www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sanatorium POSEJDON Kołobrzeg (3275 - wyświetleń)
- Autor joker707 Dodany 2015-04-14 23:09
Wyjeżdzam niedlugo pierwszy raz do sanatorium . Pojadę do Kołobrzegu do Posejdona. Prosze o opinie o tym sanatorium i wskazówki o walorach i polecenia co do pobytu w tym ośrodku i co do samego Kołobrzegu. Gdzie co można zobaczyć , gdzie najlepiej spędzają wapniaki czas wolny itd....Pozdrawiam Joker
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2015-04-15 20:15
Posejdon mieści się niedaleko Portu.
Byłam w MSWiA w Posejdonie mieliśmy w sali różnego rodzaju pogadanki. Pytasz o opinie: Nie słyszałam by ktoś tam narzekał tak samo jak w sanatorium MSWiA. Oba sanatoria są na jednej ulicy i oba mają dobrą opinię. Na dokładkę Posejdon bardziej przyjazny jest dla ON słabo ruchowo.

Kołobrzeg jest miastem zieleni parków i pięknych plaż na których nie tylko się opala, ale i spaceruje. Nie wiem jak w tym sezonie, ale letnim RCKU (dom kultury) i nie tylko organizuje się na wolnym powietrzu moc rozrywek muzycznych. W Katedrze koncerty organowe. Co zwiedzać? Dokładnie wszystko, a jest co. Polecam pokosztować w Domku Kata ślimaków, czy krewetek smażonych w cieście. Sam Dom Kata jest wart obejrzenia z  zewnątrz jak i wewnątrz. Stare Miasto, Katedra z wieżą widokową, wystawa owadów, latarnia morska a w niej wystawy minerałów Muzeum Oręża Polskiego...... Sądzę, że tak jak MSWiA organizują wszelkiego rodzaju wycieczki nie tylko te dalsze, ale i po mieście.
Polecam i życzę miłego pobytu.
Nadrzędny Autor adania Dodany 2015-04-16 07:30
Właściwie Ella powiedziała wszystko. Bardzo dobre sanatorium, dobra lokalizacja. Miłego pobytu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sanatorium POSEJDON Kołobrzeg (3275 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill