www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy ktoś z was interesuje się historią? (Strona 6) (226139 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-10-20 16:06
Moja mama powiedziała, ze on jest wyrafinowany wytrawny cynik. O tobie Glonojadzie że ty nie jestes głupi jak myslałam tylko czasem ci odbija kopułka pod silnikiem. Nie wiem dzie silnik ma kopułke ale mama ma zawsze racje.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-20 16:30
Kogo miałas na myśli asia?
Nadrzędny Autor asia025 Dodany 2014-10-20 16:31
mama mówiła o tobie bo sie zainteresowała gdzie ja pisze i pokazałam
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-10-20 16:07
Od kiedy Gollum uważa prawicowców za debili?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-10-20 17:55
tak też można..
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-20 19:05
O co ci kryształek chodzi?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-10-20 19:41
Wychodzi na to, że ktoś udaje idiotę Młodego żeby z kimś pogadać bez względu na nonsensy, które wypisuje :-(

Przede wszystkim współczuje Twoim rodzicom Młody_87. To ile im jeszcze życia zostało?

>Po rodzica coś bym odziedziczył,poza tym mam po nich działke ziemi i dom które są sporo warte,wiec nie byłoby tak żle.<
>Codziennie pomagam matce w zakupach.<


Jak Ty zrobiłeś maturę? Ile dostaniesz za chałupę czy nawet super dom na wsi? Podziel to co się Ci marzy przez 12 miesięcy, to na ile lat Ci starczy? Aj, przecież musisz gdzieś mieszkać :-) czyli ze sprzedaży nici :-( No tak, ale trzeba jeszcze ten dom utrzymać - spytaj tych rodziców co to oznacza i ile kosztuje.

>polacy mają zupełnie inną mentalność(są z natury awanturnikami odrzucającym zwierzchność z zewnątrz oraz dyktatury które uznają za niewłaściwe dla siebie)<


Ty jednak wcale nie znasz historii! :-(
Pokaż mi kraj, narodowość, która z uśmiechem przyjmuje dyktaturę z zewnątrz?!

>Po prostu w warunkach wolnego rynku chodziłaby prywatnie do jakiegoś jubilera na kursy(osobiście lub przez internet.)A pieniądze należne jubilerowi za kurs oddałaby np.w ratach<


Jubiler chce całość i będzie chciał to co, jednak komunistyczny przymus?
Obecnie też możesz otworzyć zakład jubilerski, aptekę, szewski i co tam chcesz i nie musisz chodzić na kursy.

Na koniec, ilu znasz Bialorusinow, ilu Chinczykow, czy chociaz z jednym siedzales przy stole. Z tego co piszesz wiem, ze ani jednego i z ani jednym !
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-20 19:50
Ależ ja nie mówie że nie będe pracował,tylko że jestem z natury leniwy.Mature zrobiłem normalnie tak jak wszyscy.Poza tym twierdisz że polacy nie są z natury buntownikami-a powstania w czasie zaborów?(min.Wielkopolskie?),A stan wojenny i Soldarność?Poza tym większość społeczeństwa chin,zwłaszcza ci którzy pamiętają czasy MaoZedonga,chwali sobie kapitalizm.A białorusini natomiast boją się zmian i  kapitalistycznego burdelu jaki mamy w polsce.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-10-20 20:06
Gdzie ja napisałam:

>Poza tym twierdisz że polacy nie są z natury buntownikami<


Naucz się najpierw czytać, dodawać, mnożyć i dzielić :-) Poza tym Polacy z dużej litery - Ty możesz być z małej jak chcesz :-)
Nie odpowiedziałeś nadal na proste pytanie: czy znasz chociaż jednego Białorusina i Chińczyka prywatnie - tzn. np. jadłeś z nim kolację, piłeś  przysłowiową wódkę? :-) Byłeś na Kubie, w Chinach, a może na Białorusi? NIE! W tym cały problem.
Może lepiej pisz o tym jaka u Was pogoda i czy krowy mleko dają ;-)
Nie  pytałam też czy będziesz pracował - troll!?
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-20 20:11 Zmieniony 2014-10-20 20:21
To że większość chińczyków chwali sobie(może poza tymi co zap******ją w szwalniach odzierzy i innych fabrykach składających różne rzeczy,należących do globalnych koncernów,a poza tym są oni marginesem społeczeństa chińskiego)jest faktem,a większość białorusinów boi się zmian jak ognia,bo wiedzą że w Polsce jest duże bezrobocie.A poza tym o Kubie nie wspominałem ani słowem-tam jest czysty socjalizm.Może i nie znam żadnego białorusina albo chińczykza,ale znam ogólne fakty ze świata i polski.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-10-20 20:26
Ręce i nogi opadają wszystkim jak czytają te bzdury, które wypisujesz :-( Na dodatek nie jesteś pewien tego co piszesz. Nie pisz "większość" bo nawet nie znasz jednej osoby!
Chłopie! Ty faktycznie wymagasz pomocy :-(

>czysty socjalizm<


Poszukaj w necie co to znaczy :-) nie istnieje, zwłaszcza na Kubie :-(
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-10-20 20:34 Zmieniony 2014-10-20 20:36
Nawet jeśli na kubie nie ma czystego socjalizmu-to nie zmienia faktu że nie pisałem o Kubie(chociaż może mam przestarzałe informacje na temat kuby).a poza tym w porównaniu do czasów Mao Zedonga-kiedy w chinach panował głód i nędza(rewolucja kulturalna i tzw.Wielki skok)obecnie w chinach jest o całe lata świetlne lepiej niż za czasów Mao.A tak między nami-wiesz czym był wielki skok i rewolucja kulturalna??A poza tym na podstawie znajomości z jedną osobą miałbym wyrabiać sobie opinie o zdaniu większośći społeczeństwa chin?I właśnie dlatego większośc,zwłaszcza starszych ludzi w chinach którzy pamiętają rządy Mao Zedonga uważa że t e r a z jest lepiej niż wtedy.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2014-10-20 22:07
Ufffff po jaką cholerę tu weszłam .....

Zarejestrował się 10.10 i ma już powyżej 121 ostów. Troll pod kilkoma nickami. Nie warto z nim dyskutować tym bardziej że ubliża swoim nie tylko awatarem ale i postami.

Z porządnego dawniej forum ON teraz jest ............ coś czego nie da się ładnie nazwać.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-20 22:16
Nikomu nie ubliżam ani słownie ani moim awatarem-kżdy ma prawo do swojego gustu.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-21 06:29
Jak nasram na fotografię twojej matki i wstawię jako awatar to też uznasz to za wolność mojego gustu?
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-21 07:31
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-21 08:20
Ano tym, że te "dziadki" walczyły za wolność Kraju żeby takie darmozjady jak ty mogły w nim żyć swobodnie i w Wolnej Polsce i przez to nalezy się im szacunek i wieczna chwała.
Ale ty tego nie zrozumiesz - ty umieszczasz radziecką gwazdę na fladze polskiej - gwiazdę kraju który tak wiele zła uczynił Narodowi polskiemu perfidnie udając naszego sojusznika.
Pierdolisz trzy po trzy, wygłaszasz teorie wzajemnie się wykluczające.
Nikt nie chce z tobą już rozmawiać bo dla ciebie nie ma świętości, na wszystkie odpowiedzi masz swoją kontrodpowiedź - twoje musi być na wierzchu, a na pytanie czy kiedykolwiek komuś pomogłeś odpowiadasz, że pomagasz codziennie mamie przy zakupach - ja pierdole - to jakiś żart!? Daje ci mamusia dach nad głową, pierze twoej bety, gotuje dla ciebie, wychowywała cię przez 27 lat, "wykształciła" cię - twoim zasranym obowiązkiem jest Jej pomagać.
Skończ ludziku te żenujące wypowiedzi, przestań się ośmieszać, PRZESTAŃ OBRAŻAĆ ludzi czytających ten wątek.
Dla mnie ten wątek jest już zamknięty i myślę, że dla każdego kto ma odrobinę rozsądku i poczucia patriotyzmu również.
Naisałbym do żegnam, ale zasługujesz tylko na - goń się leszczu
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-10-21 08:28
W którym miejscu moje teorie się wykluczją?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-10-21 10:08
Gollum, nie denerwuj się. On będzie do końca robił sobie jaja. Dla mnie jest zerem. Jako taki mnie obrazić nie może, za to jego awatar zamieszczony w strefie publicznej tak.
Są rzeczy, których byle mydłek nigdy nie zrozumie, a jeśli Młody tyle się nasłuchał od wszystkich i nie rozumie, to znaczy, ze bawi go sztuka dla sztuki. Z tego, co słyszałam administracja dała mu czas na usunięcie awataru. Poczekam cierpliwie.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-21 11:06
w-zetka dzięki.
Ja się nie denerwuję, ale musialem napisać to co napisałem.
Zastanawiałem się właśnie czy w ogóle tutaj administracja istnieje - już wcześniej, ale po tym wątku zacząłem w to wątpić ;-)
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-21 11:21 Zmieniony 2014-10-21 12:06
Co???????Administracja dała mi czas na usunięcie avatara??To dlaczego nic o tym nie wiem??A poza tym forum p r y w a t n e j fundacji nie jest przestrzenią p u b l i c z n ą,przestrzeń publiczna to ulice miast,parki miejskie,chodniki,starówki miejskie,biblioteki miejskie,budowle użytku publicznego itd.itp.Poza tym czy administracja i użytkownicy tego forum wiedzą że ZSRR w czasie II WŚ uratował narody słowiańskie i bałtyckie przed eksterminacją ze strony niemieckich narodowych socjalistów????Poza tym jeszcze raz pytam-c o  t a k i e g o  d a ł  wz-tce t e n  k r a j  że jest p a t r i o t k ą?Poza tym gdyby to forum było publiczne,to nie trzeba by zakładać profilu nań i logować sie żeby uczestniczyć w dyskusjach.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-10-21 14:53
Młody - przegiąłeś :-(
Od II Wojny Światowej świat zmienił się, ale czy Ty masz prawo odnosić się do tamtych czasów???
Nie szafuj poglądami, wolność słowa nie daje nikomu obrażania i lekceważenia kogokolwiek, a tym bardziej oceniania.
Nie pozdrawiam :-(
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-10-21 15:12
Czy wiesz co to za symbol?Czy wiesz kryształku w jakim kraju obowiązywał jako godło państwowe?Oraz czy wiesz kto je wprowadził?Wprowadził je całkowicie legalny i uznawany przez wszystkie państwa oprócz państw osi rząd Albanii.Jest to historyczne godło Socjalistycznej Ludowej Republiki Albanii,poza tym w-zetka i inni są polakami,a nie mam w awatarze już polskich symboli narodowych,tylko albańskie.Poza tym jako ciekawostke historyczną podam fakt że w byłej jugosławii oraz w Albanii komuniści doszli do władzy sami,bez wsparcia z zewnątrz.Poza tym cieszyli sie sporym poparciem społeczeństwa albanii,tak jak w jugosławii zresztą.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-10-21 15:08
I awatar się zmienił. czy na lepsze nie mój już problem. Flaga Albanii miała komunistyczną gwiazdę w latach 1946-92.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Albanii
Nie wiem, czy współczesny Albańczyk będzie tą gwiazda oburzony, czy nie. To juz kłopot Administracji i prawników.
O przestrzeni publicznej.
"Przestrzeń publiczna może też być rozumiana w sposób abstrakcyjny lub socjologiczny. Przestrzenią publiczną są w takim przypadku internet(np. portale społecznościowe , gry wieloosobowe , komunikatory typu skype, gadugadu, irc itp. ) lub inne środki masowego przekazu: gazety, radio i telewizja etc."
W takim rozumieniu, forum internetowe, do którego treści ma dostęp każdy, kto tylko chce je oglądać i czytać - to przestrzeń publiczna.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Przestrze%C5%84_publiczna
Również NIK w ramach kontroli używania symboli państwowych stwierdził, że:
"Symbole państwowe innych państw należy traktować z takim samym szacunkiem, jakiego oczekujemy od innych w stosunku do polskich symboli państwowych."

To tyle po zmianie awataru na inny... komunistyczny.
Co do reszty nie mam zamiaru "młodemu" odpowiadać, ponieważ, jak już kiedyś tu pisałam oględnie,  nie rzuca się pereł....w błoto.
P.s.
Jeśli się komuś wydaje, że przesadzałam z protestem, niech pomyśli, czym różni się ostra krytyka polityki i historii...  od głupoty i prowokacji o WYRAŹNIE określonych tendencjach.
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-10-21 15:14 Zmieniony 2014-10-21 15:40
Odsyłam cię w-zetko do mojego powyższego postu.Poza tym wielu współczesnych albańczyków pamiętających czasy socjalizmu w albanii wspomina je z nostalgią i pozytywnie,nie tylko byli członkowie Albańskiej Partii Prcy-która sama popierana przez albańczyków,bez wsparcia zsrr doszła do władzy.Poza tym przed rejestracją na tym forum,nigdy wcześniej nie byłem na tym forum,więc nie mogłem wiedzieć o rzekomym patriotyżmie w-zetki i innych kilku użytkowników.A poza tym jak  już wspominałem-jestem prawicowcem,zaś godła(prawdziwe i alternatywne)państw to moje hobby.A poza tym,droga w-zetko-skąd wiedziałaś że to godło albanii?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-21 17:47
Wuzetko

>Co do reszty nie mam zamiaru "młodemu" odpowiadać, ponieważ, jak już kiedyś tu pisałam oględnie,  nie rzuca się pereł....w błoto. <


Jak to rozumiesz? Rozwiń proszę. Czy Twoje słowa, to te perły? A błoto?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-21 20:23
A błoto - to to co wypisuje "historyk"
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-21 21:03
Nie jestem zawodowym historykiem,a to ze w Albanii i dawnej Jugosławii komuniści doszli do władzy samodzielnie to fakt historyczny!Tak samo jak to że ówczesne godło Albanii wprowadził legalny i uznawany przez cały cywilizowany świat ówczesny rząd Albanii,z Enverem Hoxhą na czele.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-21 21:47

>ZSRR w czasie II WŚ uratował narody słowiańskie i bałtyckie przed eksterminacją ze strony niemieckich narodowych socjalistów<


No to sobie poczytaj jak ratowali narody słowiańskie:

>>>Zbrodnia Katyńska<<<

>>>Masowy mord oficerów polskich z trzech sowieckich obozów zagłady Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie<<<
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-21 22:50
Oczywiście,ZSRR(stalinowski)likwidował niewygodne sobie jednostki,ale całe narody jako takie uratował przed zagładą-jedno i drugie to fakt historyczny,gdyby pod Stalingradem i pod Kurskiem wygrali Niemcy,to dzisiaj nie byłoby śladu po Słowianach.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-10-23 16:24
Sprawdź co znaczy słowo "jednostki"
Stalin "działał" na większą skalę :-( Rodaków nie oszczędzał :-(
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-23 17:58
Może i działał na większą skale(Stalin),ale generalnie nie zmienia to faktu że ON uratował Polaków,Czechów,Słowaków i resztę słowian przed biologicznym unicestwieniem ze strony Himmlera i SS.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-10-23 19:40
Jeden i drugi żądny władzy, uważał siebie za wielkość doskonałą i oszczędzał posłusznych, każdego kto się wychylił skracał o głowę
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-23 20:34
Himmler nie widział miejsca dla słowian w Europie i planował ich wysiedlić do Brazyliialbo na Syberie,lub całkowicie zlikwidować.Natomiast Stalin nie planował takich posunięć,tak więc generalnie uratował Słowian przed zagładą lub przesiedleniem.Chodzi mi o plany obydwu z nich a nie o ich cechy charakteru.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-10-23 20:51
Jasne!!! Stalinowi postaw pomnik..
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-23 20:59
Nie mówie o stawianiu pomnika komukolwiek,ale o faktach historycznych.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-10-23 23:00
Właśnie na TV Polonia przypominają sylwetkę Stalina, chyba trzeci dzień słucham o Wielkim Wodzu jak dochodził do władzy..
i powiem Ci, że zauważyłam iż fakty historyczne zależą od wielu czynników. To tak jak z prawdą.. jest ich wiele.. dla każdego inna
Idę spać dobranoc.. Młody czytaj, słuchaj,  badaj i nie licz na aplauz, śpij słodko :-)) bez Wodzów
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-10-24 08:24

>To tak jak z prawdą.. jest ich wiele.. dla każdego inna<


Tak jak mówił  Pyzdra w filmie: "Prawda, tyż prawda i g...o prawda." :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-24 08:57
Po co dajecie pożywkę temu zapatrzonemu w socjalizm ludkowi?
ZSRR nas uratował - dostał przykład masowej zagłady słowian, no to odpowiedział, że Himler też, nie jest istotne, że ruski poszli z nami na zachód tłuc niemców, a w tym samym czasie zabrali nam całą wschodnią część Polski - co za przyjacieski układ.
Tu nie ma sensu wdawać się w żadną dyskusję - na każdy argument jest kontrargumen, jak brakuje argumentów pro-rosyjskich wchodzi zastępczo Albania lub Chiny.

Qrwa - gość oplywa w luksusy bo jego dziadek wykorzystał możliwości jakie dał mu wówczas system, teraz takich możliwości nie ma więc trzeba biadolić i chwalić to co było.
Wcale bym się nie zdziwił gdyby dziadek był partyjny...

Młody - to nie jest post do ciebie, to jest post do tych naiwnych co to myślą, że ci przetłumaczą, że żyjesz w błędzie - pod warunkiem, że faktycznie tak myślisz jak piszesz - wówczas szczerze współczuję.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-24 12:23
Nic mi nie wiadomo na ten temat żeby mój dziadek był partyjny-był szeregowym pracownikiem i pływał na oceanicznych statkach.Poza tym socjalizm miał przynajmniej jedną zaletę-jeśli nie byłeś zamieszany w działalność opozycyjną-miałeś zagwarantowane zatrudnienie w jednej firmie aż do emerytury.A poza tym czy nie wyszliśmy lepiej jako społeczeństwo na tym że straciliśmy kresy wschodnie,które były zacofane i niedorozwinięte pod każdym względem,a otrzymaliśmy w darze od Generalissimusa Stalina ziemie po III Rzeszy,które były rozwinięte ekonomicznie i cywilizacyjnie o wiele bardziej niż kresy?A oprócz tego wszystko co napisałem odnośnie Albanii i Chin oraz dawnej Jugosławii to suche fakty.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-10-24 14:32
Pływał na statkach, więc miał dewizy. Stąd jego sytuacja była dalece lepsza od przeciętnego Kowalskiego. I co z tego zatrudnienia? To dobre dla minimalistów. Daj link do ekonomicznej ekspertyzy potwierdzającej tezę, że strata kresów i przyjęcie ziem zachodnich wyszło nam na plus. Pewne jest tylko to, że jesteśmy in minus w km2.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-10-24 13:12
Gollum :-) :-) nie jestem tak naiwna, by ufać, że kogoś "naprostuję"... piszę bo ta jesień ponura tak mnie nastraja... :-)))
Idąc tokiem Twojego rozumowania, to co robi taki inteligent wśród naiwnych? (nie chcę dosadniej wyrazić się) - pewnie też jesień.. życia??
Pouczasz.. pouczasz..
ech.. Kiedyś.. dawno.. miałam nauczyciela.. pewnie sanacyjnego.. mówił do nas.. naucz się słyszeć.. nie słuchać.. ale słyszeć..
czy w dzisiejszych czasach powiedziałby to samo????
naiwniak..
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-24 13:35
Czyli według Kryształka jestem naiwniakiem?A więc nie człowiekiem który ma własne zdanie na temat świata i jego historii??Jedno jest pewne-gdybym był naiwniakiem-nie dyskutowałbym z wami.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2014-10-24 19:27
Młody o naiwności nie było do Ciebie.. czytaj uważnie :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-24 13:37
Słyszymy najczęściej to co chcemy slyszeć ;-) stąd tak wiele nieporozumień :-)

Nie jestem ani Alfą, ani Omegą - inteligencją nie dorównuję tu wielu, a też dałem się omamić tym watkiem myśląć, że cokolwiek wskuram - okazało się, że Syzyf miał prostsze zadanie :D
Potem to już pisałem jak przeczytałem brednie, a już kiedy przeczytałem jak to nam rosjanie pomagali, jak nas uratowali - ja pier....ę! Toż mi się nogawki od spodni odcięły :D - i nie umiałem się powstrzymać.
Że tacy ludzie chodza po tej ziemii - no tak, w końcu jest dla wszystkich i na to wpływu nie mamy.

Ważne, że są inni - normalni, ludzie z którymi można podyskutować, wymienic poglądy i nie być przy tym obrażanym i atakowanym - tacy co to nie narzucają swojego Ja i własnych idei. (co do ostatniego wyrazu nie jestem pewien czy poprawnie go napisałem :-))
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-24 13:47
Czy JA narzucam komukolwiek swój punkt widzenia?N i e,n i e  n a r z u c a m nikomu swojego JA ani też żadnego punktu widzenia.Ja po prostu dziele się z wami moimi spostrzeżeniami,i tyle.A z drugiej strony-cyz nie jest p r a w d ą że Chiny rozwijają się szybciej niż cała UE razem wzięta??Czy może wg.was faktem nie jest to że w Jugosławii i w Albanii komuniści doszli do władzy samodzielnie??Oraz to że przez więlszość Albańczyków i narodów dawnej Jugosławii byli oni autentycznie popierani?To pod rozwagę-zapraszam do dlaszej dyskusji.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-10-24 13:57
Pytał cie ktoś o zdanie?
Z toba rozmawiam?
Odpowiem za ciebie, żeby znowu o Chinach nie czytać:
ad.1 - NIE
ad.2 - NIE
W takim razie milcz.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-10-24 19:26
Zważcie na mój wiek.. :-))) ZA chwilę nie będę kumać, gdzie jestem.. Chiny .. może Albania.. czy jakiś inny komunistyczny zakątek..

Ja chcę zostać w PL - litości :-))))))
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-10-24 20:39
Co cię tak śmiesy drogi Kryształku?Czy przytaczane przeze mnie historyczne fakty na temat Albanii i dawnej Jugosławii,czy może podejrzenia Golluma że mój dziadek był partyjny??A może to że chiny nie mają demokracji tylko socjalizm(politycznie) a ekonomicznie prawdziwy kapitalizm,bez koncesji i biurokracji jak w Polsce??Albo może to że Chiny rozwijają się w tempie 15% rocznie a niegdyś potężne Niemcy w tempie -2 % rocznie?To pod rozwage dla Kryształka i Golluma oraz innych ślepo krytykujących moje tezy poparte faktami.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-10-24 20:48
Poczytaj o efekcie bazy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy ktoś z was interesuje się historią? (Strona 6) (226139 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill