www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Cisza przedwyborcza. (Strona 6) (149150 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-05-19 10:41
Co było do tej pory widzimy. Czas na zmiany.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-19 11:52
Nie głosowalem poprzednio na PO i się nie pomyliłem choć i tak Naród wybrał za mnie i tym razem też nie będę.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-19 12:40
Czyli pozwalasz, aby inni za Ciebie zdecydowali. To jest niestety "walkower".
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-05-19 14:45
Lidzia jak nie ma wyjścia to trzeba wyjść.
Najważniejsze i tak są wybory samorządowe, do Sejmu, Senatu, a prezydent to powinien chociaż dobrze się prezentować ;-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-05-19 15:12
Coś tak jak na forum ;-) przyganiał kocioł garnkowi...
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-05-19 15:17
Powinien też mieć cojones - musi mieć własne zdanie - ma w końcu prawo zawetowania ustawy, którą uważa za krzywdzącą.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-19 15:14
Źle mnie zrozumiałaś - napisałem, że poprzednio nie głosowalem na Komorowskiego - miałem innego kandydata, ale inni zdecydowali za mnie bo wbrali Komorowskiego i teraz również nie będę głosował na Komorowskiego - nic nie zrobili przez 5 lat to i teraz nic nie zrobią.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-20 09:33
Proza ciszy przed wyborem: Wyborem między deszczem a rynną.

taki ktoś napisał: ,,I choćby przyszło stu Karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków. I choćby nie wiem jak się wytężał , nie popchną Bronka - taki to ciężar. I choć popychać będzie Majchrowski, ciągnąć Saleta i Korzeniowski , nie dadzą rady podsadzić Bronka. Puści on tylko głośnego bąka. I choćby Holland to filmowała , z Wajdą i Kutzem ekipa cała, choćby Olbrychski machał szabelką , gorzały z Michnikiem pijąc butelkę wielką , a Penderecki wspólnie z Rubikiem , by napisali piękną muzykę , i choćby film ten zdobył Oscara Bronek to kicha, obciach i siara"
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-21 13:54
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-21 14:46
                                Serwus :-)
         Jak sądzicie, będą dzisiaj w TVN-ie iskry w powietrzu latały ?
Już mi brzydnie to wszystko dlatego nie napiszę o co chodzi. Ale i tak wiecie......
                              Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-21 15:01
Według ostatnich doniesień jedna strona i tak ma pytania więc się do odpowiedzi odpowiednio przygotuje. :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-21 16:03
Lidian ! :-)
Kaczyński twierdząc, że debata była sfałszowana wprost przyznaje się, że Duda przegrał.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-05-21 16:41
WzK jeszcze nie przegrał. Wybory są w niedzielę. :-)))))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-21 14:48
To i ja ze swojej strony;)
Dla wciąż niezdecydowanych jeszcze :-)
>>>KLIK<<<
>>>KLIK<<<
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-05-21 15:45
Prawda czasu - prawda ekranu!
Starsi może pamiętają takie hasła ze słusznie minionych lat.
Ale jak widać nie wszystkich interesują fakty:

>Jak sądzicie, będą dzisiaj w TVN-ie iskry w powietrzu latały ?


Kolejny "miłośnik" (s)pokoju i pojednania?
Najważniejsze, żeby iskry w powietrzu latały!
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-21 16:07
Gollum !
Czy naprawdę Twoim idolem jest człowiek (Cejrowski) ,który zdradził Polskę i wyrzekł się jej obywatelstwa.
Napiszę o nim tak, jako podróżnika to go lubię ale jako człowiek to za to co zrobił to nim gardzę.
                                 Waldi
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-21 16:41 Zmieniony 2015-05-21 16:44
A ja Go rozumiem i wcale Mu się nie dziwię - i szacunek za to, że mówi wprost to co myśli i robi to co mówi - nasi politycy mogliby brać z Niego przykład - nie musiałby wówczas zmieniać obywatelstwa żeby życ w wolnym kraju.
Gość cnei sobie wolność, której tutaj nie ma - tu na własnym terenie nie można nic zrobić bez zezwoleń.
Sam tego akurat doświadczam - chciałem sobie postawić drewbudkę (budynek gospodarczy) na terenie działki żeby mieć gdzie trzymać łopaty, narzędzia, taczki i co się okazuje - jeśli nie mieszkam na tym terenie to nie moge postawić budynku gospodarczego :D - wolny kraj. Zwłykłej altanki nie mogę postawić bez zgłoszenia za które muszę zapłacić :D.
Nieco inaczej podchodzę do spraw patriotyzmu - każdy z nas jest wolnym człowiekiem i to, że się urodził w Polsce nie oznacza, że musi tym Polakiem pozostać i możecie mnie tu zlinczować, ale gdybym miał okazję to zrobiłbym dokładnie tak samo jak Cejrowski - nic nie zawdzięczam temu Krajowi, o wszystko muszę walczyć i to podwójnie bo jestem inwalidą.

Aha - nie odpowiedziałem na pytanie:
- Nie idolem moim nie jest, ale Go szanuję.

No i pomijając fakt czy jest to mój idol czy nie, czy jest Polakiem czy też się polskości zrzekł - czyż nie powiedział prawdy?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-21 16:47
WzK

>Czy naprawdę Twoim idolem jest człowiek (Cejrowski) ,który zdradził Polskę i wyrzekł się jej obywatelstwa.<


Zadziwiasz mnie, że widzisz tylko Cejrowskiego. Zobacz ilu młodych, ilu naukowców, ilu mądrych ludzi i zwykłych robotników wyjechało z kraju. Wielu z nich zmieniło obywatelstwo. Ludzie szukają normalności.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-05-21 17:14 Zmieniony 2015-05-21 17:16
Matko jedyna, napiszcie mi co zrobił ten Cejrowski! Ja go lubię, styl, ostrość i normalność języka, ba prawie mówi o niektórych to co ja ;-) Jest "oryginałem" i doskonale przekazuje "cuda" świata :-)
Nie oglądam od dawna wiadomości - oświećcie mnie - plisss :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-21 17:22
Nic nie zrobił - zrzekł się obywatelstwa polskiego na rzecz obywatelstwa Ekwadoru
>>>KLIK<<<
Wyjaśnia też dlaczego.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-05-21 17:40
Mówił (chyba) o tym w swoich programach, że są kraje gdzie podatki i życie są lekkie :-) 
Miał rację! :-) Polska dzisiaj nie kocha patriotów :-( No bo "patriota" to... "pasożyt" :-(

Dobrej nocy :-(
To nie jest kraj dla normalnych ludzi  :-(
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-05-21 17:16
        Gollum !

>Gość cnei sobie wolność, <


To w pełni zrozumiałe. Chyba każdy z nas sobie wolność ceni. Ale to w jaki sposób On rozstał się z Polskością. Jaki kubeł pomyj na swoją ojczyznę  przy tej okazji wylał to go dyskwalifikuje. ( przynajmniej ja to tak czuję).

     Lidian !

>Zobacz ilu młodych, ilu naukowców, ilu mądrych ludzi i zwykłych robotników wyjechało z kraju.<


Wiem o tym i nad tym ubolewam. Ale proszę uwierz mi - Oni zachowali się z godnością a nie jak zdrajcy.
                                             Waldi
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-05-21 17:16
WzK jak "zdradził"???! O co biega? Wiem, że jestem w "polityce "100 lat za Murzynami", ale...
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-21 17:17
Jolu, proszę poczytaj w internecie na ten temat i jakie obecnie Cejrowski ma obywatelstwo.
                              Waldi
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-05-21 17:19
Nooo jesteś :-(  Sprawdzałam, tam nic nie pisze i net... to Wiesz :-( Nie możesz napisać o co Co chodzi?!
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-05-21 17:47
Wiesz coooo...spadam, zmęczyła mnie polityka, a Cejrowski jest "bystrzak" i tyle :-)
Dobrej  nocy :-)
https://youtu.be/2Ox1Tore9nw
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-05-21 17:49
Kazdy ma wybor nikt nie musi mieszkac w Polsce jak nie chce,swiat to globalna wioska to dla tych kochających frazesy.Nikt na siłe tez nie zmusi żeby pracowac w kraju,mozna wyjechac do Irlandii,Chin,Malediwy i gdzie kto chce wazne żeby mu było dobrze.Ile myślicie procent z tych którzy wyjechali wrócili by na powrót?Z 20% i to na ogół tych,ktorzy mają tu dzieci i starsi,młodzi zostaną tam gdzie osiedli co wcale nie znaczy,że tam mają dużo lepiej niż tu.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-21 17:53
WzK. Nawet nie chce się tego czytać. Ja mam własne zdanie na ten temat i nie muszę opierać się na tym co mówią ludzie w necie.

Cejrowskiego programy  lubię. :-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-05-21 18:02
Tak jak kazdy.Głosuje na Bronka bo nie chce kliki Jaro-Joachim-Beata-pani profesor i Ojciec dyr.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-21 18:07
LIdian!
Ja też rozgraniczyłem Cejrowskiego jako podróżnika ( napisałem, że lubię) ale jego postawa społeczna mi się nie podoba.
I osądziłem go na podstawie wywiadów, które sam udzielił.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-05-21 18:11
Ok. Każdy ma własne przemyślenia.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-21 19:15
I cóż takiego było w tych wywiadach, że nazwałeś go zdrajcą?
Tak na marginesie - wolę takich zdrajców niż patriotów takich jak np. Jarosław Kaczyński, Bieńkowska i tym podobni.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-21 19:54
I jak wg Was debata? Kto wygrał?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-21 20:08
A D o mało co na śmierć zamrugał się ze zdenerwowania.
Ale każdy w niej widział to co chciał. Przekonanych nie przekonała.
Wynik głosowanie niepewny.
                                               Waldi.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-05-21 20:25 Zmieniony 2015-05-21 20:29
AD nie odpowiedział na żadne pytanie,był niegrzeczny,ani razu nie zwrocił sie "panie prezydencie" i włączał mu się agresor.Chwilami przypominał 20 lat młodszego Jaro.Żenujące pytanie nt 70-lecia i gości,chyba załował,ze Putina nie było i kolejny z wielu bubel tj orzeł z czekolady przy ktorym Pisiurki robiły zdjecia a dzieci miał super frajde.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-05-21 20:34

>A D o mało co na śmierć zamrugał się ze zdenerwowania.<


Do tego to bym się akurat nie czepiała, bo to jest jego tik. To tak jakbyś się wyśmiewał z naszych ułomności.

Jeśli chodzi o grzeczność, to Prezydent też nią "nie grzeszył" Moim zdaniem debata mimo wszystko wyrównana. Jednak mam nadzieję, że mój kandydat wygra. :-)))))
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-05-21 21:11
Nie ma co się podniecać debatą, bo najważniejsze są obietnice wyborcze, którymi kandydaci "kupują" głosy wyborców. Po tym można poznać, który z kandydatów jest wiarygodny, jeżeli w obietnicach jest powściągliwy, a to, co obieca, wynika z jego kompetencji.  Większość wyborców przeważnie nie wie, jakie kompetencje posiada prezydent, co łatwo wykorzystują kandydaci, obiecując cuda. Prezydent nic nie zdziała bez zaplecza politycznego. Co najwyżej będzie stróżem "żyrandola".
Arcybiskup senior Tadeusz Gocłowski o słowach Andrzeja Dudy: przesada i zachowanie nieuczciwe

>Mówienie, że Polska jest w ruinie, jest nieuczciwe - uważa arcybiskup senior Tadeusz Gocłowski. Duchowny w Radiu Gdańsk odniósł się do słów Andrzeja Dudy, który wielokrotnie powtarzał, że Polska potrzebuje naprawy.
>Arcybiskup Gocłowski zgadza się z tym, że kandydaci powinni składać wyborcom obietnice, jednak jego zdaniem powinny mieć oparcie w realiach ekonomicznych. - Niech obiecują, niech się potem wywiązują z tych obiecanek - powiedział.


Przy okazji pozdrawiam Lidian. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-22 06:11
Najpierw zakładasz wątek gdzie atakujesz krk, a tu popierasz się wypowiedzą arcybiskupa - jasne, dla nich Polska nie jest w ruinie, oni sobie żyją jak pączki w maśle - wszelkie zmiany mogą im wyjść bokiem.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2015-05-22 08:00
DUDA JAK ZWYKLE LAWIROWAŁ. NIE ODPOWIADAŁ NA PYTANIA TYLKO CIĄGŁE UCIECZKI. DLATEGO PRZEGRAŁ A MIAŁ SZANSĘ.
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-05-22 10:01
Tez czytałam i bardzo mądre słowa padły.Dotyczy wklejki Nachbara.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-22 08:01
Witam.
Debata - żenua.
Zwykła przedszkolna przepychanka, kto co obiecywał, a czego nie zrobił.
Wypominki i nic konkretnego.
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-22 08:13

> DUDA JAK ZWYKLE LAWIROWAŁ. NIE ODPOWIADAŁ NA PYTANIA TYLKO CIĄGŁE UCIECZKI. DLATEGO PRZEGRAŁ A MIAŁ SZANSĘ.


Zupełnie jak ty , jak wy :-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2015-05-22 08:39
ALEŻ POULO- NIKTO CZYLI NOWE WCIELENIE TADEUSZAP. DUDA IDENTYCZNIE WCIĄŻ ZMIENIA MASKI TAK JAK TY. ŻENUA
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-05-22 09:05
Jak wchodzi POLITYKA wychodzi KULTURA ;-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-05-22 09:14
Jak widać nudzę się przy kawie ;-) Pogoda be :-(

WzK myślę, że za bardzo oparłeś się na wypowiedzi Wierzejskiego - jak to ja - musiałam dowiedzieć się czegoś więcej o nim. Dla mnie to nie autorytet ani... ja mu ręki nie podam "...ze względów higienicznych" (Wierzejskiemu).

Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-22 09:20
                  Serwus :-)
   Ten link do Wierzejskiego rzeczywiście nie jest zbyt szczęśliwy. Ale można inne rzeczy w necie znaleźć na ten temat.Moja tak dosyć radykalna ocena Cejrowskiego wynika głównie z jego wypowiedzi, które kiedyś usłyszałem w radio jadąc samochodem. Udzielał jakiegoś wywiadu.
                                                                       Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-05-22 09:33
Nie słyszałam tego wywiadu. Cejrowski ma taki ostry, czasem agresywny i złośliwy sposób mówienia. Jest zagorzałym katolikiem - takim trochę ortodoksem ale podoba mi się, że sam o sobie mówi: "jestem katolem" :-)
Nadrzędny - Autor Paula-Nikta Dodany 2015-05-22 09:44

> ALEŻ POULO- NIKTO CZYLI NOWE WCIELENIE TADEUSZAP. DUDA IDENTYCZNIE WCIĄŻ ZMIENIA MASKI TAK JAK TY. ŻENUA


Nie tak dawno twierdziłaś , że się odsuwasz ode mnie by się nie zarazić. Dzisiaj znowu się przysuwasz. Czy to aby nie pomroczność wałęsowska :-) Klon ma za zadanie sieć dezinformacje wszelkim dostępnymi środkami. To już było i...jest nadal bo Bul doświadcza bólu. Przytulamy towarzystwo. Powracając do tematu wyborów polecam :

http://wpolityce.pl/polityka/245372-politycy-i-zwolennicy-platformy-wysmiewani-przez-internautow-za-wpisy-o-debacie-duda-komorowski-jakiego-prezesa-maja-nad-soba

http://wiadomosci.wp.pl/gid,17558567,gpage,15,img,17558704,kat,355,title,Debata-Komorowski-Duda-Najlepsze-memy,galeria.html
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Cisza przedwyborcza. (Strona 6) (149150 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill