www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ułatwienie dla niepełnosprawnych rodziców (2953 - wyświetleń)
- Autor mdh Dodany 2015-05-29 09:46
Witamy,

z radością przekazujemy Państwu informacje na temat naszego najnowszego produktu, jakim jest dostawka do wózka inwalidzkiego, ułatwiająca przewóz niemowląt przez osoby niepełnosprawne. Prowadzenie klasycznego wózka to nie lada utrudnienie, dlatego wraz z Fundacją Jedyna Taka przygotowaliśmy innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na zamontowanie fotelika samochodowego z dzieckiem w dostawce, która następnie przymocowywana jest do wózka rodzica. W ten sposób znika potrzeba osobnego pchania wózka dziecięcego, a pojazd malucha jest napędzany wspólnie z wózkiem mamy lub taty. Prezentacja prototypu dostawki CURSUM odbędzie się już jutro, w Parku Sowińskiego na warszawskiej Pradze, podczas wernisażu wystawy "Jaka? Jedyna Taka!", przygotowanej z okazji Dnia Matki w ramach projektu Jedyna Taka Mama. Początek o godzinie 12, serdecznie zapraszamy!

Po szczegółowe informacje na temat dostawki zapraszamy na nasz blog.

Pozdrawiamy,
zespół mdh
Nadrzędny Autor jannow7 Dodany 2015-06-01 09:48
Dziękuję za tą wiadomość, akurat byłem przejazdem w Warszawie i podjechałem na wernisaż, zdjęcia cudowne! Te uśmiechy na twarzach, coś wspaniałego, oby jak najczęściej i jak najwięcej, nie tylko od święta - swoją drogą wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaków, nie tylko tych "Jedynych Takich ..." ze zdjęć :-) Widziałem też projekt dostawki i muszę przyznać, że robi wrażenie. Czegoś takiego jeszcze nie było! Myślę, że nie przesadzę, jeśli określę to mianem rewolucji, bo przecież teraz zdecydowanie poprawi się komfort spacerów niepełnosprawnych rodziców z pociechami. A może dzięki temu przyrost naturalny nam się nieco zwiększy ;-)
Nadrzędny - Autor Pan Pikuś Dodany 2015-06-25 14:57
Ja też dotarłem do Warszawy w ostatnich dniach i miałem okazję zobaczyć zdjęcia. Bardzo ładne, naprawdę miło się patrzy na te roześmiane buzie :-) A koszulkę chętnie bym mojej lubej sprawił - nie wiecie, czy można gdzieś takie dostać?

---
wprawiamywruch.pl
Nadrzędny Autor mdh Dodany 2015-06-29 08:41
Witamy,

koszulki można było kupić w trakcie wernisażu, a także za pośrednictwem strony internetowej Projektu Jedyna Taka Mama: http://www.jedyna-taka-mama.pl/koszulki-jedyna-taka-mama-juz-w-sprzedazy . Niestety, nie mamy informacji na temat ich dostępności, ale warto się odezwać pod wskazany na stronie adres e-mail.

Pozdrawiamy,
zespół mdh
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ułatwienie dla niepełnosprawnych rodziców (2953 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill