www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Cisza przedwyborcza. (Strona 3) (149147 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-08 19:52
Kazoo a jaka frekwencja? między 2 a 3 mamy podobne,zbliżone  typy :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-05-08 20:06
Wybory "aktem religijnym"? Może to jakiś nowy dogmat? I jaki to ma związek z "życiem wiecznym"? Przez te wybory niektórym palma odbija.
"Gość Niedzielny": od wyborów zależy życie wieczne

>"Gość Niedzielny" najpierw opublikował tekst, w którym zasugerował, że katolicy nie powinni głosować na Bronisława Komorowskiego. Ale tekst zniknął. Pojawił się za to komentarz szefa tygodnika. Ks. Marek Gancarczyk nazwał w nim wybory "aktem religijnym", a co więcej od ich wyników "może zależeć czyjeś życie wieczne".

Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2015-05-08 20:42
Na szczęście nie czytam "Gościa", ani Naszego Dziennika więc wszystko mi jedno czy będę żyć wiecznie. :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-05-08 21:00
ja myślę (zawsze czarnowidztwo przeze mnie przemawia), że frekwencja będzie poniżej 30% i może być różnie, i nawet myśleć nie chcę, że wróci era podsłuchów, rozliczeń, ogólnych święceń :-(
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-09 09:28 Zmieniony 2015-05-09 09:33
a ta era już minęła?
:-)
pewnie dlatego policja zamknęła strony z darmowymi efilmami abyśmy mieli większy wybór? a może ,żebyśmy tylko mówili i wyborach ?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-09 09:58
A teraz opowiem Wam dowcip

> "Naruszenia ciszy wyborczej są wykroczeniem, grozi za nie grzywna. Surowo zabronione jest publikowanie sondaży; za taki czyn grozi kara od 500 tysięcy do miliona złotych.


> Cisza obowiązuje także w internecie, treści już umieszczone nie muszą być usuwane, nie można jednak ich aktualizować i dodawać nowych wyborczych elementów.


> O tym, czy została naruszona cisza wyborcza, decydują sąd i organy ścigania, a nie Państwowa Komisja Wyborcza. O naruszeniach ciszy należy informować policję."


:-)))
o to jak łatwo można zarobić miliony :-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-05-09 11:58
A czy Rydzyka też to obowiązuje, bo dzisiaj w "Trwam" w rannych wiadomościach jeden facet, przebrany za św. Mikołaja, agitował ?
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-05-10 11:22
Nachbar, to Ty od rana Trwam oglądasz? :-))))))))))
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-05-10 16:50
Darmowymi? Raczej kradzionymi.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-10 10:16
[usunięte]
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-10 10:27
W pozycji 3 znacznie się różnimy. A i frekwencję obstawiasz trochę wyższą. Wyniki losowania około 21-szej :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-05-10 20:35
I po ciszy... :-))) zaskoczenia nie ma.. nie wiadomo czy cieszyć się, czy topić łzy.. :-)))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-10 20:52
[usunięte]
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-05-10 21:02
Niby tak., ale elektorat Pis jest twardy jak beton, a PO już mniej. Podejrzewam, że w drugiej turze ludzie zmobilizują się, inaczej będzie przerąbane
Kukiz to "wschodząca gwiazda", ale czy nie spłonie przedwcześnie?
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-05-11 04:55

>Niby tak., ale elektorat Pis jest twardy jak beton, ...


W dodatku sterowany falami radiowymi. Moim zdaniem bardzo dobrze się stało. Przynajmniej Polacy potwierdzili starą prawdę, że " Polak jako przed szkodą, tak po szkodzie głupi"(Jan Kochanowski). Bo w narodzie liczy się tradycja i przywiązanie do błędów przodków. Dlatego świętujemy rocznice klęsk i utrwalamy w młodym pokoleniu przekonanie, że w przeszłości postępowanie naszych "wybrańców" było słuszne.
Trzeba z żywymi naprzód iść, po życie sięgać nowe...a nie w uwiędłych laurów liść z uporem stroić głowę. (Adam Asnyk)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-05-11 05:16 Zmieniony 2015-05-11 05:18
I jeszcze jedno. Przed wyborami jakoś nie było słychać o "rewolucji wyborczej".
Co na to Kaczyński i PiSpółka? Znowu powie, że wybory sfałszowane?
Rewolucja wyborcza. Nie musisz iść do urny, żeby wybrać prezydenta. Wystarczy, że wyślesz list

>W nadchodzących wyborach prezydenckich po raz pierwszy w historii nie trzeba iść do urny. Głosować można korespondencyjnie i to już kilka dni przed wyborami. I choć to zmiana rewolucyjna, na stronie PKW - cisza.

Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-05-11 07:01
Duda zawarł pakt z Dudą i poparł go Śląsk..
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-11 07:41
Raczej tzw. Ściana Wschodnia bo zwróćcie uwagę, że tam była największa frekwencja.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-05-11 08:10
A moim zdaniem Komorowski to przegra. Kukizowe głosy w połowie zostaną w domu, a po ćwiartce przejdą na obydwu pozostałych. Komorowski jest po prostu słaby i ludzie mają go dosyć. Ponadto te wybory pokazały jedno, lewicowcy nie mają czego szukać co gwarantuje nam w przyszłej kadencji Sejmu spokój z gejami, feminami i innymi bzdurami.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-11 08:37
A może i nie przegra. To będzie wybór znowu tylko mniejszego zła.
Duda, mimo, że sprawia sympatyczne wrażenie ogólne,  to bezwzględnie państwo pisowsko-smoleńskie. Ci, co zostaną w domach przyłożą do tego rękę.

>Ponadto te wybory pokazały jedno, lewicowcy nie mają czego szukać co gwarantuje nam w przyszłej kadencji Sejmu spokój z gejami, feminami i innymi bzdurami.


A w jakim stopniu gwarantuje państwo wyznaniowe zapisane w nowej konstytucji? :-)
Ilu wyborców Kukiza tego zechce?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-11 08:51

>państwo pisowsko-smoleńskie.<


Szczerze powiedziawszy wolę to niż państwo PO-Putinowskie jakie mamy teraz
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-05-11 08:58
W jakim sensie putinowskie? (Dla wyjaśnienia, głosowałam na Kukiza w sensie czerwonej kartki dla Komorowskiego, ale to nie znaczy, że poprę Dudę.)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-05-11 08:53
Tu nie chodzi o państwo wyznaniowe. Polaków po prostu nie interesuje jak widać antyklerykalizm, biadolenie homo i schizofrenia feministek. Taki kraj, taka tradycja i tego się jeszcze długo nie zmieni. Pracowałem już gdy PiS rządził i powiem Ci, że z pkt widzenia gospodarki bili na głowę PO.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-11 09:07
Rogal za młody jesteś na amnezję. A pamiętasz jakie były czasy w gospodarce, jaki boom? I co się stało, jak komuś w świecie nie bardzo pasowało, że Europa kwitnie i nastąpił kryzys? I jak w tych jeszcze dobrych czasach rządził PIS? Muzeum tylko z wielkich dzieł  zostało z tego czasu.
Przypomnij sobie, kto zrywał kontrakty na autostradę, bo niby drogo, a potem podpisywał o wiele jeszcze droższe. Kto głosował przeciw becikowemu i inne przeciw? Kto obniżył podatki najbogatszym??? Kto obiecywał, że nigdy nie będzie premierem? Kto i kogo wziął do koalicji i potem zniszczył? Kto był ośmieszony w Europie, bo podskakiwał silniejszym nie mogąc nic (czytaj nie umiejąc)?Mało? :-))))
Takiej powtórki chcemy? Naprawdę???
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-05-11 09:23
Dobrze, ale oni przy tym boomie obniżyli składkę rentową i PIT a mogli nic nie robić, I co z tego, że najbogatszym, biedniejszym też obniżyli. Akurat dla mnie to dobrze i tak nominalnie wpłacam więcej niż ci z pierwszego progu. Może 50% byłoby ok? Kto obiecał, że nigdy nie podniesie podatków? Tak, był kryzys. Tylko, że podniesiono podatki nie przeprowadzając reformy fin publicznych po stronie wydatkowej. Ośmieszenie w Europie mówisz. Teraz niby nie machamy szabelką? Ukraińska sprawa jest rozgrywana za naszymi plecami, no i mamy shoguna i przemowy w ukraińskim parlamencie gdy tuż po nich upamiętniają morderców Polaków. Wtedy był dramat i teraz jest dramat w tym obszarze. Daleko mi do PiS, jednak ci są tak samo marni.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-11 09:46

> Daleko mi do PiS, jednak ci są tak samo marni.


Ja Po bym też rozwiązała. Rząd Kopacz to jakies nieporozumienie, choć mogła to inaczej załatwić. Należałoby rozwiązać wszystkie partie i ogłosić, że trzeba się od nowa grupować wokół czystego profilu. Bo teraz w PO mamy od lewa do prawa i dlatego było jak było, bo każdy krok to przeciąganie kołdry, albo pęknięcie, a 'korytko' by wtedy puste było.
Ukrainy też bym nie mieszała, bo wszyscy sobie przypomną, kto koło naczelnego banderowca w cieniu ich flag najgłośniej krzyczał.
Potęgą nie umiemy być od czasu, gdy stolicę przeniesiono do Warszawy i basta. Dlatego nas rozgrywają. Jednak, gdy zaczniemy podskakiwać, to nas jak osę pacną boleśnie. Czy nam się to podoba, czy nie trzeba to kalkulować, wybierać tych, którzy przynajmniej coś próbują. Aż takiej zlej pozycji Polska obecnie nie ma, jak miała i będzie miała za PISu.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-05-11 10:07
Nie ma złej? Nikt się z nami nie liczy i liczyć nie będzie niezależnie od władzy. Powinniśmy cicho siedzieć ws. Ukrainy tak jak mówi Kukiz. Podskakuje PO i PiS tak samo. Może być jednak tak, że przez sukces Dudy, Kaczyński i wesoła gromadka od Macierewicza pójdą na emeryturę przymusową i wtedy PiS będzie normalną centrową formacją ze stabilnym silnym elektoratem. Dla mnie i tak najważniejsza jest klęska lewaków.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-05-11 10:24
Tak można by było się licytować bo kto wprowadził fundusz emerytalny II filar obowiązkowo + III filar a potem w białych rękawiczkach zagospodarowal pieniądze obywateli?
Autostrady? Czy teraz jest inaczej? Kto zlecił na Euro budowę autostrady chińczykom wiedząc, że w tych pieniądzach nie dadzą rady, a potem kończyli budowę pociotki i to firma która ogłosiła bankructwo, zakup pendolino - mając polską produkcję i to nie byle jaką - sami niemcy od nas kupują, kolejna sprawa - przedarg na helikoptery bojowe - francuski Caracal wygrał z PZL-Świdnik dezycją Resortu Obrony.
I co na to nasz "ukochany prezydent" przedstwiciel PO:
- przecież we Francji też pracują Polacy
- też można by było wymieniać.
I to się dzieje tu i teraz, nie są to fakty historyczne.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-11 08:42
...i tu żeś zawiódł Rogal swoim sformułowaniem desant z ourszulinowego królestwa niebieskiego. Widać , że wścieklizna POwyborcza ich dopadła i tu szukają ukojenia , by dać upust swoim myśląm ;-) bo w królestwie niebieskim brak dyskutantów łonetowo - tvn-owskich. Pierś do przodu Pawle ! Pierś do przodu ! A sam przegrany Kozioł pewnie na jesieni zasili szeregi ekspertów ewropejskich. Wszak Czerepach już mu obiecał.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-11 08:55
No i widzisz, ile jesteś warta?  W temacie zero intelektualne, a dokopywać potrafisz jak żmija na wybiegu.:-) Masz obsesję szczególniew tym przebraniu? To Cię uświadomię, że rozmowy o wyborach są poza zasięgiem Twojego wzroku. I nie wtrącaj się ze złośliwościami, jak inni rozmawiają. Raczej patrz i się ucz, jak można się nie zgadzać bez awersji osobistej. Pojęłaś coś? Nie? To przeczytaj raz jeszcze.:-)))))
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-11 09:26
Pytanie zasadnicze w-zetko a mianowicie: Czy ty masz sumienie , czy jesteś tylko bezczelna? Domniemam , że wiesz o co mi chodzi. Jeśli uważasz , że to mleko rozlane już wytarte , to jesteś w błędzie. Na razie to ty zachodzisz tu z wizytami gospodarczymi , więc przyjmij do wiadomości , że tutaj są inne obyczaje jak w twoim królestwie niebieskim.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-05-11 09:49
Może przejdź na inny wątek i tam sobie gadaj od rzeczy?:-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-05-11 09:36
Jestem wyborcą Kukiza,moze nie żeby czerwona a żółtą kartke dac obecnemu rządzącemu i juz teraz moge oswiadczyc ze za dwa tyg.głosuje na mniejsze zło czyli Bronka,jestem za rownouprawnieniem i tolerancją dla gejow,żydów,in vitro,konkubinatem i kilku innych "zboczen" a w przypadku rzadow pisow mogłoby byc roznie.Kukiz powinien teraz załozyc swoja partie i na jesien do wyborów.
Paulo czy przypadkiem nie przesadzasz?Kogo chcesz urazic,mnie tez?Ogladam TVN i szkło kontaktowe bo lubie,ogladam teleekspress gdy mam czas i jestem w domu to jestem gorszy od tych co ogladaja informacje na Trwam?Juz raz nazwałas piszacych warcholstwem teraz znowu niewybredny tekst i dziwaczne okreslenia.Masz cos do powiedzenia powiedz to nawet w formie staruchy ale jasno i klarownie .Myslisz ze broniac kogos kogo nie ma robisz tej osobie przysługe?watpie tym bardziej ze domyslam sie kogo chcesz bronic tylko zastanow sie czy ona tego chce bo mysle ze nawet by sobie tego nie zyczyła po tak długim czasie i w taki sposob.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-11 10:03
Witaj Easy , czy wybór między złem gorszym a lepszym jest wyborem? Easy , ja też nawet dość często oglądam wspomnianą stację , czytam wspomniany portal ale nie rozumiem Twej sugestii jakobym była zapatrzona w tv TRWAM , której nie oglądam mimo iż mam do niej dostęp. Pisząc o warcholstwie miałam na uwadze forum w-zetki i to prostuje teraz , choć zapewne Ci co mieli sposobność bycia tam przez chwilę nie mieli trudności aż takich , by moją myśl zrozumieć należycie. Gwoli ścisłości Easy dodam , że Staruszka 123 (ta, która skasowała swoje konto tutaj) , nie wróciła a "nowa staruszka" to sklonowany użytkownik królestwa niebieskiego. Tam się tworzy klony dla chwili. Każdemu Krzywdzonemu krzyknę - JESTEM Z TOBĄ ; każdemu , który krzywdzi i oczernia bezpodstawnie krzyknę - JESTEM PRZECIW. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-11 10:05

> Może przejdź na inny wątek i tam sobie gadaj od rzeczy?:-)


Wniosek nasuwa się jeden...
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-05-11 10:12 Zmieniony 2015-05-11 10:25

> Gwoli ścisłości Easy dodam , że Staruszka 123 (ta, która skasowała swoje konto tutaj) , nie wróciła a > "nowa staruszka" to sklonowany użytkownik królestwa niebieskiego. Tam się tworzy klony dla chwili.


Gwoli ścisłości to jesteś tak dobrze poinformowana, ze wnioski się same też nasuwają. To jakas koronkowa robótka? Już pisałam, to raczej Twoje koślawe sciegi z daleka rozpoznawalne:)))))))

>Każdemu Krzywdzonemu krzyknę - JESTEM Z TOBĄ ; każdemu , który krzywdzi i oczernia bezpodstawnie krzyknę - JESTEM PRZECIW.


Hihihi:))))To biedulko musisz być sama przeciwko sobie. :-)))))))) Współczuję.:-)))))))
Nie mam już dla Ciebie czasu, bluzgaj sobie na zdrowie.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-11 10:06

> Kukiz powinien teraz załozyc swoja partie i na jesien do wyborów.


Na pewno założy i  być może będzie miał mój głos. Tyle, że będę uważnie patrzyła na to z kim mu będzie po drodze. Bo wielu będzie się się chciało przykleić w trosce o koryto, a nie o idee. Jeśli powie słowo o koalicji z Korwinem i z PIsem u mnie przepadł.
W II turze - Komorowski, bo lepiej będzie współpracował z nowym parlamentem niż naciskany od tyłu przez Pis Duda.
Z drugiej strony powstaje pytanie, ilu w Polsce mamy jeszcze prawników i ekonomistów zdolnych razem z Kukizem do naprawy wszystkiego po kolei?
I to by było 'na tyle' z dwóch powodów. Mam do zaprojektowania okładkę i stronę tytułową, a tu poczekam aż Nikta się uspokoi.
Pogadajcie sobie, poczytam wieczorem z zainteresowaniem.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2015-05-11 10:16
Tez sie poprzygladam ,do jesieni daleko,mnie interesuje sprawa dozbrojenia i ukraina,merkelowa była u putina wiec trzeba im patrzec na rece czy nie wchodza w jakas komitywe bo dla rosji na pewno i kto wie czy nie dla niemiec tez,polska to pionek.nie tylko prawnicy i ekonomisci sa kukizowi potrzebni a ludzie z charyzma madrzy.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-05-11 10:17
Współpracował? Przecież to notariusz i tyle.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-11 11:10
Easy głosowanie na

>.głosuje na mniejsze zło <


to jakieś nieporozumienie. To nie jest poważny argument. 
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-05-11 11:23
Lidka,Paula napisałem ze jestem za mniejszym złem bo jestem za rownouprawnieniem i tolerancja,rejestracja zwiazkow,in vitro,a w przypadku pis roznie z tym bywa.wg mnie to powazny argument.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-11 12:13
Ja również jestem za tolerancją , a nie wybieram "mniejszego zła", tym bardziej, że tak naprawdę nie wiemy co jest tym mniejszym złem. Propaganda stacji telewizyjnych wywiera za duży wpływ na myślenie ludzi. Nie można się temu poddawać.
Zmiany muszą nastąpić, bo inaczej oprócz tych co przy władzy, w kraju zostaną sami starcy i niepełnosprawni.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-05-11 12:20

>w kraju zostaną sami starcy i niepełnosprawni<


a ci z kolei poumierają z głodu bo nie będzie ich stać na nic i zostanie sama władza dla wladzy.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-11 11:31
Nie ma czegoś takiego jak mniejsze czy większe zło - zło to zło.

Co ma równouprawnienie do gospodarki? Też nie mam nic przeciwko gejom itp. ale nie podobają mi się parady i manifestacje, nie podoba mi się jak na ulicy czy przystanku się obściskują - i nie dotyczy to tylko gejów, tak samo nie podoba mi się jak hetero się obściskują na przystankach - chcesz się całować i obmacywać udaj się w ustronne miejsce.

To raz, a dwa - to nie do końca jest uprawnienie - podejdź na ulicy i powiedz do geja
- ty zasrany pedale
pozwie Cię i wygra
ale kidy gej podejdzie i powie
- ty zasrany hetero
spróbuj go pozwać?

Ja jestem przeciwny rządom PO - doprowadzają kraj do ruiny, zabierają możliwość pracy ON, okradają ludzi w białych rękawiczkach (przykład Fundusz Emerytalny), zabierają Polakom pracę dając ją obcokrajowcom, a bazowanie i szukanie głosów bazując na ludzkich uczuciach (invitro) to przegięcie pały - to samo robił PIS w poprzednich wyborach - gra na ludzkich uczuciach i wykorzystywanie tragedii smoleńskiej dla własnych celów - to było potępiane przez PO, a robią teraz dokładnie to samo.
Nie żebym był PISowcem, ale każdy będzie lepszy od Bronka.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-11 11:49
                     Serwus :-)

>Nie ma czegoś takiego jak mniejsze czy większe zło - zło to zło.<


Mimo wszystko wolę mieć katar jak nowotwór. Okropnie kataru nie lubię bo mnie męczy ale to drugie?? Dajcie spokój.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-05-11 12:05

>Mimo wszystko wolę mieć katar jak nowotwór. Okropnie kataru nie lubię bo mnie męczy ale to drugie??<


Ale to nie jest zło - to jest choroba i też nie w obu przypadkach bo katar to nie choroba.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-05-11 11:54 Zmieniony 2015-05-11 12:08
Nie kazdy,ktos kto za jedną ręke trzyma Rydzyka,a za drugą Kaczynskiego nie bedzie lepszy.Bede głosowac na Bronka m.in dlatego ze nie wyobrazam sobie głow w kancelarii prezydenta Dudy,Pawłowicz jako rzecznik??.
Gollum masz cos przeciwko okazywaniu uczuć,nie pisze o konsumowaniu a okazywaniu,kumasz roznice?

Paula Easy napisał wyraznie ze nie ma nic przeciw tym ktorzy oglodaja Trwam,czytaj ze zrozumieniem.:-)

Staruszko123-Prawdo od jak to pieknie nazwała Paulina krolestwa niebieskiego,butow nie jestes godna wiązać prawdziwej Staruszce123.Popraw matołku styl i szyk.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-11 12:10

>Gollum masz cos przeciwko okazywaniu uczuć,nie pisze o konsumowaniu a okazywaniu,kumasz roznice?<


Niebardzo wiem o co Ci chodzi, nie mam nic przeciw okazywaniu uczuć, ale ani w jednym, ani w drugim przypadku nie dostrzegłem uczuć, jedyne co cokolwiek ma wspólnego z uczuciami to tylko gra na uczuciach i to ucuciach ludzi pokrzywdzonych przez los - tak jest najprościej bo są Oni chłonni takich wyznań, takich zapewnień jak gąbka.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-11 12:59
Brakuje jeszcze p.jolniętej aby tłumaczyła o co chodziło we wpisach "Pauli+Staruszce+Kobietce" i będzie prawie komplet i ogólne zrozumienie ;-):-):-)
Nadrzędny Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-11 13:48

> uciekłem na inne forum, bo moderatorzy tego forum nie wywiązywali się z obowiązków i obietnic


> nie lubie fałszu i zakłamania a najbardziej oszczerców


A ty wielokropku  rozumiesz samego siebie?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Cisza przedwyborcza. (Strona 3) (149147 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill