ni owo. Znam Ja takie osoby, które są niczym podżegacze w tłumie. Silni tylko w tedy, gdy mają popleczników, poparcie, posłuch – a jak tego braknie - plajta.

>Mam jedno zastrzeżenie nie stosuj metody Zygmunta czyli nie pisz, że coś jest obraźliwe, niestosowne, chamskie bo ja (Zygmunt) tak uważam.<


Wręcz przeciwnie. Osobiście jestem dumny z tego, iż mam odwagę „Tobie w twarz”, jak i tobie podobnym powiedzieć, iż fałsz i obłuda, to domena Twoja i tych, co tu pozostali. Zniszczyliście to forum w sposób perfidny, i to tylko za waszą sprawą smród obłudy było czuć na kilometr.
Świetnie się bawiłeś Moim kosztem w raz z rogalem. Kiedyś to forum było dla ludzi, dziś to knajpa. Pamiętam „król nagi” i dworzanie. A tak, pamiętam – nie znam się na żartach. No popatrz. Nic nie rozumiem, nikt nie rozumie. Tylko Ty i lidian wspaniale rozumiecie.
Miłosierdzie całą gębą. Tyle, że gdzie to miłosierdzie było, jak chlapaliście jęzorami jak leciało. I jakoś nie patrzyłeś na to, iż pisaliście do ludzi, że to ludzie czytają. Lecz to nic. Nic się nie stało. Dla Ciebie chamstwo, to nie chamstwo. Wycieczki personalne, pisanie opinii na temat stylu, osoby, i co tam jeszcze, to normalne, kulturalne rozmowy.
I na koniec. Działy, które założyła lidian były czystą głupotą. Dlaczego? Gdyż w żadnym dziale nie trzymacie się tematu. Jest totalny chaos. I to wasze dzieło. Ja mnóstwo razy o tym pisałem – wy wyśmiewaliście Mnie za to. I nadal nie trzymaliście się tematu.
Dyskusje o pierdołach (nieładnie mówiąc), to wasz temat. Moim zdaniem – tak wojtekuK, Moim zdaniem, tu winny poznikać wszystkie tematy i wątki. Tu powinna być jedna wielka dziura, z tytułem: „Król nagi i dworzanie:” lub „Co słychać w knajpie”, albo „wojtekK i reszta”. To bardziej pasowałoby do Twojego stylu i reszty. Czysty klub niekończącej się adoracji. Czyżby fasada tego klubu zaczęła pękać? Tak, jak fasada rogala pękła, poprzez jego arogancję?
Zatem miast czepiać się ludzi i bawić się w profesora, porozmawiaj z pozostałymi na tym forum, kto kopie w waszej grupie, a kto ma być kopany. Bo czy tak, czy siak, ktoś będzie kopany. Będzie? Nie? Ojej! To w takim razie dostaniesz nerwicy. A może nie? Być może kobieta A. lidian i wojtekK to jedno. Tylko uważaj, bo – nie daj Boże – dojdzie do tego, iż sam siebie dokopiesz. I tylko echo Tobie odpowie: Ojej! Jej! Jej!
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-08-14 18:28
Nic mi nie pękło:-) zniknąłem bo mi przypomniałeś kim jestem? Dlaczego to miałby być powód? Wszak nie jestem złodziejem. Po prostu już mi się nie chce.
Pozdrawiam wszystkich, Ciebie też:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-15 09:07
Tak, jak myślałem. Nic nie zrozumiałeś. Ujawniłem, a raczej przypomniałem kim jesteś w realu, byś zastanowił się nad własnym postępowaniem. W całej Twej „karierze” brakuje zwykłej ludzkiej pokory i to jest właśnie Twój problem. Mówiąc o Twej fasadzie, miałem na myśli Twój stosunek do ludzi. To, iż gdzieś tam jesteś Dyrektorem, czegoś tam nie stawia Ciebie na wyższym poziomie od Innych Osób niepełnosprawnych. Bo czytając Twoje posty i to w Tonie pogardy, ma się wrażenie, iż mało, iż nie jesteś wyżej, a wręcz przeciwnie – o wiele niżej.

>Nic mi nie pękło:-) zniknąłem bo mi przypomniałeś kim jestem? <


To dobre pytanie. Zadawaj je sobie codziennie. Kim jesteś? Bo stanowisko gdzieś tam, nie stanowi o inteligencji. Gdyż w porównaniu z Twoimi wpisami tu na forum, blado wyglądasz.

>Dlaczego to miałby być powód? Wszak nie jestem złodziejem. Po prostu już mi się nie chce.<


A kiedykolwiek Tobie się chciało? To następne pytanie, które winieneś sobie zadać. Być może złodziejem nie jesteś, choć nie zaręczę, gdyż osobiście Ciebie nie znam. Lecz po tonie Twych postów tu na forum, jak i zawartości ich tematycznie – blado wychodzi bilans Twej Osoby. To powinno dać Tobie wiele do myślenia. Nieraz się mawiało, iż stanowisko, dobrobyt uderza „sodowa” do głowy. Myślę, że tak jest z Tobą. Jesteś młody, więc czas na zmiany. Czasem samokrytycyzm i pokora czynią cuda.

>Pozdrawiam wszystkich, Ciebie też:-)<


Ja mimo wszystko również Ciebie pozdrawiam. Gdyż uważam, iż nie ma ludzi straconych, są tylko zagubieni. Miłego dnia. :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-08-15 13:45
Powinienes byc ksiedzem czy innym kaznodzieja:-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-08-15 17:48
Niestety nic nie zrozumiałeś. Cóż. Zatem tkwij we własnym przekonaniu, iż jesteś "wielki". Dobrze pomarzyć.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-08-15 18:05
Nie, jednsk sędzią. Tak kategorycznie wydajesz sądy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-19 08:14
Memento mori. Może gdybyśmy pamiętali o śmierci, to skończyły by się wszystkie spory, docinki i dogryzania. Po co mówić jeden drugiemu, że jest się lepszym, czyje posty są ważniejsze, kto ma rację? Dlaczego zniszczyć forumowicza, który nie mówi takim głosem jak inni? Niech każdy się zastanowi nad sobą jak powie, że zawsze był w porządku, to ok,  ale niech pamięta, że to też nie daje prawa do agresji.
Nie tylko forum, ale i świat jakby oszalał. Nie  wystarczy ludziom chorób i żywiołów, muszą jeszcze sobie coś udowodnić i rozpętują wojny jakby mało było nieszczęść. "Hulaj dusza piekła nie ma" zdają się mówić. Szkoda, że nie potrafimy się dogadać.

Kto zechce niech poczyta.
http://kosciol.wiara.pl/doc/2086650.Zostawic-rekawiczke
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-08-19 12:15

> ale i świat jakby oszalał.


(Wydaje mi się, że) świat zwykle jest tak "szalony". Jeżeli akurat któraś jego część nie szaleje, nie doznaje wojen, głodu, walki i nienawiści w społeczeństwie itd. to to jest mały cud, a nie norma. Historycznie wojna jest niestety bardziej normą niż pokój.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-19 12:25

>Historycznie wojna jest niestety bardziej normą niż pokój. .<


Tak, ale jak jest bliżej nas, to dopiero "wraca nam wzrok" i dostrzegamy "niewidoczne".
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-08-19 13:21
No wiesz, mnie bardziej boli moja skręcona kostka niż złamana noga sąsiada. I to też jest normalne. Nie wiadomo czy niestety, czy na szczęście (bo gdybyśmy naprawdę doświadczali bólu innych ludzi tak jak swojego, może skończyłoby się niebem na ziemi, a może masowym szaleństwem).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-19 17:21
Pewnie tym drugim. :-):-(
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-08-19 18:09

> :-):-(


I nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać?

Pozdrowienia.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-08-19 18:19
Również pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-19 20:17
WITAJ PIĘKNA WSZYSCY BY PRZYNAJMNIEJ PRAWDE WALILI I WIADOMO BY BYŁO KTO ŚWINIA I MENDA A KTO CZŁOWIEK. ŻYJE JESZCZE ALE BYYYLE JAK :-(
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-19 20:21
Witaj i Ty. :-)
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-19 20:26
ŻYJE JESZCZE BYLE JAK A JAK U CIEBIE? CO U ELKI SŁYCHAĆ :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-08-19 20:31
Różnie to bywa. :-) Jeśli chcesz kontakt do Elli, to jej przekażę. :-)
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-19 22:45
NIE DENERWUJ ELLI TYM WARIATEM!!!!
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-20 04:44
TY ASKA TO KTO? JA CIE NIE ZNAM. ELE ZNAM FEST KOBITKA DO TAŃCA I DO KIELICHA ;-) JESTES TU OD TEGO ROKU A ZNASZ MNIE I ELE?
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-08-20 17:28
Nio.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-08-19 18:00
[usunięte]
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-19 20:11
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-19 20:29
HE HE HE SZCZERBATY SKONCZ WASC BOP JESZCZE KTOS POMYSLI ZE TY TO JA A JA TO TY.A TO ZNOWU KŁOBIECINKA.:-))))))))
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-19 20:32
[usunięte]
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-08-19 22:41
HEHE HE SZERBATY  NA UMYSLE HEHEHE ZAB CIE BOLAŁ POD INNYM NIKIEM A NA GŁOWE TEMU PADLO.
Nadrzędny Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-20 04:50
TY ASIA INNY NIK MIAŁAŚ TO SIE PRZEDSTAW WSZYSTKIM ŁADNIE. NIC A NIC CI NIE PRZESZŁO.
TO NIE OSTATNIO JEST AGRESJA. ONA TRWA A TWORZA JA JEDNOSTKI KTORE PISZA Z DOSKOKU NAMIESZAJA I ZNIKAJA ZEBY SIE PRZYCZAIC I PONOWNIE NAROBIC FERMENTU
NIE WIEM CZY KTOS ZAUWAZYL ZE BYŁEM ATAKOWANY PRZEZ TE SAME OSOBY I TERAZ TO SAMO JEST.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-08-20 00:36
Te szczerbaty Admin wszystko może,  nawet rozpoznać podróbe bez wzgledu czy jest czy nie jest szczerbata.
A juz wyjątkowo szczerbaty net to ewenement na skale światową,  czytanie możliwe, a pisanie wyszczerbilo się?
Ale gdy NIE WIDZISZ różnicy miedzy psychiatrą a poradnią AA  to wszystko jest możliwe.
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-20 04:55
WITAJ ADMINE WALPOZ :-)
RÓZNICY NIE WIDZE BO JESTEM ABSTYNENT. ZNASZ SIE NA TYM TO SPOKOJNIE WYJASNIJ I ODCHODAMI NIE RZUCAJ.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-20 12:26
ASKA ZAUWAZYŁAS ZE BEZZEBNY TO PIERWOWZOR KOBIETYAA?
Nadrzędny Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-20 14:48
ZNOWU PYTAM SKĄD TAKA PEWNA JESTEŚ - JAK PISAŁAS TO KOBIETA BYŁAŚ :-)
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2014-08-20 17:28
Szczerbaty ja też się nie znam, Ty wypowiedziales się jako autorytet, to wyjasniaj. A odchodami sam ciskasz, rób to ostrozniej nie ochlapiesz się.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-08-20 00:26
[usunięte]
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-20 05:05
[usunięte]
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-08-20 12:28
NIE OSMIESZAJ SIE SZCZERBCIU.NIE PITOL ZE CIE KTOS WYGONIŁ CHYBA ZE ADMIN NIE WYTRZYMAŁ,ALBO CZAPKA CIE PRZEGADAŁ  A TO JUZ BY BYŁO ŚMIESZNE.:-)))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-20 13:11
Staruszka, jaka jest taka jest, lecz duuuużo lepsza niż Ty SZCZERBUSIU... a może lepiej SZCZERBATA A... :-) :-p
Nadrzędny - Autor szczerbaty. Dodany 2014-08-20 14:55
TY NORBERT WŁĄCZ RESZTKI MYSLENIA. STARUSZKA ZAWSZE CIĘ TĘPIŁA, MNIE TEŻ O NIESTRAWNOŚĆ PRZYPRAWIASZ JAK I INNYCH ALE TO SAM WIESZ. KOBIETA CHYBA DOBRZE WYGLĄDA BO BABY ZAZDROSNE ZWŁASZCZA TAKIE JAK OBOJNAK.
CO PO ATOMÓWCE PRZEZYJE I SIĘ ROZMNOZY? SZCZURY I KARALUCHY. JAK CZYTAM TO PRAWDA. JAKIŚ BRYLANT CZASEM BŁYSZCZY ALE DEPTANY :-(
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-08-20 16:24 Zmieniony 2014-08-20 16:28
No i co z tego, że tępiła??? Ja za to pokażę, że potrafię się pogodzić z nawet najzagorzalszym wrogiem, tylko trzeba pokazać chłopa... :-) Odtąd ja i staruszka  jesteśmy przyjaciółmi czy ci się to podoba, lub nie... dlaczego???  bo tak trzeba, a ty się możesz dalej wysilać aby każdego z każdym skłócić bo na to cię tylko stać... Bo jesteś babą...  :-) :-p...
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-08-20 16:57
Pisze, że była atakowana, a nie pisała? Już nie wie za kogo ma się przebrać, wszystkie niki po koleji spalała. Teraz szaleje osioł na łące podbórza wszystkich. Lidusie, Boginke i innych. Kobiety A nie atakuje zauwarzcie. To  znaczy, że to ona.hehehehehe:) :-))))))))))))0
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Pakt o nieagresji (Strona 137) (2280123 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 139 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill