www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca dodatkowa (4266 - wyświetleń)
- Autor Dominik Dodany 2015-02-07 15:34
Poszukujemy osób do wykonywania pracy dodatkowej, którą można wykonywać zdalnie. Chętnie osoby niepełnosprawne. Nie wymagamy, żadnego wkladu finansowego. 100 % uczciwości.
Więcej informacji po wysłaniu e-maila na adres praca@dodatkowa.eu
Nadrzędny - Autor andrzej1964 Dodany 2015-03-01 20:33
Zastanawiam się, kto pisał to ogłoszenie o pracę, bo z pewnością chyba nie pracodawca, który się zna na obecnych zasadach ze strony PFRON. Podobno wyraźnie jest nadmienione, ze osoby niepełnosprawne mające podstawowe prace, nie moge dodatkowo pracować.
Ja tak samo chciałem podjąć jakąś pracę i to samo nie mogę.
Chyba że Otwarty Rynek Pracy bez dofinansowania, można tym spróbować, ale nigdy 2 x ZPCHr.
Ewentualnie druga umowa zlecenie, ale też niepewna.
Proszę lepiej sprawdzić w przepisach
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2015-03-02 10:06
Andrzeju,
a gdzie w powyższym poście jest napisane, że:
- praca ma cokolwiek wspólnego z dofinansowaniem z PFRON
- ogłoszenie dotyczy osób już pracujących
- ogłoszenie dotyczy osób pracujących na stanowiskach refundowanych
- praca jest związana w jakikolwiek z ZPCh
- dotyczy osób pracującym w ZPCh oraz podjęcia dodatkowego zatrudnienia na zasadach umowy o pracę w drugim ZPCh...

Nieprawda, że nie możesz podjąć dodatkowej pracy - możesz, na otwartym rynku pracy lub w ZPChu, ale bez dublowania korzyści ze strony PFRON itd. Przy czym dubel nie dotyczy Ciebie lecz chyba raczej potencjalnego pracodawcy, ale to już inna sprawa.
Znam ON, które pracują w 2-4 firmach - co nie oznacza, że w każdej musi za ich stanowiska wpływać dofinansowanie (aczkolwiek, przy spełnieniu pewnego wzorca chyba jednak jest możliwe dofinansowywanie dwóch stanowisk dla tej samej osoby - kwestia wymiarów).
Nadrzędny - Autor andrzej1964 Dodany 2015-03-02 17:24
a ja znów słyszałem, ze nie wolno pracować z dwóch ZPChr, tym bardziej, nie wolno mieć dwóch prac, taki jest podobno regulamin PFRONu, bo też się starałem o dodatkową pracę, ale jak się okazalo, to z dofinansowaniem, i tu fundacja nie mogła mi w tym pomóc, bo regulamin PFRONu
Aby wiedzieć więcej trzeba mieć to obcykane w jednym palcu
Nadrzędny Autor RobertMinecki Dodany 2015-03-16 13:54
Jeżeli oferta pracy zdalnej aktualna proszę o kontakt: robertminecki@wp.pl
proszę nie wysyłać ofert polegających na spamowaniu i klikaniu w reklamy

przeprowadzki Warszawa
profesjonalne cv wzory PDF
Nadrzędny Autor mamija1 Dodany 2015-03-17 11:39
Można pracować w dwóch pracach a nawet trzech ale tylko w jednej dostaje się dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika. Dlatego też pracodawcy nie chcą przyjąć osoby, która pracuje już gdzie indziej i tam pracodawca dostaje dofinansowanie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Praca dodatkowa (4266 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill