www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Dotacja z PUP na założenie działalności gospodarczej (1833 - wyświetleń)
- Autor Esti Dodany 2015-04-10 08:43
Mam takie pytanie, zastanawiam się nad założeniem własnej działalności gospodarczej. Jeżeli byłam już kiedyś na stażu to czy mogę ubiegać się o taką bezpłatną pożyczkę? Co sądzicie o tego typu pomocy? Czy za 20 tys które można otrzymać z PUP da się kupić jakieś sensowne wyposażenie (chodzi o salon kosmetyczny)?
Nadrzędny Autor Kajka31 Dodany 2015-04-10 09:55
Zależy jaki salon kosmetyczny .Bo jeśli niewielkie stoisko do pielęgnacji paznokci to tak ale jesli chodzi Ci o salon kosmetyczny z prawdziwego zdarzenia to są to naprawdę duże pieniądze i 20 tys. nie wystarczy. Urządzenia do mikrodermabrazji potrafią być bardzo duże ( wiem ponieważ moja znajoma swego czasu zakładała taki biznes  - z tym,że pomogli jej bardzo jej rodzice jeśli chodzi o kasę).
Na stronie masz temat o pożyczkach z pup:
http://www.forum-kredytowe.pl/f124/pozyczki-bezzwrotne-z-up-kolejna-fikcyjna-pomoc-90344.html

Proponuję tam się zapytać i opisać swoją sytuację. Wydaje mi się,że to,że byłaś na stażu nie powinno CI wykluczać. Powinnaś pożyczkę dostać.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Dotacja z PUP na założenie działalności gospodarczej (1833 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill