www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Słownik wyrazuf opcyh (32048 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Gollum Dodany 2014-10-01 11:55
odrużnieniu
piszom
kurtularne
łep
postęmp
inteligęcja
genijusz
świento
wienc
bembnienie
beszczelny
orangutam
zygmund
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-10-01 13:00
(ja) rozumie
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-01 17:40

(z) biegunkom
skłucone
ciongle
hamstwo
gupia
podrubka
podbórza
(z) kropkom
djabeł
świenty
włancza
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-10-01 19:30
uczył Marcin Marcina ...
ynteljgęcjom wielka.. :-)))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-01 19:46
Całkiem nie na miejscu przycinka - swój błąd również tu umieściłem.

Poza tym - co innego raz na jakiś czas palnąć byka, a co innego pisać jak analfabeta... przy okazji obrażając innych bez przebierania w słowach.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-10-01 19:49
Jestem z pod znaku strzelca - nic  nie poradzę, że trafiam w "dyszkę"..
Natura... :-)))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-01 19:53
"dyszka" nie zawsze jest najwyżej punktowana.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2014-10-02 00:23
Fakt.. :-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-10-01 20:23
Kryształku jesteś "z pod" czy "spod" znaku?
Bo niekoniecznie trafiłaś w dziesiątkę :-)
A do kolekcji Golluma dodaję:
óżont (dla estetów - urząd) :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-10-02 00:23 Zmieniony 2014-10-02 00:26
"z pod... wórka? :-))))

a.. może.. z wórka.. sama już nie wiem.. :-))

eee... chyba .. z kapusty.. :-))
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2014-10-02 08:38
Jeśli odpowiadamy na pytanie:
"Skąd jesteś" to prawidłowo jest z podwórka, worka, wora, kapusty, Nowego Jorku, Starego Sącza, itp.
Ale jeśli pytamy spod jakiego znaku, spod jakiej wioski, spod lady, itp. to prawidłowo jest spod nie mylić ze spot-em :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-02 08:48 Zmieniony 2014-10-02 08:50
ani hotspotem :D

...tak to jest jak się strzela ślepakami :D
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-10-02 18:14
Czasem lepiej ślepakami jak kamieniami..

Prawda zawsze w oczy kłuje szlachetna "inteligencjo"..

Kiedyś mówiono, że prawdziwy facet nie kłóci się.. widać, albo faceci wybrakowani.. albo mit...
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-02 20:14
Bardzo mi się podoba Twój sposób rozumowania.
Typowa kobieta - jak sobie coś w głowie poukłada - nic nie jest w stanie jtego zmienić.
(jak zamierzy skręcić w lewo i zakrętu nie bedzie to i tak skręci - dla niej ten zakęt tam jest :D)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-10-02 20:49
A myślałam, że to tylko faceci z nawigacją tak robią. :-)
Nadrzędny - Autor .szczerbaty. Dodany 2014-10-03 11:11
TRZEBA BYC KURTURARNYM W ODRuZNIENIU OD INTELIGETNEGO GENIJUSZA GILLOJADA ABY ROBIC UWAGI DZIEWCZYNIE Z BRAKU WYKSZTALCENIA NIE ZNAJAC POWODU A PRZY TYM SAMEMU WALIC LITERUFKI I BLENDY

(G) PRZYRKO - PEWNIE DZIDZI
(G) SZŁU,
POŁUDNIOWCY WSCHÓD - NOWY KIERUNEK ;-)
GRZY
+ WIELE INTERPUNKCJI

MI WOLNO BOM SZCZERBATY I NIE CZEPIE SIEM BŁONDUF U INNYCH
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-03 11:39 Zmieniony 2014-10-03 11:44
Wyjmij stopery z uszu to będzięsz słyszał co piszesz.
Netykieta się kłania.

Żeby komuś wytykać brak kultury należałoby najpierw samemu wyzbyć się chamstwa.
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-10-03 11:51
I kto to mówi?????????????????? Największe hamidło na forum razem z tamtą ....
Szczerbaty dziekuje za obrone , kapłes jakie miałam  klopoty z naukom. Zdrowie nie dopisalo, ale odrórznic  imbecyla  przebranego za glona umiem,
Nadrzędny - Autor .szczerbaty. Dodany 2014-10-03 11:56
MAM KLOPOTY ZE SLUCHEM ALE TO MOJ PROBLEM I TYLKO JA MOGE SIEM Z TEGO WYSMIEWAC , GDY ROBISZ TO TY TO PONOWNY BRAK TAKTU Z TWOJEJ STRONY
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-03 12:12
Owszem - problemy ze słuchem to twój problem, ale netykieta obowiązuje wszystkich i do tego słuch nie jest potrzebny.

Co do chamstwa - zdaje się, że ani ty, ani twoja koleżanka po fachu nie macie pojęcia co to słowo oznacza i jakie są objawy chamstwa - ja nikogo nie wyzywam i nie obrzucam wulgaryzmami jak wy oboje - jest jeszcze kilku innych userów.

Nauka nauką, a oczytanie swoją drogą.
Jak większość tutaj ma problemy zdrowotne i nikt tu się nie zasłania chorobą i pisać poprawnie umie, ale nie w tym rzecz - można pisać z błędami - nic mnie do tego - ale wyzywanie i obrażanie bezpodstawne (mojej osoby) to już moja brożka.

Gdyby dzidzia nie rzuciła się na mnie z pazurami wyzywając mnie - nawet bym nie zwórcił uwagi na jej błędy - nie ja rozpocząłem tą "rozgrywkę" - to nie mój problem, że ktoś nie ma za grosz poczucia humoru - no i super jest jak się na kogoś WRZESZCZY i obraża, jak się na kogoś wylewa pomyje - jest się wówczas kozakiem, ale wystarczy tknąć kozaka i już się jest chamem - gratuluję umiejętności oceny i poczucia taktu.

Jesteście śmieszni i żałośni.
Nadrzędny - Autor .szczerbaty. Dodany 2014-10-03 12:35
KTOS KTO MA KRZTYNE KULTURY NIE ZWRACALBY UWAGI OSOBIE KTURA Z POWODUW ZDROWOTNYCH NIE ZDOBYLA WIEKSZEGO WYKSZTALCENIA NIZ PODSTAWOWE . TY CHELPISZ SIE SWOJA NETYKIETA KTOREJ NIE DOSTRZEGAM .
CO ZABOLALO BOBASKU
ZE TAK PROTESTUJIESZ I WYSUWASZ KLAMLIWE OSKARZENIA JAK J......
DOBRANA Z WAS PARA.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-10-03 12:45
Nie nie boli bo chamów nic nie boli...

Ja kłamię - pokaż mi posty (moje) gdzie kogoś wyzywam.
A przyjrzyj się choćby kilka postów wyżej na swojego posta, poczytaj posty dzidzi - to są brednie - nie sądzę.

Wytykacie mi chamstwo i brak kultury - to jak zaliczyć wasze postępowanie?

Piszę zrozumiale, nadążasz, rozumiesz co czytasz czy trzeba KRZYCZEĆ - bo słyszeć można, ale jeszcze trzeba zrozumieć sens wypowiedzi...

W podstawówce uczą ortografii.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2014-10-03 12:59
NIE LUBIE JAK MNIE KTOS PODRABIA ALE MASZ RACJE
TRZEBA BYC DALEKOWIDZEM NIE CHCE POWIEDZIEC SLEPYM
ABY WIDZIEC TYLKO BLENDY INNYH A SWOIH NIE.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-03 13:03
Tak - tu się muszę z toba zgodzić, ale nie uważam żebym zrobił coś złego, aby zostać tak poraktowanym jak mnie potraktowano.

Jak to mówią - kto sieje zboże ten plony zbiera...

Chcesz być obrońcu uciemiężonych - proszę bardzo, ale bądź obiektywny, bo jak narazie to nie jesteś.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2014-10-03 20:46
NIE ZNAM CIE I NIE WIEM CZY JESTES ZLY
PAMIETAJ DOBRYMI HECIAMI JEST PIEKLO WYBRUKOWANE.
NIE LUBIE FALSZU WALE PRPSTO Z MOSTU.
I NIE BEDE  NIKOGO BRONIL.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-10-03 21:11
Ale właśnie to robisz.
Co złego zrobiłem, że mnie tak zaatakowałeś - to nie ja dzidzię wyzywam od chamów itp (poczytaj posty), a zaczęło się od zwrócenia uwagi, aby zajrzała do słownika ortograficznego - dlaczego, przeczytaj jej pierwszą wypowiedx do mnie w wątku Inwalida na wesoło...

I nie żebym się tłumaczył, jak juz pisałem jestem chamem wypranym z uczuć. Nie obchodzi mniie co o mnie myślisz - jestem jaki jestem. Obserwuję ludzi i traktuje ich tak jak na to zaslługują - Jak Kuba Bogu...

Milego wieczoru od chama.
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-10-03 21:13
najechales na zygmunda razem z tym krzywym rofalem stworzyles kołko wzajemnej adoracji wysmiewasz jego pisownie, przeszkadza wam jego watek, ze mnie szydzisz, o niepełnosprawnych klozetowe dowcipy opowiadasz a to tylko kilka wytyków
wturuje ci twoja klika i to nie chamstwo? Jak na nowego jestes stary bywalec.hehe:))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-03 21:19 Zmieniony 2014-10-03 21:56
Ja najechałem na Zygmun(d)a?

Pokazałem tylko (w łagodny sposób) jak traktuje ludzi - wymaga od innych szacunku i kultury, a sam jeset jej pozbawiony.
Wymaga, aby do niego zwracano się per pan, a sam się zwraca do innych (nie wszystkich) per chłopcze itp. Nie podoba mu się, że ktoś śmie zwrócić mu uwage i od razu atak - wystarczy poczytac posty - nie tylko te miodem oblane - a fakt pisania miesłowa własnego z duzej litery mówi wiele o osobowości.
Wyrażanie się, że nie ma zamiaru się podporządkować bo jest sam sobie panem - to nie na forum - tu panują pewne reguły do który należy się dostosować.

Każdy ma prawo do własnego zdania - ja je wyraziłem, nie obraziłem nikogo, a w zamian zostalem obrażony i to w sposób chamski i wulgarny.

Tyle z mojej strony.

Dowcipy klozetowe - nie mam pojęcia co to za dowcipy, o sraniu (jak to wcześniej napisałaś) jest tylko jeden i do tego dotyczy homoseksualistów.
Z inwalidów nie szdzę - opowiadam dowcipy i nie widze w tym nic złego, są dowcipy o blondynkach, kobietach, policjantach, żołnierzach, dzieciach, o Jasiu, o teściowych i teściach i wiel innych - czyli co - nie wolno ich opowiadac bo obrazimy kobiety, blondynki, dzieci, wszystkich tych co mają Jan na imie, wszystkie teściowe... - trzeba mieć do siebie i swoich słabostek dystans, a życie staje sie o wiele prostrze i radośniejsze

Dobrej nocy życzy cham.
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-10-03 21:31
porzadkować i cud nie pożatkować i cód hehehehe sprawdziłam:)))))))
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-10-03 21:34
zapomniales dowcipów o księżach  i kosciele hehehe:)))))) wojtusiu lidzia sie ucieszy hehehe:)))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-10-04 13:21
Młoda? :-) Ty się lepiej w temacie krk nie rozpędzaj, bo zaraz Cię Lidian i Wojtek ze mną jasnowidząco  skojarzy, a tym nie będę zachwycona z wielu przyczyn zresztą. ;-) 
Robisz tu chyba wieżę Babel, bo się wszystkim już nicki i języki pomieszały.:-) Az miło czytać, że wszyscy są podejrzewani w poprzek i na krzyż. Oszust podejrzewa oszusta w każdej transakcji, czyli jak w życiu bywa, tak i na forum.:-)
Jedynie 'słuszne' nicki? Typuję, wpisując się w obecne klimaty, tak: jeden ze Szczerbatych (ten bardziej cyniczny), Gimbal, czy coś tam, przepraszam Cię, ale nie pamiętam imion tej literatury fantasy, Jola11 czyli wg mnie 11 wcielenie poprzednich znanych nicków:), WojtekK, którego kojarzę jednoznacznie z Warszawą. Nad tym wszystkim jest Lidian, która świętą kobietą jest.
Lidian jak ktoś nie ma wroga to jest nijaki, więc czasem warto się złośliwcom przeciwstawić swoim słowem, a nie wklejając naiwne opowiadanka.:-)
No to na razie i do kiedyś, bo młoda weszła nieostrożnie na moją działkę.:-) :-)
Do młodej.
Więcej czytaj, bo ludzie są wzrokowcami i gdy czytasz oczy zapamiętują pisownię. Powodzenia, bo dobry z Ciebie materiał na wojowniczkę. ;D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-04 14:53

>......... czasem warto się złośliwcom przeciwstawić swoim słowem......:-)<


Złośliwcom nie ma sensu się przeciwstawiać, to ich nie zmieni. Pozostaną tacy już na zawsze.   :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-10-04 18:07
Miałam nadzieję, że asia to staruszka, a nie w-zetka ;-) no i zonk :-(
Wiadomo nadzieja matką...łatwowiernych ;-)

Podstawowy trop to nie nienawiść do katolików i KRK ale... "...szukanie dziury w całym" :-( i krytykanctwo :-(
(czytałam trochę Twoich starych postów, więc nie kombinuj).

Pozdrawiam :-) nic do Ciebie nie mam :-)
(pisałam pod postem lidian) :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-10-04 18:21
Taaaa:) No i widzisz, jak Ci nawet trudno innych zwrotów używać? 'Szukanie dziury w całym'? Tak mówiłaś co drugi post o mnie pod tamtym nickiem.:-)
I zaznaczasz, Ty NIBY Nowa osoba na forum, że nie pod moim postem piszesz, to mnie już tylko rozśmieszyło.:-) Ale stare nauki z mojej strony Ci się jednak utrwaliły.:-)))))
Kiedy się miało tyle nicków, to warsztat przebierańca się wyczerpuje, hihi:))))))
Bez odbioru, baw sie dalej. Lidian Ci wierzy i inni w Twoje nowe szatki? Czy tylko udają?;-)
Kiedyś przeczytam odpowiedź, za jakiś czas. Dłuższy.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-10-04 19:15

>Szukanie dziury w całym'? Tak mówiłaś co drugi post o mnie pod tamtym nickiem<


W-zetko to jest powiedzenie, przysłowie - tak mówi, nie wiem ile, ale chyba z 70% społeczeństwa :-)

>Ty NIBY Nowa osoba na forum, że nie pod moim postem piszesz, to mnie już tylko rozśmieszyło<


Czytaj i słuchaj ze zrozumieniem :-) Ty tak uważasz i tak musi być? :-( słońce jest zielone bo Ty tak twierdzisz? :-(

>Ale stare nauki z mojej strony Ci się jednak utrwalił<


Chyba już pisałam, że masz przerost ego :-( Moim zdaniem nikt nie musiał i nie musi uczyć się od koś takiego jak Ty :-)

Ten Twój post potwierdził to co napisałam, a szkoda asiu-w-zetko :-(

Macie podobno takie fajne forum Ty, Zygmunt i spółka to po co tutaj czatujesz?
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-10-05 09:50
Piszesz jak rendek hehehehe:)))))))))  Kirałas coś ? hehehe:))))))))))))))))))))))))))
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-10-05 10:25
Odpowiedź dla Jola11
Padła Moja nazwa, zatem odpowiadam:
Proszę sobie wyobrazić, iż każdy ma prawo tu wejść. To nie Pani prywatne forum. Jestem czasami tutaj. :-))))
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-10-05 10:02

> Powodzenia, bo dobry z Ciebie materiał na wojowniczkę. ;D


Tatuś mnie uczył hehe:)))))))) sie nie poddaje.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-10-04 15:09
W odpowiedzi dla: Gollum
Przytoczę Panu sekwencję słów piosenki Pani Koterbskiej, które oddają sens Mojej reakcji na to, co Pan wypisuje pod Moim adresem: „Karuzela, karuzela, na Bielanach co niedziela, śmiechu beczka i wesela, karuzela, karuzela na bielanach tak co niedziela, karuzela, karuzela”.
Zatem kręci się karuzela na tym forum. Tyle, że jedni fruwają w koło, a inni kręcą. I „śmiechu beczka”.
Zatem proszę zająć się sobą a nie bawić się w "guru" wiedzy absolutnej. Tam gdzie "karuzela" tam "rozsrywki". A tu ich bez liku. Zatem kręć się "waść" i wstydu oszczędź - sobie. Gdyż, jak na "karuzeli" bywa. Cieszy, gdy lecisz - ale z hukiem spaść możesz. ;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-04 19:47
Strach się bać...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-04 20:07
To pozbądź się strachu i klikaj dalej. :-)))))))))))))
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-10-04 22:22
JOLCIA TY JAK LIDZIA JESTES CUD MIÓD I ORZESZKI,TAKA DOBRUCHNA SŁODZIUCHNA JAK LANDRYNECZKA TYLKO RZYGAĆ.:-)A POKNIJ TY SIE W TE SWOJA SIEKANĄ KAPUCHE A ZRESZTA JAK CHCESZ MOGE BYC I SZCZERBATYM Z KROPKA I BEZ TAK NIE POBIJE CIEBIE W TYCH DOCHODZENIACH I NIKUSIACH.MISZCZ NAD MISZCZE (TAKI PREZENCIK DLA NASZEGO POLONISTY GOLUBIA:)))))))
DLA TYCH NORMALNIEJSZYCH-SZCZERBATY BEZ KROPEK TO NASZ STARY SZCZERBUŚ,A KROPKOWANY TO TAKA JOLCIA VEL REA VEL KOBIECINKA VEL BOBEL
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2014-10-14 10:53
W ODRUZNIENIU OD INNYCH
PISZE TU MUNDRY GILOJAD
PISZOM TEZ INNI A RACZEJ PISALI
DOPUKI
KURTULARNE JOLE I LIDIANY Z GLONOJADEM
NA CZELE ICH NIE POOBRAZALI.
LEP NIBY NA MIEJSU I POSTEMP W KULTURZE
ALE NIESTETY MUZDZKI KURZE
INTELIGECJA I GENIJUSZ Z POSTOW PRZBIJA
LECZ NIE PODCHODZ BEZ KIJA BO W NICH SIEDZI ZMIJA
SWIENTO MAJA NAUCZYCIELE
WIENC I TU SLYCHAC GENIJUSZY BEMBNIENIE
BESZCZELNY JEST JAK ORANGUTAM
TEN CO INTELIGENCJI LIDIAN.JOLI I GOLUMA
NIE UZNAJE
BO TAKIE SOM TU NA TYM FORUM OBYCZAJE
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-14 14:36 Zmieniony 2014-10-14 15:34
Było, minęło:

* Średniowiecze
* Renesans
* Barok
* Oświecenie
* Romantyzm
* Pozytywizm
* Młoda Polska
* XX-lecie międzywojenne
* Literatura II wojny światowej
* Literatura współczesna

Tyle lat czekaliśmy, nic się nie działo w literaturze aż tu JEST, stało się, nadszedł ten dzień - NOWA EPOKA w literaturze polskiej:

Szczerbatywizm

W tak trudnym dla Nas okresie, kiedy Rosja znowu podnosi uzbrojonę rękę, kiedy My Polacy jesteśmy w zagrożeniu jak przed laty odzywa się ON - zwą go szczerbaty - i tworzy, pisze dla nas ludzi aby podnieść Nas na duchu, abyśmy wytrwali w tych ciężkich czasach. Towrzy poezję prostą i zrozumiałą dla mas, poezję z przesłaniem nie zważając na bat imperatora.
Mamy znowu BOHATERA!
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2014-10-22 11:45
O TO HODZI BOHATERZE
NIE MA TU AGRESJI?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-22 12:17
U innych w oku drzazgę widzisz, a u siebie nie dostrzegasz kija:


>KURTULARNE JOLE I LIDIANY Z GLONOJADEM


NA CZELE ICH NIE POOBRAZALI.
LEP NIBY NA MIEJSU I POSTEMP W KULTURZE
ALE NIESTETY MUZDZKI KURZE
INTELIGECJA I GENIJUSZ<

Miałem cię pochwalić za obelgi? Sam się prosiłeś - czego oczekiwaleś, pochwały z mojej strony, mojej czy Lidii lub Joli?

Jak dziecko - innych można obrażać, wytykać im bezpodstawnie, ale nie rusz nie tykaj cibie boś od razu cham. No cóż taki jestem - nie zmienię się.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2014-10-22 13:01
WIDZISZ NIE WIDZISZ. JESTES OD NIEDAWNA A WYDAJE CI SIE ZE WIESZ GDZIE PIES POGZEBANY.
SPOJZYJ SZEZEJ.
NIE CZEPIAJ SIE BLENDOW.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-22 14:22
Jakich znowu błędów - jeśli masz na mysli błędy ortograficzne - kto ich nie robi, ale wiem do czego pijesz - najpierw przeczytaj pierwszy post asi do mnie, a potem moja odpowiedź - dalej już poleciało...

Poczytaj posty do soób, które mi nie ubliżają i w żaden sposób nie obrażają - proste jak dup...nie.
Nadrzędny - Autor szczerbaty Dodany 2014-10-22 14:50
ASIA TO PROSTA DZIEWCZYNA TY JAKO INTELIGENTNY FACET POWINIENES WYKAZAC WIECEJ TAKTU.
NAPISALEM CI KIEDYS ZE JESTES SPOKO KOLES ALE TY WOLISZ WLAZIC W UKLADY Z PRV
JESTES MARIONETKA W KOGOS REKACH.

ZACZYNASZ MNIEMAC JAK KTOS TU WCZESNIEJ
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-22 18:08
Nie wiem co sobie myślisz - tzn. jeśli to co piszesz to się mylisz.
Nie jestem niczyją marionetką i nie ulegam wpływom. Jeśli ktoś jest dla mnie mily - ja dla niego odwzajemniam uczucia, ale jeśłi ktoś wali z grubej rury abym palnął się łe(p) dostaje odpowiedź jaką dostaje.
Jeśli nadal mnie atakuje - mam być bierny na obelgi?
Można być prostym człowiekiem, można nie mieć wykształcenia aby mieć odrobine kultury - kwestia wychowania.
Zaatakowałem osobe (zaatakowałem w jej mniemaniu) i dostałem po głowie i dostaję nadal przy każdej okazji.
Nie podobają się dowcipy o inwalidach - nikt nie nakazuje ich czytać - zdrowi najczęściej nie reagują na takie dowcipy bo ich to nie dotyczy, ale jeśli próbujemy opowiadac dowcipy które w jakikolwiek sposób dotykają ich (zdrowych) niedoskonałości jest identyczna reakcja - jakby atak na nich.
Ja pisząc dowcipy o inwalidach (podkreśliłem to na początku i przeprosiłem wszystkich, którzy poczują się dotknięci), nie jest moim celem naśmiewanie się z ich niedoskonałośc - sam jestem iwalidą i miewam najrozmaitrze przypadki - śmieszne dla obserwujących z boku, dla mnie samego nieprzyjemnych i upokażających - i jakoś nie mam problemu czytając dowcipy które niejednokrotnie przypominają moje wpadki i wypadki.

Wystarczy odrobina luzu, spojrzenia na to z boku, a nie jako atak personalny na "moją" chorobę.

Wracając do uległości/wpływów - nie masz racji - patrzysz przez pryzmat zawziętości - jesteś w "opozycji" i wszelkie moje wypowiedzi "nieprzyjemne" dla Ciebie czy też Twoich "ziomali" uznajesz za stronniczość z mojej strony i przystanie do - jak to zostało nazwane - kliki Joli i Lidii.
Nie - nie jestem w żadnej klice i nie będę - Jola, Lidia i kilka innych osób są tu dla mnie mili więc im odwzajemniam tym samym. Wy - cokolwiek by Jola czy Lidka napisała - od razu przechodzicie do ataku, od razu krytyka, napad i wyśmiewanie, prowokacja - PYTAM SIE PO CO?

Przecież patrząc chłodnym okiem z boku (nie jako imperator) sporo ciekawych artykułów podaje Lidka, sa to bardzo interesujące tematy - może nie wszystkie dla wszystkich, ale każdy tam znajdzie coś dla siebie.

Są osoby o słabszej psyhice - Jola - które potrzebują normalności, wsparcia (nie mówię tu o głaskaniu, współczuciu- choć to nie jest takie złe), a nie za każdym razem - atak, atak, ataaak...

Wszyscy mamy problemy - jedni miniejsze inni większe - dla jednych ten sam problem jest drobną przeszkodą, dla innych urasta do problemów nie do przejścia i zamiast trzymać się razem, wspierać wzajemnie to się atakujemy - typowe dla polaków - przykre, ale prawdziwe.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Słownik wyrazuf opcyh (32048 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill