www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 627) (7140256 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-31 18:13
Jak będzie taki wiatr jak dzisiaj, to koszyczki ze święconką będą w sobotę fruwały. Trzeba będzie uważać żeby jajem w głowę nie dostać. :-))))))))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-31 20:21
U nas właśnie potężna wichura + burza z piorunami - super.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-03-31 20:42
U mnie cały czas wieje. Coś okropnego. Na dodatek mieszkam nad doliną i prosto w okna wieje.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-03-31 20:53

>U nas właśnie potężna wichura + burza z piorunami


Gollum, nie strasz mnie :-) W czwartek rano ruszamy w twoją stronę.

A tak bardziej poważnie, to będą z nami jechać przyjaciółka mojej córki z mężem i dwoma synami (poza matką reszta to rodowici Niemcy). Chcą "zahaczyć" o Kraków. Co byś proponował do zwiedzenia poświęcając na to ok. 2-3 godzin? Ja zawsze zatrzymuję się w Krakowie ale w powrotnej drodze a trasa spaceru to Rynek, Sukiennice i jakaś kafejka, trochę zdjęć i dalej w drogę. Ale z nimi to chciałbym, żeby "złapali bakcyla" i wrócili tu znowu.
Liczę na Twoje doradztwo (turystyczne) :-)
Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-31 21:35
Może będę staroświecki, ale ja bym zabrał ich na Wawel, wejść na Dzwon Zygmunta - piękne widoki i niepowtarzalne wrażenie.
Komnaty może nie są jakąś super atrakcją, ale krypty tak.
Sukiennice oczywicie jak najbardziej - kupią sobie jakieś tandentne (:D) ale krakowskie pamiątki.
Potem z Sukiennic właśnie w stronę Wawelu.
Zamiast Wawelu można na Plac Szczepański, ale nie wiem o której bediecie jechali bo tam to o zmroku - piękna kompozycja z fontanny. Niepowtarzalny spektakl >>>KLIK<<<

Tylo albo Wawel, albo Plac Szczpański bo nie wystarczy czasu.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-03-31 21:55
Dzięki za odpowiedź
Jeśli chodzi o fontanny to zachęcająco to wygląda ale obawiam się, że wodę to będziemy mieli ale z nieba, no i temperatura raczej nie będzie skłaniać do podziwiania tej atrakcji.:-) Też myślałem o Wawelu (sam nie byłem już ...dzieści lat). Tylko czy zawsze można wchodzić i ile czasu trzeba zarezerwować na Dzwon i krypty?
T.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-31 22:19
To zależy jakim tempem chcecie - Dzwon można i w 20 minut :D - wejść i zejść :D
Krypty trochę trwają. Dawno tam nie byłem - tam jest ciemno więc ja nic nie widzę. Trzeba by było zadzownić i się dowiedzieć bo są godziny z przewodnikiem co opowiada, a tak to można przez caly dzień.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-03-31 22:28
OK! Dzięki.
Dobranoc
Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-01 20:05
Nic nie będzie fruwało Lidzia, na ten czas pogoda da spokój :-) Czy wkładasz wszystko? Ja tylko trochę symbolicznie oraz sól, pieprz i chrzan: tym każdą potrawę posypię do do każdej wędliny dodam :-)

Przy okazji witam wszystkich, także tych nie czających świąt odrodzenia :-)
https://www.google.pl/search?q=wielkanocne+dekoracje&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=uj8cVau2EMK5Ov-ygcAI&ved=0CC
To wiosna, to odrodzenie, to zmartwychwsatanie: :-)
https://youtu.be/_pgUyBQmSrc
Wszyscy to powinni zobaczyć: czy to możliwe w naszym kościele? Znacie takiego księdza?
https://youtu.be/3PYchc5EQ6M
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-01 20:27
Ja też symbolicznie kawałek kiełbasy, jajko, kawałek chleba, sól i pieprz. :-)

Fajne stroiki. Ja już mam też zrobione, a wnusia posiała rzeżuchę w skorupkach od jajek. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-01 21:01
Nie lekceważ wnuczki :-) rzeżucha jest dobra jako dodatek - ma ostry smak :-) Do dekoracji też o.k. Masz fajną wnuczkę i inteligentną dziewczynkę :-) :-)
Tak, Kawałek chleba też dokładam :-)

Dzisiaj wiało, padało - śnieg też ale się roztopił :-( Ciemno i ponuro :-(  Teraz wieje ale święconki będą całe zobaczysz :-)
Jak byłam b.mała to przez przypadek wywaliłam koszyczek, tak mi się spodobało (podobno), że w następnym roku prosiłam babcię o wywalenie... :-) Nie pamiętam tego, ale Ona tak :-)

No to już będę "spadać: :-)
Dobrej nocy :-)

Adaś Mickiewicz:

Dobranoc! już dziś więcej nie będziem bawili,

Niech snu anioł modrymi skrzydły cię otoczy,

Dobranoc, niech odpoczną po łzach twoje oczy,

Dobranoc, niech się serce pokojem zasili.



Dobranoc, z każdej ze mną przemówionej chwili

Niech zostanie dźwięk jakiś cichy i uroczy,

Niechaj gra w twoim uchu; a gdy myśl zamroczy,

Niech się mój obraz sennym źrenicom przymili.



Dobranoc, obróć jeszcze raz na mnie oczęta,

Pozwól lica. - Dobranoc - chcesz na sługi klasnąć?

Daj mi pierś ucałować. - Dobranoc, zapięta.



- Dobranoc, już uciekłaś i drzwi chcesz zatrzasnąć.

Dobranoc ci przez klamkę - niestety! zamknięta!

Powtarzając: dobranoc, nie dałbym ci zasnąć.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-01 21:12
Dobrej nocy. :-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-01 21:15
Na wzajem :-) ) )
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-31 21:10
Tymbardziej pozdrawiam cie Marianno/kryształku,nie wytrzymasz w tej klice długo,znowu wyjdziesz.:-)
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-04-01 09:16
Witam wszysrkich serdecznie w pochmurny dzień zapraszam na poranną kawę ze słodyczami.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-04-01 17:36
Witaj Sylwester, ja już drugą kawę zaliczam, a pogoda w kratkę.. i słońce i deszcz, i  wiatr nieźle sobie poczyna. W nocy to już myślałam, że chatę porwie. Solidnie zbudowali, bo ostała się w całości
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-04-02 08:46
Witam wszystkich serdecznie w pochmurny kwietniowy dzień,zapraszam na poranną kawę z słodyczami.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-04-02 09:04
Witam wszystkich. :-) U mnie słodycze będą dopiero w sobotę, bo jutro wieczorem upiekę. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-04-02 09:45
Witajcie w tym pięknym przedświątecznym dniu, u mnie od rana sypie gęsty śnieg, chyba szykuje się sanna dla Gwiazdora :-))) a zając pewnie schował się :-)))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-03 13:49
U mnie do południa padało, sypało aleee teraz słonko przebija się przez chmury i wiatru brak :-)
Zajączki uszy wystawiają, pisanki w kątkach się chowają :-) będą ładne święta :-)

Przypomina mi się mój ślub - nie posłuchałam zabobonów, że powinien być w miesiącu z "R" :-(
Był znacznie później ale wiał wiatr, padał śnieg i był w nocy mrozik :-(
Małżeństwo było b. udane :-) piękne wspomnienia, ale los czy zły Bóg...? :-(
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-04-06 07:30
Witam wszystkich w drugi dzień świąt i zapraszam na poranną kawę z makowcem.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-04-07 18:59
Witam .. ale jestem wykończona!!! Pierwszy dzień rehabilitacji.. uf... tylko łóżko mnie uratuje :-))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-07 19:17
                                 Serwus :-)
A cóż takiego oni na tej rehabilitacji Ci robili, że taka zmęczona jesteś ? Pewnie do klatki Cię zamknęli ? :-)))))))
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2015-04-08 10:35
Witam wszystkich serdecznie wsłineczny dzień zapraszam na kawę ze słodyczami.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-08 17:16
Witajcie ułani malowane dzieci ;-)
https://youtu.be/UnFM3UiSgQw
Coś sporo tego żarełka było ;-) No i teraz wyjadacie, dojadacie i portki rozpinacie ;-) a do kompa jednak trzeba się nachylić...

Niby wiosennie, ale wiaterek, chmury i słonko:tak jakoś wiosna walczy jak ułani...
POBUDKA! :-)
Nadrzędny - Autor Marek_G76 Dodany 2015-04-10 12:25
Witam, u mnie poobiednia siesta przed kompem. Muszę wybrać firmę, która by mi zrobiła stronę i zareklamowała w necie. Coraz bliżej jestem przekonania, że mój wybór padnie na https://www.grupa-tense.pl/tworzenie-stron/ z Poznania, ponieważ na rynku trzymają się już kilka lat. Może ktoś zna jeszcze jakąś solidną agencję interaktywną?
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-04-10 13:06
Jesteś na prowizji?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-10 13:16

> jestem przekonania, że mój wybór padnie<


No coś Ty ? Tutaj sama biedota rentowo- emerycka a Ty takie reklamy? Tu nie zarobisz :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-04-10 17:23
Na Zachodzie słoneczko jakby pogoda była dla bogaczy,pewnie wszyscy kopiecie w ramach rehabilitacji działki lub jak wroble bierzecie kąpiele słoneczne.:-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-10 17:50
Na "moim" zachodzie też słonecznie już od świąt. Zgadłeś dziś większość dnia spędziłam na słonku. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-10 18:06
Widać każdy coś tam dzisiaj na podwórku "grzebał". Ja przy samochodzie a inni ?
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-10 20:18
A "inni" czekają na wieści z pomorza, "na zachodzie bez zmian" ;-)
Nadrzędny Autor ghosti Dodany 2021-08-10 17:03
Witam, z nimi akurat nie, ale pracowałem z inną agencją marketingową i nie dokładnie przy tworzeniu stron a przy usłudze SEO. U mnie akurat (sklep internetowy) współpraca się wypaliła dość szybko, po 4 miesiącach. Na początku było słodko, był kontakt, ale później tylko email z raportem. Teraz pracuję bezpośrednio: https://piotrstarzynski.com/pozycjonowanie/ dokładnie 6 miesiąc. Na razie jestem zadowolony. Efekty powoli widać, ale też byłem uprzedzany, że nie będzie to od razu. Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-12 09:23
Witam Was wszystkich. Właśnie piję kawę i mam chwilkę wolną. :-))))))))))
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2015-04-12 09:40
Ja też idę zrobić sobie kawę.W nocy padał deszcz,ale taki pachnący i chyba wypiję tę kawę w ogrodzie.Nie jest tak ciepło i słonecznie jak wczoraj,ale przyjemnie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-12 09:46
U mnie też chłodniej, ale nie pada i nawet przebija się słonko. Jak rano szłam do kościoła, to było zimniej. Pozdrawiam. :-)))))))
Nadrzędny Autor sylwester49 Dodany 2015-04-12 14:35
Witam was wszystkich serdecznie w słoneczną niedziele zapraszam na kawę.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-12 15:14
            Serwus :-)

>W nocy padał deszcz,ale taki pachnący<


Dobrosiu! Ja to już jestem nieźle "zakręcony", bo z aparatem foto w różne dziwne miejsca się wciskam.  Ale aby w nocy wstawać i wychodzić na podwórko wąchać deszcz?. Na to bym nie wpadł. Ale to jest takie fajne, można powiedzieć poetyckie :-)
                                                                                     Pozdrawiam Waldi.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-04-12 16:13 Zmieniony 2015-04-12 16:16
Jeni wąchaja klej inni deszcz :D

A tak na poważnie - powitanie 4all

W Krakowie piekna pogoda od rana, nieco wieje (momentami), ale to ciepły wiaterek.
Większość dnia słonecznie.
Byłem z synem w Centrum Handlowym Bonarka (mamy tu takie :-)) bo ogłaszali, że bedzie pokaz samochodów z filmu "Szybcy i Wściekli", że będzie mozna wsiąść do samochodu prosto z planu, ale jak to w Polsce jak zwykle lipa. Nie dość, że do samochodu nie można wsiąść to jak stanęliśmy przy aucie Corvetta to zaraz właściel - "NIE DOTYKAĆ!"
To raz, a dwa - nie były to żadne samochody z planu filmowego - wszystkie miały rejestracje PL :D
Fakt - fury nieziemskie, ale nie z planu filmowego.

Parę fotek syn zrobił - jakby ktoś był chętny polukać to wrzucę.

A teraz oddalam się - oddaję się lekturze "Planeta Śmierci - Harry Harrison'a" (rewelaca - jeśli ktoś lubi fantastykę) - kiedyś jak dobrze widziałem to przeczytałem 3 części i myślałem, że to wszystko, a się okazało, że jest tego 6 części - jedna tylko w audobook'u - własnie słucham, a reszta w pliku txt, ale to nie problem bo przekonwertujęt to na audio i będzie gitara :-)
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2015-04-12 18:21
W z K,deszcz padał w nocy,a zapach utrzymał się do rana i wtedy to wdychałam to pachnące powietrze.Ale jak latem pada deszcz a ja się obudzę w nocy to zawsze postoję przy otwartym oknie.Czasami bocian zaklekocze,jakiś ptaszek zaśpiewa...Przyroda to coś pięknego.A gdzie wklejasz te swoje "zakręcone"fotki?Chętnie obejrzę.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-12 18:39
  Dobrosiu!  Tu pod tym linkiem możesz pooglądać zdjęcia:
http://www.czas1pora2.fora.pl/viewgallery.php

a pod tym linkiem możesz poczytać wierszowaną bajkę -  Czwartą część trylogii, którą tam piszemy. Zapraszam do oglądania i czytania :-)

http://www.czas1pora2.fora.pl/miejsce-dla-niezalogowanych-i-humor,12/bajka-czyli-czwarta-czesc-trylogi,172.html

                                                                 Waldi.
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2015-04-12 18:45
Piękne zdjęcia.
Muszę postarać się o lepszy aparat,bo moim takich nie zrobię.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-13 21:05
Witam i dobrej nocy życzę ;-) Wszyscy już śpią - taki wiek? Czy wszyscy to skowronki?

Mnie się wydawało, że witamy się itd. w wątku "kawiarenka w kawiarence" ale przelazło na "miłe słowa'... :-(

Tacy zwyczajnie zwyczajni odchodzą z tego forum :-(

WzK jak tam pogoda jutro? Dzisiaj to i u mnie trochę wiało (zimny wiatr).

Od soboty jestem tak bardziej przeziębiona :-( i biorę antybiotyk. Muszę obadać pogodę długoterminową bo jakoś tak wychodzi, że nawet w środę nie wyruszę :-(
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-04-14 06:17
To sem ja - niezwyczajny zwyczajny - witam Wszytkich - miłych mile, niemiłych mniej mile.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-04-14 07:46
Witajcie. :-) Zapowiada się dziś piękny dzień. Słonko już się pokazało. Jeszcze tylko mała kawa, prasówka i czas na spacer. :-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-14 17:34
;-) mam nadzieję, że mimo wszystko należę do tych "miłych" :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-04-14 19:30
Od samego początku Cie lubiłem i tak zostało.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-15 16:55
Wzajemnie :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-04-15 17:07
To miło - dziękuję ;-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-14 07:28
            Serwus :-)

>WzK jak tam pogoda jutro? Dzisiaj to i u mnie trochę wiało (zimny wiatr).<


    Właśnie spojrzałem w necie na pogodę 14-to dniową ( Pogoda w Interii, można sobie wybrać konkretną miejscowość) i nie wygląda to zbyt optymistycznie bo są opady i niezbyt ciepło. Ale te długoterminowe niekoniecznie się sprawdzają.
                                                                                                     Waldi
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / kawiarenka w kawiarence (Strona 627) (7140256 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 689 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill