www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tu jest miejsce na kłótnie, zawziętość i nienawiść. (57143 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Prawda Dodany 2014-12-02 21:01 Zmieniony 2014-12-02 21:23
Zapraszam chętnych do wymiany zdań w tym wątku.Kto pierwszy napisze kto i dlaczego nie ma racji?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-12-02 21:17
Wlasnie gadalem z królikiem. Wyjasnij co napisalas lub popraw co z ta racją?
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2014-12-02 21:21 Zmieniony 2014-12-02 21:24
A tak zrobiłam błąd powinno być nie Ma racji. Poprawiłam
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-12-02 21:29 Zmieniony 2014-12-02 21:33
Zganiono mnie ze Ciebie nie ganie za Twoje wpisy. Tylko dlaczego mialem Cie ganic skoro Prawda wedlug mnie pisala prawde?
Dopisuje
Poprawilas a ja dalej nie kapuje .
Kto nie ma racji?
Moze ja?
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2014-12-02 21:35
Myślałam że ktokolwiek napisze że na przykład X nie ma racji ponieważ i uzasadni.Albo że Y jest idiotą bo uważa że.......
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2014-12-02 22:40
Sorry ze popsułem Ci zabawe.
Ale dla mnie to takie troche bez sensu jak pakt o nie agresji.

Obiecuje ze nie bede agresywny gdy x napisze ńieprawde. :-)
Jeszcze raz przepraszam ale tto tak troche naiwne i dzecinne pytanie.
Tak pisze bo sam kiedys napisalem podobny wpis
Ktorego nazwalem " Czupurynka .....

;-)% usmiechnij sie Szkoda czasu na zlosci.
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2014-12-03 06:30
Nie wiedziałam że był już taki wątek i muszę przyznać że ładną nazwę wymyśliłeś CZUPURYNKA no no no! Pełny szacun. Działo się tam coś ?
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-12-21 12:50 Zmieniony 2014-12-21 12:53
Lidian napisałaś

> Autor lidian Dodany 2014-12-21 11:42


> Widzę Waldi, że wróciłeś do "starego" . A mówiłeś, że nie będziesz jednocześnie pisał pod wieloma nikami. Skoro wybrałeś już , że jesteś Wielokropkiem, to nie > rozumiem dlaczego teraz jesteś znów pod jednym ze starych ników. Może za chwilkę napiszesz jako Walduśniekiepski lub .Szczerbaty. Chyba, że to taka świąteczna rozrywka : zgadnij kto pisze?


> Ciekawe czy inni wielonikowi pójdą w Twoje ślady. Ciekawy pomysł.


Przypomniał mi sie wpis Prawdy.

Lidian ty to wiesz i wiedzą to inni . To mój pierwszy nick z jakim sie pojawiłem na tym forum, ale nadal jest mój. ! Nigdy nie ukrywałem zmiany nicku, miałem taki kaprys.
Nie napiszę jako Walduśniekiepski bo to było by niegrzeczne w stosunku do nowego uczestnika forum W z K który jest moim imiennikiem i pojawił się gdy WNK już nie pisał TU. Równiez nie napiszę tu jako szczerbaty.  ,bo ten nick powstał po podejrzanym pojawieniu się nicku  " .szczerbaty. " o "golumie" mogętylko powiedzieć że to była jednodniowa zabawa.
Rozrywfek tu mamy pod dostatkiem i w nadmiarze , z czym nigdy nie chciałem i nadal nie chce się zgodzić.
Ale każdą dobrą nie bezsennsowną ROZRYWKĘ bedę popierał.

Tu też zostawie pytanie do Prawdy , co do której wpisów nie miałem zastrzezeń . Wyjaśnij co miał na celu Twój wpis w którym podpisałaś się Waldi?
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-12-21 13:02
dopiszę do wpisu  Lidian.

Nie mam pojęcia dlaczego piszecie pod wieloma nickam?  Jeśli nie ujawniacie tego. Mogę tylko podejrzewać dwulicowość i brak szczerości w wypowiedziach.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-21 14:29
Rozumiem, dopisałeś do mojej, ale piszesz za siebie. :-)))))))))
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2014-12-21 23:46
Lidian dlaczego to robisz co robisz?
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2014-12-21 13:36

>Tu też zostawie pytanie do Prawdy , co do której wpisów nie miałem zastrzezeń . Wyjaśnij co miał na celu Twój wpis w którym podpisałaś się Waldi?<


Odpowiedź na to pytanie jest proste.Zauważyłam że od jakiegoś czasu z uporem lepszej sprawy lidian ignorowała moje wpisy.Tak jakby ich nie było. Więc wpadłam na pomysł aby się posłużyć małą prowokacją. Efekt był prawie natychmiastowy Po za tym piszecie tu o wielonikowości. Nie jestem długo na forum ale zauważyłam że lidian i Golum to jedna i ta sama osoba. Jak się zwróci uwagę na sekwencję wpisów oraz przygląda " na żywo" temu co się tu pisze to jest to widoczne. 
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2014-12-21 15:12
Zachowanie Prawdy skwituję bardzo krótko, posługując się wyjątkiem z wypowiedzi który Ona często  stosuje :
" No, no, no!" Prawda nie przeginaj, przecież święta idą!
                                                                          Waldi
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-12-21 23:33
Moze Lidian boi się prawdy i inni też?
Takie naiwne to Twoje tłumaczenie ale zawsze to lepiej niż milczenie.
Co do Twojego podejrzenia . Jestem przekonany, ze jesteś w błędzie. To że oboje popierają Jole11 też o niczym nie znaczy. Zresztą jeszcze z joli wylezie "bober "
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2014-12-22 08:32

>Moze Lidian boi się prawdy i inni też?<


Prawdy to się nikt nie musi bać. Przynajmniej tej ucieleśnionej tu piszącej. Lidko może boi się tego, że wyda się jej wielonikowość? Ale już napisałam o tym wspólnym występowaniu lidki i Goluma. Myślisz że jest to trójkąt z Jolką na dokładkę ?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-21 14:28
Walpoz zapomniałeś o uśmieszkach jakie były przy cytowanej przez Ciebie mojej wypowiedzi, a to zmienia jej przesłanie. Dodam więc , że nie było tam złośliwości. :-) Poza tym jest ok. Rozumiem. Pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-12-21 16:30
Liduś - wydało się - musimy/muszę/musisz - przestać pisać z dwóch kont - wybieraj/wybieramy - albo lisian albo Gollum :D
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-21 16:36
A może ciekawie będzie połączyć nasze niki  i wyjdzie Gollid. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-12-21 16:43
Jeśli woisz być na dole to tak, ale jeśli na górze to LidiGoll
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2014-12-21 16:52
No no no akurat tyle czasu pomiędzy waszymi wpisami aby na inny nik się zalogować.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-12-21 21:53
Gdybm miał potrzebę i chęć byłbym w stanie napisać z dwóch kont jednocześnie - nie ma z tym żadnego problemu.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-12-21 23:36
Tu mogę potwierdzić wyjaśnienie Golluma. Dzisiaj to żaden problem. To się sprawdzało za króla Ćwieczka gdy internet raczkowal a komputer był jeden na całą "wieś"
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2014-12-21 23:40
można to zrobić również z jednego komputera - nie jest do tego potrzebna druga maszyna.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-12-21 17:21
Gollum. W tym wypadku wolę na dole. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2014-12-21 21:55
Szkoda - też lubię być na dole
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-12-21 22:04
PRAWDA CYGANIE PO CO KOLEJNY TAKI SAM TEMAT?JUZ WALDUS TAKI ZAŁOZYŁ,JEST TEZ PODOBNY LIDZI CO CHCIAŁAS UGRAC ODPUSZCZENIE GRZECHOW?WSZYSCY JUZ WIEDZA ZE TY TO WALDI.ALE MNIE TO ANI PARZY ANI ZIEBI.
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-12-21 22:14
cygan cie ocyganił i zdradził?  a to św....nia!!!!!!!!!!
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2014-12-21 22:45
Hahaha ha dobre z tym cyganem
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2014-12-21 22:38
Siemka Staruszko Temat jak temat. ty nie wykazujesz inicjatywy a nawet coraz rzadziej swoje białe kości na widok publiczny wystawiasz to ktoś musi inicjatywę przejąć.

>MNIE TO ANI PARZY ANI ZIEBI.<


No no no bo niby jak ma parzyć? jak się sypiesz :-)
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-12-21 22:30
Cicho tu i spokojniusio bo nie ma jedenstusi hehehe:)))))) Wielocoś tam mial z nia spodkanie tam dzie lidzia podczytuje  heheheh:))))
wszyscy wiedza gdzie hehehe:)))) ja sie tez dowiedzialam hehehehe:)))))))
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2014-12-21 22:42
  No no no ! Jedenastka ma u mnie na razie spokój bo ostatnio tylko 2 razy do Admina mnie zgłosiła.Tak myślę czy to ona się poprawia czy ja już zęby tracę i mało kąśliwa jestem.Co asiu sądzisz?
Nadrzędny - Autor asia025 Dodany 2014-12-21 23:12
Prawda powinna odpowiedzieć dlaczego jolusiajedenastusianikusia nigdy pod żadnym z wielu nickiem!!!!!!!!!!!! nie opier....lidusi tylko prawi jej komplementy z  wzajemnościa. nieprawda jest ze to ta sama osoba? hehehehe:))))))) skond by lidzia miala w sobie tyle obłudctwa? nie ma. prawda Prawdo?
Od jutra jade w góry!!!!!!!!!! hurrrraaaaa:))))))))) Do zobaczyska!!!!!!!:-))))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-12-21 23:43
To uważaj na siebie, żebyś nie wróciła z dwiema laleczkami na nogach i "blądynkach" u boku :-)
A to gdzie Lidian podczytuje to żadna tajemnica wystarczyło poczytać mój profil :-)  Ty małoletnia detektywko
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-12-21 23:48
Ja tesknie za Zygmuntem i jego pisaniem o sobie z wielkiej litery:-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2014-12-21 23:56
Rogaliku nie zaczynaj. Ty się martw czy wpuszczą Was na Narodowy /5/
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-12 08:39
Dzień dobry.
No no no !
To ja wasza Prawda. Kłaniam się nisko i z uśmiechem szczerze dziękując za pocztę do mnie pisaną.W ostatnim czasie w innym wątku błotkiem się obrzucaliście. A przecież to ten wątek do tego służy.
A jeśli tak to wyzywam tutaj na pojedynek słowny osoby które próbowały mi tam dokuczyć. Czekam. Chyba nie stchórzycie ?
Tradycyjnie ucałowania Joli11 posyłam.
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-20 13:26
No no no!
Stało się to czego się obawiałam. Staruszka 123 prysnęła bo ze wstydu się paliła.Teraz moja jedyna nadzieja w ...... domyślacie się o kim myślę?
Jest też taka możliwość że pojawią się nowe klony. W każdym razie nadal czekam i przednią zabawę obiecuję. :-)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-03-12 08:54
No no no !
A jednak Staruszka długo bez forum nie wytrzymała.Wróciła do nas jako tracja. Nick nie powiem......... nawet fajny ale ten jej wielki strach w oczach pozostał. Bo boi się jak ognia konfrontacji ze mną. Dlaczego Staruszko tak się mnie boisz? Dlatego, że poznałam twoje tajemnice?
Tak czy siak zapraszam w tym wątku do zwarcia. A całą resztę czytających do kibicowania i aktywnego uczestnictwa.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 09:04
Uleczka i wyłożyłaś się!Nie zaprzeczysz że Starucha to człowiek honorowy i raczej nie wyrejestrowała się po to,zeby zaraz włazić znowu.Raczej Ty nie mozesz żyć bez tego forum,wystarczyło zanęcić i tadam!Prawda jest,a niby na Twoim forum tak pięknie,cudnie,kwiatki rosną.:-)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-03-12 09:15
No no no!
Witam cię TadeuszuP , Wojtkuk teraz tranwestytą zostałeś ,że za kobietkę się chowasz? Kolejne twoje podłe wcielenie, ale witam.Napisz kogo tym razem próbujesz zwerbować do swoich niecnych planów. Zaraz ci przypomnę jak na początku mojej tu obecności na priw wysyłałeś mi wiadomości aby przeciwko Lidian, Joli, Walpozowi koalicję budować. Napuszczałeś mnie na nich tak że aż wstyd czytać było. Już w innym wątku ci napisałam, że Judaszem największym jesteś który bez wahania nóż w plecy wbija.
Ale taki łajdak jak ty też jest tu potrzebny bo przynajmniej weselej mi będzie A innym ciekawiej.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 09:50
Myśl dalej Uleczko/Wzetko/tracjo.;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-12 10:54
Jak najuprzejmiej proszę, weźcie się i odczepcie od wuzetki, ok? Wszystkie te chore podchody, a także niby sprytne robótki dziergajcie sobie sami. Państwo przebieraństwo sie znalazło i nikt juz nie wie, kto jest kim?
Chciałam napisać oburzony post, ale w miarę jak piszę, właściwie doszłam do wniosku, że mnie jednak totalnie rozśmieszacie ...:-))))
Zwijacie się jak w ukropie, jak mróweczki w mrowisku, co jedna mądrzejsza, sypiecie się wzajemnie na różne strony, normalny cyrk na kółkach się zrobił z forum. A jasnowidzów i jasnowidzek tyle, że aż lśnią od tej jasności ekrany.Po jednym poście wiedzą kto jest kto. :-) Głupota tu nadal fruwa niczym gołębica ? :-)

Tylko, że  za tym stoi ten ktoś, kto był tu najbardziej skompromitowany i nie chce odpuścić!!!
Odpuść sobie, zmień nick na JEDEN  i zacznij być przyzwoitą osobą.

Jeszcze coś. Jeśli już chcecie się przebierać, bawić się, róbcie to z klasą, a nie podszywajcie się mentalnie pod inne nicki dla zmyłki!!! To niegodne.
Prawdo. Ty też byś mogła zaprzeczyć, że ja to nie Ty. Walczysz o prawdę nie używając wyzwisk, kulturalnym językiem. Masz zbożny cel, walkę z chamstwem.:-) Tak, czy tak pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 11:09
Oburzony post chciałas napisać a wyszło,ze napisałaś sama do siebie.:-))

>Odpuść sobie, zmień nick na JEDEN  i zacznij być przyzwoitą osobą.<


O i tu się zgadzamy Wzetko/Prawdo/tracjo  co racjo to racjo.:-)/5/
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-03-12 11:26
Pisz sobie do rana, co miałam, to napisałam i nie masz co się wysilać, za słaba/y w kościach jesteś. Mnie jak np.niejakiego Tadzia i niejakiej Joli11  z równowagi się nie wyprowadza.;-)
Bez odbioru.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 11:40
I po co się tak Uleńko gorączkujesz,czyzby mój tok myślenia cie wyprowadził z równowagi,a to że trafiłam z twoją wielonickowością to juz potwierdziłaś.Pamiętasz,wolność w sieci nazywa się przyzwoitośćią,tobie jej zwyczajnie brak.

Wielokropku-kropku,ucałowania dla Michasia.:-)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-03-12 11:58
No no no !

>Prawdo. Ty też byś mogła zaprzeczyć, że ja to nie Ty. Walczysz o prawdę nie używając wyzwisk, kulturalnym językiem. Masz zbożny cel, walkę z chamstwem.:-) <


Taki głos rozsądku jak post W-zetki też tu się przydaje!  Oczywiście zaprzeczam abym cokolwiek z nią miała wspólnego.Wiem że zaraz judaszowaty TadeuszP ( nowy nick Kobietka) się odezwie z głupawymi odzywkami o czymś co w jego chorej wyobraźni nazywa się swa czy jakoś tak. Ale niech mu będzie. Wiadomo że ma zrąbaną psychikę.
Ale ja w sumie nie o tym chciałam pisać bo te wasze wojenki  mam w tyle.
Tylko o tym , że niezmiernie mi miło iż na wpół zdechnięte forum raptem ożyło! Brawo!
Cieszy mnie niezmiernie, że Wielonickowiec TadeuszP, Wojtekk a teraz nowy jego nick Kobietka ( a tfu zboczeńcu!) wpada w szał i zaczyna toczyć pianę.
Może znowu pochwalisz się kto do ciebie na priw pisuje? Bo chyba nie da się ci już nikogo nabrać swoim knuciem za plecami i montowaniem ekipy przeciwko innym tak jak mi to proponowałeś.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-12 12:13
Uderz w stół a głupota sama się odezwie.:-)/5/
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-03-12 12:20
Ludzie, weźmy popiszmy o czymś ciekawym nie udowadnianie cholera wie czego. No bez sensu.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-12 12:24
rogal madre słowa.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-03-12 12:58
Utoną w tym bełkocie, a było tu kiedyś tak fajnie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tu jest miejsce na kłótnie, zawziętość i nienawiść. (57143 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill