www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca magisterska (5759 - wyświetleń)
- Autor Monika Tyminska Dodany 2007-05-23 09:49 Zmieniony 2007-05-23 10:26
witam,

nazywam się Monika Tymińska i jestem studentką drugiego roku studiów magisterskich uzupełniających w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (kierunek socjologia).  Chciałabym poprosić o coś w związku z moją pracą magisterską. Otóż - praca nosi tytuł - osoby niepełnosprawne a wtórna stygmatyzacja. Część badawczą pracy stanowią wywiady biograficzne z osobami niepełnosprawnymi - interesuje mnie jakie bariery napotykają w codziennym życiu, jak sobie radzą z problemami, jak to jest, gdy przychodzą chwile zwątpienia. istotną rzeczą jest, aby to były szczere wypowiedzi, takie historie życia. W dzieciństwie sama przez kilka lat byłam niepełnosprawna, więc temat jest mi dość bliski, ale o sobie nie mogę napisać całej pracy:-). Pozdrawiam serdecznie.  Monika Tymińska mtyminsk@poczta.onet.pl
p.s. dodam jeszcze, że informacje uzyskane będą wykorzystane tylko do mojej pracy i są absolutnie poufne.
Nadrzędny - Autor Browar Dodany 2007-05-23 12:17
Witam.
W jaki sposób moge Ci pomóc?
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Monika Tyminska Dodany 2007-05-23 13:07
dzięki. chodzi o to, żeby napisac o sobie. Proszę o kontakt na maila: mtyminsk@poczta.onet.pl lub GG 6090464- wtedy wyjaśnimy szczegóły.pozdrawiam,Monika
Nadrzędny - Autor Grazyna Dodany 2007-05-23 12:23
Jasne że mogę Ci pomóc, proszę ......................jestem do dyspozycji. Grażyna
Nadrzędny Autor Monika Tyminska Dodany 2007-05-23 13:09
dzięki bardzo za zgłoszenie. Tak jak napisałam do postu powyżej. Porsze o kontakt na maila mtyminsk@poczta.onet.pl  lub GG 6090464.pozdrawiam,Monika
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / praca magisterska (5759 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill