www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 45) (1290501 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-02-05 02:08
Tak ' "ad wocem" albo innym owo cem lub cem kolwiek.

Żebyś nie poczuła się od czapy.
Mylisz sie.
Pomyliło Ci się powiedzenie "kto cię czubi ten się lubi"  To nie ma nic wspólnego   z lubieniem  , w zwiazku z czym cały ten wywód trzeba o kant ...kamienia potłuc
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2015-02-05 06:04
Okej, dzięki za ad vocem.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-02-05 03:45
Dlaczego ktoś ma do mnie docierać?? Tu nie szkoła, by kogoś naginać, pouczać, lecz rozumieć..
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2015-02-05 06:00 Zmieniony 2015-02-05 06:08
Kryształku - to jest pytanie (czemu Iota tak myślisz?) czy deklaracja (nie podoba mi się tak)? Bo nie wiem, czy i jak odpowiedzieć.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-02-05 16:38
Ciekawe, ty możesz w stos. do innych, oni już nie?
(do niekryształowego kryształka)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-05 07:54
No no no !
  Jakoś tak pokrętnie ten swój elaborat Ioto napisałaś. Ale myślę, że to z powodu późnej (nocnej) pory pisania i dzisiaj ( po przespanej nocy)Twój wywód byłby bardziej sensowny.Będąc już w tym wątku to przy okazji posyłam ucałowania naszej gwiazdce listopadowej.Bywajcie :-)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-05 09:42
  No no no !
Było łatwo więc odszukałam ten wpis Joli11 na tym drugim forum. Ten wpis który wywołał tę dyskusję i do którego gwiazda Jola się nie chce przyznać. Oto on

>Po co sie tak trudzic wystarczy napisac ze wielokropek(u mnie to indywiduum kiepskie zawsze z małej litery)rzekomy facet to nie kto inny a waldus kiepski pewnie tu brak rozrywek to jest na bezrobociu,Onka to wzeta pani mądralińska,Dziadek to Nachbar ten Jeff to zapewne Zygmunt plagiator tez dwoja imion,motylek i tu moze byc kilka osob bo i Sonka i Klarysa ,Werbena,Valkiria mało pisze to cierzej wytypowac,a Wachmistrz pewnie ktos nowy jakis fagas wzety albo Paweł lub Nauta ale tych tu szkoda ,bo tu same zramolałe dziady,jakby dom starcow.Jeszcze starucha na dokładke,fujj!!<


Tradycyjnie ucałowania listopadówce posyłam
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-05 10:59
OOOO CHYBA SIE WZETKO WKURWIŁAS BO POZAMYKAŁAS WSZYSTKIE OKNA I DRZWI ALE PO CO ZAPRASZASZ INNYCH,ROZUMIEM JOLCIA ALE JA???
PRAWDA MAŁO JUZ TU ZAMETU PO CO WKLEJASZ POST Z LISTOPADA I TO Z INNEGO FORUM MAŁO HAŁASU O FUNT KŁAKOW?:-))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-05 11:18
Widzisz słoneczko....ja TYLKO dokładnie zablokowałam IP z którego napisano ten post niby Joli.:-)
A skoro nie możesz tam pisać, to wniosek się sam nasuwa.......

Ten i  inne też....
Pozdrówka.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-05 11:30
NO ZE DELIRKA CIE WALI Z NERW I ŁAPKI SIE TRZESĄ.JAK MNIE TAM NIE MA,JOLICI NIE MA,KOBIETY NIE MA,MARIANY TEZ NIE NO TO ZOSTAŁO TOWEARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI.:-)))))))))
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-05 11:32
AA I KŁAMIESZ SKORO GADASZ ZE TWOJE FORUM JEST DLA WSZYSTKICH,GOWNO PRAWDA,JEST TYLKO DLA TYCH 60+ SMUTASOW.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-02-05 11:41
IP nie kłamie, zaczynasz się denerwować? Jakiś miły i słodki nick też Ci nie wchodzi? A to dopiero. Jedno i to samo IP a tyle się porobiło? 
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-05 11:01
Daj link do forum gdzie jest Zygmunt, proszę -muszę znów poczytać zaimki pierwszoosobowe z wielkiej litery:)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-02-05 11:12
Zaniżasz loty Rogal? :-)..skoryguj parametry, bo bruk tak jakby coraz bliżej.:-)
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-02-05 11:21
Rogal, posłuchaj rady specjalistki od bruku - wie co mówi bo już osiągnęła ten poziom.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-05 11:37
Ja naprawdę chcę Zygmunta - tęsknie za nim i jego mniemaniem:)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-02-05 11:44
Zapewniam Cię ,że "mniemanie to tylko historia tego forum!"
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-05 11:43
Taki śmieszny jesteś T.:-)Nie możesz mi darować antyklerykalizmu, czy bronisz teraz Jolci i Staruszki vel...kilka nicków? Ach nie, Ty bronisz kumpla Rogala przed brukiem?:-)Nie martw się on rozumie docinki z pewną dozą sympatii pisane.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-05 12:00
Rozumiem, nie raz się tu kłóciliśmy, ale bez jadu, choć ze złośliwościami:) A mniemanie było takie fajne i to bronienie prawa do własnego zdania, że 2+2=5:)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-02-05 12:46
A nasze "kłótnie"  Nas bawiły "sprzeczanie się z mnimaniem" też ale Zygmunta nie. Podchodził do tego poważnie.  Wyjaśniłem sobie tę kwestię z nim.
Ale nie zaprzeczam że z Tobą chętnie się jeszcze bym "pokłócił" ale to co się potwierdziło , zniechęciło mnie do takich zabaw tu.
Tu gdzie moderatorzy mogli to jednym kliknięciem zapobiec obłudzie i fałszu tego miejsca.
Przy okazji
Polska biało czerwoni :-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-02-05 13:01
Poważnie? Człowieku, w realu by nas pozabijał. Mnie nienawidził wręcz fanatycznie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-05 10:57
Do Ioty.
Wyłuszczyłaś różne aspekty czysto teoretycznie i w sumie nie zaprzeczam, że jest tak jak napisałaś.
Rozważmy jednak końcowy fragment w kontekście nie teorii, a praktyk forumowych w Sieci.

>To nie jest tak (chyba), że u wszystkich ludzi o tym samym świadczy odzywanie albo nieodzywanie się.
>To czy ktoś zwraca uwagę np. Tobie (albo mnie) nie oznacza zaraz, automatycznie, że nie lubi i nie >szanuje. A to, że NIE zwraca, nie znaczy zawsze, że lubi i pochwala (może tylko toleruje). To różnie >jest. Każdy może mieć inaczej.


Zgoda, różnie jest jeśli dotyczy poglądów, drobnych uchybień netykiety, ale w przypadku, gdy ktoś od zawsze niszczy forum i poniewiera ludźmi "tylko tolerancja", pomijanie milczeniem, a potem rozmowa z kimś takim jakby nigdy nic rozzuchwala, daje ciche przyzwolenie.
Czasem walczymy/powinniśmy walczyć o sprawę, a nie w kategorii lubi nie lubi.
Sposób walki jest właściwy dla danej osoby, może to zrobić ostro, może po przyjacielsku, ale obojętność i milczenie dla mnie jest przyzwoleniem. W imię czego pozwalać na prostactwo? Tego już nie wiem, bo powodów pewnie są tysiące?
Pozdrawiam Cię hm..no właśnie zastanawiam się jak, żeby było bez lukru i pudru, a oddawało moje odczucia.:-)
No cóż najlepiej wyrażę siebie jak się głęboko ukłonię po japońsku.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-02-05 19:27 Zmieniony 2015-02-05 19:38
Odpowiadam:

> W imię czego pozwalać na prostactwo? Tego już nie wiem, bo powodów pewnie są tysiące?


Nie odpowiem za tysiące powodów - odpowiem za własny. Ja tam z Julką bruderszaftu nie piłam, kawy też bym pić nie planowała, ale jak zada pytanie o coś, na czym się znam to może jej odpowiem. Tak samo jak odpowiem Tobie, odpowiem Wojtkowi wielokropkowi, Rogalowi, Zygmunotowi, Lidii. Nieważne czy popieram zachowanie, czy nie. Ani kto ile ma pseudonimów (jednocześnie lub seryjnie). Bo taką mam zasadę.

Też można wtedy mówić, że ja "nie walczę z prostactwem", że daję pole do popisu komuś niedobremu. I spotykałam się z takim zarzutem. Można też powiedzieć, że na mnie się nikt aż tak nie uwiesił - ale są w historii tego forum osoby, które z mojego punktu widzenia przekroczyły granicę przyzwoitości i to nie dlatego, że użyły jakichś konkretnych wyrazów - można tak mówić, że "Kłaniam się" jest równoznaczne z "Pies cię....". Jest nawet taki dowcip o dyplomatach, nie?

A czemu odpowiem? Bo ja kompletnie nic o nikim tutaj nie wiem. Może coś co dla mnie jest chamstwem ostatnim to u kogoś wybuch frustracji, za pięć minut mu przejdzie, ale na forum został na następne pięć lat. Może kogoś w domu nie nauczyli, że "k...wa" to nie przecinek, może jest znudzonym gimnazjalistą. Może ma jakieś problemy. A może rzeczywiście to jest zwykłe prostactwo. Nie wiem.

Jakbym pod domem zobaczyła karka z syndromem ABS to go do domu nie zaproszę (bo może tylko tak wygląda, ale fajny jest). Za duże ryzyko. W sieci na ryzyko mylenia się na czyjś korzyść se można pozwolić. Co mi się stanie jak się mylę? Obcy człowiek użyje brzydkich wyrazów? Ojejku. I żeby nie było - nie chodzi o to, że ja jestem jakaś super moralna, chodzące wcielenie miłości chrześcijańskiej i się właśnie chwalę (nie jestem, nie ma się czym chwalić). Po prostu mam taką cechę charakteru. Tak samo jak w ramach cech charakteru piszę jak grafoman.

Oczywiście możesz powiedzieć, że Twoja koncepcja jest lepsza, bo jest wychowawcza i w ogóle. Ale skoro mówisz "nie rozumiem", to mówię czemu ktoś może mieć inaczej. Na nieteoretycznym przykładzie, chociaż abstrakcyjnie opisanym.

Kłaniam się, w postawie szermierczej. :-)
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-02-05 21:06
Pytanie bonusowe - ponieważ tu jest o jakimś forum i blokowaniu IP - wiesz oczywiście, że IP dzielą się na "publiczne" i "prywatne" i to działa różnie?

Tak na wszelki wypadek pytam.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-05 22:21 Zmieniony 2015-02-05 22:29
Tak wiem.
Podział jest też na  publiczne i niepubliczne. Może być też publiczne dynamiczne i może być przydzielone prywatnej osobie.
Mamy też podział na stałe i zmienne  - innymi  słowy.;-)
Czyli Ip można dzielić na różne sposoby wzdłuż i w poprzek:)

"Publiczne daje ci o wiele wiecej mozliwosci: stawianie ftp, gry oparte na direct ip, itp itd...
Wada tego jest mniejsze bezpieczenstwo, zakladajac ze nie stawiasz sobie firewalla.

Niepubliczne - jestes prawie bezpieczny, ale masz mniej mozliwosci - odpada stawianie ftp, nie mozesz tez sciagac w polaczeniach p2p od innych ludzi z niepublicznego ip. "

> Kłaniam się, w postawie szermierczej.


przeczytałam jak to wygląda i o mamo..nie wywijaj tak bronią, bo się skaleczysz.:-) :-)
Dobranoc.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2015-02-05 23:56

> nie wywijaj tak bronią, bo się skaleczysz


A tam - dla (absurdalnego) imydżu nawet to można znieść.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-02-05 11:17
Jest takie przysłowie: "kiedy złodziej złodzieja okradnie nawet Bóg w niebie się śmieje :-)
Podobnie jest tutaj, kiedy baby się kłócą... śmieszność jest jeszcze większa, przenieście tylko wątek do tych bardziej rozrywkowych :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-02-05 11:40
Skoro nie rozumiesz o co tu chodzi pisząc

> kłótnia bab


To jesteś ciemny jak tabaka w rogu .
A wystarczy chwilkę pomyśleć i pokojarzyć FAKTY NIEZBITE
które smucą  bardziej  niż "ludzkie" zakłamanie !!
Zacznij myśleć !
Ja jestem tymi faktami rozbity zupełnie , bo straciłem  zaufanie do wielu nicków na tym forum (czytaj jednego IP) i wiarę w niektórych ludzi
I NA PEWNO NIE JEST TO ROZRYWKA ,!!!
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-02-05 11:55
Trzymam się zasady, że niektórym osobom nie odpowiadam na zaczepki ale raz zrobię wyjątek.
Myślałem,że twoja psiapsiółka podciągnie ciebie intelektualnie ale okazało się, że równanie poszło w odwrotnym kierunku i to ona schodzi do twojego poziomu. Teraz wiem dlaczego tak usilnie nalegałeś na przejście do SWA, dobrze że nie zgodziłem się.
Ostatnie ostrzeżenie!
Od...czep się ode mnie!
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-02-05 12:02 Zmieniony 2015-02-05 12:30
Zapewniam Cie że po tej Twojej odpowiedzi masz to jak w banku.
Namawiałem tylko jedną osobę do pisania tam. Osobę która przestała pisać Tu.
Tadeuszu , ty również dorobiłeś sobie kolejną fałszywą osobowość.

Dopiszę .
Moge TadeuszuP do Ciebie zadzwonić i powtórzyć to samo.
Bo tzw wojtkak nigdy nie namawiałem do pisania na innym forum.
Dopiszę tu jeszcze .
Teraz potwierdza się dlaczego tzw jola11 z taką pewnością napisała że wojtekk to Ty.
A wniosek prosty.
Działałeś wspólnie i w porozumieniu ze staruszką i wieloma innymi jej nickami.
Dałem się nabrać Twoim opowieściom, że przez nick "bober" przestałeś tu pisać !
Żegnam.
Nadrzędny - Autor wojtekk Dodany 2015-02-05 12:53

>Namawiałem tylko jedną osobę do pisania tam. Osobę która przestała pisać Tu.


Wszystko, co napisałem zrobiłem świadomie. Wiele osób z tego Forum wiedziało już dawno, że ja to Tadeusz Wojciech P. Nie ukrywałem się za wieloma nick`ami jak to robiłeś Ty i kilka innych osób

>dorobiłeś sobie kolejną fałszywą osobowość


nieprawda, osobowości nie zmieniłem - nie jestem dwulicowy

>że przez nick "bober" przestałeś tu pisać


I tu mylisz się najbardziej! Z bober/REĄ/KobietąA czy nawet Jolą11 dawałem sobie radę ale zgodnie z przysłowiem:
"Boże chroń nas od "przyjaciół" - z wrogami poradzę sobie sam"
zmieniłem nick z Twojego powodu a częściowo i Twojej koleżanki. Nieelegancko byłoby pisać na otwartym Forum o twoim zachowaniu kiedy byłeś u mnie gościem w moim domu a wcześniej o zakupach na kolację. Ty najlepiej wiesz o co mi chodzi. Mój zięć, który przypadkowo wpadł do mnie i poznał Ciebie też jest tego samego zdania.
Więc skończ te teorie i raczej nie dzwoń do mnie.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-05 14:25 Zmieniony 2015-02-05 14:30
OO TO JESZCZE WOJTEKK MA 10 NICKOW TYLKO LUDZIE Z FORUM DLA 60+NIE.JUZ NAPISAŁAM DO ADMINA,BEDZIECIE MIELI SPOKOJ,SORY VALCIA ZROBIŁAM CI BABOLA ALE TO JUZ WIESZ PEWNIKIEM WZETA/ONKA CI DONIOSŁA.ZRESZTA MA TAM KRECIKA I NIE WIE HE HE HE ZA TO JUZ WIE JAK PROSTO TAM WEJSC NA PASOZYTA -MOW MI HAKER:))))))))))))),JOLCIA DZIEKI ZA POMOC NA CIEBIE ZAWSZE MOZNA LICZYC POGADAMY JUZ NIEDŁUGO,ZAPROS SKRZATA I LIDZIA TEZ BY SIE NADAŁA.:-)))UKŁONY DLA RESZTY.
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-02-05 15:13
No no no !
Czytam i własnym oczom nie wierzę

>JOLCIA DZIEKI ZA POMOC NA CIEBIE ZAWSZE MOZNA LICZYC POGADAMY JUZ NIEDŁUGO,ZAPROS SKRZATA I LIDZIA TEZ BY SIE NADAŁA<


Wyszło na to że ja Prawda muszę zapytać Czy to prawda ??????
Tradycyjnie ucałowania dla listopadowej Jolki..
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-05 16:35
Widzę, że starasz się jakoś z tego wyplątać. Tworzysz legendy. Krecik-motylek z automatu się zablokował, bo to Twoje IP było w trzech osobach. Tak samo tu co najmniej w dwóch osobach pisałaś. Wsypałaś się wtedy, gdy potwierdziłaś tu logowaną staruszką, że do nas weszłaś i sprawdzałaś czujność, a jednoczenie jako motylek z tym samym IP się oburzałaś. Najpierw ganiłaś, a z logunkiem broniłaś. A potem "niby Jolą" napisałaś też z tego samego adresu! I tak trwało dłuższy czas. Czekałam, jak daleko się posuniesz. Teraz siebie samą za babole przepraszasz jak w lustrze? Wiesz co? Nie wiem już nawet jak się do Ciebie zwracać, którym nickiem. Czuję gorycz, bo zaprosiłam uosobienie łagodności i cnót wszelkich, a okazało się, że wszedł ktoś przynajmniej o trzech twarzach.

Nie trzeba być hakerem. Można się zalogować i wejść. I pisać jak uczciwy człowiek.
I tyle, bo skoro jeszcze się odniosłaś do krecika, to dokładniej wyjaśniłam.
Na tym zamykam problem, bo kto miał oczy do czytania i uszy do słuchania już wie, co myśleć.
Wystarczy i aż za wiele tej goryczy.
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-02-05 16:56
  No no no !

>A potem "niby Jolą" napisałaś też z tego samego adresu! I tak trwało dłuższy czas. Czekałam, jak daleko się posuniesz.<


To niemal wszystko wyjaśnia. Miałam Staruszkę za równą babkę a tu takie numery. Nieładnie, nie spodziewałam się
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-05 17:17

>za wiele tej goryczy<


Jak myślisz W-zet ile może być goryczy we mnie przez Ciebie wyzwolonej? Pomawiasz mnie o różne inne nicki i wcielenia. Zaczełaś od ataku na mnie, a następie piszesz, że to ja. Opierniczałaś i wyśmiewałaś staruszkę, a teraz wychodzi, że to twoja "psiapsiułaka"?
W tym wątku się zaczęło to i w tym zakończę:

No i proszę: złodziej i morderca krzyczy najgłośniej: "ty złodzieju", "ty morderco" - tu ukłon w stronę kopkowatego i w-zety.
Z tego co czytam to najwieksze wrażenie, gdyż dotej pory pamiętacie o tych osobach, zrobili: Bober, REA, Kobieta, Paweł i Nauta. Ciekawe czemu odeszli bez pożegnania w czasie wejścia Walpoza/wielokropka i w-zety? W tamtych czasach "kryształowy" kryształek siedział cichutko. Przeczytałam wklejony link i cóż? :-( Tylko ktoś kto bardzo chce wierzyć, że nikt go nie krytykuje, że jest jakaś wyimaginowana osoba, która go nie lubi i wszędzie ściga, mógł widzieć podobieństwo do moich wpisów. Z tego jednego postu wyraźnie biło staruszką. Dziwne, że osoby uważające się za inteligentne i niby czyt. stare posty nie zauważyły, że staruszka dażyła estymą Pawła i Nautę.

Jak trzeba być durnym lub zadufanym w sobie aby wszystkich, oraz nową osobę nie pałających "miłością" do postów w stylu w-zety czy wręcz brzydzących się osobami w rodzaju kopkowatych - wrzucać do jednego wora z dawnymi niby wrogami.

Nie usłyszałam (przeczytałam) słowa przepraszam. Ta zaciekłość i chęć dokopania komuś kto olewa tak (w ich mniemaniu) ważne osoby, koniecznie należy zdyskredytować, pomówić - może nikt nie zauważy świadczy o stanie umysłu tej/tych osób :-(

Kryształku czy Lidia pisała do ciebie kalumnie np. na mnie? Znasz posty w których pisała źle o Tobie do mnie? NIE! Czemu, więc już któryś raz z kolei piszesz, że Lidia jest fałszywa? Na czym opierasz to twierdzenie? Ponad to czemu ciągle mi ubliżasz? Nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie, nie potrafisz napisać wprost tylko pomawiasz i ubliżasz :-(

Na koniec trzeba oddać co cesarskie... W-zet nie musiała napisać nawet tak drobnym druczkiem, że jednak odsiała i wie kto coś tam kombinował. To co napisała, jak ordynarnie mnie zaczepiła i ubliżyła tłumaczę Jej ogromnym ego - niestety to potwierdzenie. Szkoda, że nadal próbujesz wmawiać wszystkim, że ja jestem do ciebie źle nastawiona od początku: po czasie, po twoich pomówieniach dopiero się wypowiedziałam. Ale to tak już jest jak w komedii: co moje to nie rusz, co Twoje to moje :-(

Poniższe zdanie jest bardzo ważne w zw. z liczymi pomówieniami walpoza/wielokroka i jego "niewinnym" pytaniem "przeze mnie?"

>zmieniłem nick z Twojego powodu a częściowo i Twojej koleżanki.<


To, że Wojtek to Tadeusz napisała W-zet jako ona i chyba buduj czy jakoś tak. Ale znowu to ja jestem winna (mordka zdziwienia) 0-:

Na koniec: nie pomawiajcie nikogo tylko dlatego, że Was nie lubi lub krytykuje. Nie pomawiajcie tylko dla tego, że styl odbiega od potocznego. Są skrzywienia zawodowe, są style pism procesowych, jest zwykłe życie...

TO, ŻE JESTEŚ NIEPEŁNOSPRAWNY NIE ZNACZY, ŻE CI WSZYSTKO UJDZIE PŁAZEM I CI WSZYSTKO WOLNO. SĄ LUDZIE, KTÓRZY NIE ZNOSZĄ ON - PRZYCZYNA JEST CZYTELNA NAWET NA TYM FORUM. :-( :-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-05 17:26
Za dużo zupełnie pomylonych pojęć i bardzo nieskładnie napisane. To moja prywatna opinia.
Przepraszam - pisałam w poprzednich postach, ale zapewne nie rozumiałaś, bo było w zdaniu złożonym.:-)
Tobie też do widzenia, do kiedyś "nowy nicku", do którego przyjaźnie i z wdzięcznością się dziś odnosi "Staruszka".:-)))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-02-05 17:39

>"nowy nicku", do którego przyjaźnie i z wdzięcznością się dziś odnosi "Staruszka".:-)))<


I ty śmiesz oceniać kogoś i czyjeś pisanie?  Z "inteligencją" to się daaawno minnnęłaś" :-(
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2015-02-05 20:14
Pozwólcie,że zabiore głos w sprawie forum W-zetki,bo wspomniany przez nią motylek to ja.
Wzetko,pamiętasz jak 20-10-2014 roku wysłałam na twoje PW wiadomośći,ze po zalogowaniu do twojego forum jest komunikat o naruszeniu prywatnosci i możliwosci ataków hakera?Pamietasz,masz zreszta jeszcze moja wiadomosc jak mniemam. A stało sie to mniej więcej w momencie udostepnienia przez ciebie niektorych działów.I co zrobiłas?Nic,zbagatelizowałas to.To po pierwsze.
Po drugie,sama ci proponowałam żebys sprawdzała IP Użytkownikow,myslisz zebym to zrobiła gdybym miała tam kilka nickow???Albo wiedziała,ze ktos siedzi "mi na grzbiecie"?Poza tym nawet wczoraj(nie pierwszy raz)zasugerowałam zamkniecie działów dla Gosci.I co,znowu nic nie zrobiłas,a myslisz ze sama siebie bym wpuściła na mine.Myslisz,ze jestem jakims samobojcą forumowym????
Zgłosiłam dzisiejsze nowiny w odpowiednie miejsce,powiedziałam ci o tym ,nawet cos zaproponowałam zgodnie z sugestia znających i odpowiednich służb i co zrobiłas, oczerniłas mnie i wypięłaś sie,jakby ciebie to nie dotyczyło,a przeciez jako Administrator zbagatelizowałas bezpieczeństwo Uzytkownikow,przeciez przez conajmniej 4 miesiące byłam (moze tylko ja)inwigilowana u ciebie,mimo,ze zgłaszałam ci moje ale....
Juz wiem,ze osoba,osoby....nie za wiele beda odpowiadały ,gdyz "niska szkodliwosc czynu",bo konta bankowego nie naruszyły,przynajmniej w moim przypadku.
Dlaczego w tym konkretnym przypadku ja?Moge jedynie przypuszczac,ze ta osoba zwyczajnie przyjęła sobie za punkt honoru mnie chronic,co niejednokrotnie mimo moich "nie"robiła,wystarczyło,ze popstykałam sie z Lidian no to chuzia na Lidian,z Walpozem -nalot na Walpoza....

Jestem nie w pełni sprawna ale ruchowo,nie psychicznie,wiec nie sprawiaj,ze czuje sie jak w Matrixie,jak ułomna psychicznie,zastanow sie w czym zawiniłam i czy ty jestes taka w porzadku.A jesli nie pasowałam ci do twego :inwentarza" trzeba było powiedziec,a nie wmawiac czegos czego nie zrobiłam.

Wojtekk,dziękuje za przypomnienie sentencji,jak sie okazuje wciąż aktualnej.

Jola11,czasem trudno cię zrozumiec,ale dzisiaj jestem pod wrazeniem trafnosci spostrżeżeń.

I na koniec.
Pamiętajcie,że nie musimy być tacy sami,na obraz i podobieństwo,nie pozwólcie,żeby dyktowano Wam gdzie Wasze miejsce,jak macie żyć,jak się zachowywać.Niepełnosprawny też może,a nawet powinien rozwijac skrzydła.I jeszcze jedno,prawdziwe życie zaczyna się po wyłączeniu komputera.
Trzymajcie się i pozdrawiam.

p.s,
Lidian,mam nadzieje,ze udało mi sie zachowac temat wątku,są przecież miłe słowa.:-)
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-05 20:46
:-)))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-02-05 22:03

> zbagatelizowałas bezpieczeństwo Uzytkownikow,przeciez przez conajmniej 4 miesiące byłam (moze > tylko ja)inwigilowana u ciebie,mimo,ze zgłaszałam ci moje ale....


Nie Valkirio. Nie było włamania. Komunikat brzmiał "to połączenie jest niezaufane". I co to jest przeczytac można tu:
http://forum.dobreprogramy.pl/to-po%C5%82%C4%85czenie-jest-niezaufane-zbyt-cz%C4%99sty-komunikat-t433530/
Czasem się pojawia, zresztą z tego, co pamiętam, czy nie  pisałaś, że sobie poradziłaś?:-)
Załóżmy jednak przez moment, że było włamanie i co? Tak długi czas wchodziłaś na forum i nie widziałaś, że ktoś inny pisze za Ciebie?! Siadywał ktoś zdalnie na Twoim kompie i pisał z Twojego IP w trzech osobach na forum, a Ty nie wiedziałaś do wczoraj. Nagle dziś zauważyłaś, gdy się wydało. Trochę grube te nici?....
Hacker to kradnie tożsamość i dane konta,maile, hasła, zmienia je, owszem, ale podróbki pisze ze swojego kompa i swojego IP, korzystając co najwyżej z zagranicznych serwerów, by go nie złapać. Można o tym czytać w necie.
Tak więc nawet przy dobrej woli trudno przyjąć za prawdę to, co piszesz.
Zostawmy już to...odpowiedziałam, bo się do mnie zwracałaś.
Nadrzędny Autor Valkiria Dodany 2015-02-05 22:28 Zmieniony 2015-02-05 22:41
W-zetko,to nie jest tak jak piszesz i doskonale o tym wiesz,przeciez ta osoba o ktorej mowa odezwała sie raptem moze z tydzien temu,gora 10 dni,a jak wiesz nie jestem stale w necie i nie śledze kto kiedy pisze,dobrze wiesz,ze czasem po kilka dni mnie nie było,nie wiem czy w tym czasie ktos sie nie logował i  tylko czytał ,przeciez tego nie sprawdze,..Komunikat brzmiał dokładnie jak napisałam i to było 4 miesiace temu,przez ten czas nie zrobiłas nic,by sie tym zainteresowac.Są tez takie metody,ze nawet IP mozna zmienic,jest IP publiczne i nie.
Jesli myslisz ze bede sie bronić,to ....się mylisz.To tylko moje słowo,przeciwko Twemu,a ty na pewno jestes "bardziej na czasie"niż ja,wiec zgine w przedbiegach.Mogę tylko miec nadzieję,ze jesli ktoś bedzie chciał wyrobic sobie zdanie co do porownań wymienionych przez ciebie osob tj Valkirii,Staruszki,Joli11 kogo tam jeszcze nie pamietam,znajdzie tą subtelną różnice i wyrobi sobie odpowiednie zdanie na temat tych osob i nie bedzie miał wątpliwości,kto jest kim.Na koncu poswieci kwadrans tobie i.....może w tym momencie nie przebram w przedbiegach.Tak jak napisała Lidian:kazdy moze sobie wyrobić własne zdanie.
I to jest moj ostatni post na ten temat.Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2015-02-08 01:19

> OO TO JESZCZE WOJTEKK MA 10 NICKOW TYLKO LUDZIE Z FORUM DLA 60+NIE.JUZ NAPISAŁAM DO ADMINA,BEDZIECIE MIELI SPOKOJ,SORY VALCIA ZROBIŁAM CI BABOLA ALE TO JUZ WIESZ PEWNIKIEM WZETA/ONKA CI DONIOSŁA.ZRESZTA MA TAM KRECIKA I NIE WIE HE HE HE ZA TO JUZ WIE JAK PROSTO TAM WEJSC NA PASOZYTA -MOW MI HAKER:))))))))))))),JOLCIA DZIEKI ZA POMOC NA CIEBIE ZAWSZE MOZNA LICZYC POGADAMY JUZ NIEDŁUGO,ZAPROS SKRZATA I LIDZIA TEZ BY SIE NADAŁA. ))UKŁONY DLA RESZTY.


Tu mamy grupę inicjatywną knowań na  forum . Zastanawiam się jakie nicki jeszcze dopisać?

Wojtekk, staruszka,Valcia,jolcia, skrzat  i lidzia..?? (szok, czyżby kolejna intryga) i oczywiście easyder. A gdzie nauta i  amalian, może wycofali się z forum bo nie chcą brać udziału w knowaniach?
(Kłamstwo ma krótkie nogi a prawda jak oliwa )
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-08 09:58
ZAPOMNIAŁES MŁOCIE O SOBIE:WALPOZ,WALDUSNIEKIEPSKI,WIELOKROPEK,GOLLUM Z KROPKA  I TO JUZ SA 4 WIECEJ NIE CHCE MI SIE SZUKAC ALE MOZE KTOS SIE PRZYŁOZY.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-02-08 10:51
Jesteś tak ograniczona że nie widzisz różnicy? Ja nie tworzyłem innych postaci jak   Ty i TadeuszP ,a z easy zawsze knowaliście przeciwko zmianom  które proponowałem . Czy teraz jeszcze nie widzisz że już pozamiatane, zupełnie pozamiatane .  To koniec Twoich knowań , fałszerstw i machlojek. Teraz nikt się nie powinien nabrać na twoje pw.
Bujaj się.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-08 12:44
I TYM SIE ROZNIMY ,JA JESTEM OGRANICZONA ALE FAJNA A TY ZA TO NIE OGRANICZONY ALE BUC.:-)))))))))))ALE NA POCIECHE CI POWIEM NA UCHO TYLKO NIKOMU NIE POWTARZAJ ZE NAPISAŁAM DO ADMINA  COBY MNIE USUNĄŁ. KTOS KTO BYŁ TU NA POCZATKU MNIE ZAPROSIŁ I BYŁO FAJNIE CZASEM TEZ SOBIE DAWALISMY JASKOŁKE ALE WYCIAGALISMY GRABE POZNIEJ I BYŁO OK TERAZ NIC NIE POMOZE DOPOKI BEDA CIASTECZKOWE POTWORY.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-02-08 12:46
AHA ,POWIEM CI COS ,SPADAJ NA DRZEWO KRETYNIE BO NIEPOTRZEBNIE Z NIEGO ZLAZŁES,EWOLUCJA NIE DLA KAZDEGO.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-08 22:36
Oj tak, awantury to tu byly. Pisze tez na innym forum teraz. To nie to, mam juz tam cztery zolte kartki:-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2015-02-08 22:50
Ile żótych kartek miała by staruszka gdyby z takimi tekstami ruszyła do kogoś na tamtym forum?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-08 22:54
Tam to 3/4 ludzi stad mialoby bana.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Tylko miłe słowa (Strona 45) (1290501 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 77 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill