www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dom czy mieszkanie (6526 - wyświetleń)
- Autor Aliss Dodany 2015-02-15 14:31
Przymierzam się w najbliższym czasie do zakupu jakiegoś kąta dla siebie ( Warszawa). Wolelibyście mieszkać w centrum w mieszkaniu czy może na przedmieściach w domu?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-02-15 15:18
        Serwus Aliss.
Nie jestem złośliwy ale jak jeszcze napiszesz, że posłuchasz tutaj napisanej rady to będę miał niezwykle wesołą niedzielę.
Najlepiej dla Ciebie będzie jak sama w spokoju rozważysz co jest dla Ciebie najlepsze.
         Zyczę trafnej decyzji. :-)
                                 Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-02-15 15:39
Może Aliss chce coś zareklamować i tak z "pewną nieśmiałością" zaczęła. :-)
Nadrzędny - Autor Kajka31 Dodany 2015-02-20 07:59
Stać Cie na centrum? Na mieszkanie w cenie 10 albo 20 tys.za m2? Jeśli tak to gratuluję chociaż sama pewnie nie zamieszkałabym bo jednak byłoby dla mnie za głośno.Możesz sie zainteresować osiedlem na Mokotowie:http://targimieszkaniowe.net/warszawa-i-okolice/rynek-pierwotny/oferty/layetana-developments-polska-sp-z-oo/mozaika-mokotow-etap-ii-warszawa-mokotow/ na Cybernetyki. Apartamentowiec w wysokim standardzie.Wprawdzie cena i tak nie jest taka niska ale i tak zeszli w ostatnich miesiącach ponieważ są tam w zasadzie jedynie ostatnie mieszkania do sprzedaży.
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-02-20 08:27
Dzień dobry :-)
No no no !
A jednak reklama.................. a fe !!!!
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-02-20 09:47
Tylko target rscxej chybiony;-)
Nadrzędny - Autor qq90 Dodany 2015-04-28 07:56
Chcę urządzić mieszkanie 100 m i szukam projektanta wnętrz. Ile to może kosztować? Znalazłam http://kkat.pl/ , czy ktoś korzystał z ich usług?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-04-28 08:10
Twardzi jesteście z tymi spamo-reklamami.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-04-28 08:54

>Chcę urządzić mieszkanie 100 m i szukam projektanta wnętrz. Ile to może kosztować?<


Ja Ci to zrobię za friko :-)
No może za wikt i opierunek :-)
Nadrzędny Autor raposa Dodany 2015-08-03 10:29
Hej
Nie jestem z Warszawy ale zdecydowanie wolałbym mieszkać w centrum i w mieszkaniu niż na obrzeżach miasta. Spokój jaki daje "wiejski" klimat domku na przedmieściach niestety niwelują rozliczne problemy z jego utrzymaniem a ja też np. nie chciałbym dojeżdżać daleko do pracy czy, co gorsza, stać w długich korkach i tracić cenny przecież czas. Każdy kto chce zakupić jakąkolwiek nieruchomość ( a przecież to jest wybór na lata ) musi sobie odpowiedzieć co bardziej ceni sobie w życiu :-) Dla mnie mieszkanie ma więcej "za" niż "przeciw". Trzeba jednak spojrzeć np na wrocław mieszkania i samemu zadecydować czy na stać na taki komfort i czy chcemy na co dzień miejskiego zgiełku za oknem :-) Ja wybieram miasto i mieszkanie.
Nadrzędny Autor avatarus Dodany 2015-08-03 12:32
Znacznie lepiej jest mieszkać w domu (w szczególności na przedmieściach). No, ale wiadomo jakie są tego koszta, 2x większe niż mieszkania. Dlatego moim zdaniem wszystko zależy od naszych finansów.
Nadrzędny Autor pisiod Dodany 2015-08-03 12:49
Zdecydowanie mieszkanie. Mniej obowiązków.. :
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Dom czy mieszkanie (6526 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill