www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy ktoś z was interesuje się historią? (Strona 13) (226168 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-22 10:36

>.ale z powodu halucynozy musiałem przerwać te studia,


   Młody- proszę napisz na jakim podłożu występuje u Ciebie ta halucynoza ?
         Waldi
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 11:53
Jest to halucynoza organiczna.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 11:52
Skoro biali stoją umysłowo niżej od murzynów to dlaczego po 10 tys.lat Europa jest wyżej rozwinięta niż Afryka?Od kiedy czarni zaczeli sami rządzić w Afryce to zamiast zacząć się rozwijać stoczyła się na dno.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-22 12:41
[usunięte]
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 12:44
Jeżeli zmeniła ona moje postrzeganie świata to w ograniczonym stopniu.Poza tym zawsze uważałem że murzyni są mniej inteligentni niż biali bo wystarczy popatrzeć jak wyglądają Europa i afryka Po 10tys.lat od rewolucji neolitycznej.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-22 12:46
Skoro organiczna to niejako jesteś " rozgrzeszony" bo to rodzaj nie zawiniony przez Ciebie.
Ale zastanów się : Czy ona przypadkiem nie jest przyczynę zupełnie odmiennego postrzegania świata ?
Odmiennego w stosunku do nie obarczonych tą przypadłością.
Może czas zmienić przekonania ?
                       Waldi.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2014-11-22 15:24
Młody poprzez swoje halucynacje, boi się, że jacyś rośli i dorodni Murzyni wykorzystają go, czystego blond Aryjczyka z błękitnymi oczami. Trudno dyskutować z wizjami i chorobą. Generalnie lekarze karzą przytakiwać, aby nie doprowadzać chorego do paranoi.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 17:36
To nie są moje wizje-jestem święcie przekonany o tym że murzyni są mniej inteligentni niż ludzie biali.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2014-11-22 17:48
Ale to właśnie na tym halucynoza polega,że jest się >.święcie przekonany o tym < a rzeczywistość jest inna.
                                                                                                                  Waldi.
                                                                                             
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2014-11-22 18:25
Tak, Tak, ci wielcy umięśnieni, spoceni Murzyni. Nawet inteligencja jest niepotrzebna. Chyba zaczynamy wszyscy Twoje lęki i kompleksy. Twoje posty i poglądy nagle zaczynają nabierać sensu.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-11-22 18:31
Na stosunkowo niewielkiej próbie badawczej - kliku murzynów w rodzinie - mogę stwierdzić, że na pewno są leniwi - żony na nich pracują:)
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 18:35
Rogal 160 tylko potwierdza moje spostreżenia na temat murzynów.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-11-22 18:40
Niczego nie potwierdzam, znam ich zaledwie 5 - to niereprezentatywna próba badawcza, lecz ciekawostka.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2014-11-22 22:17

>mogę stwierdzić, że na pewno są leniwi - żony na nich pracuj<


A może One to robią aby taki chciał z Nią zostać? Może nie muszą pracować? Mają taaakie atuty, o których Ty możesz tylko pomarzyć :-(
Przydałby Ci się mały "genik" czarnego lub Latynosa ;-) Żona nie rzuciłaby Cię bo nie masz kasy, o obecnej też coś cicho :-(
Doskonale wiesz (mimo, że masz podobne schorzenie jak Młody-tak pisał), że pokraczny, brzydki facecik musi mieć kasę żeby jakaś pokraka spojrzała na niego :-( Taki Murzyn, Latynos czy inny Arab ;-) nie musi (ale ma), a  baby "nogi im będą myły" i na Nich zapierniczały. Tak to już jest...ważne jest uposażenie - wyposażenie czyli "klejnoty" :-) i umiejętność uprawiania "miłości" - seksu :-) ale Ty to już wiesz, tylko nie chcesz się z tym pogodzić :-(
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-22 19:41
A ja jestem święcie przekonany, że jesteś posrany
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 19:50 Zmieniony 2014-11-22 19:53
Zobacz sobie jak wygląda Afryka i jak wygląda Europa-wnioski nasuną się same.Która rasa ludzka jest inteligentniejsza?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-22 20:08
To odpowiedz sobie na pytenia:
Która rasa chce doprowadzić do zagłady świata?
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 20:28 Zmieniony 2014-11-22 20:36
Czarna-poprzez masowe zasiedlanie swoim lumpenproletariatem europy południowej i zachodniej oraz ameryki północnej(USA i Kanada).Poza tym przemysł i emisja CO2 nie doprowadziły do globalnego ocieplenia-ocieplanie się i oziębianie klimatu to naturalny cykl w życiu planety Ziemii.A przemysł znajduję się w rękach głównie rasy białej i żółtej.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-22 20:39 Zmieniony 2014-11-22 20:44
Nie mówię o globalnym ociepleniu bo takowe nie istnieje.
Mówię o broni jadrowej, o broni chemicznej, o przechowywanych bakteriach eboli i innych zabójczych epidemii.
Mówię o zatrówaniu środowiska o karczowaniu lasów, o przemysle który "zatyka" ziemię co jest podstawową przyczyną nawiedzanych nas powodzi (nie intensywność opadów, ale brak "otwartej" ziemii ktora kiedyś wchłaniała spadająca z chmur wodę i wiele innych czynników.
Twój rasizm + halucynoza powodują, że nie używasz mózgu - w ogóle masz mózg czy tylko zaprogramowaną na nienawiść rasy ciemnej pamięć?

Pojebańcu - WSZYSCY JESTEŚMY LUDŹMI Z JEDNAKOWYM PRAWEM DO ŻYCIA I GODNOŚCI
TACY JAK TY CZYNIĄ Z TEGO ŚWIATA PIEKŁO

Trzeba być skończonym skurwysynem żeby oceniać ludzi po kolorze skóry.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 21:19
Rasa żółta też ma broń jądrową,broń chemiczną i bakteriologiczną i przemysł który rzekomo zatyka ziemię.Epidemie występują na całym świecie-i najgorzej właśnie radzi sobie z nimi afryka.Skoro czarni są tak samo inteligentni jak biali to dlaczego ich liderzy nie zakupią odpowiednich ilości szczepionek???Dlaczego nie wprowadzą w szkołach edukacji seksualnej?Dlaczego nie robią nic w kierunku modernizacji i budowy nowej infrastruktury?Dlaczego nie wspierają rozwoju opartego na rodzimym kapitale przemysłu,nowych technologii i innowacyjności?To pytania retoryczne.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-22 21:26
Ale to nie rasa żółta idioto uzyła tej broni przeciwko ludzkości - wręcz odwrotnie pajacu na gumie. Studiowałeś historię więc powinieneś wiedzeć debilu więc nie pierdol głuot i skończ z tym rasizmem.
Jesteś chory umysłowo i jedziesz na tym koniku bo jesteś według polskiego prawa nieświadomy swoich czynów, ale zapominasz o jednym - kiedyś dopoadnie cie ktoś poza prawem - mam nadzieję, że to będzie murzyn gej.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 21:36
to na tym forum jest jakiś murzyn-gej??????????????:-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-22 21:46
Na szczęście forum jest anonimowe (dla zwykłych zjadaczy chleba), ale mam nadzieję, że jest i czyta to co o nim piszesz, namierzy obszar z którego pochodzi twoje IP i złoda ci dupsko tak, że poczujesz go w przełyku.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2014-11-22 21:58
Coś Ty Gollum, takich głupich na jego wsi omijają i śmieją się. Biedak nigdy nie miał przy sobie kobiety, nie ma "ptaszka" to i zazdrości wszystkim...
Tak to jest z psychicznymi :-( Każde miasto i wieś ma swego "głupiego Jasia" czyli Młodego.
Ubawiła mnie wypowiedź Barbary i poważna odp. Młodego - no cymbał - nie łapie kpiny :-(
Wszystkie Twoje "epitety" - cudzysłów bo to raczej fakty - są zbyt delikatne do takiego debila :-( Tutaj zastanowiłam się nad adminem - jak usunie post to wiadomo kogo ta Integracja zatrudnia :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-22 22:01
>forum jest jakiś murzyn-gej<
Może nie Murzyn, ale gej tak - Ty jesteś Gejem, w Życiu nie miałeś kobiety i nie będziesz miał
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-22 22:05
Jolu nie obrażaj geji - bardzo często sa to bardzo inteligentni ludzie, artyści i są bardzo wrażliwi, a ten tu to pieprzony popapraniec.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-22 22:19
Zgadzam się z Tobą w całej pełni :-) Dodam, że nie tylko inteligentni ale i ze sporą kasą :-) :-)
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 22:48 Zmieniony 2014-11-22 22:55
Ja jestem heteroseksualny,ale nie wiesz czy i jaką mam dziewczyne.Poza tym czasem lepiej załatwiać swoje potzeby we własnym zakresie-agencje towarzyskie lub jazda na ręcznym.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-22 22:59
Młody!!! Ty nie masz dziewczyny, nie będziesz miał :-( Czy jesteś hetero też tego nie wiesz, bo nigdy nie uprawiałeś seksu z kobietą cz facetem smutne i prawdziwe. Wiem, wiem to wynika z Twoich wypowiedzi :-(
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 23:00
A z której konkretnie mojej wypowiedzi wynika że rzekomo nie miałem kobiety?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-22 23:08
całokształt może jutro lub w poniedziałek  wkleję :-)
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-22 23:44 Zmieniony 2014-11-22 23:47
Co sądzicie o moim nowym awatarze?Podoba wam się?Zmieniłem awatar ponieważ jestem dumny z tego że jestem b i a ł y m  człowiekiem.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-11-22 23:52
Lubisz jak się o Tobie mówi, co? Jesteś jak te celebrytki. Dobrze czy źle byle by mówili. :-)))))

Młody wejdź do innych wątków i porozmawiaj z nami. Może tam będzie milej. :-)
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2014-11-23 08:48
Młody - widzę, że Twoje psychodeliczne wizje ewoluują .
Zamiana tamtego ( z carskim orłem) awatara na krzyż celtycki potwierdza Twoje zabarwienie faszystowskie.
Chyba wiesz, że ten krzyż jest jest przez nich chętnie zawłaszczany ?
                                                   Waldi.
Nadrzędny - Autor kucyk24 Dodany 2014-11-23 10:35
Młody to doskonały przykład degeneracji białej rasy. Jest za głupi i zbyt leniwy aby skończyć studia czy znaleźć sobie pracę. Woli żyć na koszt innych, bojąc się jakiegokolwiek kontaktu z ludźmi w realnej rzeczywistości. Swoje poglądy, lęki i kompleksy wyrabia na podstawie wpisów w niszowych portalach. Gdyby jacyś Czarni czytali nasz portal, to na przykładzie Młodego mogli by udowodnić wyższość czarnej rasy nad białą.
Przypuszczam, że Młody w życiu nie poznał żadnego czarnego. Kiedyś z jednym czarnym studiowałem. Był najbardziej aktywnym studentem w grupie. Edukację skończył robiąc w Polsce doktorat z prawa. Znam też wielu takich nieudaczników jak młody co to są za głupi aby skończyć studia i zbyt leniwi aby pracować.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-11-23 12:49
ADMINIE KOCHANY,JAK PISZE DO CIEBIE TO OD RAZU ODPOWIADASZ,ZNACZY ZE JESTES,ALE CZEMU RAZ NA ZAWSZE NIE USUNIESZ KONTA MŁODEMU PRZECIEZ KAZDY JEGO POST TO OBRAZANIE INNYCH,NAWOŁYWANIE DO FASZYZMU I RASIZMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE WIDZISZ TEGO???
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-11-23 12:59 Zmieniony 2014-11-23 13:04
Adminini mają to głęboko w dupie. Pierdolą to z góry na dół. Zgałaszałem posty jawnie rasistowskie - co zrobili - jedynie usunęłi parę - łacznie z tym gdzie został obrażony Prezydent Stanów Zjednoczonych - moje przy okazji też poleciały bo nie były zbyt łagodne.
Admini - wygląda na to, że nie pojmują, że są współwinni przyzwalając i nie podejmując odpowiednich kroków w kierunku osoby jawnie głoszącej rasizm i faszyzm.
To nie jest administracja - to jest jakiś chory twór.
Regulamin mówi wyraźnie:

>4. Zabrania się zamieszczania w Serwisie treści:


a) sprzecznych z prawem,
b) wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej,
...
e) obrażających jakiekolwiek osoby trzecie<

I co - zabrania sie, a co się tu wyprawia od samego początku?
Nadrzędny Autor Młody_87 Dodany 2014-11-23 13:05
W którym miejscu konkretnie nawoływałem do faszymu?W którym konkretnie wątku nawoływałem do rasizmu?Stosowałem jedynie potoczne określenia emigrantów z Europy wschodniej używane przez rdzennych mieszkańców Europy Zachodniej...
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-23 13:10
Sama odpowiedz sobie na pytanie czy w warunkach gdy setki tysięcy rocznie studentów kończy nic nie warte w większości kierunki studiów jest sens studiowania.Większość kierunków studiów to farsa i kabaret.Zaś te prestiżowe i dobrze rokujące są jedynie tak naprawdę dla tych którzy mają rozmaite układziki.Ja studiowałem historię tylko i wyłącznie po to aby poużywać sobie życia-chodzić do knajp,centrów handlowych i klubów.Robiłem tak dlatego że wiedziałem że historia na nic mi się nie przyda z punktu widzenia rynku pracy.
Nadrzędny - Autor barbra Dodany 2014-11-23 14:13
Ze mnie nie zrobi nikt nazisty ,rasisty.No i po co studiować- życie to kabaret bez studiów. I tragikomedia jak coś takiego się uchowało i chce chleba ale jak mu dać bez układów
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-23 15:43
Chyba barbara nie zna polskiej rzeczywistości i polskiego rynku pracy.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2014-11-23 16:37
  Młody - ale pojechałeś po bandzie kreując się na znawcę
rodzimego rynku pracy!
Ty - naczelny polskiego lumpenproletariatu takie rzeczy piszesz ?
   Totalnie " przegiąłeś pałkę" !
                                                    Waldi.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-23 16:58
Wypraszam sobie nazywanie mnie naczelnym jakiegokolwiek lumpenproletariatu.Twierdzisz że nie znam polskiego rynku pracy?To spróbuj znależć prace bez koneksji i układów w 20-toparo tysięcznym mieście mając wykształcenie humanistyczne lub średnie(Niekoniecznie ogólne).Zyczę ci bardzo dużo powodzienia.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-23 17:05
A kto ci każe szukać pracy tylko w tym mieście? Masz żonę, dzieci w szkole? Możesz w każdym momencie się wyprowadzić - no ale odciąć pempowinę od mamusi i tatusia co to utrzymują, piorą, jeść dają to nielada wyzwanie - po co się wysilać, lepiej dalej pasożytować i oceniać innych co za chlebem do pracy się udali.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-23 17:11 Zmieniony 2014-11-23 17:23
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-23 17:35
Oczywiście, że nikt z nas na to nie liczy i broń cię Panie Boże - cóż to byłaby za tragedia dla tych co by z tobą musieli przebywać w jednym pomieszczeniu.

Lepiej zostań tym kim jesteś - czyli popapranym darmozjadem, lewusem, pijawką, jałmużnobiorcą, pasożytem, arcyleniem, bumelantem, hieną, insektem, knajakiem, krwiopijcą, leniuchem, leserem, migaczem, miglancem, nierobem, nygusem, obibokiem, próżniakiem, sępem, tasiemcem, trutniem, wałkoniem, wszą, wygodnickim - jednym słowem wywłoką
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-23 17:42 Zmieniony 2014-11-23 17:44
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-11-23 17:48
Znam ich i miałem przyjemność poznać niejednogo. Mnie oni nie przeszkadzają i wyobraź sobie mniej śmierdzą niż ty
I powiem ci jeszcze coś - są o wiele lepsi od ciebie pod każdym względem - Oni przynamniej pracują, a nie żerują na innych jak ty - i za to Im pełen szacunek bo pomimo swojej odmienności rasowej podjęli to trudne wyzwanie o wiele trudniejsze niż masz ty, ale o tobie nie trzeba już nic więcej pisać - wyżej już napisałem.
Nadrzędny - Autor Młody_87 Dodany 2014-11-23 18:42
[usunięte]
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-11-23 19:13

>wskutek lewackiej propagandy nie chcą już mieć własnych dzieci,co nieuchronnie prowadzi na dłuższą metę do ich z a n i k u<


Jeśli te dzieci maja tak wygladać i mieć takie poglądy jak ty lepiej żeby ich nie było.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy ktoś z was interesuje się historią? (Strona 13) (226168 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill