www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Cisza przedwyborcza. (Strona 5) (149157 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-13 22:09 Zmieniony 2015-05-13 22:30
Z tego co wiem, osoba, w sprawie której mówisz, nie chce Twojego orędowania w złym stylu.
Po drugie, jak może nie zrozumiałaś, a co tłumaczyłam jasno i klarownie - to nie było pomówienie i ten temat ja uważam za skończony dawno. Ta osoba u nas bana nie ma. Nie można sto razy za jeden błąd płacić. Ty bana masz i dlatego tu się pienisz.  A się przyczepiłaś i czepiasz, jakbyś 'ścisko-szczęku' dostała i nie możesz odpuścić. A może nie chcesz, aby ludzie zapomnieli? Coś Ci zrobiła? Tak to wygląda, bo jakoś drążysz i drążysz?
p.s.

> Sprawdzone zostało w odpowiednich organach ścigania


Organy niektóre to może, co proponuję, sama sobie sprawdź. Swoje posty też, bo oczerniania i pomawiania w nich pełno. I jasnowidzenia, kto się tu za co przebiera. Męczysz, uporczywie czepiasz się, a to juz też podpada pod stalking, czyli uporczywe nękanie!!!Więc bacz czym i komu grozisz,zanim pogrozisz brudnym nieco palcem.
Nie zajęłaś głosu w żadnym temacie, nie umiesz zdania sklecić, żeby nam nie przywalić w głupi sposób, nie użyć uwłaczających, obraźliwych  okresleń.
No to rozważ to sobie, albo innych zapytaj w realu.
I bez odbioru, masz rację. Tylko nie przekraczaj granic, to możesz nawet sobie paplać od rzeczy.
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-05-14 11:51
NO NO NO
DOGRAŁAM DO KOŃCA MÓJ WYJAZD NA TURNUS REHABILITACYJNY I NIEDŁUGO ZNIKNĘ NA JAKIŚ CZAS. BĘDĘ W CIECHOCINKU, NIGDY TAM NIE BYŁAM I JESTEM CIEKAWA TEGO MIEJSCA. CHŁOPAKI, JEŚLI TO CZYTACIE I TEŻ TAM JEDZIECIE TO SIĘ SZYKUJCIE...........:-)
A RESZTA MAM NADZIEJĘ, ŻE PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOŚCI PORADZICIE SOBIE Z TYMI DEWIANTAMI JAK KOBIETKA , PAULA- NIKTA I JEJ KLONY./5/
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-05-14 12:12
Zgadnij kto będzie za tobą tęsknił?

Paula chyba ...)sie Ciebie boi ,portkami ze strachu trzęsie.:-))
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-05-14 13:02
NO NO NO
PAULA- NIKTA WIE ŻE WIEM O NIM WSZYSTKO I DLATEGO TEN RESPEKT. O TOBIE TEŻ WIEM ALE Z WIADOMYCH WZGLĘDÓW ( RACZEJ WIESZ JAKICH) NIE JEST MI NA RĘKĘ O TYM PISAĆ. LECĘ WALIZY PAKOWAĆ /5/ DO NASTĘPNEGO.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-05-14 13:43
Nie szkoda Wam czasu na te awantury?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-14 14:44 Zmieniony 2015-05-14 14:48
Awantury? Toż to są prowokacyjne brednie staruszek, które nie mają nic innego do roboty jak oglądać telenowele i szukać rozrywki prowokując innych - na nic innego takie osoby nie stać - to jest ich pożywka.
Wytykają innym niewłaściwe zachowanie, awanturniczość, prowokacyjne zachowanie, a same nie potrafią napisac posta pozbawionego jadu zgorzkniałej nikomu niepotrzebnej osoby.
Żenua
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-05-14 14:48
Tak czy inaczej sensu to nie ma.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-14 14:49
Dla Ciebie czy dla mnie nie ma, ale dla nich najwidoczniej ma.
U siebie sobie tyłki wzajemnie liżą, a tu przychodzą, aby się pozywić.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-14 14:58
Możesz sprecyzować o kim tak prostacko mówisz? Bo jak słyszę oni, to trochę jestem pewnie przewrażliwiona i myślę, że o nas?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-14 14:59
Wystarczy tylko lekko w stół uderzyć...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-14 15:00
Nie uderzaj, tylko odpowiedz.
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2015-05-14 16:58
Ja też składałam wniosek na dofinansowanie do turnusu,ale z powodu małej ilości przyznanych pieniędzy wniosek został rozpatrzony negatywnie.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-14 17:07

> NO NO NO PAULA- NIKTA WIE ŻE WIEM O NIM WSZYSTKO I DLATEGO TEN RESPEKT. O TOBIE TEŻ WIEM ALE Z WIADOMYCH WZGLĘDÓW ( RACZEJ WIESZ JAKICH) NIE JEST MI NA RĘKĘ O TYM PISAĆ. LECĘ WALIZY PAKOWAĆ /5/ DO NASTĘPNEGO.


...jak tak będziesz się pakować i wyjeżdżać to...wciąż tu będziesz tkwić jak rzep na psim ogonie :-)
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-15 06:29

> Możesz sprecyzować o kim tak prostacko mówisz? Bo jak słyszę oni, to trochę jestem pewnie przewrażliwiona i myślę, że o nas?


W-zetko , jeśli słuszna uwaga Golluma wzbudziła u ciebie taki napad cultury to ja pytam czy nazwanie człowieka Ratlerkiem bądź insynuowanie na podstawie metody Kaszpirowskiego , że człowiek ma wodogłowie jest według ciebie łetyczne i culturalne?! Zwracałam ci już uwagę , że na tym Forum panują inne standardy jak na twoim a ty usilnie wespół ze swoją świtą chcesz tu zakorzenić swoje. Zauważ , że człowiek rozumny i inteligentny zauważa , że jeśli środowisko , w które wszedł go nie akceptuje wychodzi z niego. Harcownik tego nie rozumie i nie  zrozumie , przeto wciąż jątrzy i wizytuje wspomniane środowisko.

> Z tego co wiem, osoba, w sprawie której mówisz, nie chce Twojego orędowania w złym stylu. Po drugie, jak może nie zrozumiałaś, a co tłumaczyłam jasno i klarownie - to nie było pomówienie i ten temat ja uważam za skończony dawno. Ta osoba u nas bana nie ma. Nie można sto razy za jeden błąd płacić. Ty bana masz i dlatego tu się pienisz.  A się przyczepiłaś i czepiasz, jakbyś 'ścisko-szczęku' dostała i nie możesz odpuścić. A może nie chcesz, aby ludzie zapomnieli? Coś Ci zrobiła? Tak to wygląda, bo jakoś drążysz i drążysz? <


Nie opieraj swojej "wiedzy" na wypowiedziach innych Użytkowników i tym samym nie twórz nowych kłamstw jak to masz w zwyczaju. Klarownie to już się tu wypowiadał klon Staruszki 123 , czyżby przypadek? Tak , twoje oszczerstwo wobec tego Człowieka było oszczerstwem podłym! Ja i zapewne nie tylko ja , nie uważamy tematu za zamknięty bo... Człowiek kulturalny jeśli oczerni bezpodstawnie drugiego publicznie i nim wróci powtórnie do owej społeczności , powie PRZEPRASZAM i zapyta czy może zostać? Ty temat uważasz za zamknięty , co skłania mnie do kolejnego pytania: Czy to cultura , czy po takim oszczerstwie , ty będąc na miejscu tego Człowieka byś wróciła na forum pomiędzy tak culturalnych ludzi , czy chciałabyś prowadzić dyskusje z tak łetycznym adminem i takimi samymi forumowiczami?! Za jeden błąd można ponieść karę , ale jak można karać za niewinność?!  łetyczny adminie Pozwolę sobie przypomnieć twej pomroczności niejasnej , że zbanowałaś mnie tylko i wyłącznie dlatego , że ośmieliłam się zadać ci pytanie a potem chciałam uzyskać na nie odpowiedź. Pytanie brzmiało: Dlaczego zaszłaś z brudami królestwa niebieskiego na to Forum i tu zrobiłaś pranie? Ten Człowiek zrobił dla mnie wiele - okazał się być Człowiekiem wobec mnie i nie tylko , co możesz przeczytać w Jego postach , które tu widnieją ! Więc ...nie uciekaj wciąż od prawdy bo tworzysz nowe kłamstwa ! Zapewniam cię też , że podczas korzystania z komputera nie spożywam posiłków jak to masz ty w zwyczaju, więc twoja insynuacja o "brudnym paluchu" jest kolejnym paszkwilem ! Zauważyłaś , że tu jest was więcej jak w królestwie niebieskim? Jak tak dalej będzie się klonować to Nobel gwarantowany :-)

Pamiętam dobrze , że miałam się do ciebie nie odzywać , ale twoja obecność tutaj jak i twoich forumowiczów powoduje , że trzeba stawiać opór harcownikom i specom od manipulacji faktami bo tylko wtedy nie zostaniesz tu adminem :-) I jeszcze jedna uwaga. Nie odpowiedziałaś na pytanie kierowane do ciebie " o jednym słowie za..." Przypadek?
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-05-15 06:49
Umiesz czytać? No to raz jeszcze, bo widzę, że nie umiesz.
  
Z tego co wiem, osoba, w sprawie której mówisz, nie chce Twojego orędowania w złym stylu. Po drugie, jak może nie zrozumiałaś, a co tłumaczyłam jasno i klarownie - to nie było pomówienie i ten temat ja uważam za skończony dawno. Ta osoba u nas bana nie ma. Nie można sto razy za jeden błąd płacić. Ty bana masz i dlatego tu się pienisz.  A się przyczepiłaś i czepiasz, jakbyś 'ścisko-szczęku' dostała i nie możesz odpuścić. A może nie chcesz, aby ludzie zapomnieli? Coś Ci zrobiła? Tak to wygląda, bo jakoś drążysz i drążysz?

A poza tym puknij się w głowę, tam sobie drąż w poszukiwaniu straconego czasu. (Nie napisałam "rozumu"- interpretuj jak chcesz.) I odczep się już może, co? No chyba, ze działasz na zlecenie, albo z czyjegoś podżegania, jesteś wtedy tylko narzędziem. Do narzędzi się pretensji nie ma.:-))) Zdrówka.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-05-15 09:33
Toś się Paula rozpisała.:-)Napisz tylko jeszcze czy miałas usuwane posty,dopisywane albo pisane za Ciebie zanim Cie zbanowali?

Wzetko,zgłos sie do polonisty...) to ci powie,ze ściskoszczęk piszemy łącznie!!!
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-15 10:57

> Szczękościsk (łac. trismus) – przemijające ograniczenie ruchomości rozwarcia szczęk spowodowane odruchowym przykurczem mięśni unoszących żuchwę ...


Napisałam odwrotnie "ścisko-szczęku" i w cudzysłowie. Słowo ściskoszczęk występuje w pisowni łącznej, ale moja jest uprawniona przez świadomie użyty cudzysłów. Nauczyłaś się czegoś? :-)
Możesz mi teraz zwrócić uwagę, że ' (...) ' to nie cudzysłów, ale piszę tak z rozbiegu, nie mam dla Was za dużo czasu i tak go za wiele tracę.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-05-15 12:29
Ten (')to apostrof nie cudzysłów nauczyłaś się czegoś?:-)Nie trać dla nas czasu i nie pisz,wszyscy z przyjemnośćią od ciebie odpoczniemy.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-05-15 14:20

>piszę tak z rozbiegu, nie mam dla Was za dużo czasu i tak go za wiele tracę.<


To nie trać! Prawie wszyscy ci to potarzają, nikt nie oczekuje twoich pseudo-politycznych wywodów i manipulacji, zabierz ze sobą podnóżka :-) Posłuchaj muzy, ugotuj pierwszy raz w życiu obiadek :-) przestań ciągle narzekać i plotkować - zobaczysz będzie lepiej :-)

>z rozbiegu,<


fakt, masz spory "rozbieg" wszystkiego :-)

Z pozdrowieniami - może pomoże :-)
https://youtu.be/74DdQCeSwiY
Nagrywane z wpadkami, które tak lubisz u innych. Zauważ, że można się śmiać ze swoich niedoskonałości :-) W każdym bądź razie potrafią to wielcy.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-16 17:12
Cisza się zbliża ! . Już niewiele czasu zostało na dobrą decyzję. Można jeszcze porozmawiać w temacie i zaprzestać ujadania. Może ratlerki też coś potrafią powiedzieć w temacie oprócz warczenia? Przekonamy się.
Teraz zostało dwóch kandydatów. Jutro staną na przeciwko siebie w debacie. Czy ona będzie rzeczowa czy tak jak tutaj odbiegnie od tematu i będzie na zasadzie jedna "baba drugiej babie ....."
Czy możliwe będą jakieś poważne propozycje zmiany na lepsze, czy tylko skończy się na obrażaniu kontrkandydata ?
Zupełnie inną kwestią jest dotrzymywanie obietnic przedwyborczych. Jeszcze inną rozliczanie z obietnic :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-16 19:01
Debata to ważna rzecz. Ale coś mi się wydaje, że już jest " pozamiatane", tak wskazują sondaże.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-05-16 19:12
Według sondaży Komorowski miał wygrać w pierwszej turze ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-16 19:32
WzK  jak to się mówi "dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe".
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-16 19:47
Myślę, że jeszcze Kukiz zabierze głos i to będzie decydujące. Na razie ( przypuszczam, że w poniedziałek ) będzie zajęty pogrzebem taty ale potem się odezwie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-16 19:51
Będzie mu trudno w takim momencie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-16 19:56
Polityka uczucia odkłada na daleki plan.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-16 20:20
Każdy to przeżywa inaczej.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-17 08:25

> Polityka uczucia odkłada na daleki plan.


Polityka uczuciami się nie kieruje , podobnie jak system... ;-)  - tylko i wyłącznie prawdą z automatu. Jakże fałszywą i obłudną !
Zauważyliście , że dojechało kolejne kółko do taczki. Jedyny z 3 mln imigrantów wrócił by...napełnić słoiki :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-17 14:00
Wybacz ale nie rozumiem, mimo że się staram: ) To o czym Ty napisałaś. Oświeć mnie ciemnego bo nic nie zauważyłem
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-17 15:30
Nie tak dawno pytałam cię Waldku czy rozumiesz samego siebie. Pamiętasz co odpowiedziałeś? Skorzystam z okazji i się przypomnę z pytaniem powtórnym: Czy wyrażasz zgodę na pytanie skierowane do ciebie? Jeśli chcesz , pragniesz tak bardzo oświecenia  , to częściej pisz tam a mniej tu i umysł ci się rozjaśni ;-)
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-05-18 05:11
Andrzej Duda wierzy w cuda. Jeżeli to ma być prezydent wszystkich Polaków, który chce zbudować nowoczesną Polskę, to ja również temu panu dziękuję.
Andrzej Saramonowicz: dlaczego nie zagłosuję na Andrzeja Dudę?

>Andrzej Duda przedstawia się jako kandydat nowocześniejszy od staroświeckiego wujka Komorowskiego. Jak się ta nowoczesność objawia? Tak jak na zdjęciach z Zembrzyc. Andrzej Duda klęczy przed jakąś zadziwiającą panią, przedstawiającą się jako mistyczka - pisze na Facebooku Andrzej Saramonowicz. Zdjęcia zostały wykonane rok temu, podczas wizyty Myrny Nazzour w Polsce.
>Reżyser podkreśla, że "klęczeć przez paniami nie grzech, ale istnieje obawa, że jeśli Andrzej Duda zostanie prezydentem, każe klęczeć i mnie. A ja na to ochoty nie mam".

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-18 10:34 Zmieniony 2015-05-18 10:49
           Serwus :-)
Zbliża się południe, debata minęła a tu cisza jak makiem zasiał.
W związku z tym: Pozwolę sobie na pytanie prowokacyjne -  czyżby zatkało kakao ??
Teraz dyskusja ruszy ?
                                      Waldi
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-05-18 13:52

>Pozwolę sobie na pytanie prowokacyjne -  czyżby zatkało kakao ??


Zatkało, zatkało, bo Dudzie się coś pokićkało.
Debata prezydencka: Czy Duda się pomylił? Kto wynalazł i kto produkuje grafen

>Podczas debaty kandydatów na urząd Prezydenta RP, Andrzej Duda zarzucił Bronisławowi Komorowskiemu brak wsparcia dla polskich osiągnięć naukowych. Jako przykład przywołał "słynny grafen", który - jak powiedział - będzie produkowany w Wielkiej Brytanii. Sęk w tym, że grafen wynaleźli Brytyjczycy, a Polacy mają patent na jeden z rodzajów jego produkcji.
>- To, że Polska wygląda, jak wygląda, to efekt działalności pana prezydenta. Trzeba sobie powiedzieć jedno - te wybory stwarzają okazję, żeby dokonać dobrych zmian. Żeby promowana była polska inicjatywa. To czas, żeby rząd współpracował z polską nauką. Słynny grafen będzie produkowany w Wielkiej Brytanii, jak można było do tego dopuścić?! Polska gospodarka ogromnie potrzebuje innowacji, poprzez innowację rozwija się przemysł - mówił podczas debaty prezydenckiej Andrzej Duda.

Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-05-19 08:15
Duda nie wiedział dokładnie o co chodzi z tym grafenem było widac po jego minie,a tak na marginesie powinien pojechac po premii sztabowi nie bardzo go przygotowali,za to Komorowski zbyt agresywny ale pamietacie popisy Wałesy z podawaniem nogi Kwasniewskiemu,wiec wszystko juz było.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-19 08:20
Komorowki raz wreszcie pokazał pazur. Do tej pory w niego walili, jak chcieli. Ma swoje za uszami i nie jest moim super ideałem na prezydenta, ale do Pisu, ups! Dudy ręki nie dołożę. Nie mam wyboru w te wybory. Komorowski tak, PO - NIE.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2015-05-19 08:23
ja sie wciaz waham,jeden i drugi ma + i - moze bedzie TVNowska debata to cos wiecej powiedza, ale PO jesienia tez nie.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-19 08:28
Może tak być, że ten  "pazur", to było wszystko na co go stać i jeśli wygra wybory, to znów stanie się ciepłym wujkiem podpisującym wszystko co mu podsuną koledzy z PO. Szanuję człowieka, ale ..............
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-19 08:39
No właśnie, ale czy Duda nie podpisze, jak mu Prezes pod nos coś podstawi? Zakład, że podpisze. Obaj są "pochodzenia partyjnego". Świat jest niespokojny i wszelkie podskakiwanie światowym Niedźwiedziom może być dla nas zgubne. Za mali jesteśmy. Poza tym nowe koalicje prędzej się dogadają z Komorowskim niż z Pisem w kancelarii prezydenckiej.
Zobaczymy, druga debata pokaże więcej.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-05-19 08:46

>Zobaczymy, druga debata pokaże więcej. <


Czy wiecie czy oprócz TVN24 ta debata będzie też na innych kanałach? Korzystam z TV naziemnej i nie mam TVN 24.
                                                Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-19 08:50
Może też być tak, że to straszenie Pis - em nie wyjdzie nam Polakom na dobre.

>Zobaczymy, druga debata pokaże więcej. <


Debaty, to tylko ustawka pod wybory.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-05-19 09:58
Debaty, debaty - o kant stołu rozbić. (pomijając fakt, że Duda z głowy, a Komorowski ze stertem kartek :D)

Przez tą kadencję nic Komorowski (PO) nie zrobił (li), a teraz mają się obudzić? Coś się zmieni? Pewnie tak - będzie więcej pracy dla Polaków - za granicą :D.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-05-19 08:57
A Komorowski to nie podskakuje?
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-19 09:06
Przed szereg raczej nie wychodzi. Ugrupowanie przeciwne potrafiło krzyczeć jakbyśmy byli mocarstwem, co było cokolwiek w świecie śmieszne.
Zmykam "do zaś". Obowiązki.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-05-19 09:15
Taaaa, szczególnie właściwa była przemowa w ukraińskim parlamencie i tezy wygłoszone na Westerplatte.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-05-19 10:01
A szukanie szoguna?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-19 09:55

>Komorowski tak, PO - NIE.<


Jeśli Komorowski to z auomatu PO - nie da się tego rozdzielić.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-19 10:01
I będzie jak było.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-19 10:10
Myślę, że będzie jeszce gorzej. Nie jestem i nie byłem PISowcem, ale to co jest teraz mi się nie podoba i tym razem zagłosuję na Dudę.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-19 10:16
Obyś za jakiś czas nie był bardziej zawiedziony jak dzisiaj.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-05-19 10:32
Prezydent powinien byc z innej partii niz rządząca wtedy moze bedzie inaczej.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Cisza przedwyborcza. (Strona 5) (149157 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill