www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Cisza przedwyborcza. (Strona 4) (149145 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-05-11 14:01
A ja tęsknię za mniemaniami Zygmunta:)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-11 14:28
a Legia już Cię nie ubogaca ;-)
"mniemanie" Zygmunta, to już przeszłość teraz możesz poczytać na (czasie1)jego powieść. A jak tam 8.maja? nie było konkursowego sukcesu?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-05-11 15:49
O Legii nie rozmawiam:-) w pt mialem rozmowe. Czekam na rozstrzygniecie. Daj link do powiesci.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-05-11 16:46
Ok. Możemy pogadać o Lechii G. ;-) Byłem kiedyś na ich stadionie jak grali z Juwentusem T. Wynik był z góry przesądzony ale 0:7 tego się nikt z Nas kibiców polskiej drużyny nie spodziewał. Oczywiście dziennikarze z Włoch dopuszczali taki rezultat, rozmawiałem z nimi (akurat zdarzyło mi się oglądać mecz z ich zarezerwowanych stanowisk,(były wolne stanowiska ) ;-)
Nikt z naszych kibiców nie miał pretensji do piłkarzy. Pokazali waleczność, zabrakło umiejętności i doświadczenia, w Turynie wcześniej przegrali 3:2.
Ale taki jest sport i w tym jego urok :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-11 14:34
Ale gdyby co to nie jątrzysz wielo.kropnięty?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-11 14:50
Realnie oceniam wpisy nie w temacie. Nie "zatrybiłeś"  , za dużo goll.łeś?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-11 15:14 Zmieniony 2015-05-11 15:20
Ty najnormalniej szukasz zwady, wywołujesz i obrażasz nieobecnych - to nie jest realna ocena - to jest brak kultury. Gdziekolwiek by nie przeczytac twojej wypowiedzi - siejesz zamęt, wypowiadasz się prowokacyjnie i obrażasz, nie wprost bo jakby co to ty nic obraźliwego nie napisałeś p.jolnięta - czyżby przypadkowa bliskość znanego określenia? Nie sądzę.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-11 15:28
Może to u Ciebie brak kultury, a może tylko braki w wykształceniu?. Pisząc do kogoś "Ty" ,""Ciebie" powinno się używać dużej litery.
Poczekam jak od p.jolnientej dostaniesz ryczką na odlew wtedy zajarzysz.
Może nie zauważyłeś ale to Ty wyskoczyłeś jak "filip z konopii"i potem się dziwisz gdy dostajesz w tym samym stylu?
Gdy się "coś" zaczyna trzeba się spodziewać riposty ;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-11 16:09
Braki w wykształceniu jak widać sa u ciebie:

>Pisząc do kogoś "Ty" ,""Ciebie" powinno się używać dużej litery.<


tak i owszem, ale tylko i wyłacznie do osób do których mamy szacunek - ty sobie na ten szacunek nie zasłużyłeś?

>Może nie zauważyłeś ale to Ty wyskoczyłeś jak "filip z konopii"<


Ja wyskoczyłem - jakoś sobie nie przypominam.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-11 16:24
Masz krótką i wybiórczą pamięć. Zauważ ,że mój wpis nie był do Ciebie. Nie zależy mi na Twoim szacunku.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-11 16:32
Nie nie krótką i nie wybiórczą.
Nieistotny jest fakt czy wiadomość była do mnie czy też nie - istotny jest fakt szydzenia z drugiej osoby i to jest dla ciebie super zabawa, ale tylko ruszyć ciebie i zabawa przestaje być zabawą - tak samo jak dzieci w przedszkolu :D
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-05-11 16:45

> Daj link do powiesci. <


Rogalu ! Powieść jest w części dla zarejestrowanych. Musiałbyś się zalogować aby czytać. Mamy tam też inną twórczość zbiorową. czyli bajkę rymowankę " Czwarta część trylogii". Link do niej już tu podawałem, jeśli chcesz to wkleję na nowo. A może dopiszesz urywek ??
                                                        Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-05-11 19:55
Witaj mój rycerzu Gollumie :-) Wiem, że chodzi Ci o zasadę ale takie śmieci jak kropek kiepski nie pojmują tego.
Może go oświecę ;-)
Widzisz kiepski valpozie kropkowaty, faceta da się poznać nawet po literkach na forum, ty nie jesteś facet, może masz szczątkowe narządy ale one o niczym nie świadczą :-)

>jak dzieci w przedszkolu<


strzał w 10, kropek podkochuje się we mnie zaocznie ;-) jak przedszkolak - za włosy pociągnie... ;-)
A tak faktycznie, to jak pisałam... już nigdzie nie ma dla niego miejsca - poznano się na nim.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-05-11 19:59
Taki to wątek to dodam: może dobrze, że Kukiz nie wszedł, bo to góral i człowiek nerwowy. Faktem jest, że trochę by "posprzątał", ale...
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-05-12 06:55
Gollum.. hahahhahhaaa.. Ty wciąż o szacunku.. i wcale nie wiesz, że sam strzelasz sobie w stopę. Nasz kultura niejako "z góry zakłada" szacunek do drugiej osoby, i pisownię "ustawiła" tak, a nie inaczej. Nawet wrogowie szanują się, a Ty z jednej strony "obrońca" moralności, z drugiej nie szanujesz nikogo, nawet siebie.

Dyskutując nie można obrażać, ale to już przeszłość, przykład idzie z góry. Mam nadzieję, że w tej części (pow. 50%) społeczeństwa rodzi się nowe.

Nikt nie zwrócił uwagi na niską frekwencję.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-12 07:41

>Nasz kultura niejako "z góry zakłada" szacunek do drugiej osoby, i pisownię "ustawiła" tak, a nie inaczej<


Nie strzelam sobie w stopę - jestem świadomy tego co napisałem i nadal przy tym obstaję.
Zgadzam się z tym co napisalaś, ale to się tyczy korespondencji i rozmowy z całkowicie osobą dla której zasady obowiązujące nakazują pisownię z dużej litery, ale w przypadku kiedy już daną osobę znamy (nawet znajomość wirtualną) nie mamy innej możliwości okazania lub brak szacunku dla takiej osoby.

Co do przykładu z góry - tu właśnie należałoby przyjrzeć się chronologii postów - kto gdzie zaczął i dał przykład.
Nie mam zamiaru znowu tu tłumaczyć i dawać przykładów, bo to dziecinada - ja się winny nie czuję i jeśli kogoś nie szanuję za jego postawę i zachowanie to z jakiej racji mam taką osobę honorować dużą literą - zwłaszcza osoby, która nie szanuje innych wyzywając je.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-12 09:17

> nakazują pisownię z dużej litery, ale w przypadku kiedy już daną osobę znamy (nawet znajomość wirtualną) nie mamy innej możliwości okazania lub brak szacunku dla takiej osoby.



Szanowny Golumie, do którego nic nie mam, poza tym, że czuję się wręcz w obowiązku poprawić to i owo.:-)
To, co napisałeś to jakaś pokrętna i dość śmieszna ideologia okazywania szacunku, bądź nie.
Do okazywania go (bądź nie) służy język, który powinien być giętki na tę okoliczność, jak mawiał znany Mistrz.
Pisanie zaimków osobowych w drugiej osobie liczby pojedynczej i mnogiej wielką literą (nie z wielkiej litery), kiedy zwracasz się do konkretnej osoby, jest obowiązkiem. Szacunek okazujemy pisząc zaimki dzierżawcze w określonej sytuacji i tylko wtedy.
Przykład.
"Bardzo lubię Twoją żonę, pozdrów Ją(!) ode mnie".:-)

> jeśli kogoś nie szanuję za jego postawę i zachowanie to z jakiej racji mam taką osobę honorować dużą literą


Z takiej racji, że obowiązują określone zasady pisowni i naruszanie ich świadczy wyłącznie o kłopotach autora w zakresie pisowni.

> zwłaszcza osoby, która nie szanuje innych wyzywając je.


O, to w takim razie jakimi literami musiałbyś pisać do osoby, która wyzywa jak najgorzej wszystkich od zawsze, również Ciebie czasem? Wybiórczy jesteś. Sympatia, a może hormony i wyobraźnia nie tłumaczą tej zdumiewającej i wybiórczej tolerancji. Także wybiórczej niechęci, prawda? ;-)
(Tyle i tylko  na chwilę):-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-05-12 09:23
Mądrej to i miło posłuchać:)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-12 09:34
Szanowna w-zekto do któej również nic nie mam :-)
Nie mam zamiaru tu się spierać kto ma rację, a kto nie. Zasady pisowni znam (owszem popełniam błędy i się tego nie wstydzę), ale w tym przypadku całkiem świadomie używam małych liter (dużych liter używamy grzecznościowo, nie jest to ustalone w zasadach pisowni i ortografii). Giętkość języka - po co mam "naginać język" skoro wystarczy proste "cię, ciebie itp."

Co do wybiórczości - co innego jeśli od czasu do czasu ktoś komuś pociśnie, nadepnie na odcisk, a co innego ciągły atak na większoć userów z nieukrywaną przyjemnością i satysfakcją.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-12 09:41
Każdy sobie rzepkę skrobie.:-) Postąpisz jak uważasz, ale wiesz co? Ja z braku szacunku wolałabym do kogoś napisać Ty zarazo! niż ty zarazo.:-))))))
W sprawie kto kogo, ile razy obraża. Akcja równa się reakcji, a akcje różne i podróżne  można prześledzić od wczesnych nicków typu rea, kobietaA i inne. Normalnie anioł w ludzkich nickach.:-)))))))))))

I zgoda, że tu piszemy językiem potocznym, zapominamy o przecinkach, składnie mieszamy czasem,sam żywioł,  ale....wielka litera musi być.:-)
Lecę....i do wieczora - może.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-12 12:12 Zmieniony 2015-05-12 12:22
A propos wybiórczej krytyki.
Zostałem zaatakowany bo śmiałem się niewłaściwie odezwać do wielo.kropniętego i od razu baty za niekulturalne małe litery.
Kilka przykładów kultury wielo.kropniętego który to również mi wytknął małe litery:

wielokropek
2015-04-18 21:01
Gdyby nie twoje współczucie pewnie bym umarł z żalu.

Wpływ Kościoła Katolickiego na życie wszystkich obywateli.
wielokropek
2015-04-18 20:50
Coś z logiką u joli nie tak.

Aktualności
wielokropek
2015-02-14 19:34
...a ty się karykaturami przejmujesz.

2015-02-08 11:19
Sorry ale nie chce mi się s tobą gadać!

Pozostawię to bez komentarza... szkoda moich opuszków.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-05-12 12:33
Zostałeś zaatakowany bo ośmieliłeś się

>niewłaściwie odezwać do wielo.kropniętego


Już Aleksander Fredro napisał:
"Znaj proporcją, mocium panie"
A Ty nie zastosowałeś się i masz za swoje.
Prezeska, jak "prawdziwa Matka Polka" dba o swoje królestwo i poddanych :-)
A Ty odważyłeś się naruszyć proporcje
Oj! Niegrzeczny Gollumie.
Ale nie załamuj się, może będzie Ci to wybaczone. A już z pewnością będziesz "chroniony" jeśli "zmienisz barwy klubowe" :-)
Pozdrawiam,
Tadeusz
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-05-12 13:33
Oj!Niegrzeczny Tadeuszu,
teraz Tobie sie dostanie ze nie przestrzegałeś zasad staropolskich o nieruszaniu łajna bo śmierdzi,zaraz zlecą sie kruki i wrony żeś obrońca chciał być.Zobacz jak Paula walczy z nimi tj królestwem przyznaje że w dziwny sposob i językiem dziwnym co zauważył słusznie Easy,ale wytyka im błedy i nieuczciwość.Teraz Ty ,o Gollumie nie wspomne,nie mieli sie czego bidoka uczepić to znalazły sie literki.Dużymi literami piszę do kogoś do kogo żywię szacunek i tyle.Czemu "poloniści' nie zwracają uwagi piszacej Prawdzie gdy wali duze litery,lub Easy gdy pisze tylko małe pewnnie z pośpiechu?Takie wybiórcze uważanie?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-12 14:33
Nie potraficie o niczym innym rozmawiać? Tylko kłótnie i swary Wam w głowie, to ja się dostosuje do Waszego stylu.

Strasznie się musiałeś Mało.gollniety Gollumie napracować aby  z tysięcy wpisów wyszukać te z małymi literkami ;-)
Ja przeciwnie niż Ty, wstydzę się swoich błędów. Ale nie zawsze jest możliwość ich poprawienia.
Wielokrotnie pisałem z telefonu komórkowego i poprawianie wpisu na takiej małej klawiaturze, jest to bardzo wielkie utrudnienie i jako znający temat elektroniki na pewno to potwierdzisz?
Skoro przypomniałeś mi TEN mój wpis To ja go tylko powtórzę i potwierdzę  poprawiając literówki
" Sorry,ale nie chce mi się z Tobą gadać!".
Mało.gollniety,  doskonale wiesz że żaden z przytoczonych  wpisów nie dotyczył Ciebie a ten cytowany,dotyczy wyjątkowo fałszywego, obrzydliwego oszczercy i kłamcy forumowego.
Skoro chcesz się bronić używając wpisów do innych,( nie znając prawdziwych faktów), to ja mogę tylko stwierdzić ,że masz powyżej czoła opuchliznę. I gdyby nie to, Twoja głowa kończyła by się nad brwiami jak u "pięknych papug "( i jej wielu klonów).
Dlatego skończmy nadwyrężać swoje opuszki (w czym wyjątkowo zgadzam się z Tobą)
Bo ja więcej nie mam ochoty pisać z Tobą w Twoim stylu.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-12 15:18
I oto przykład kultury osobistej wielo.kropniętego. 
Typowe zachowanie zakompleksionego człowieczka :D
Nic dodać nic ująć.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-12 20:12
Wolę swoje kompleksy niż niczym nie uzasadnioną Twoją pyszałkowatość.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-12 20:47
     >uciekłem na inne forum, bo moderatorzy tego forum nie wywiązywali się z obowiązków i obietnic

    >nie lubie fałszu i zakłamania a najbardziej oszczerców

A ty wielokropku  rozumiesz samego siebie? Wybacz Waldku , że ponowie swoje pytanie, ale sam widzisz , że chyba masz problem osobowościowy
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-12 21:30 Zmieniony 2015-05-12 21:34
Wybacz Paulo . ale jeśli nie rozumiesz takich prostych oświadczeń, to ja Ci nie mogę pomóc.

>      >uciekłem na inne forum, bo moderatorzy tego forum nie wywiązywali się z obowiązków i obietnic


> nie lubie fałszu i zakłamania a najbardziej oszczerców


> A ty wielokropku  rozumiesz samego siebie? Wybacz Waldku , że ponowie swoje pytanie, ale sam widzisz , że chyba masz problem osobowościowy


Ale jeśli po znaku mniejszości zrobisz odstęp, wtedy będzie to inny kolor.I masz godzinę od wpisu aby poprawiać swoje wpisy
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-12 21:45
Dzięki Waldku , że byłeś tak wspaniałomyślny i poświęciłeś mi swoją uwagę po powtórnym zapytaniu. Wybacz , ja też nie mogę ci pomóc , ale mam pytanie do ciebie. Pytanie też proste tylko odpowiedź...Tu będziesz musiał unieść się ponad wszystko a tym bardziej ponad siebie samego. Jutro zajrzę zobaczyć czy wyraziłeś zgodę bo dzisiaj po Barcelonie jestem padnięta jak Bayern.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-05-13 13:10
:-) A cóż to może być za pytanie, którego nie można zadać bez zapytania? :-) i dodatkowo dla Ciebie" w czym Ty miałabyś mi pomóc? ;-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-05-13 13:18
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-13 14:26

> A cóż to może być za pytanie, którego nie można zadać bez zapytania? :-) i dodatkowo dla Ciebie" w czym Ty miałabyś mi pomóc? ;-)


Witaj Waldku ,

Pytanie me jest stosunkowo na czasie i mogę zadając ci je , pomóc w wędrówce do własnego wnętrza. Mając na uwadze , że będzie to wędrówka daleka i trudna zapewne , nie mając twojego charakteru właśnie pytam : Czy mogę zadać ci to pytanie?

PS. Królowo królestwa niebieskiego , czy możesz powstrzymać swoje nieharde harty w odosobnieniu dopóty się z Waldkiem nie rozmówię?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2015-05-13 14:51
[usunięte]
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-13 15:00
A ja myślę, że to ty powinnaś wziąć jakieś tabletki bo nawet nie zauważysz jak się zatrujesz własnym jadem.
Zupełny brak kultury, brak jakigokolwiek poczucia stosownego zacowania wobec drugiego człowieka - chamstwo i drobnomieszczaństwo wymieszane z folfarkiem umysłowym.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-13 19:35
Gollumie ,

Dla wizytatorów z królestwa niebieskiego wszyscy jesteśmy tylko nickami !!! Nie dziw się więc , że prowadzą tutaj "dyskusje" wzorując się na bolszewickich metodach zapożyczonych z CZEKA.
Głowa do góry Gollumie ! Przeżyliśmy najazd szwedzki , przeżyjemy i sowiecki :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-05-13 19:43 Zmieniony 2015-05-13 19:46
Spokojnie :-)
Moja glowa jest wciąż wysoko podniesiona i takie pełzaki nie są w stenie tego zmienić :-)
Byłbym jednak niezgodny z własną osobowością i własnym sumieniem gdybym w takim wypadku się nie odezwał i nie wypowiedział tego co myślę.
My przetrwamy bo wciąż jesteśmy sobą, a te rekinie zarodki tylko patrzeć jak zaczną się wzajemnie zjadać :D
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-05-13 20:08
NO NO NO
CO JA WIDZĘ? JUDASZ TADEUSZP PONOWNIE ZMIENIŁ NIK TYM RAZEM NA PAULĘ-NIKTĘ. OJ TY TRANWESTYTO BEZ HONORU POPRAW SIĘ !!!
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-13 20:51
Czekiści szaleją :-)))))))))))))))))))) No, no dawno cię nie było "PRAWDO" z królestwa niebieskiego :-)))))))))))))))))))))))))) Kiedy strach staje przed oczyma , budzą się upiory. Spokojnie mieszkańcy królestwa niebieskiego. Póki Waldek nie pozwoli mi zadać pytania kierowanego do niego, nie zadam go !!! Nie jest to jednak jednoznaczne z tym , że na tym Forum będzie tolerowana rozmowa preferowana przez łeetyczny system CZEKA nadzorowany przez jego twórczynie. Żeby było jasno i zgodnie z prawdą wam znaną już pisałam , że wasze waśnie ze wspomnianym Tadeuszem mnie nie interesują. Królowa jest świadkiem :-) Tadziu , przykro mi , że zostałeś po raz wtóry wepchany w ramy obrazu nie swojego.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-13 21:39
Zwracam Ci delikatnie uwagę, że Twoje nachalne i bezczelne porównania ludzi do totalitarnego systemu mogą być karalne. Uważaj jednak, co piszesz, ok?!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-14 09:15
Nieraz chciałoby się powiedzieć "kończ waść, wstydu oszczędź."
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-05-14 09:26
Przytulmy Panią:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-14 09:46
Ciekawe co się stanie z suflerką po wyborach jeśli podpowiedzi okażą się niewystarczająco dobre. :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-05-14 10:46
Jak to co - na pal Ją nadzieją, albo na dzidę - jak to Jasio robi :D
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-05-15 14:04

>która wyzywa jak najgorzej wszystkich od zawsze, również Ciebie czasem<


A ja ciekawa jestem co wg. "polonistki" oznacza "od zawsze"? Czy wg. wzeci "wszyscy" to ona i jej kropniety?

Typowa wypowiedź i zachowanie baby piorącej się w opłotkach. W-zecia ty jak taki babo-chłop jesteś :-( "kobiety na traktory" ;-) Orałaś?
Poza tym przepisać zasady pisowni każdy może :-) tylko po co?

W-zecia tracisz czas, nerwy i siły żeby zdyskredytować inne kobiety tutaj piszące :-( Pomówić, zmanipulować innych :-( Zwłaszcza mnie sobie upodobałaś, nawet łatwo domyśleć się czemu po info, że na swoim forum (jak tutaj pisano) niszczyłaś kobiety, które mile pisały z płcią przeciwną i nie tylko :-)
Do tego ta wypowiedź:

>Sympatia, a może hormony i wyobraźnia nie tłumaczą tej zdumiewającej i wybiórczej tolerancji.<


Wszystko razem świadczy tylko o tym, że jesteś złą, zawistną i niedocenioną (jako kobieta też) babą :-(
Wiesz hormony mają wszyscy, ty pewnie miałaś i nie jest naszą winą, że wtedy też nie byłaś kobietą, lub miałaś (masz?) więcej męskich :-(

Dogadałaś się z kiepskim kropniętym : pasujecie do siebie :-) on taka baba, a ty facet - będziecie się uzupełniać :-)

>Także wybiórczej niechęci,<


Nie zauważyłaś, że ta niechęć do ciebie jest też ze strony innych (pisali o tym).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-15 15:53
Normalnie się ubawiłam.:-) Dziękuję za przednią zabawę. :-) Myślałaś, że mi dokuczysz, czy co? Mogłam się nie odzywać, ale Ty naprawdę mnie bardzo rozśmieszasz  i powinnaś, ba, musisz o tym wiedzieć.:-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-05-16 13:55
Nie to było moim celem - "dokuczenie" - nie sądź innych wg. siebie :-) ale wychodzi, że wkurzył cię akurat ten post. Udajesz, że ta megiera to nie ty? ;-)
Wzecia, doświadczenie zawodowe i życiowe mówi mi, że jak ktoś pisze (mówi) w twoim stylu - tak jak ty tutaj - to jest zupełnie odwrotnie. Myślę, że najbardziej cię denerwuje moja obojętność i posty tak od niechcenia do ciebie: tak przy okazji coś skrobnę, bo strasznie przeżywasz i się jarasz :-)

Ps. idź do lekarza z tym "rozbiegiem"może jeszcze coś poradzi np. okulista :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-13 21:37
A ja mam pytanie, czy Wam już na umysł tak uciska, że przebieracie się na wszystkie strony i wciskacie potem, że to ktoś inny, a nie Wy? :-) Tak tylko pytam, bo nie wierzę własnym oczom, że można tak funkcjonować.
Tak przy okazji, królową niebieską w to już mieszacie?:-)))) Królestwo niebieskie? :-))) No to nieźle Wam   odbija. :-))) A może to anioł pański jakiś pisze?:-) Ukłony aniołeczku.:-)

Do Tadeusza. Weszłam, aby wyjaśnić kwestię ortograficzną, ale Ty widzisz inaczej.
Do Nikty. Charty się pisze przez ch. Co do reszty nie komentuję, tylko zapytam: jesteś naprawdę chora umysłowo? Pytam na podstawie Twoich postów, uwaga, nie twierdzę. Te wzloty, te upadki, ten obrazowy styl, napuszenie jak wyroczni, te skłonności do wędrówki głąb duszy cudzej....hihihi, to uczepienie się potencjalnego wroga, jak wiadome nieczystości buta...no to jednak ponawiam pytanie.:-)
Nic nie twierdzę, bo nie wiem. Po cichu powiem, że oczekuję następnego skrajnego wybuchu w moim kierunku.:-))
Do Goluma. Mówisz o rekinich zarodkach, zgadzam się, jest ich tu kilka, a co z tzw.'gnidami dworskimi' z pewnego serialu? Co lepsze w tej literaturze małych lotów? :-)))
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-13 21:53

> Zwracam Ci delikatnie uwagę, że Twoje nachalne i bezczelne porównania ludzi do totalitarnego systemu mogą być karalne. Uważaj jednak, co piszesz, ok?!


A skąd ta nagła delikatność w tobie? Ja również zwracam uwagę tobie , że bezpodstawne pomawianie i oczerniane kogoś publicznie (co dało początek naszej "znajomości") też może być karalne.
Sprawdzone zostało w odpowiednich organach ścigania jak zaszłaś tu z praniem brudów z królestwa niebieskiego.
Nie dały rady czorty przyleciał łaanioł. Bez łodbioru.
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-05-13 22:06

>Nie dały rady czorty przyleciał łaanioł. Bez łodbioru. <


NO NO NO - MASZ!
NIEBIAŃSKI KRÓLEWICZ TADEUSZP NAM SIĘ ŁOBRAZIŁ, ŁOJ NIE RÓB MI TEGO BO KOGO JA WTEDY BĘDĘ DO SZAŁU DOPROWADZAŁA?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Cisza przedwyborcza. (Strona 4) (149145 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill