www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Jaki uchwyt na rower na samochód? (1725 - wyświetleń)
- Autor Esti Dodany 2015-03-22 09:46
Jaki uchwyt do przewożenia rowerów będzie lepszy na samochód - taki na dach czy na hak? Dodam, że mamy renault megane z 2009 roku w wersji kombi. W środku nie da się przewieźć dwóch rowerów, bo już próbowaliśmy. Na ulicach częściej widzi się auta z rowerami na dachu - ale czy ich montaż nie jest skomplikowany? Czy ktoś to nie ma tak dużej siły jak facet poradzi z tym sobie? Z góry dzięki za sugestie.
Nadrzędny - Autor Lotka Dodany 2015-03-23 09:42
Najczęściej spotyka się na drogach samochody z bagażnikami rowerowymi umocowanymi na dachu. Może nie są one tak wygodne jak te na hak, ale są za to dużo tańsze. Te montowane ha nak czy na tylnej klapie są po prostu wygodniejsze w montażu. Nie trzeba dźwigać ciężkich rowerów. Nie ma też takiego ryzyka podrapania auta.
A i na takim uchwycie lepiej nie oszczędzaj. Kup jakiś sprawdzony markowy jak np Thule niż jakiś no name. Duży wybór uchwytów mają też tutaj http://www.marka.com.pl/produkty/wszystkie-uchwyty-do-rowerow/index.html. Najlepiej napisz tam do nich maila, powiedz ile masz budżetu na ten cel i co Cię interesuje.
Nadrzędny Autor a88a Dodany 2015-04-27 08:12
Czy ktoś może mi polecić dobrą wypożyczalnię przyczep i lawet we Wrocławiu? Znalazłem stronę http://alcars.eu/ - czy ktoś może coś powiedzieć na jej temat?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Jaki uchwyt na rower na samochód? (1725 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill