www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / WIELKA GALA INTERGRACI !!! (1669 - wyświetleń)
- Autor Vivaldi4 Dodany 2014-11-25 15:30
Odbyła się niedawno już 19-sta taka impreza w Stolicy. Wielka feta z udziałem znaczących w Państwie osób. Te osoby, dzięki ludziom niepełnosprawnym znów mogły pokazać, jakie są wspaniałomyślne i zatroskane Naszym losem. Moje pytanie brzmi: w jaki sposób można stać się uczestnikiem takiej imprezy? Oczywiście na miejscu dla publiczności.Gdzie kupić lub dostać zaproszenie? Dużo się mówi i pisze, że Gala się odbyła. Jednak nigdzie się nie mówi, że Gala się odbędzie. Nikt nie podaje terminu przed Imprezą, może w obawie, że zbyt dużo osób z niepełnosprawnością chciałoby uczestniczyć w tej Gali. Ja osobiście bardzo chętnie uścisnąłbym dłoń Adama Czeladzkiego, bo też jestem pilotem na wózku inwalidzkim i to od wielu, wielu lat. Nie spodziewam się niestety odpowiedzi, ale może tak dla rozważenia przez inne zainteresowane osoby niepełnosprawne.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2014-11-26 10:20
Na portalu niepelnosprawni.pl   rokrocznie jest zamieszczona informacja o terminie Wielkiej Gali Integracji oraz  podany jest telefon i adres mailowy pod którymi można zamówić wejściówki. Podobne informacje udzielane sa w Centrach Integracja. Na Wielką Galę Integracji zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / WIELKA GALA INTERGRACI !!! (1669 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill