www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poranne przywitania (Strona 7) (135281 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-11-17 17:48
Wielokropku. A wiesz, że i Ja uważam, iż Mój wpis jest bezsensowny. Ale dość długo Mnie tu nie było i myślałem......, że być może....., azaliż....., coś, tu, gdzieś, jakoś....., ale nie. Nadal to "Park osobliwości" ;-) I tak! Faktycznie jest jak najbardziej aktualny. No cóż, pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają. Może za jakiś czas wielokropku. Pozdrawiam serdecznie. :-))))
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2014-11-17 19:34
Nigdy nie pisałem w tym wątku i pewnie nadal bym nie pisał. Ale uwagę mą zwrócił  Zygmunta " Park osobliwości". Uznałem to za niezwykle trafne określenie tego forum. Jestem stosunkowo nowym ( zaledwie od kilku miesięcy) użytkownikiem tej platformy ale spotkałem już się tu z takimi osobliwościami ( osobami) , że gabinet madame Tussaud ( to ten woskowy w Londynie) po prostu wymięka ( jak to wosk zresztą). Czasami to wręcz się logować tutaj nie chce tak to ocieka niechęcią, złością i jadem. A wydawałoby się ,że użytkownicy powinni być sobie przyjaźni bo łączy ich coś zawarte w literach ON.
Czy doczekam się zmiany nastawienia" tubylców "? Pozdrawiam.
                                                                          Waldi.
Nadrzędny - Autor Małgorzata Krzak Dodany 2014-11-30 09:11
witam wszystkich
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2014-11-30 19:53
Witaj Małgorzata. 
Tak w srodku się Twój post umieścił,  że nikt go nie widzial?
Nadrzędny - Autor awoo Dodany 2014-12-01 13:17
Oj tam, po co od razu atakować :-) Nie ma bezsensownych wpisów :-))
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-12-01 17:37
To nie byl atak. tylko stwierdzenie ze taki powitalny watek nie mial sensu. A moze jednak, to ja sie myle. Juz druga osobe (nowa na forum) witam na tym watku.
Witam Ciebie.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-12-02 17:52
Jak najbardziej ma sens. Choć mały przykład wprowadzenia porządku na tym forum. :-)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2014-12-02 18:36
Zygmunt zawsze traktowalem Twoj wpis na równi z rozrfkami, jako zasmiecanie
kawiarenki. Przepraszam moze sie mylilem, ale madal JA nie jestem o tym przekonany.
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-11-18 14:46 Zmieniony 2014-11-18 14:50
W odpowiedzi dla: W z K
Dzień dobry W z K. Powiedziawszy szczerze nie sądziłem, iż ktoś będzie miał podobne odczucia względem tego forum. Podobieństwo ON poprzez aspekt ON (myślę), że nie jest dobrym mianownikiem. Tu (jak sądzę), mianownikiem jest, no cóż, ale muszę to napisać: mianownikiem jest głupota ludzka. Wielu czekało na powrót do mądrości tych, którzy wciąż, i wciąż uważają się za.... nawet nie wiem, jak to nazwać. Nie wiem, czy chce Mi się to nazywać. Oderwałem się od tego towarzystwa dla tego, iż właśnie jestem zupełnym przeciwnikiem tego rodzaju dialogów.
W z K. Tu było tylu wspaniałych ludzi, tyle wspaniałych tematów. Jednak przez arogancję, wulgaryzmy, bezczelność, zarozumiałość, kłótliwość jak i złe rozumowanie czym jest rozmowa, dialog bez względu na to, czy to fizyczny czy wirtualny. No cóż. Czasami lepiej odejść z takiego towarzystwa, jak przekonywać, iż istnieje inny sposób rozmowy, jak i traktowania rozmówców. Myślę, że zapomniano tu, iż za pisanymi tekstami (wirtualnie), są żywi ludzie, których się szanuje.
A co do wątku w którym napisałeś. Zapytam - a czemu nie?
Pozdrawiam serdecznie. :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2014-11-18 15:00
Zygmuncie! Podobnie widzimy problemy tego forum lecz zauważam w Twojej postawie takie wycofanie pod wpływem presji aroganckich użytkowników.Napisałeś "   Czasami lepiej odejść z takiego towarzystwa, jak przekonywać, iż istnieje inny sposób rozmowy, jak i traktowania rozmówców. ". Moje zdanie jest inne. Nie powinniśmy się poddawać lecz po prostu robić swoje( nie zważając na podłości), czyli normalnie wyrażać swoje opinie, toczyć kulturalne wymiany zdań i wzajemnie się wspierać. Mam nadzieję, że " nie wołam na puszczy". Pozdrawiam.
                                                                    Waldi
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2014-11-18 15:24
Wiele w tym sensu i racji W z K. Wiele razy podejmowałem próby spokojnego dialogu bez złych emocji. Niemniej na każdym kroku za każdym razem natrafiałem na obraźliwe zwroty i arogancję, do której nigdy nie przywyknę. Jestem na to uczulony. Już nie wspominam, że inaczej Mnie wychowywano bo to podstawa. Lecz walka o własne zdrowie przez tyle lat, nauczyła Mnie mnóstwa pokory, której jak widzę tu na tym forum już nie ma. A szkoda. Ludzie zapomnieli o tym, iż rozmawiamy na konkretne tematy, a nie o tym, kto pisze, jaki jest.
Na tym forum byłem od 2006 roku i mam dość szeroki przekrój, jeśli chodzi o zarys tego, co się tu dzieje, o czym pisze, i czego tu brakuje. Niemniej Moja siła przebicia (jeśli mogę to tak określić), została daleko w tyle za zdrowiem. Nie powiem. Bardzo potrzebowałem i nadal potrzebuję rozmowy na co dzień, ale takiej ludzkiej, życzliwej, bez naleciałości arogancji i wycieczek personalnych. Tu, zauważ, jest tego mnóstwo. Pisząc, iż „lepiej ustąpić” miałem na myśli własne zdrowie. Osoby poszukujące właśnie takiej rozmowy, za jaką Ja osobiście tęsknię, której Mi brak przeniosły się do innego forum Osób niepełnosprawnych gdzie nie ma negatywnych kwestii.
Zaglądam tu czasem z powodu sentymentu. Tak bym to nazwał. Niemniej nazwałem to „parkiem osobliwości”, gdyż chyba nic nie pozostało z tego forum, jakie Ja pamiętam z przed lat.
Pozdrawiam serdecznie. :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-11-19 13:01
Tradycyjnie zaglądam poszukując zmian. Dzień dobry. :-)
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-11-28 15:06
Widzę, że tu pusto. Nawet dzień dobry nie ma komu powiedzieć. A może....
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-28 15:09
Skoro się zjawiłeś to mówię Ci witaj! Sam chyba rozumiesz,że z racji tej " pustki" ludzie wypowiadają się w innych wątkach.
                                                    Waldi
Nadrzędny - Autor Zygmunt Dodany 2014-11-28 17:41
Lecz to właśnie dzieło ludzi, iż tu tak pusto. ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-11-30 18:58
Choć to już nie poranna pora, to witam wszystkich...
Ja już dopełniłem swój obywatelski obowiązek i zagłosowałem na odpowiedniego kandydata na burmistrza... A Wy??? :-) ...
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-12-02 18:27
NORBUS JESTES TYM BURMISTRZEM CZY NIE,POCHWAL SIE CHŁOPIE.:-))
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poranne przywitania (Strona 7) (135281 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill