www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zwrot za operacje (1785 - wyświetleń)
- Autor wojtekz Dodany 2015-07-05 20:05
Witam,
chciałbym spytać czy jako osoba niepełnosprawna (2-gi stopień) mam jakieś szanse aby rozliczyć koszty poniesione na prywatną operację którą musiałem wykonać z powodu stanu zdrowia prywatnie, bo termin owej wyznaczono mi na prawie 5 lat do przodu?
Ktoś wie czy są w ogóle takie możliwości aby o to wystąpić czy to w najbliższym mojemu miejscu zamieszkania oddziałowi PZON, czy to w miejscu mojej pracy (zakład pracy chronionej)?

dziękuję za odpowiedzi.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2015-07-06 12:46
Gdyby taka możliwość istniała, raczej wszyscy pozostali obywatele leczyliby się prywatnie (bo szybciej) i wysyłali rachunki z prośbą o zwrot gdzieś tam - nie sądzisz....?
Nadrzędny Autor wojtekz Dodany 2015-07-06 17:21
nie wiem pytam się, jeśli ludzie potrafili rozliczać sobie zakupy telefonów komórkowych a słyszałem takie historie, to o tak poważną sprawę jak operacja można o jakieś dofinansowanie spytać,
no nic popytam u mnie w pracy.

dziękuje i pozdrawiam
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2015-07-06 22:20
Rozliczenia za telefony mogą to zrobić tylko i wyłącznie ludzie z problemami wzrokowymi lub słuchowymi i to tylko Ci co posiadają mocne orzeczenia. Kanciarzy kiedyś dorwie US i dowali im odsetki. Nie warto kombinować.
Blu ma rację. Gdybym mogła rozliczać zabiegi nie czekałabym na nie latami.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zwrot za operacje (1785 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill