www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy ktoś z was interesuje się historią? (Strona 11) (226158 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-12 16:28
Oczywiście masz troche racji bo nie wiem czy praca za 1200 PLN przez 6 dni w tygodniu jest opłacalna niorąc pod uwage stres,presje przełożonych i fochy współpracowników.Lepiej czasem mieć mniejszy dochód i święty spokój,wysypiać się do syta i żyć w miare bezstresowo i z mniejszą frustracją niż tą w pracy.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-11-12 17:06
Po wyliczeniu przez Ciebie wartości zaczynam być zwolennikiem eutanazji i to niekoniecznie za zgodą chorego:)
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-13 19:17
Sam jesteś chory więc licz się ze słowami.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-12 18:34
Ja jestem z kolei ciekaw jak zamierzasz wyżyć za mniejszy dochód niż 1200 - bo i to jest mało.
Narazie masz dziadków i rodziców co oplacają dom (opłaty itp) oraz dają ci jeść i kupują ubrania, ale ciekaw jestem na ile ci wystarczy tego dochodu jak odejdą - a to prędzej czy później nastąpi.
Ciekawe czy wówczas nadal bedziesz podtrzymywał swoją tezę, że lepiej mniej otrzymać (oczywiście jałmużny bo na te pieniądze nie pracujesz) i żyć bezstresowo - jak po opłatach zostanie ci - jeśli cokolwiek zostanie - "parę złotych" na cały miesiąc życia - woda i chleb, mógłbyś cukrem posypać, ale nie wiem czy będzie cię na niego stać.

No cóż - żeby przeżyć bedziesz musiał zdecydowanie dłuuuuuużej sypiać bo inaczej nie przezyjesz :D
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-13 19:16
Jeżeli nie przedłuzą mi renty to pójde do jakieś roboty.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2014-11-12 18:02
Swoją drogą to jestem ciekaw jakie prace i za ile wymyśliłby JKM dla takich nieudaczników. Bo z rentą to można by się pożegnać.
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-13 19:16
Nie wymyśliłby nic bo każdy ma być samodzielny.
Nadrzędny - Autor barbra Dodany 2014-11-13 10:25
młody mając takiego syna-sukinsyna wyzucilabym go z mieszkania trzymać pasożyta na własną prośbę to głupota pozatym nie dostałby ani złotówki odemnie a to co ewentualnie miałabym z. majątku np.mieszkanie działkę oddalabym dzieciom sierotom notarialnie
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-13 19:15
Z tego co widziałem barbra w twoim profilu to sama jesteś bezrobotna,a więc w gorszej sytuacji niż ja,więc dlaczego mówisz tak żle o niezdolnych do pracy?
Nadrzędny - Autor barbra Dodany 2014-11-13 21:54
żle piszę o leniach i darmozjadach a nie o bezrobotnych a na razie jestem po operacji kręgosłupa i zakaz pracy choćbym chciała kręgosłup nie pozwala.
nie wiem czy wiesz ale żadna praca nie hańbi ale myślę że wiesz
Nadrzędny - Autor barbra Dodany 2014-11-13 23:21
PS a pierwsza pracę podjelam w1979 roku i pracowałam do 2011 może i mało zarabialam ale mam mieszkanie działkę byłam we. Włoszech Hiszpani a praca to nie tylko stres ale i satysfakcja poza tym mi będzie trudniej wrócić na rynek pracy bo jestem głucha no i ten kręgosłup sypiący się następne sekwestracje i niesamowity ból
a brzydzę się nierobami i leniami
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-11-14 09:22
barbara - szkoda Twojego wysiłku i tłumaczenia.
Napisałaś:

>nie wiem czy wiesz ale żadna praca nie hańbi ale myślę że wiesz<


i tu się mylisz - poczytaj co gość wypisuje - wyzywa pracujących za granicą (w kraju również) od białych murzynów itp, itd.

Czujesz się winna, że się tłumaczysz? I to komu...
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-14 11:59
Rozumiem że we Włoszech i Hiszpanii byłaś w celach turystycznych?A jeżeli jednak zap*******aś na plantacji jak XIX-wieczny murzyn za niższą stawke niż ta dla krajowców to nie dziwie sie że po takim czymś roznoszą się plotki o Polakach-białych czarnuchach/cyganach.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-14 11:57
Żadna praca nie chańbi-powiedz to rdzennemu białemu Niemcowi czy Anglikowi i zaoferuj mu prace w spalarni odpadów albo na zmywaku,a następnie poczekaj na jego reakcje.Będzie dobrze jeśli nie zwymyśle cię od idiotów i kretynów.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-14 12:01
Proponowałeś, że znasz reakcję?
Zaproponuj to rdzennemu anglikowi czy niemcowi bezrobotnemu bez prawa do zasiłku mającego na utrzymaniu rodzinę - jak myśłisz zgodzi się? Według mnie tak - twoją odpowiedź znam więc nie fatyguj się i nie odpowiadaj.
Żal mi ciebie... a jeszcze bardziej tych co muszą z tobą mieszkać.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-14 13:23 Zmieniony 2014-11-14 13:29
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-14 17:15 Zmieniony 2014-11-14 17:18
Zanim palniesz jakieś głupstwo to poczytaj, a nie ogladaj tylko YT
Z ostatnich raportów wynika, że:
W WB jest ok 63 mln. ludności
zatrudnionych jest 29674.00 tys (ok 30 mln)
bezrobotnych zarejestrowanych jest 931 tys (maja wysoka patologie wedlug ciebie)
To nie wszystko bo nie ma podanych ilości bezrobotnych niezarejestrowanych - w procentach podają 6% bezrobocia.
Tak więc nie pierdol tu farmazonów z YT.

To raz, a dwa PRZESTAŃ PIERDOLIĆ O NIEGODNEJ PRACY
Srałbyś do obrzyganych kibli w szpitalach, przychodniach i innych miejscach gdyby nie ci ludzie, którzy właśnie zajmują się utrzymaniem takich miejsc w czystości.
ZAPIERDALAŁBYŚ NA PIECHOTĘ bo nie byłoby paliwa gdyby nie ci ludzie, którzy ciężko pracuja na platformach weirtniczych.

Jesteś po prostu najnormalniej w świecie ZASRANĄ NIEWDZIĘCZNĄ I NIEGODNĄ MIANA CZŁOWIEKA ISTOTĄ
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-14 17:34 Zmieniony 2014-11-14 17:39
[usunięte]
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-11-14 17:58
A ty byłeś bo wyobraź sobie, że ja tak, byłem też w podobnej dzielnicy w Portugalii i we Włoszech. Byłem również w Wenezueli.
I wiem jedno - nie ma ludzi białych i czarnych - wszscy jesteśmy tacy sami i wszsycy zasługujemy na taki sam szacunek - Z JEDNYM WYJĄTKIEM - TYM WYJĄTKIEM JESTEŚ TY Jakbym cię spotkał na ulicy to nawet bym ci w twarz nie napluł - nawet tego nie jesteś godny.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2014-11-14 20:01
W mojej ocenie Młody 87 w swoich licznych postach o charakterze rasistowskim, publicznie znieważył grupę ludności z uwagi na pochodzenie rasowe. Działanie takie według art. 257 kodeksu karnego jest przestępstwem. O podejrzeniu popełnienia przestępstwa powiadomiłem administratora portalu. W przedmiotowym przypadku oczekuję wyciągnięcia konsekwencji regulaminowych i powiadomienia Prokuratury.
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-14 20:47 Zmieniony 2014-11-14 21:10
Nikogo nie znieważyłem,tylko przytoczyłem fakty medyczne oraz potoczne określenia imigrantów z europy wsch.stosowane przez obywateli państw europy zachodniej.I wreszcie najważniejsze-czy na tym forum jest jakiś murzyn?A może właśnie niejaki kucyk24 jest murzynem?
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-11-14 21:11
Kucyk 24 ja nie jestem czepialska, ale w tym przypadku masz rację. Też uważam, że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Co robią moderatorzy??
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-14 21:18
To jakaś perfidna manipulacja ludżmi!
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-14 21:38
To nie jest manipulacja - może jak dostaniesz za swoje to się opamiętasz i może w końcu przestaniesz obrażac i znieważać ludzi.
Nic nie przytaczaleś - wypowiadałeś się w swoim imieniu - nigdzie nie twierdzileś, że sa to cytaty.
Na szczęśie na tym forum nie da się edytowac postów po pewnym czasie więc dowody są.

Yupikayey!!!
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-14 21:47
Jeszcze raz pytam się-czy na tym forum są jacyś czarni murzyni??A może komuś nie spodobało się że napisałem prawdziwe(a nie te poprawne politycznie) określenia imigrantów z europy wshodniej?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-14 22:40 Zmieniony 2014-11-14 22:43
[usunięte]
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-14 22:57
No cóż ja tylko powiedziałem prawde na temat polskiej(i nie tylko)emigracji na zachód.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-11-14 23:44 Zmieniony 2014-11-14 23:46

> Inwalida ze znacznym stopniem niepełnosprawności grupy P


Zupełnie na marginesie tej bitki: MPD nie powoduje samo z siebie otrzymania symbolu P, bo łączy się z problemami psychicznymi. To choroba neurologiczna (10-N). To tak na wszelki wypadek informacja praktyczna.

(poglądy moim zdaniem Młody ma absurdalne, ale to już nie z powodu niepełnosprawności - takie chłopak chce mieć, to takie ma)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-14 23:51
Oczywiście każdy ma prawo do własnych poglądów, ale jeśli wyrażajac swoje poglądy obrażamy ludzi i to w psosób perfidny i rasistowski, niejednokrotnie również faszystowski musimy się liczyć z tym, ze możemy wylądować w sądzie na ławie oskarżonych.
Rasizm publiczny jest karalny.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-11-14 23:57
Nigdy nie zabłąkałeś się do części z komentarzami na Interii albo Onecie? To jest ten sam poziom, tyle że podparty "jestem biedny niepełnosprawny i dlatego mnie się moralnie należy prawo do leżenia brzuchem do góry i plucia na odległość", zamiast zwykłym "a pluję, bo mogę".
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-15 09:58
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-15 13:09
[usunięte]
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2014-11-15 19:22
Tak dla ścisłości. Eugenikę wymyślili w połowie lat dwudziestych XX wieku w kraju będącym wzorem demokracji. Jest to wynalazek amerykański, który jedynie przejęli naziści. Aby było ciekawiej jeszcze w latach pięćdziesiątych XX wieku badania te wykorzystywały jak najbardziej demokratyczne rządy Kanady i Australii do eksterminacji autochtonów - Eskimosów i Aborygenów.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-11-15 22:39
Orientuję się pi razy drzwi i piszę skrótami. Ale szczerze dziękuję za uzupełnienia. :-)

(BTW: dyplomowany historyk?)
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-15 20:54
[usunięte]
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-11-15 21:22
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2014-11-15 13:33 Zmieniony 2014-11-15 14:20

> w latach 30-tych XX wieku udowodniono naukowo


O jeżu kolczasty!

Powołujesz się na eugenikę, jako na naukę. (lata 30 XX wieku to właśnie okres eugeniki). Na dodatek jak Polacy jadą do Niemiec opiekować się staruszkami, to źle bo "Naziści!" a "badania naukowe" leżące u podstaw III Rzeszy są cacy. Nie no, tego się nie da tratować poważnie.

BTW: Egipcjanie mieli kulturę, w czasach kiedy Słowianie, Germanie i cała Europa w ogóle to była zwykła puszcza i dzicz, po której nic nie zostało. [I na dodatek, tak już przy okazji, wygląda na to że cała ludzkość pochodzi z Afryki - z pewnej perspektywy, wszyscy jesteśmy "murzynami"]
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-15 19:42
[usunięte]
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2014-11-15 21:37
Pochodzenie człowieka w zależności od poglądów i wiary religijnej tłumaczone jest różnorodnie. W przypadku trzech monoteistycznych religii, człowiek powstał ok. sześciu tysięcy lat temu faktycznie prawdopodobnie w dorzeczu Tygrysu i Eufratu. Osobiście w Księdze nie spotkałem się z określeniem koloru skóry Adama i Ewy. Nadal jednak żyją w Izraelu Żydzi z plemion pochodzących z Afryki, którzy są Czarni.
Druga teoria oparta o badania naukowe w tym badania mitochondrialne wskazują, że człowiek pochodzi z Afryki, bliżej z rejonu sawann. Aktualnie prowadzone badania d.n.a. wskazują, że ludy afrykańskie z czarnej afryki mają d.n.a mitochondrialne najbliższe sobie co pozwala na dosyć dokładne określenie miejsca powstania człowieka. Im dalej od tego punktu tym d.n.a. jest bardziej zróżnicowane. Warto zwrócić uwagę, że zróżnicowane ale nie inne. Wszystkie rasy ludzkie należą do tego samego gatunku. W sposób naukowy udowodniono więc, że ludzie pochodzą z Afryki, a ludzie zamieszkujący miejsce powstania człowieka i mający najbardziej podobne d.n.s mitochondrialne są czarni. To z Aryki nastąpiła kolonizacja do Azji i z Azji do Europy, Ameryk. Kolonizacja - opuszczenie Afryki, nastąpiła według badań w przedziale 40-60 tysięcy lat temu. Europę zamieszkuje grupa Indo-Europejska, jak sama nazwa wskazuje pochodząca z rejonu Indii. Jesteśmy więc blisko spokrewnieni z Hindusami, którzy zaliczają się do rasy białej. Tyle nauka.
Niektórzy uważają, że człowiek pochodzi od ufo albo od potwora spaghetti ale tych teorii nie chce mi się rozwijać.
Tak więc, młody w świetle nauki jesteś pomurzyskim nasieniem. Być może własnie te Twoje geny i chęć oderwania się od źródeł pochodzenia ma wpływ na Twoje poglądy. To tłumaczyłoby też, według Twojej teorii, chęć spędzenia całego życia na lenistwie.
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-15 22:44 Zmieniony 2014-11-15 22:50
To prawdopodobnie spisek jakichś lewackich pomiotów,z Francji która nawet dzisiaj tak jak po drugiej wojnie światowej jest bardzo na lewo.Równość ras to lewacki mit,francuskich i sowieckich uczonych(zwłaszcza ci ostatni nie mogli znieść upokorzenia militarnego ze strony Niemiec).Poza tym wszystkie możliwe obrazy przedstawiają pierwszych ludzi jako ludzi białych.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-11-15 22:36 Zmieniony 2014-11-15 23:03

> i byli z całą pewnością b i a l i,


Rozumiem, że masz fotografie z 3000 p.n.e. Czekam z niecierpliwością na ich publikację. :-)

Jeżeli fotografii brak, koniec dyskusji. Bo tak to ja sobie mogę zadeklarować, że ludzie z  c a ł ą  p e w n o ś c i ą 
pochodzą od p i n g w i n ó w.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-11-14 21:50
Mlody, posmaruj się maselkiem, przyłoż ze wszystkich stron plasterki szynki. Bo za chwilkę zjedzą Cię tu żywcem.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-14 22:27
Nie rozumiem.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-15 09:08
Młody-87, Nie zgadzam się z Twoimi herezjami ale myślałem, że jesteś bardziej bystry.
To " nie rozumiem " temu zaprzecza. Jak można nie zrozumieć tej prześmiewczej aluzji ?
                                                   Waldi.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-11-15 13:58
To chyba nie jest możliwe by w XXI wieku żył ktoś taki jak Młody.. Ja chyba cofnęłam się w czasie.. :-( Może ktoś manipuluje??, albo kabaret??
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-11-15 17:53
Temat historyczny. Dlatego pozdrawiam z Rzymu, miasta pięknych kobiet. Absurdalnych cen i absolutnego braku poszanowania zasad ruchu drogowego.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-11-15 18:24
W Rzymie brak zasad ruchu drogowego - przejedź się do Neapolu :D
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-11-15 19:51
Rogal przyjemności i jeszcze raz przyjemności.. :-)))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-11-15 19:59
Pogody mi życz. Leje;-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2014-11-16 10:38
Deszcz też ma urok :-), ale życzę słońca, dużo słońca, nie tylko z nieba.. :-))))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy ktoś z was interesuje się historią? (Strona 11) (226158 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill