www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / porwane wezwanie na komisje (6602 - wyświetleń)
- Autor sutek50 Dodany 2015-04-18 07:35
Witam!

Mam taki problem ze mam wezwanie na komisje lekarska zus lecz moj siostrzeniec to wezwanie poprostu pomazal i troche podarl a wiem ze niezbedne jest okazanie tego wezwania lekarzowi lecz wstyd mi bedzie takie wezwanie pokazac. Czy jest jakas szansa aby wydali mi nastepne lub w dniu komisji
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-18 07:44
                       Serwus :-)
Nie wiem jakie są zwyczaje w oddziale ZUS-u gdzie odbędzie się ta komisja. U mnie ( w Pomorskim) jest tak, że z tym wezwaniem petenci zgłaszają się do okienka dyżurki a tam informują w jakim numerze pokoju zostaną przyjęci. Można to wezwanie na koniec komisji dać lekarzowi do potwierdzenia aby potem w innym okienku dostać zwrot kosztów dojazdu. Po za tym do niczego to nie jest potrzebne. To, że to Twoje wezwanie jest w złym stanie nie jest powodem do zmartwienia. :-)
                                                                                  Waldi
Nadrzędny Autor sutek50 Dodany 2015-04-18 11:12
Nie pierwszy raz jestem na takiej komisji i wiem ze wlasnie najpierw udaje sie do okienka on tam patrzy zakresla gdzies u siebie w papierach i nastepnie w tym wezwaniu wpisuje mi do jakiego pokoju mam sie udac i mi to oddaje. I potem na komisji lekarz wpisuje swoj podpis i potem znow udaje sie z tym papierem i mi zwracaja za koszt dojazdu. Tylko ciekawi mnie to ze jesli nie dam tego wezwania bo wiadomo ze wstyd mi bedzie a jesli tego nie pokaze w okienku to mnie nie skieruje na badanie bo skad bede wiedzial gdzie mam sie udac
Nadrzędny Autor dandan Dodany 2015-09-09 11:48
Nie ma się czego wstydzić, nie powinno być żadnego problemu ;-)

Daniel,
Restauracja Poznań
Nadrzędny - Autor Grażyna134 Dodany 2015-09-11 08:31
A to w ZUSie nie ma jakiegoś elektornicznego systemu ze jak podasz nie wiem numer PESEL to będą wiedzieli, że masz komisje ?
Nadrzędny - Autor haniam62@wp.pl Dodany 2015-09-23 10:46
Grażynka nie martw się wezwanie jest nie konieczne powiesz ze nie wzięłaś i obędzie się ja jak byłam na komisji to nikt  nie żądał żadnego potwierdzenia tylko lekarz miał na liście i wywoływał tak wiec nie zamartwiaj się
Nadrzędny Autor m166 Dodany 2015-09-24 04:02
Witam
bylem teraz na komisji
pani w recepcji prosiła o wezwanie, aby tylko odnotować moje dane z wezwania i zweryfikować z dowodem osobistym, następnie pokierowała mnie do poczekalni gdzie lekarz orzecznik przychodził i wyczytywał nazwiskami - po samym badaniu lekarz podbijał to wezwanie i z nim się szło do pani w recepcji która na podstawie tego wezwania potwierdzonego przez lekarza orzecznika wydawała zwrot kosztów podróży
pozdrawiam
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-11-08 12:29
Zapytaj w Zusie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / porwane wezwanie na komisje (6602 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill