www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Z d r o w i e - zabić chorobę albo zwykły ból,porady (3903 - wyświetleń)
- Autor wielokropek Dodany 2015-06-13 21:43
Mam trochę wolnego czasu i ze zdziwieniem stwierdziłem , że nikogo tu nie obchodzi zdrowie? Różne tematy są poruszane, wesołe ,smutne,mądre i te mniej.
Ale ,żeby osoby niepełnosprawne nie rozmawiały o zdrowiu? Jak sobie  radzą z kłopotami,jak inni sobie radzą. Co by doradzić na jakąś dolegliwość.
Wiem ,że od tego są lekarze ale może tak, leki z domowej apteki? Może takie babcine rady? Do rana daleko a tu doskwiera rana, albo zwykły ból głowy a w domowej apteczce pusto,albo nie możemy się zdecydować czego użyć..
Zacznę od poważnej sprawy która mnie zainspirowała do utworzenia takiego wpisu.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-06-13 21:47
Zabić raka
Niemożliwe? A jednak. Postęp w medycynie jest niesamowity.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-06-15 09:52
Juz myślałam żeś coś wymyślił a tu zonk!Odnośnik do wszechwiedzacego forum!No to ci sie trybiki nie przegrzały.:-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-06-15 11:54
Zapomniałem ,ze nie wszyscy maja tam dostęp . ale poprawić nie mogłem bo tu jak to często niestety bywa, error w funkcjonowaniu forum
Już udostępniam link
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Pionierska-operacja-w-Katowicach-Prof-Lampe-nowotwor-zostal-porazony-pradem,wid,17628676,wiadomosc.html
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-06-15 12:05
Taaa, cudawianki, krakowianki... babcine sposoby...
Przyjaciel mojego taty, prof.nauk med. mawia: "...ci ze zdrowymi wynikami leżą na cmentarzu" i "...wszystko wyciągnie ziemia". Taka to prawda o śmiertelnych chorobach :-( Jak masz umrzeć to umrzesz i koniec, żadne pierdoły nie pomogą! Miałeś się urodzić  kaleką to taki się urodziłeś - pretensje składaj do Boga :-)

Babcine sposoby to na katar dobre: smalec, kamfora, spirytus (polecam), kapusta itd :-( Nie pomoże nie zaszkodzi :-)
Wątek do zamknięcia :-(
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-06-15 12:36
Najważniejsze ,ze Ci w duszy gra brak empatii !
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-06-15 12:44
Wiem, że szukasz zaczepki, ale ty sam nie rozumiesz tego słowa i w tym tkwi cały problem :-(
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-06-20 03:21
Fagoterapia na horyzoncie. Co się za tym kryje?

W Krakowie trwają prace nad innowacyjnym lekiem, który ułatwi usuwanie stanów zapalnych i infekcji, m.in. wywołanych przez gronkowca złocistego i inne bakterie

według mnie to rewelacyjny krok do przodu (jeśli jest prawdziwy!)
możecie poczytać o tym więcej tutaj
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Z d r o w i e - zabić chorobę albo zwykły ból,porady (3903 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill