www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / będą zmiany w orzekaniu (4386 - wyświetleń)
- Autor marialidka Dodany 2015-03-25 10:07
Mam pytanie, może ktoś mi wytłumaczy jakie mają być te zmiany i kiedy one wejdą.
Albo mam zaćmienie umysłu albo coś innego ale nie zrozumiałam jakie mają być te zmiany.
Mają być weryfikowane wszystkie orzeczenia o niepełnosprawnościach? i będzie się trzeba zgłosić do  powiatowego orzecznika?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2015-03-25 10:15 Zmieniony 2015-03-25 10:19
Bo z tego artykułu na stronie CI, po prawdzie, nic nie wynika... Bla bla bla bla bla.
Zresztą, jest on nic nie znaczącym wyłącznie streszczeniem wystąpień dla nikogo kilku pseudospecjalistów w temacie (z całym szacunkiem do osób, ale fakty na temat tego procedowania nie pozostawiają złudzeń). Opisuje coś, co ktoś może ma na myśli... zresztą nieskładnie.

Fakt - PO CO PISAĆ TAKIE ELABORATY, JEŻELI NIE MA SIĘ NIC DO PRZEKAZANIA CZYTELNIKOM?
Jeżeli natomiast "ZMIANA" systemu orzecznictwa miałaby się sprowadzać (PO DWÓCH LATACH PRZYGOTOWAŃ!!!) jedynie do poszerzenia o tę jedną kategorię niepełnosprawnych to ja się chyba jednak poddam...
Jeżeli bowiem gamonie z sejmu (z paraposłem Libickim na czele) nadal mają zamiar udawać, że nadal nie znają prawdziwych PROSTYCH metod naprawienia obecnie funkcjonujących głupich i nieuczciwych rozwiązań systemowych - naprawdę się odechciewa... Środowisko ON wszystkie te rozwiązania już dawno podało im na tacy - i obawy polityczne gucio mnie tu obchodzą.

Do autorki: a gdzie Ty wyczytałaś, że miałabyś ponownie stawać na jakiekolwiek komisje w celu ponownego orzekania???
W tym tekście wiele nie było, ale nie ma potrzeby dopisywać słów nie napisanych...
Nadrzędny Autor marialidka Dodany 2015-03-25 15:48
hej ja zapytałam tylko
Nadrzędny Autor ulena Dodany 2015-03-25 19:13
Tak, potwierdzam, artykuły zamieszczane w Integracji są bardzo zawikłane i niczego nowego nie wnoszące. Czasami zastanawiam się kto to pisze i kto zatwierdza do publikacji.Mam wrażenie, że te artykuły są kierowane do ON po lobotomii.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / będą zmiany w orzekaniu (4386 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill