www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Na100latki czyli młodzież =) (11517 - wyświetleń)
- Autor Ewelinka Dodany 2006-05-19 11:41
Hej :-)
Jestem Ewelina ale to już napewno wiecie :-)
Przeglądając to forum zabrakło mi czegoś.... Czego?.. ?!
Działu który był by luźny w którym można było by pisać o sobie swoich zainteresowaniach marzeniach planach problemach... etc
Mam nadzieję, że mój a właściwie nasz dział nie zakończy życia na kilku postach lecz będzie się rozwijał oraz że dzięki niemu nawiążą się ciekawe znajomości. Jeśli więc jesteś młodą tryskającą enegią osobą NIE CZEKAJ !!!!! kładż łapki na klawiaturze i PISZ ;-) Nawet gdy powyższy opis kompletnie do Ciebie nie pasuje zrób dokładnie to samo czyli pisz :] Nie martw się Twój post nie zostanie bez odpowiedzi :-)
OKI TERAZ WASZA KOLEJ PAPATKI :* FOR ALL
Ewelinka
Nadrzędny - Autor tomek_a Dodany 2006-05-19 20:30
Witam! jestem Tomek. Nastolatkiem byłem kiedyś to już trochę dawno było.Kiedyś byłem kierowcą tzw TIR-a lecz doznałem wylewu i czar prysł.Wtedy były piękne marzenia, teraz okrutny los je zmienił na bardziej przyziemne.Podobno nieraz marzenia się spełniają.Może coś w tym jest, bo żyję! ,a mogło być różnie.Pozdrawiam wszystkich! I czy jesteście na100latki, czy 100latki to miejcie marzenia.A może choć część z nich się spełni.Życzę tego wszystkim
Nadrzędny Autor Thule Dodany 2006-05-21 00:04
Witam,
zgadzam sie z Tobą w pełni Tomku, uroda życia jest w naszym sercu jeśli się ją pielęgnuje trwa wiecznie.
zapraszam na moje forum, tam dowiecie się znacznie więcej o tym w jaki sposób patrze na świat
http://punktwidzenia.mojeforum.net/index.php

Marzenia są po to by je realizować, a to,dodaje nam skrzydeł  i pokonują wszelkie bariery, nadajemy w ten sposób ton, uśmiech i sens życiu naszemu i ludzi wokól nas.

Pozdrawiam, do zobaczenia!!
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-04 15:35
Ewelinka co robisz. Tak pytam bo zgodnie z obietnicą żaden post nie zostanie bez odpowiedzi;)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-09 19:17
A tak Ciekawie zapowiadający się temat nie powinien zginąć przyłoczony rozfywką.;-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-08-09 19:59
Opowiesz o swoich marzeniach na początek? Takie pisanie nie jest łatwe na forum. łatwo napisać slogany.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-09 20:26
Sloganami pisać ? To lepiej skorzystać z google wójka :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-08-10 19:29
Z "WÓJKA"DWÓJKA.:-):-):-):-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-08-10 21:00
Pozdrawiam wszystkich w ten gorący dzień i zapraszam na zimne piwo
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-08-11 15:42

>Jeśli więc jesteś młodą tryskającą enegią osobą NIE CZEKAJ !!!!!


Eee, to nie dla mnie.

>Pozdrawiam wszystkich w ten gorący dzień i zapraszam na zimne piw


To też nie, bo nie piję piwa.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-08-11 17:38
A na co masz ochotę? :-)))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-04 11:08
STARUSZKA  wreszcie ci się padło  ;-)?  Szcześliwej drogi już czas
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-05 14:09
NIE DOCZEKANIE TWOJE DZIADU!!!!NIE MAM DWOCH DUP A JEDNA ZA KROTKA.:-)))))))))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-05 21:18
;-)) a już miałem nadzieję.
A co do tematu głównego , ja tam nie narzekam na brak dub , a najważniejsze że swoją mam zawsze przy sobie ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Na100latki czyli młodzież =) (11517 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill