www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy ktoś z was interesuje się historią? (Strona 9) (226137 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-05 20:40
Wiem :-(
Znam taką szczuplutką, malutką babkę :-) tak jak piszesz było :-( Pożyczyłam jej pieniądze na wyjazd i Wiesz co? Oddała i co rok jeździ zbierać pieczarki, ale nawet przytyła :-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-11-05 21:47
Bo prawdziwa bieda ma honor.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-06 21:30
Może i wygląda nieżle ale jest to często okupione statusem tzw.białego czarnucha-nisko opłacanego praacownika rasy białej(czyściciel szyb,opiekun osób starszych,kelner,kasjerka,praca na zmywaku w knajpie,śmieciarz i inne takie).
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-06 22:26
Tak - lepiej jak ty nic nie robić, pasożytowac na czyichś plecach i pobierać jałmużnę od ZUSu
Gratulacje - toż to lepsze od honorowej pracy białego murzyna.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-06 22:28
Uwarzasz że status białego czarnucha jest lepszy od spokojniejszego(bo mniej frustrującego niż praca sprzedawcy albo śmieciarza lub podcieracza dup byłych ss-manów)?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-06 22:31
Młody Twój guru karę zapłacił za podobne słowa, a Ty je ciągle powtarzasz.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-06 22:36
Zapłaacil z powodu bandy lewackich fanatyków-którzy maja potrzebe ubierania wszystkiego w ładne słówka-po to sby odwrócić uwagę ludzi od ich prawdziwego celu-zatrzymania rozwoju świata.
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2014-11-07 13:40
Młody a kto Ci broni zostać wykładowcą na Uniwersytecie w Anglii lub Francji. Możesz zostać konstruktorem, dziennikarzem. Prawie wszystkie zawody stoją przed Tobą otworem. Trzeba się jedynie trochę postarać. Znając język, możesz w całej Unii szukać pracy zgodnej z posiadanymi kwalifikacjami. Szukasz pracy na zachodzie, to czytaj gazety najlepiej lokalne, śledź Internet, polecam lokalne strony miast i regionów.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-07 08:11
Tak, bo gdyby nie śmieciarze jak ich nazywasz spałbyś w syfie i smrodzie to Oni dbają o to abyś otwierając okno wdychał zapach powietrza, a nie smrodu gnijących odpadów.
Sprzedawcy - gdyby nie oni musiałbyś sam ruszyć swoją leniwą dupę i zrywać zbierać z pola plony i polować w lesie aby zdobyć jakieś pożywienie, musiałbyś sam stać się białym czarnuchem/murzynem dla samego siebie i tyrać za darmo, aby zdobyć pożywienie, uszyć sobie przyodziewek żeby nie latać z gołą dupą. Musiałbyś sam narąbać drzewa, aby mieć opał na mroźne dni i można by tak wymieniać baaaaaaaaaardzo długo, ale LEŃ i PASOŻYT tego nigdy nie zrozumie.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 08:30
A co powiesz o podcieraczach dup byłych ss-manów,(którzy nie mają albo honoru,albo wiedzy historyczne)j i pierwszych powojennych neonazistów?Poza tym mówie o polakach na zachodzie europy s nie o tych którzy pracują w polsce.Toże polaków(i inne nacje europy wschodniej i środkowej-oprócz niemców-nazywają białymi czarnuchami(ostatnio też białymi cyganami),to fakt,bo część z nich ma mentalność niewolnika-często spotykaną wśród emigrantów z Europy wschodniej,bo głównie tacy ludzie z tamtej części europy wyjechali na zmywaki i do podcierania dup byłych nazistów.Poza tym jak już kilkakrotnie wspominałem-jestem niesdolny do pracy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-07 09:01

>A co powiesz o podcieraczach dup <


Przegiąłeś Młody. Pomyśl o tym, że i Twoją dupę  ktoś będzie kiedyś może podcierał, a nie wszyscy lubią leni o takich poglądach jak Ty. Ci "podcieracze" jak ich nazywasz , to są często wspaniali ludzie, zdolni do poświęceń, a to, że akurat muszą pracować " na wygnaniu", a nie w kraju , to nie ich wina. Nie czekają aż im coś opieka da, nie lenią się, a biorą swoje sprawy w swoje ręce. Często kosztem osobistego życia.
Nie będę więcej tłumaczyła, bo i tak tego nie zrozumiesz. Może dopiero jak i Twoja dupa będzie potrzebowała pomocy do podtarcia.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 10:40 Zmieniony 2014-11-07 10:46
Naprawde podcierałabyś dupę byego nazisty??Poza tym rzeczywiście pewna część z nich nie ma wyboru-ale ci z nich którzy mają wybór powinni pracować w swoich krajach a nie w mateczniku nazizmu(Niemcy i Austria oraz szwecja i norwegia-piąta dywizja SS wiking)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-07 10:45
Ja bym podcierał, ale jestem pewien, że nie podcierałbym dupy (żeby nie ubierać w ładne słówka >...bandy lewackich fanatyków-którzy maja potrzebe ubierania wszystkiego w ładne słówka...< napiesżę wprost) takim pierdolonym faszystom jak ty.
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 10:47
Ja nie jestem faszystą,tylko umiarkowanym prawicowcem-wbrew temu co na pozór może sugerować mój awatar.
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2014-11-07 15:15
Faszyzm to odmiana socjalizmu, jak to gdzieś czytałem od komunizmu różnił się tylko kształtem wąsów przywódcy.
Do wybuchu II wojny światowej traktowany był jako ruch socjalny. Dopiero po ataku na Sowiety w 1941 roku i przerwaniu antykapitalistycznego sojuszu dwóch socjalizmów, propaganda komunistyczna stwierdziła, że faszyzm to skrajna prawica. 
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-11-07 14:20

>Naprawde podcierałabyś dupę byego nazisty<


Młody z racji mi mojego zawodu nauczyłam się pochylać nad każdym człowiekiem i zapewniam Cię, że są trudniejsze sprawy niż pomoc niemieckiemu staruszkowi. O wiele trudniej jest podejść do młodego "byczka" przywiezionego przez policję , który przed chwilką zgwałcił dziecko w parku. Nawet nie wiesz ile się wtedy ma emocji w sercu. Myślisz, że nikt nie pomaga naszym rodzimym przestępcom? Kiedy potrzebują pomocy jak się zestarzeją, to ktoś im te tyłki podciera, ktoś leczy i wykonuje badania, bo jesteśmy LUDŹMI.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-11-05 20:54
No i się wyżyła jak to dawniej bywało, hihi:)
Aż miło czytać, gdy dostałam info, że kobietaA znowu szaleje, gdy mnie widzi.:-)
Jakbyś nadal nie rozumiała, co napisałam, to powtarzam.
W obliczu steku bzdur, jakie wypisywał Młody, oraz klimatu tego wątku, mój post był uzasadniony.
Poczytaj sobie za to, coś Ty napisała.

>A czemuż to, a czemuż? Ano temu, że na dowód przynoszę wycieraczkę do butów w >kolorach: biało-czerwonych (chyba flaga?).


Nie mogłaś się pozbyć tego TEMU? Czymu ni mo dżymu? A tymu. :-)
Tyle napisałaś jak wyrocznia, kto jeździ za granicę, a komu wygodniej w kraju. A Ty sama, taka elokwentna i biegła w piśmie, że TEMU już dawno powinnaś w Białym Domu pracować.:-)
Tymczasem nawet nie umiesz nicka zmienić. Wuzetka będzie zawsze papierkim lakmusowym dla każdego Twojego przebrania i konfabulacji. I teraz znowu się wyżyj, zapraszam.:-)
Lubię się pośmiać, gdy się wściekasz. Nie lubisz mądrzejszych od siebie? TEMU biedulka jesteś.:-))) Ja mądrzejszych od siebie cenię, bo uczyć się trzeba od lepszych.
Zostawiam parasol otwarty, bo będzie pewnie deszcz padał z odpowiedzi.:-)))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-05 21:06
Wybacz, nie doczytałam do końca :-( Początek wystarczył :-( Moja odpowiedź: przeczytaj co pisałam do Ciebie (o Tobie) wcześniej. Co tu robisz? Miało być "...do kiedyś" to już? ;-)
Czyżby to "wspaniałe nowe forum" nie zdało egzaminu w stosunku do Ciebie? Nie dziwię się :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2014-11-05 21:10
Buhahaha ha:)))))) Teraz faktycznie do zaś, wystarczająco się odkryłaś.:-))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-11-05 23:03
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-06 21:00
Tak o tobie mówią? Poczułaś/eś to? Tak!? Zasłużyłeś na to trollu!
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-06 21:33
Może i wielu(nawet bardzo wielu)nie jest żadnymi patriotami,ale nie każdy chce być białym czarnuchem na zachodzie,bo nie chce doznawać upokorzeń od obcych(zwłaszcza rdzennych)którzy trkatują nas polaków jak podludzi,gorszą rasę.
Nadrzędny Autor kucyk24 Dodany 2014-11-07 13:44
Obcy (rdzenni) czy jak tam myślisz traktują Polaków tak jak Polacy sobie pozwalają. Jeśli jedziesz tam wywozić śmieci to właśnie tak Cię traktują. Koleżanka z doktoratem jest wykładowcą na uczelni w Niemczech i nie skarży się na złe traktowanie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-07 14:23

>trkatują nas polaków jak podludzi,gorszą rasę.<


Moi znajomi mają inne spostrzeżenia. Najgorzej byli traktowani przez rodaków, którzy już jakiś czas tam mieszkają i troszkę się dorobili.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-07 15:16
Wtrynię swoje trzy grosze.
Na szacunek to sobie trzeba zapracować i nieważne w kraju czy za granicą.
                                                        Waldi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-07 15:21
Teoretycznie tak, a w praktyce różnie to bywa. Wszędzie znajdzie się kanalia, która chce innym dowalić żeby się dowartościować.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-07 15:53
wszelkie kanalie i osoby chamskie staram się po prostu ignorować.
Jeszcze się nie "dopracowałem " lepszej metody.
                                             Waldi
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-07 16:32
To i ja swoej 2 grosze dołożę.
Zacytuję stare bardzo mądre przysłowie:

>Żadna praca nie hańbi<


I tu zadam pytanie:
W czm jest lepszy dokor od osób sprzątających - jak to tu zostali nazwani - śmieciarzy?

Owszem - doktor ma wiedzę, leczy ludzi i za to odpowiednio jest wynagradzany, ale gdyby nie "śmieciarze" nie miałby warunków do pracy bo wszędzie dookoła walałyby się gnijace odpady.

Jasne, że trzeba mieć w życiu jakieś wartości, cele, ale nie każdy jest tak zdolny, aby zostać lekarzem, różnie też w życiu bywa - no i tak na koniec - nie każdy może być lekarzem bo gdyby tak było to kto by produkował lekarstwa, kto by sprzątał czy też pracował w sklepie.
Gdyby tak wszyscy byli lekarzami to wszyscy bylibyśmy bezrobotni, tak samo gdyby wszyscy byli wykładowcami - to kogo byśmy uczyli?

Każdy zawód jest potrzebny, a jaki będzie naszym zawodem? My sami o tym decydujemy.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-07 16:59
Widać w tej sprawie się zgadzamy, bo już to też kiedyś mówiłam, może tylko w innych słowach. Dodam do tego jeszcze tylko to, że wiele osób się przekonało o ważności śmieciarzy , kiedy oni zastrajkowali. To było we Włoszech, a u nas kiedy się zmieniły warunki odbioru odpadów też śmieci zalegały miasta. Wtedy ich doceniamy, a na co dzień ........ panisko jedno z drugim się wywyższa.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 17:31
Oczywiście że nie wszyscy wschodni europejczycy są tam(na zachodzie)białymi murzynami(czarnuchami),ale faktem jednak jest iż wielu z nich ma niski status społeczny i pojechała tam jako najgorsi zapieprznicy po to żeby w zamian za nadludzką eksploatacje i wyzysk wyżebrać od jaśnie Pana Pracodawcy kilka-kilkanaście euro-funtów dla rodzinki(czasem patologicznej)w Polsce.Ja-jeżeli nie zmusi mnie do tego sytuacja-nie wyjade na zachód i nie zrobie z siebie białego czarnucha tam,skoro będe nim w Polsce.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-07 17:54

> w zamian za nadludzką eksploatacje i wyzysk wyżebrać od jaśnie Pana <


A Ty wiesz jak są wyeksploatowani robotnicy u nas? Jak ich traktują pracodawcy? Nie wiesz, bo nie pracujesz np. na linii produkcyjnej.  Na dodatek robią to za najniższą krajową. Wcale się nie dziwię, że uciekają. Tam przynajmniej wiedzą za co tyrają. Teoretycznie to Ty chłopie wiesz, ale o prawdziwym życiu nic.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-07 18:12
Tutaj w kraju zdobywają wykształcenie, którym mogą sobie dupę podetrzeć i wyjeżdżają za granicę pracować na zmywakach gdzie zarobią na godne życie nie matwiąc się, że im nie wystarczy do "pierwszego"
Tak - tam sporo Polaków pracuje za najniższą krajową - tamtą krajową - i to im w zupełności wystarcza na zycie - nie na PRZEŻYCIE - godne człowieka. Stać Ich na coroczne wakacje, na wycieczki do Polski (i nie tylko) - tak LENIU ŚMIERDZĄCY - białych murzynów stać na godne życie tam na zachodzie, ale jak juz napisała Lidia ty tego nie zrozumiesz bo ty tylko patrzysz gdzie jakie plecy wygodne.
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 18:23
Ktoś kto pracuje na zmywaku może sobie co najwyżej zarobić na proste jedzenie i gówniane ciuchy ze sklepów dla biedoty.Zmywakowców stać jedynie na ławeczkę w parku.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 18:21
Nie wiem?Jeżeli tak uważasz to wpisz sobie w youtube hasło:polacy na szparagach,polacy na zbiorach owoców i takie tam.Zobaczysz wtedy jak biali murzyni sami dobrowolnie zgadzają się na to żeby pracować za stawki niższe niż obywatele(ale nie rdzenni)Niemiec,Francji,Wlk.Brytanii-paradoks współczesnego niewolnictwa polaga na tym że w XIX wieku Brytyjczycy,Niemcy i inne narody które miały swoje kolonie musiały ł a p a ć murzynów garściami,bo nikt biały(nawet ówcześni mieszkańcy polski)nie chcial pracować za tak niskie stawki.Kiedyś w starożytności na latyfundiach(zakładam że wiesz co to takiego)niewolnicy z afryki zapie******i na swoich białych panów.Paradoks ten polega na tym że w wyniku trwającego prawie 15 lat(1990-2004)prania mózgów białym ludziom o mentalności XIX-wiecznych murzynów uderzyła do głowy woda sodowa bo chcieli niczym nieokrzesane dzikusy d o g a n i a ć   z a c hó d.Byli tacy naiwni że myśleli że jako ludzie o często najniższych kwalfikacjach będą zarabiać i żyć niczym dynastia Collbych albo rodzina Lubiczów z telenoewli pt.KLAN.Po 2004 szybko okazało się że nieosiągalne mieli oni marzenia i plany-chociaż na samym przełomie lat 80-tych i 90-tych kiedy kurs dolara do złotówki był chyba najwyższy w historii powojennej polski,niektórzy z takich właśnie białych murzynów otwierali pierwsze w tym kraju prywatne przedsiębiorstwa czym dawali między innymi takim właśnie białym o mentalności dawnych murzynów prace i zarobek-dlasza część paradoksu polega na tym że ci  b i a l i   ludzie różnią sie od niewolników z rzymskich latyfundiów tym że sa bardziej od nich-wbrew pozorom-upodleni bo porzecież chcą oni właśnie d o g a n i a ć zachód,którego z naszą słowiańską mentalnością nie dogonimy n i g d y.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-07 18:31

>Nie wiem?Jeżeli tak uważasz to wpisz sobie w youtube hasło<


No właśnie YouTube , a własne doświadczenia?
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 19:07
Ja in żadna moja rodzina którą znam nie mamy takich doświadczeń,ale znam wiele takich przypadków ze słyszenia,od znajomych i kolegów.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-07 18:33
Mów do dupy to cię osra.
Koniec.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-11-07 19:07
Fajnie jest tu wejść - "czarna rozrywka" :-)))
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-11-07 19:09
Rodzina Adamsów :D
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 19:10
Czyżbyś był jednym z takich właśnie białych murzynów?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-07 19:17 Zmieniony 2014-11-07 19:19
Ja bym tego tak nie nazwał, choć z drugiej strony - wolę być bialym murzynem pracującym w polsce niż pieprzonym leniem żerującym na cudzym - leniem bez honoru siedzącym w domu i czekającym na jałmużne od kraju i rodziny, zasranym darmozjadem czekającym aż mu coś spadnie za darmo.
Gównianym nierobem, który ludzi honoru, ludzi pracujących aby utrzymać siebie i rodzine pracują pomimo niedogodności, często problemów zdrowotnych obraża wyzywając ich od murzynów - tak są to murzyni ale są do ludzie posiadający godność i honor czego tobie brakuje.
I tak - jestem białym murzynem pracującym w Polsce - pracuję pomimo problemów i trudności jakie niesie ze soba moja choroba. Pracuje i jestem z tego dumny i nikt nie może mi powiedieć, że jestem leniem i nierobem - a ty?

Aha - jedno mnie wqrwia - że moje podatki idą na takie faszystowskie smierdzące lenie jak ty
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 19:32 Zmieniony 2014-11-07 19:36
Juz kilkakrotnie spominałem o tym że jestem niezdolny do pracy z powodu choroby,a nie cechy mojego charakteru jaką jest lenistwo.A propo ludzi honoru-dlaczego ci właśnie b i a l i   m u r z y n i  zakładają rodziny skoro ich na to zwyczajnie nie stać?Jeżeli ktoś jest pracownikiem sezonowym to zwyczajnie nie stać go na założenie własnej rodziny.I dlaczego uważasz ich za ludzi honoru?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-07 19:38
Ręce opadają jak się to czyta. Jeśli nie pracujesz, a masz możliwość wyjścia z domu, to pogadaj z ludźmi pracy. Wtedy dowiesz się więcej o życiu m.i. to, że nieraz ludzie tracą pracę , a rodziny założyli kiedy im się dobrze wiodło.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-07 19:45
Nie wiem Liduś jak Ty, ale ja wysiadam - jak ktoś ma zryty beret to nic do niego nie dotrze, a tu mamy jeszcze coś gorszego - faszystę ze zrytym beretem...

A do ciebie młody ostatnie słowa do ciebie:
Nie wiesz co to praca, siedzisz na państwowym garnuszku i dostajesz darmochę dzięki ludziom pracy (białym murzynom również) więc zamknij mordę i nie obrażaj ludzi bo do pięt im nie dorastasz.
Nie jesteś godzien nawet żeby dupy podcierać ss-manom.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 19:52
Czy ty wiesz jaki cel mieli ci ss-mani którym teraz polki podcierają dupy??Ich celem była fizyczna eliminacja Słowian czyli min.nas Polaków.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-07 20:06
A czy Ty wiesz, że dzięki tej pracy ich dzieci mają co do jeść? Co mają zrobić jak w kraju pracy nie ma? Na rurze tańczyć w burdelu?
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 20:13 Zmieniony 2014-11-07 20:17
Lepiej żeby tańczyły na rurach w burdelach niż podcierały dupy byłych nazistów.poza tym jak już pisałem-jeżeli nie stać ich na założenie rodziny w okolicach 30-tki to póżniej też nie będzie ich na to stać.Na rurach w burdelu bynajmniej nie tańczy się za darmo.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-07 20:25
To co piszesz jest zupełnie oderwane od życia i chore. Bezsensowna dyskusja. Napakowałeś sobie głowę teoriami i mało wiesz o prawdziwym życiu.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-07 20:27
Dalej uważam że ktoś kogo nie stać na założenie rodziny,nie powinien tego robić.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-07 20:29
Ok. A co ma zrobić ten co go było stać jak rodzinę zakładał, a teraz wszystko się odmieniło na gorsze? Wysłał byś własną żonę na rurę zamiast za granicę do pomocy starszym ludziom?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy ktoś z was interesuje się historią? (Strona 9) (226137 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill