www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak przelać do Polski większą kwotę pieniędzy z Anglii? (4877 - wyświetleń)
- Autor pawelos Dodany 2014-12-01 21:39
Witam mam takie pytanie czy ktoś może korzystał z takiego przelewu międzynarodowego ? nigdy nie robiłem takich przelewów to się nie znam.. czy ktoś podpowie mi jakiś sposób? w moim banku jak się dowiedziałem to są wysokie koszta takiego przelewu... zna ktoś jakąś alternatywę?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-12-01 21:49
Zna ale nie na forum :-)
Zajrzyj też na inne...
Nadrzędny - Autor Lotka Dodany 2014-12-02 18:20
Wysyłali mi kiedyś przez easysend na konto. Sprawdź sobie w internetach. Pieniądze dochodzą na drugi dzień - podobno też jest jakaś szybsza opcja, że w 15 min Ci dojdą.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-12-02 18:26
KORZYSTAŁAM Z WESTERN BANKU JEST W MIARE SZYBKO TYLKO NIE WSZEDZIE JEST.
LOTKA MA RACJE POPATRZ W NECIE CO CI SIE OŁACI.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-12-02 18:57
Ja też z westernu :-) dostalem ostatnio wsparcie . Doszlo bez klopotu.
Nadrzędny - Autor infino Dodany 2014-12-03 13:59
No w western union jest trochę drogo - ale rzeczywiście kasa dochodzi bardzo szybko.

Z Easysend.pl też korzystałem - jest taniej niż w WU. Kasa dochodzi w ciągu 1 dnia roboczego. Można też trochę szybciej - w 15 min. Wtedy koszt takiego transferu to 5 funtów niezależnie od wysyłanej kwoty.
Nadrzędny - Autor pawelos Dodany 2014-12-04 16:23
W Easysend najtaniej? a powiedź mi ile wynosi koszt takiego przelewu na drugi dzień? tak pilnego w 15 minut nie potrzebuję. Tak orientowałem się w swoim banku to rzucili mi taki koszt za przelew że mi ręce opadły..
Nadrzędny - Autor infino Dodany 2014-12-04 17:05
Tam masz przecież wszystko na ich stronie internetowej wyjaśnione https://www.easysend.pl/oplaty_i_kurs
Pierwszy przelew jest za free. Każdy kolejny to 2 funty. Jest też opcja szybkiego przelewu w 15 min - ale tutaj jest trochę drożej 5 funtów.
Nadrzędny - Autor pawelos Dodany 2014-12-05 19:38
Powiem Tobie że mi zależało by na takim normalnym przelewie - aż tak szybkiego jak 15 minut to nie potrzebuję:)
Z tego co podajesz 2 funty to najlepsza oferta jaką znalazłem. A jak z kursem? można się jakoś dogadać w Easysend przy wymianie walut?
Nadrzędny - Autor infino Dodany 2014-12-08 17:25
Można, ale tylko przy tych większych kwotach. Wiesz, jak będziesz przelewał kilka tys zł - to tutaj raczej nie ma szans na negocjacje. Poza tym porównaj sobie kursy wymiany u nich i w kantorach. Praktycznie nie różnią się od siebie, są urynkowione. Krótko mówiąc, nie tracisz na tym tak dużo jak w przypadku zwykłego przelewu bankowego.
Nadrzędny Autor pawelos Dodany 2014-12-09 17:35
Takiej precyzyjnej odpowiedzi oczekiwałem dziękuję kolego. To teraz chyba już jestem zdecydowany jak wyślę przelew - przez Easysend :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jak przelać do Polski większą kwotę pieniędzy z Anglii? (4877 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill