www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ukryte terapie - Stwardnienie rozsiane (28772 - wyświetleń)
- Autor w-zetka Dodany 2015-04-13 09:50
Jerzy Zięba jest już wystarczająco znany, ale o SM zaczyna dopiero mówić.
Materiał do przemyślenia z pozdrowieniami dla dwojga chorych z tego forum.

https://www.youtube.com/watch?v=v6vVD9mqdN0
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-04-17 10:48
Wzetko to materiał tez dla nas?Jesli tak zajrze pozniej długi ciut wiec czasu trza.:-)dzieki.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-17 16:30
Tak, pomyślałam o Amalianie i Twojej żonie. Cały cykl wykładów Jerzego Zięby zwraca uwagę na głęboki rozdźwięk między osiągnięciami nauki, noblistami, a medycyną powszechnie dostępną, zdominowaną przez  komercję i koncerny, gdzie wszyscy czerpią zyski z leczenia, a nie z wyleczenia.
Warto posłuchać tych wykładów bardzo uważnie i być może poszukać lekarzy  nowych trendów. Już są.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-17 19:58
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-17 20:16
O, dzięki, dawno tego nie słuchałam, akurat, w sam raz do dobrego humoru.:-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-17 20:32
W-zecia... :-( Rzecz  tym,
że:

>do dobrego humoru<


nie to, iii... nie wszystko inne :-( nie znasz się na muzie :-(
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-04-17 21:39
Wzetko,gdy ktos chory szuka pomocy gdzie tylko moze,obejrzałem całosc i jak zwykle gdy słysze lub czytam o takich nowinkach budzi sie sceptycyzm moze przez to ze duzo juz probowalismy a efekty  szkoda gadac ale nie tracimy nadzieji.szukamy dalej,moze kiedys sie uda.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-18 08:46
Wiem, ale warto śledzić nowe trendy w leczeniu. Chociaż to jest tak, że ta sama rzecz może jednemu pomóc, drugiemu zaszkodzić. Trzeba delikatnie sprawdzać. A gdyby tak z ciekawości zrobić wyniki tych nietypowych parametrów, o których mówi Zięba? Sama też zamierzam to zrobić z powodu innych dolegliwości, bo co innego słuchać takiego wykładu, a co innego sprawdzić, czy jest coś na rzeczy. Racjonalna część we mnie zawsze każe tak robić. Nic na wiarę, ale też niczego nie skreślać, bo jest niewiarygodne.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-18 12:11
Przypomnijcie mi. Był taki uzdrowiciel. Jego seanse odbywały się w kościołach. Sam nie korzystałem z tego ale podwoziłem kogoś na taki seans. Czy to opierało się na wierze, wierze w uzdrowienie a miejsce spotkania to miało to potęgować?
Ilu ludziom takie spotkanie pomogło?
A przychodziły tłumy.

Zaznaczam że nie otwierałem linku podanego przez w-zetkę, zgaduję z Waszych wpisów o co może chodzić.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-19 12:57
Przypomniałem sobie. To był Clive Harris.
Tylko to zupełnie co innego niż to w linku o Jerzym Ziembie.
Jak wiecie mam kotkę i ona woli pić zwykłą wodę niż te pasteryzowane mleko. A w wierszyku było " przyszedł kotek wypił mleczko" :-)
Medycyna faktycznie cały czas walczy o pieniądze nie o zdrowie pacjenta. Ile wydajecie na te chemiczne pastylki kasy? Pomagają? Tak. Ale musicie je ciągle brać i zostawiać w aptece wiele złotówek.
Czy one leczą?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-19 14:05
Leczą objawy.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-04-21 20:19
O stentach mowa ??? Pewnie można mówić wiele, ale ... Dzięki wuzetko za podanie informacji o dr. Ziębie . Znam kilka osób, które poddały się tej operacji ze skutkiem takim sobie :-( . Dwie piszą, że poczuły zmianę i miały wyraźną poprawę w chorowaniu na określony czas ( jedna osoba pół roku, druga nie napisała )i znam osoby którzy nie mieli takich odczuć( z tych dwóch jedną widziałem przed i po zabiegu - bez rewelacji). Piszę o odczuciach a one nie są miarodajne i obiektywne(w jednym i drugim przypadku) . Stentowanie (nie jest refundowane przez NFZ)nie jest tanią operacją(zabiegiem) bo koszt około piętnaście tysięcy wydać prywatnie to niemało . Jeszcze, żeby dawał gwarancję na poprawę w chorowaniu . Dzięki  wuzetko za namiary :-) . Pozdrawiam zmierzła bułła ;-).
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-21 20:47 Zmieniony 2015-04-21 20:50
Ty :-) , zmierzła buło . Pomyśl jak ulżyć swojemu silnikowi
http://www.tanalski.eu/naped.html
Wyczytane na stronie niepełnosprawni.pl
Heej
A na bieżąco trwa dyskusja o marihuanie leczniczej, podobno też jest pomocna?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-04-21 22:25
Podobno, ale trzeba będzie poczekać na decyzje...podobno w SM powoduje mniejsze napięcie mięśni , mniejszą spastykę . Pozyjemy zobaczymy ;-) . Nie ukrywam, że byłbym zainteresowany, bo ze spastyką mam co raz to większe problemy . A w ogóle to moje SM w tym roku wariuje - jak pogoda ;-) . Moim 'silnikem' jest żona i jak jej ulżyć wiem . Hej ;-) ! Pozdrawiam .
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2015-04-22 16:09
W tym roku nie tylko SM wariuje.
Też się ze swoją chorobą pozbierać nie mogę,mimo że jestem w programie leczenia biologicznego.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-22 17:20
Na czym to polega Dobrosiu?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-22 17:19
No to będziesz miał 3 w jednym ;-) jak zalegalizują, a ile radochy będą mieli inni... i kasy ;-)
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2015-04-22 19:22
Leki biologiczne to dosyć nowe osiągnięcie współczesnej medycyny.Są na ten temat artykuły w internecie Jolu,temat zbyt skomplikowany,żeby opisać w poście.Nie chciałabym zanudzać.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-23 09:27
To może podaj linki? Można wtedy wybrać, co tam komu będzie pasowało.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-04-23 09:36
Wrzuć w google hasło - program leczenia biologicznego i masz odpowiedź. :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-23 09:50
No wiem, ale jak ktoś już takimi ściezkami chodził, to zna najlepsze.;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 11:22
W-zet przestań u nas moderować, administrować itp. plis :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-23 11:28
Jolu11(?) czepiaj się tramwaju, albo swoich spraw. :-)))
Piszę tu jak każdy, a Wasz opór jest naprawdę mobilizujący.:-))))))
Chcesz wojny? Ja jej nie muszę prowadzić, a Tobie i tej tam jest jak widać potrzebna do życia?
Zastanów się, ok?
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 11:33
W-zecia, jesteś na żywo? :-) Jak tam morze i pomorze ;-) Nie wnerwiaj się, nie kopiuj moich powiedzonek - jesteś taaaka "debeściara", że chyba masz swoje ;-)
No i proooszę: NIE STRASZ W-ZETA, NIE STRASZ :-) w realu to ja po takich... spaceruję :-) może i w necie się uda ;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 11:35
Powtarzam bo zaraz zapapalasz: KOPIUJESZ I PAPUGUJESZ MOJE POWIEDZONKA W-ZET
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-23 11:48
Weź coś na uspokojenie, co? Bo się nie dogadamy nigdy.:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 11:55
A kto i gdzie powiedział, że ja chcę się z tobą dogadywać? :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-23 12:00
Nie biegam za Tobą i nie zaczepiam Cię i o to tylko chodzi.
Dogadywać się ma wiele znaczeń. Tu oznacza nieagresywne dyskusje forumowe, nic poza.:-)
Masz prawo wyboru i nie Ci je daję, a formuła forum.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 12:15
Zakończenie całej "dyskusji" ;-) rozumiesz to mrugniecie (mam nadzieję) :-)
Chcesz wrócić na to forum, chcesz z nami rozmawiać itd. itp. Zacznij , ale nie z góry - jesteś tak jak my forumowiczem tylko i wyłącznie :-) do tego zacznij być człowiekiem :-)
Ja Ci daję carte blanche :-)
Pozdrawiam, pomyśl i napisz nawet na pv bo nasze poglądy nie są aż tak odległe (to chyba zauważyłaś).
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-04-23 12:19
Z forum się nigdy nie żegnałam. Jestem dłużej niż Ty pod tym nickiem.:-) "Z góry" nie piszę, jeśli widzisz różnicę poziomów, to się mogę trochę dostosować, jeśli potrzebujesz tego.;-)
Na pv nigdy. Pożyjemy, zobaczymy co na forum będzie.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 13:00
:-( :-) 0-:
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-23 11:47
Masz licencję?:-) Nawet nie wiem, o co Ci chodzi.
Posłuchaj, co Ci powiem, może obie zrozumiecie, a może nie, ale napiszę spokojnie.
To forum jest wszystkich, którzy chcą coś napisać.
Trolle niestety też mogą. I to one spowodowały, że nie można się różnić, nawet mocno, bo atakują personalnie i bardzo prymitywnie, niestety może takie są.
Gdyby nie to, to forum by kwitło i iskrzyło fajnymi dyskusjami. Tak było, ale się komuś nie podobało.
Zauważ, że są tu tacy, którzy nic mądrego poza prymitywnymi docinkami jeszcze nie napisali.
Z Tobą czasem się zgadzam, częściej nie. Jednak Ty kiedy się ze mną nie zgadzasz używasz argumentów z piaskownicy. Nie musisz się zmieniać, ale nie gadaj bzdur, kto tu może, a kto nie może pisać.
A forum, to osobne forum, jest dla tych, którzy nie chcą czasem słuchać trolli, a chcą w spokojnym miejscu sobie pogadać - ze sobą. Amen.
Pisałam bez chęci kłótni, a dla jasności.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-04-23 11:51
To dlaczego u ciebie Wzetko tak nie jest?Nie kwitnie,nie iskrzy fajnymi dyskusjami,użytkownikow ilu było kilka miesiecy temu tylu jest a na dodatek kto ma inne zdanie to go wywalasz,więc nie pitol głupot,idz muszelki zbierac lepiej.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-23 12:04
U nas, co chcemy, mówimy w ukryciu przed trollami.;-)
To forum ma tę przewagę, że jest tu więcej ludzi, więc siłą rzeczy każda dyskusja jest dłuższa.
Staram się dziś wiele rzeczy tłumaczyć spokojnie. Może pomoże na "trollizm".:-)))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 12:17
Nooo muszę Ci w-zecia napisać: pitolisz, nie solisz...
Nie ma żadnych trolli, nie jesteś spokojna itd. :-(
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-04-23 12:20

>Nooo muszę Ci w-zecia napisać: pitolisz, nie solisz...


No musze Ci Jolu napisać: solisz i pitolisz. Teraz dobrze? :-))))))
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 12:03
Skończyłam czytać tak po 2 zdaniu :-( W-zecia... hmmmm forum wg, ciebie by "kwitło" gdybyś ty tutaj pisała i swoje zdanie narzucała :-( Pisać możesz, ale bądź człowiekiem, zdania nie narzucisz bo na szczęście jest kilka babek faktycznie the best! Pozdrawiam :-)

>iskrzyło fajnymi dyskusjami. Tak było, ale się komuś nie podobało<


Powyższe nie jest prawdą :-( Ty pisałaś inni ignorowali, lub pisali delikatnie jak Iota, to nie jest "fajna dyskusja" :-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-04-23 12:08
NIEWIELE JEDNAK ROZUMIESZ Jolu11(?)..Z koniem się kopać nie należy.:-))) Tyle prób i już starczy rozmowy TOBĄ..:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 12:19
No i znowu kopiujesz Nachbara :-( Ty troll i bot jesteś :-(
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-04-23 12:20
Pozdrawiam:) Ubawiłam się wystarczająco.:-) Do zaś. :-)))
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 13:01
:-( :-) 0-:
zmęczyłam się po 1/10 jutro dokończę dobrze! Za dużo napisałaś wzecia :-(
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 11:21
Nie dla mnie, ale temat ciekawy. Życzę aby Ci pomogło Dobrosiu :-)
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2015-04-23 13:15
Bardzo źle się czuję z tym,że dotykając tematu leczenia biologicznego doprowadziłam do tak nieprzyjemnej wymiany zdań,zupełnie niepotrzebnej.Za życzenia dziękuję,dobre słowo zawsze się przyda.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-23 13:18
Ależ Dobrosiu Ty do niczego  nie doprowadziłaś! Ludzie są różni i czasem uważają siebie za Bóg wie co. Ja mam ułomność - zwłaszcza na forum, że takich tępię ;-)
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-04-23 13:24
Dobrosiu zauwaz kto zaognił sytuacje?Przeciez zrobił to ten kto założył temat,znaczy zapomniało sie bidulce ze nawet jak sie temat założyło nie znaczy,ze jest sie na swoim podwórku.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Ukryte terapie - Stwardnienie rozsiane (28772 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill