www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinasowanie do laptopa i lupy (2500 - wyświetleń)
- Autor adania Dodany 2015-04-09 20:17
W bieżącym roku nie ma możliwości dofinasowania do zakupu laptopa w ramach "Aktywnego samorządu". Jestem osobą mocno niedowidzącą i chciałam starać się o zakup laptopa z programem dla osób niewidomych, lupy RUBY oraz czytaka plex-talk.Chciałam zapytać, czy mogę wystąpić o dofinansowanie powyższego sprzętu np. w ramach likwidacji barier w komunikowaniu się. Jak ewentualnie w tym roku można inaczej załatwić takie dofinansowanie? Proszę o informację, dziękuję.
Nadrzędny - Autor marialidka Dodany 2015-04-10 07:45
Wszytko żalezy w jakim mieście Pani Mieszka W moim mieście  nie ma możliwości dofinasowania na taki sprzęt, nawet w tym roku nie ma pieniędzy na turnusy rehabilitacyjne,
Powiat Cieszyński,  więc   zalezy to od regionu miasta czy też powiatu
Nadrzędny Autor adania Dodany 2015-04-10 14:10
Ja jestem powiat żywiecki. Też nie ma na turnusy i inne sprawy.
Nadrzędny Autor mini21 Dodany 2015-04-13 21:15
W tym roku to już chyba nigdzie.
Był jeszcze Komputer dla Homera, ale ten program był prowadzony jakoś na początku roku.

P.S. nie wiem jak u Was, ale u mnie w Wwie "Aktywny Samorząd" nie dawał dofinansowania NA zakup laptopa, tylko DAWAŁ laptopa (poblokowanego tak, że samemu nawet przeglądarki internetowej nie można zainstalować).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinasowanie do laptopa i lupy (2500 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill